Lobes ezers

Cope
snipiens
Nu forši...uzklāj ,,poļanu"sit klaču,kod cepumā...izšauj karogs...pieej un piecērt,a tur kas pretojās...kamēr velc adrenalīna doza...forši pavadīts laiks draugu pulkā,vakarā kotletes vai citi kulinārijas brīnumi...!!!:)))Jebšu tā atkal nav labi,jo vajag kā...?!:)Katram savs!!!

Man jau ar tā patīk!Galvenais lai karogi šautos! Labākais ka pieejot nezini krimināls vai trofeja,tik pēc auklas tīšanas stila filozofē, kas tur varētu būt....
18.februāris 2013, 09:14 | links
 
Māri
Kad viņi būs inspektori?Šosezon esu bijis reizes astoņas ,bet nevienu nēsu sastapis!Tad kad līdakām liegums sāksies ,lai lielāki sodi?
18.februāris 2013, 09:10 | links
 
Man domaat ka ir jaasargaa liidaku naarsts,ja vajag liidaceenus vajag papildinaat,tad jau visiem pietiks,cik palasos vasaraa Lobee pie liidakas tiek tie apsviediigaakie un veixmiigaakie,jo liidakai jau tur ir kur pasleepties.Un pieprasiit no makshkjernieka,lai tas galiigi neko nepatur:)taads dazha laba karpu diikja uzstaadijums.Ja viss ir likuma robezhaas,neredzu par ko cepties,buus kas paturees,buus kas atlaidiis.
18.februāris 2013, 07:28 | links
 
pinocetam-es tev jau izskaidroju ,ka tevi lohu aiztures ,nogadas policijas iecirkni,dabus prokurora sankciju un izdrazis pa pilnu programmmu,bet zvejniecibas likums atlauj tadus,ka tu baudit,bez jebkadas prokurora sankcijas.
18.februāris 2013, 07:16 | links
 
Nu re...beigās jau sanāk ka viss pa ,,ķeksi"!!!:)))Redzi...lai visiem būtu labi un tā kā ,,jašķikā"rāda,tad vismaz uz pieciem gadiem vajadzētu VISPĀR neķert,nezvejot un nebrakanīt...vismaz pieci gadi,jo copmaņu ir ņemerena!!!:)))Es sev nelieku par mērķi noķert ,,trofeju"!Par mentalitāti...tur jau tā ixņa,ka cenšamies līdzināties citiem...saskatījušies esam un tagad populizējam,ka zivīte ir jānoķer,jānobučo un jāpalaiž...bet vai viņa pēc tā stresa izdzīvo nevar simtpunkt apgalvot!!!:)))
17.februāris 2013, 18:50 | links
 
Kaut kas pretojaas..,velc liekas mazs asariitis,tas taa peec chuja.,izvelc a tur memzele liidaka.. :D :D :D Nu ir jau katram savs protams.. :) Es jau neko nesaku..,ka kjer liidakas ,bet dariit vajag likumiigi un ar meeru.. :) Mums jau taa mentalitaate latvieshiem diivaina..,lielo neviens valjaa nelaidiis,jo domaa taa-a ko man vinju laist valjaa ,lai kads cits nokertu.. :)
17.februāris 2013, 18:30 | links
 
Pinočetam-tevī kaut kas nesaprotams-daudz laivu-ambīciju-bet bez tava neņerksti, nekas nav saprotams. Visiem citiem-cope švaka-bez garantijas, ka būs 5 līdakas. Piedodiet , bet vides inspektori arī turpmāk būs Lobē.
17.februāris 2013, 18:14 | links
 
snipiens> noker vasaraa to lielo.. :D Nez vai izdosies.. Bet ar uudaam,kas tur taa darba,jo iipashi galiniekiem tikai saliec pa to4kaam padsmit uudas un pectam tik apstaigaa.. :)
17.februāris 2013, 16:29 | citēt | links
Nu forši...uzklāj ,,poļanu"sit klaču,kod cepumā...izšauj karogs...pieej un piecērt,a tur kas pretojās...kamēr velc adrenalīna doza...forši pavadīts laiks draugu pulkā,vakarā kotletes vai citi kulinārijas brīnumi...!!!:)))Jebšu tā atkal nav labi,jo vajag kā...?!:)Katram savs!!!
17.februāris 2013, 18:14 | links
 
var jau savu laivu.,tikai jaregistree ezeraa un jaatstaaj..:)

OskarsB, 17.februāris 2013, 17:21


kālā varēja cik zinu ar savu laivu
17.februāris 2013, 17:25 | links
 
nejēgas uzraujās un profi ka gailis pakļ nedziet strādā... tās tik manas domās...lai ieliktu murdu vai tīklu ,nevaig nemaz laivu ...
17.februāris 2013, 17:25 | links
 
var jau savu laivu.,tikai jaregistree ezeraa un jaatstaaj..:)
17.februāris 2013, 17:21 | links
 
Oskar
Manuprāt lieta ir tāda,ka nevienu no inspektoriem nesatrauc kārtība uz ezera tikai sodi!Tādēļ arī ezerā tiek liktas liekās ūdas ,jo neviens nekontrolē!Ja iekasē naudu par makšķerēšanu tad tak ir jāpieskata tas ezers!? Vieglāk ir internetā vaimanāt ,ka nu ir šausmas izķers ezeru tukšu(vasarā neviens nebrauks īrēt laivu)!Dēļ tā arī vasarā turp nebraucu ,jo pašam ir 3 laivas un tēvam divas,negribas vel papildus īrēt kādu!Ja varētu ar savu tad brauktu.
Tulīt te sāksies teksti, ka ar savu laivu vedīs otrā krastā zivis ārā un liks tīklus?
17.februāris 2013, 17:17 | links
 
zini ko vot tie lielie bļaukas ir tie brakari auro ka tīklinieki izķeruši ak ko paši ziema1? mauc ar ūdām!!!
17.februāris 2013, 16:59 | links
 
Nu ne to biju domaajis.. :) Nokert lielo ziemaa ir daudz lielaaka iespeeja.. Var to uudu iebaazt jebkuraa meldru puduraa un ja veel brakari saliek entaas,tad vispaar ..
17.februāris 2013, 16:54 | links
 
domā 50 ūdas tad 50 līdakas!? šaubos ..
17.februāris 2013, 16:49 | links
 
snipiens> noker vasaraa to lielo.. :D Nez vai izdosies.. Bet ar uudaam,kas tur taa darba,jo iipashi galiniekiem tikai saliec pa to4kaam padsmit uudas un pectam tik apstaigaa.. :)
17.februāris 2013, 16:29 | links
 
Lielākai daļai plēsēju ir novērojams ,,kanibālisms"!
17.februāris 2013, 15:53 | links
 
tūkstošiem pēcnācēju,... vienu daļu pašas mammas arī apēd! un citi ēdaji!ta kā izdzīvo vien labi lai puse
17.februāris 2013, 15:48 | links
 
Man tiesaam zeel,ka ziemaa nozvejo tik daudz liidaku nesportiskaa veidaa ar uudaam.. :)
16.februāris 2013, 22:05 | citēt | links to OskarsB!Tātad visiem jābūt vienādiem...?Ja tiek noķerta līdakmamma ar super-puper rīkiem un protams tā tiek paturēta...tad esi labais sportists,kurš ir iznīcinājis tūkstošiem pēcnācēju,jo tā lielā līdaka ir lielākā vaisliniece,bet pēc tam kāds cits ir vainīgs,ka katreiz nav trofeju...!!!:)))
17.februāris 2013, 15:33 | links
 
viss ir reali,jo iipashi taadaa seklezeraa.. :) turklaat man vienalga kur tos galeniekus nokjer ,ka tik nokjer..Kaut vai lai vinus nokjer vinju pashu maajaas.. :D Lai kjer visur ..!

OskarsB, 17.februāris 2013, 14:31



viņi bija,ir, un būs
17.februāris 2013, 14:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager