Lobes ezers

Cope
viss ir reali,jo iipashi taadaa seklezeraa.. :) turklaat man vienalga kur tos galeniekus nokjer ,ka tik nokjer..Kaut vai lai vinus nokjer vinju pashu maajaas.. :D Lai kjer visur ..!
17.februāris 2013, 14:31 | links
 
dzirdēju ka50 m no ezera dzrīkstot pārbaudīt arī mašīnu.. bet zivis izķert ir nereāli ne ziemā ne vasarā!!!
17.februāris 2013, 14:24 | links
 
uz ezera jāķer gaļinieki, nevis mašīnā.
17.februāris 2013, 14:23 | links
 
Tie kam ir ko sleept tie arii uztraucas par to vai inspektors driikst pieprasiit paraadiit bagaznieka saturu.. :D
17.februāris 2013, 14:14 | links
 
gz 888
Nu ,nu gudriniek kur ta ir rakstīts ,ka šie var tā mani dresēt?Kādā veidā šie drīkst mani apturēt?Un kā viņš drīks kratīt manu prīvātīpašumu (auto) bez prokurora sankcijas?
17.februāris 2013, 11:02 | links
 
pinocet-palasi zvejniecibas likumu ,ko inspektors var parbaudit,ja tu never vala labpratigi ,tad tevi un tavu auto aiztur,nogada ,kur vajag,beigas parbauda tapat un vel uzraksta protokolu par nepaklausanos kontrolejoso iestazu amatpersonas likumuskajam prasibam,tas viss protams prasa laiku un ir kepigi,bet rezultata soda lielums noteikti pieaugs.
17.februāris 2013, 07:36 | links
 
zivs negrib nemt ,jo nav vinju tur tik pat kaa.. :D
16.februāris 2013, 22:47 | links
 
Māri!
Ko Tu vari ņerkstēt ,kā tāda večiņa kapos!Vakar atlaidu divas 49,5 cm čoms divas 52 cm paņema! Baigi noslaucām? Vīri jau ap 14tie sāka tīties prom!Vienkārši zivis negrib ņemt,bet ūdens smird.
16.februāris 2013, 22:39 | links
 
Vasaraa nav tada nozvejotaa apjoma un kontroleet vieglaak.. turklaat bada kaashu tik daudz nav ezeraa.. Man tiesaam zeel,ka ziemaa nozvejo tik daudz liidaku nesportiskaa veidaa ar uudaam.. :)
16.februāris 2013, 22:05 | links
 
Vai vasaras? :))
16.februāris 2013, 22:00 | links
 
Aizliegt ziemas copi Lobee un miers.. :)
16.februāris 2013, 21:59 | links
 
Es to domāju-ņemt ar mēru noteikumu un sirdsapziņas robežās.Apsaimniekot-nenozīmē žēlabaini raudāt!Ja jau pamani nelikumības,tad vajag tās novērst.
16.februāris 2013, 21:57 | links
 
Daugavietim-kas tas ir "ņerkstēt". DAUGAVIETIS-tas ir jau kaut kas-atbrauci-aizbrauci-paņēmi-a čto daļše? ĀLANDI, bet tur jau tukšāks par Lobi. Laikam jau neko nevajag ar mēru - gāzi grīdā , bet vai tas būs uz priekšu? Laikam atkal roku priekš viena -otra par dziļu-trūkst lāpstu.
16.februāris 2013, 21:49 | links
 
Ja licenzēs gribi izmaiņas,tad rīkojies!Ja apņemās apsaimniekot,tad tas arī ir jādara.Tirgot licenzes un te žēloties-piedodiet,bet tā nav apsaimniekošana.Ja kāds bāž zemmērus biksēs,tad tos vajag ģērbt ārā!Noteikumi ir noteikumi.Bet te jau ir raudāšana par katru legāli noķertu zivi.Pērkat licenzes,bet zivis neķeriet!Apmēram tā?Es neatbalstu arī izsaimniekošanu,bet te ir galējības uz abām pusēm.Diemžēl!
16.februāris 2013, 19:34 | links
 
Ko var ņerkstēt!!!Katrs koments ar vaimanām.
16.februāris 2013, 19:22 | links
 
Katru dienu vidēji 50 ūdenieku. Secinājumi... . Gaļa jau paliek gaļa, ja nebūs gaļa- ņammāsim ādu. Kāda tur cope-beri po boļše, kidai po daļše. Berjot po čorņemu-skiļki možno.? 50 līdakas virs 8kg 60 dienās-katru dienu pa 1 gb. Skumji jo bez visa tā N-tās mēra +biksēs sabāztās zemmēra. Šodienas skābekļa mērījumi pagaidām nevieš problēmas zivju eksistencei.
16.februāris 2013, 18:53 | links
 
Pinočetm-karpas aug 10 reizes atrāk, jo tās piebaro.To pašu izdarīt ar līdakām ? Katram gaļiniekam pielikt blakus milici ? Par licenču kaut kādām izmaiņām jāsaskaņo ar vairākiem valsts kantoriem. Rakstiet tiem savus priekšlikumus, jo savādāk tas viss sanāk ka man vienam vajadzīgs.
10.februāris 2013, 16:06 | links
 
Māri....Varbūt var samazināt dienas licenžu skaitu+ palielināt licenžu cenu ziemas sezonas laikā, tadejādi samazināt kolhozu uz ledus. Bet par auto parbaudēm un izģērbšanai lidz apenēm varu pateikt vienu, tie kas likumu nepārkāpj, par to arī tā nemaz neuztraucas.. Tie kas pārkāpj ūdu skaitu, loma skaitu un izmēru, tā sauktos gaļiniekus, pi..t vajag, un vajag pēc pilnas programmas.
10.februāris 2013, 15:29 | links
 
gz888
Pārbaudīt mani varbūt līdz apenēm var ,bet tas uz ezera ne krastā bagāžnieku! Pat milicis uz ceļa īsti tur ieskatīties nedrīkst! Ja jau šiem ir nospļauties kas notiek uz ezera tad varēja par papildus samaksu atļaut papildus rīkus ! Daudziem patīk process cope,vilkt,atlaist vai paturēt! Kas no tā mainītos ,ja loma lielums būtu tāds pat?Vairākos karpu dīķos nopērkot papildus licenzi met četras pīckas , ekspermentē ar ēsmām un drīkst ķert vairāk!Ja izraujies tādā dienā kad ir pilnīga bezcope papildus biļete būtu kāda cerība....
10.februāris 2013, 12:35 | links
 
varbut jau var?varbut kadam ir info.
10.februāris 2013, 11:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager