Lobes ezers

Cope
Nu re...eļementarno...pie kā nonākam...pie NAUDAS!!!:)))Nauda valda pār pasauli!!!
7.februāris 2013, 14:20 | links
 
Visu šādu apsaimniekotāju bļaušanas iemesls par ūdām ziemā ir cits.Galvenais ienākumu avots ir nevis licences bet laivu noma.Ne par velti gandrīz visos nolikumos ir,, tikai ar apsaimniekotāja laivām,,.Līdz ar to protams ir dubultzaudējumi;
1.ziemā ienākums minimāls un tiek izķertas līdakas.
2.vasarā neviens neņem laivas ,jo līdaku ta nav.
Provokatīvs jautājums.
Ja LM nolikumā būtu šāds skaists teksts-,,lai ķertu ar ūdām,arī ziemas periodā obligāti ir jāsamaksā par apsaimniekotāja laivas īri,,šāda cepšanās būtu vai nē?
7.februāris 2013, 14:10 | links
 
Skat ka vispār LM neiaizver...:-)
7.februāris 2013, 14:04 | links
 
Aizliegums ķert ar dzīvo jebkādā veidā, varbūt kaut ko līdzētu...Opā...tad kam un kāda ixa pēc būtu privilēģijas...!?Man vienkārši interesanti...kurš tad ar ko pārāks par to kurš ķer uz dzīvo...!!!???:)))
7.februāris 2013, 14:02 | links
 
Aizliegs ūdas, mauks ar pludu. Tiem gaļeniekiem, kas ņem visu ir n-tās variācijas kā kāst zivis.
Aizliegums ķert ar dzīvo jebkādā veidā, varbūt kaut ko līdzētu.
Bet bez stingras kontroles tāpat dragās kā sanāk.
7.februāris 2013, 13:20 | links
 
xoct piedāvātais 1. variants ir kā maza, pumpaina tīņa bļaušana - "visus tīkliniekus nahuj nošaut"! Ja reiz likums atļauj 1-2 ūdas uzlikt (atkarībā no apstākļiem), tad tu neesi nekāds dievs, lai to aizliegtu tāpēc, ka nepatīk.

Ja grib tai lietai pieiet nopietnāk, skaties uz savu 2. punktu (vai arī to pašu, ko teicis Micuks). Ūdas aizliedz un tad jau skatās, kas notiks - vismaz kontrolēt vieglāk no tāda aspekta, ka nebūs situāciju - šitās 2 manas, bet tās blakus uzlika vīrs zilā jakā, kas tikko aizgāja.
7.februāris 2013, 12:51 | links
 
Par cik Lobes ezers ir LM ezers tad es neredzu nekādas problēmas ūdu problēmai. Pieņem izmaiņas nolikumā, ka ar ūdām Lobes ezerā copēt ir aizliegts, un nav nekādu problēmu. Atliek tikai izkontrolēt, kā tiek pildīts šis aizliegums. Ja ir pārāk liels presings no makšķernieku puses, tad ievieš dienas licenžu kvotu.
7.februāris 2013, 12:29 | links
 
xoct tava piedāvātā 1. versija būtu ļoti iedarbīga :)

pats personīgi uz Lobi braucu tikai bezledus periodā...un tikai uz Māra bāzi. no 6 reizēm,kuras biju Lobē-2x tik piedzīvoju copes,bet tāpēc jau nepārstāšu braukt...jo galvenais jau ir process...un kāda zivs ir tikai patīkams bonuss:)

Cik dzirdams no paziņām,tad Lobē ūdu bezpriģels ir diezgan ievērojams...viens nesen lielījās- ...''dabūju 7 līdakas uz ūdām Viskālī (Lobē)...baigi maz,kko neķērās.jābrauc rīt atkal...''
uz jautājumu,nafig tik daudz jāņem,un pie tam vēl 3 no 7 bija zemmēra,... ? atbilde- a kas tad tur tāds ir?visi jau tā dara...

i ko tādiem izdarīsi?!neko...tāda izkropļota un morāli izvarota izpratne par ''makšķerēšanu'' ir ļoti daudziem...bēdīgi,bet fakts.
7.februāris 2013, 11:55 | links
 
tauruss - pirms kaut ko saki par Māri, palasi savus tekstus tā godīgi. Daudz garu frāžu, satura - nekāda. Kā var ņemt vērā, kā Tu pats rakstīji - Tavas ierosmes? Kur ir kaut viena?
Ar lieliem burtiem uzrakstītais teksts par 4x lielāku kontroli? ;)
Manas domas - Māris šobrīd sev vien zināmām metodēm un iespējām dara kaut ko. Pārējie filosofē un izsaka teorijas. Mārim Lobes ezers nepieder un viņš to nav privatizējis. Tā, ka visi aktīvisti un teoriju rakstītāji varētu vienkārši ņemt un izdarīt labāk.
Lobi ziemā izsmeļ. Tas ir fakts, ko pierāda cipari.
Tur nav emociju, nav sporta.. Pat ja ar mušiņmakšķerēšanu ziemā varētu tādu kvantumu zivju iznest krastā - nākotnes labā būtu kaut kas jādara. Ja kādam ir iespēja reāli palīdzēt Lobes ezeram - palīdzēsim, bet nevis vienkārši te virināsim.
Piedāvāju divas versijas:
1. Katru uzstādīto lieko ūdu rektāli iestādīt katram tuvumā esošam neņemot vērā bļāvienu "nav mans".
2. Ja iepriekšējais punkts ir par skarbu - aizliegt Lobē ziemā copi ar ūdām.

Par vasaras copi - domāju, ka principā te tik viegli galā netikt. Varbūt ezera labā būtu ļaut ņemt no 45cm līdakas un līdz kaut kādiem 65cm?
Vienkārši negribas lai ezers tiktu izsmelts pavisam, pirms viņš pārvērtīsies par purvu. :(
6.februāris 2013, 22:13 | links
 
kaa var rudulji nebuut..? :) vini tur ir,tik jaatrod.. :) man sirdsapzinja tiira ,ziemaa ljauju Lobes ezeram atpuusties,cerams ka vasaraa ezers mani iepriecinaas ar trofeju par ceelo riiciibu.. :) Ja uudinieki veel ko buus atstaajushi..
6.februāris 2013, 17:29 | links
 
Ruduļu nav. Asari-švaki. Ar ūdām - nesportiski.
6.februāris 2013, 15:18 | links
 
Māri, kas notiek ezerā? - šoreiz par copi.
Ko vīri ķer. Asars ar gadās, kas ar ruduļiem? Ūdas un politika galīgi neinteresē :)
6.februāris 2013, 12:45 | links
 
Taurusam-300Ls tiks Rīgas kungiem, to nosaka likums. Es nečikstu, bet kaut kas nav kārtībā. 40 dienās izvelk to, ķo ezers nevar ataudzēt-tas ir 3000 kg. Copmaņu skaits-kaut kas līdzīgs kg skaitam. Viss būtu labi, ja līdakas augtu ātrāk. Tad , kad šeit neviens nebrauks-sapratīšu - zivju nav. Man no tā nepaliks labāk un jums arī. Zemmēra līdakas-ūdu skaits-u.c. aktivitātes malu zvejniecībā ir ceļš uz to, lai copmaņi brauktu copēt tur kur viņu-maliķu- nav. LV ir tik aizņemta partiju cīņās , ka tai nav laika ar jūsu sīkumiem, bet lielais nāk un sākas sīkumos. Laikam par garu un sarežģītu, vienkāršāk ir laikam atdoties ... .
6.februāris 2013, 12:16 | links
 
Māri! par'' letiņu'' bij doma tada ka ir tāda slimība neko nedarīt, čīkstēšana un neapmierinātiba par apkārtējiem kas viņam apkārt.Es tāds neēsu 99,9%.
Ko es varu darīt Lobes labā ? Ko un kā tev palīdzēt?
P.S. Kas tika pieņemts t.i. kas tika izdarīts pa tiem 300ls? Kada mana ierosme tika ņemta vērā?
5.februāris 2013, 20:39 | links
 
Svētdien tapa protokols-ņēmām vērā Taurusa vēlmi-pa 300 Ls. Biedrība " Mēs zivīm" turpinās savas aktivitātes. Taurusam - kas tu esi- neletiņš-ko tu pats esi darījis Latvijas-šaurāk- Lobes labā. Suņi rej ,bet karavāna iet tālāk.
5.februāris 2013, 19:05 | links
 
Māri!
Man jau nekādu iebildumu pret tavu neapmierinātību par ūdiniekiem nav vienkārši tu mums tāds esi!Tāpēc izvēlos labāk braukt pie Pētera licenzi pirkt.
Un Lobē esu biežāk ar spiningu nekā ar ūdām ziemā!Un nesūdzos!
Kas manni neapmierina.............Tava Letiņa čikstēšana :
''Kas tad tagat būss ko darīt Zivis man ezerā nosmeļ'' Nu tad ja tu viņu apsaimnieko vai tamlīdzigi pieskati vai kāds tev tur atbildīgais amats ezerā,tad dari kā jādara lai nav tāds bezpridzels,ezers ir jūsu un var taču ko izdarīt.
Inspektori ar.... pa ezeru nestaigā krastā sēž to tač visi zin! Un ūdinieki nav muļķi sabāž ''siļķes aiz zābakiem un tam līdzīgi.Uz ezera jūtas brīvi lik 2-8 udām, kad braukāji pa ezeru ar ''kvadru'' tad vismaz bij respekts kaut drusku bet tomēr procents plusā.Nu kautkā tā .. ja ziema ir lielaka nozveja TAD JĀBŪT 4X LIELĀKAI KONTROLEI! Kautko vajag darīt nevis netā Taisīt antireklāmu ka ūdinieki Lobē nav cieņā. u.t.t !!! Pirmais ko darītu:
Aizliektu kustību ziemā pie upītes ar saviem trasportiem, iekļūšana tikai caur bāzēm un tur ar kontrole!!!Ja gribi zdīvās saķert nu ..tad jadodās pāri!!! Otriais:.........padomājiet,un realizējiet ka samazināt totālo nozveju zimā!
1.februāris 2013, 18:16 | links
 
Māri, biju 2006,2008 un 2011, nekas tavos tekstos nemainās, lidakas taču gan vairojas,arī ielaistas , ražu jānovāc.
31.janvāris 2013, 22:22 | links
 
Taurusam-es nezinu kas esi tu, bet es dzīvoju šeit Latvijā un gribu copēt Lobē. Ja tev kau kas neapmierina - sorry. Prosti-kas tev neapmierina un ko tu gribi , vai tu vari darīt kaut ko par labu ? Gerhardam-pateikšu godīgi-ar asariem-problemāmātiski. Viss bez reklāmas un anti. Gribu būt paties , ja dažreiz izdodas.Licences var nopirtkt visās laivu bāzēs.N-W-S-O. 29178229. Kaut vai šeit.
31.janvāris 2013, 22:16 | links
 
Es jau nestresoju. Pajautājiet tiem kas spiningo. šamējie pārmet, ka maz kas paliek pēc ūdeniekiem. Spiningotāji parasti līdakas netirgo. Vēlreiz-40 dienās ūdenieki paņem to , ko spiningotāji nevar pa pa visu sezonu. Kur-kas jādara lai cope būtu atpūta, bet ne kg. Cik sapratu pat Lielupē ar TV palīdzību nevar tikt galā ar tiem kam cope saistās ar prosti ar - to pašu bezpriģelu. Vai mēs nevaram galu galā tikt kaut kādā kārtībā. Kur jūs esat Liskina k-gs? (Liskins-pats atbildīgākais par visiem LV ūdeņiem -sargāšanu un nesargāšanu.)
31.janvāris 2013, 21:48 | links
 
Vismaz līņus ņeizķer :)
31.janvāris 2013, 21:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager