Lobes ezers

Cope
Ir doma rīt braukt uz Lobi pacopēt. Tā, kā tur neesu bijis, tad man rodas divi jautājumi:)
Kur var nopirkt dienas licenzi un kurā galā asarus meklēt?
P.S. Uz otro jautājumu varat neatbildēt, sapratīšu:)
31.janvāris 2013, 20:55 | links
 
Mari!
Drusciņ jau piegrizies tas ka tu vaimanā katru ziemu par susmīgu nozveju! Nu tak panem un izdari tā lai ziemā naevar zvejot! Vai ar tev laivu nomas nauda ziemā aiziet gar degunu tur tā škrobe! Laivu sezonā gan tu neko nesaki kluss un mierīgstad esi! Tad tāda gadījumā laid tās Līdaks pa to naudu katru gadu iekšā.
31.janvāris 2013, 17:51 | links
 
tas kas tur notiek, notiek jau gadiem. ta ka nau ko stresot. nekur tas zivteles nepaliks. bij un bus.
31.janvāris 2013, 17:40 | links
 
Katru dienu pie upītes ap 40 +- vēl 40 aktīvistu. Presings. Likumisks. Priekšlikumi ? 45 dienās to ko agrāk pa gadu. Bralo po čjornomu ! A čto daļše ? Vienas dienas saimnieki-pēc manis ... ? Vēl joprojām ūdu zveja - neizkontrolējama-drāž spiningotājus, jo tie nevar turēt rokā pa vairākiem spiningiem. Sorry.
31.janvāris 2013, 17:28 | links
 
A kur ir tā jēga ...? Bezpriģels... . Un kas tālāk ?
25.janvāris 2013, 20:28 | links
 
visas zivis nekad pa tiem puduriem neizvilks, tas nav iespējams. dažu labu apsaimniekotāju par ministru jāieliek un viss būs kartībā, runāt un čīkstēt jauvar, bet jēga no tā nekada

ciziks85, 25.janvāris 2013, 17:46


100%
25.janvāris 2013, 17:49 | links
 
ko var likt tās atskaites (reklāmu) iekšā, kāda starpība izķers zivis, aizaugs ezers, cik ūdas liks utt. visas zivis nekad pa tiem puduriem neizvilks, tas nav iespējams. dažu labu apsaimniekotāju par ministru jāieliek un viss būs kartībā, runāt un čīkstēt jauvar, bet jēga no tā nekada
25.janvāris 2013, 17:46 | links
 
Kur zive (vienalga kāda) - tur kolhozs, ja nepastāv kaut kādi ierobežojumi. Starp citu kolhozniekus -labajos kolhozos -prosti tā neņēma. Mūsu kolhoznieki +-40 dienās 2 t līdaku jau apguvuši. Tā ka plāns par sboru mjasa,pķici i ribi dokladivajem- vipolņem.
25.janvāris 2013, 12:23 | links
 
Tad jau kolchozs ar beidzies un varētu aizšaut ciemā :).
25.janvāris 2013, 12:03 | links
 
Lobes ezerā stintes naf. Ezers paņēmis atvaļinājumu.
25.janvāris 2013, 11:46 | links
 
Ka jums tur ezerā?
Dzirdeju ka galīgs bezcops.
tā arī ir?
24.janvāris 2013, 19:12 | links
 
eu copman es nesaprotu vai tiesam ir viassaa°s
zivis ko noker javed majas es sogad esmu nokeris ap 350 lidakam tadas normala mera un parasti nemu vienu maksimums jo sievai zel galet nost dzivu zivi mes tacu neesam bada pretigi lasit ka viri lielas ar tiem lieliem kilogramiem liekas ka vini ir bada
23.janvāris 2013, 07:16 | links
 
Jā-ilgi domāju vai rakstīt kaut ko sarežģītu, vai paklusēt. Davai ka rakstīšu-nu lūdzu- neņemiet ļaunā. 1. par to onkulīti, kas dara to ko nedrīkst, un tu to redzi un atļauj viņam , tad tu esi līdzdalībnieks, vai pašlaik provokātors. Jā-japarakstās, ne jau tikai par Lobi, bet visas LATVIJAS iekšējiem ūdeņiem un tad, kas būs par tīkliem un kas pret. Kur Salmo un un daudzi tie kas apkalpo copmaņus, arī viņi būtu pret tīklu zveju. Vēl - pat valsts iegūst daudz vairāk naudiskā izteiksmē(nodokļos) no copes, kā no tīklu zvejas iekšējos ūdeņos. Viens s-da ķīniešu tīkls maksā mazāk par makšķer auklu+kāts+āķis vai vizulis+pludiņš+ makšķerēšanas barība+degviela +visa copmaņu labsajūta-kaifs. Visu to bez jūsu palīdzības un sadarbības viens pats neatrisināšu, jo mani un arī jūs regulē-pašvaldības pārvalde-novada dome-ZF- Lauksaimniecības minisrtija-LAD-MK-pat deputāti, i augšējie, i apakšējie. 99 procenti tie kas lemj par to kā organizēt copi- nav copmaņi. Man rodas pārliecība ka tas notiek arī citās sfērās. "Mīļie ierēdņi un braki ļaujiet mums copēt. Īstermiņā jūs paspēsit visu, bet kas paliks pēc jums?

lobesmaris, 21.janvāris 2013, 16:20


tie kas gribēs tie turpinās likt tīklus kaut tu izstiepies vai saraujies
21.janvāris 2013, 16:50 | links
 
Tīklinieki , tādi ir arī pie Jums Mārīti. Tas labi, ka negribi būt ārpus visa, ko sauc Zemes pārvaldības likuma Grozījumu prieki. Ja Koknese pārņems daļu no ezera, vajag būt labākam pašvaldības acēs citādi būsi gaidīts Suntažos
21.janvāris 2013, 16:37 | links
 
Jā-ilgi domāju vai rakstīt kaut ko sarežģītu, vai paklusēt. Davai ka rakstīšu-nu lūdzu- neņemiet ļaunā. 1. par to onkulīti, kas dara to ko nedrīkst, un tu to redzi un atļauj viņam , tad tu esi līdzdalībnieks, vai pašlaik provokātors. Jā-japarakstās, ne jau tikai par Lobi, bet visas LATVIJAS iekšējiem ūdeņiem un tad, kas būs par tīkliem un kas pret. Kur Salmo un un daudzi tie kas apkalpo copmaņus, arī viņi būtu pret tīklu zveju. Vēl - pat valsts iegūst daudz vairāk naudiskā izteiksmē(nodokļos) no copes, kā no tīklu zvejas iekšējos ūdeņos. Viens s-da ķīniešu tīkls maksā mazāk par makšķer auklu+kāts+āķis vai vizulis+pludiņš+ makšķerēšanas barība+degviela +visa copmaņu labsajūta-kaifs. Visu to bez jūsu palīdzības un sadarbības viens pats neatrisināšu, jo mani un arī jūs regulē-pašvaldības pārvalde-novada dome-ZF- Lauksaimniecības minisrtija-LAD-MK-pat deputāti, i augšējie, i apakšējie. 99 procenti tie kas lemj par to kā organizēt copi- nav copmaņi. Man rodas pārliecība ka tas notiek arī citās sfērās. "Mīļie ierēdņi un braki ļaujiet mums copēt. Īstermiņā jūs paspēsit visu, bet kas paliks pēc jums?
21.janvāris 2013, 16:20 | links
 
Lobesmāri!
Kategoriski NĒ tīkliem. Manā uzskatā ezers jau tā tiek smelts pa ziemu, vismaz vadoties no atskaitēm šeit. Ja vēl tīklus ievietos nu tad ir cauri ar patīkamo atpūtas vietu - Lobes ezers. Es parakstīšos, ja vāks parakstus pret tīkliem.
21.janvāris 2013, 12:59 | links
 
Zipcs,
Es ar brīnos par šiem 3- 5 ūdniekiem. Vai tiešām aizbraukt, iztērēt reusrsus, pirkt licences, lai pēc tam slēptu zemmērus un pārkāptu likumus. Cilvēki mīļie, Jums nav ko ēst? Neticu, ka tie, kuri ierodas ar auto un nopērk licenci, nespēj sev nopirkt maizi!!! Kāpēc zemmēri jāstiepj mājās? Padomājiet tak par nākotni un saviem bērniem, tie tak ar gribēs noķert kaut ko! Es personīgi gribētu tos zemmēru stiepējus mājās atšaut likumiski.
21.janvāris 2013, 12:56 | links
 
Njāa... vai tiešām Māri, citus gadus ir bijis tik liels šo ''makšķernieku'' skaits? un vai pavasarī-vasarā-rudenī ar spiningu varēs kaut ko noķert, vai arī tā ir ierasta ikziemas smelšana, kuru ezers spēj atražot?

Pats biju 1janvārī- noķēru 3 zemmērus-palaidu. Redzēju večus ar 3-5 ūdām, vēl dažiem vietējiem ķomkas bija, zemmērus stiepa uz kastēm-vai tie ir makšķernieki un vai tiešām inspektori nevar viņus tā kārtīgāk padresēt? :)
20.janvāris 2013, 15:49 | links
 
Vakar bijām, pa visu dienu, no tumsas līdz tumsa,divas līdakas viena zemmērs otra 56 cm, tas uz 8cilveku kompāniju. Viens onkulīts kadus 4trus zemmērinus noslēpa kastē no inspektoriem, bet mera paradija.
20.janvāris 2013, 15:17 | links
 
Aukstums+sniegs dara savu-ezers atpūšas. Cope godīgi - nu ne visai. Arī interesenti pamaz.
18.janvāris 2013, 15:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager