Lobes ezers

Cope
Lobē lielās ir un rudenī tač kādai lielajai jāizšauj.
11.septembris 2011, 19:11 | links
 
Šodien Lobē 10 līdakas. Man 4 no tām un 6 brālim. Man bonusā 4 asari lielākais 440 grami.Lielākā līdaka 1,1kg. Aptuveni vēl kādas 15 tukšās copes jo daudz strādājām ar poperi un wolku. Ezerā spiningojot kādus 10 m no laivas liela līdaka aptuveni 5-6 kg uztaisīja kārtīgu lecienu. Bikses bija pilnas bet pie deguna vilkto mānekli (Džerku) nepaņēma. Blakus arī bija tviča vobleris bet to arī viņa negribēja.
11.septembris 2011, 19:10 | links
 
Šodiena pavadīta Lobes ezerā.
Diena skaista, mainīga. Zāles pamazām sāk laikam pūt, bet līdakas vēl uzturas tur.
Lēcieni pa zālēm ir, bet reti un tikai rīts, pēcpusdiena, vakars.
Klajumos pie zālēm asari. Skaisti.
Vienu uz džerka dabūju. :)
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-35444.htm
Kaut kādi 5 zemmēri, divi mēri un 300g asari 2gb.
Forši, bet pašas laivā negrib lekt. Tikai ar meklēšanu, strādāšanu.
10.septembris 2011, 22:10 | links
 
Tikko no lobes līdakas visas pa zālēm, copes daudz,bet ar realizāciju pašvaki vienu gan mērā dabūju;)))
21.augusts 2011, 22:32 | links
 
Bijām aizvakar!Uz dzīvo katram pa mēra līdakai +2 smuki asari man bonusā. Vienu kriminālo arī palaidu. Copes varēja būt vairāk! Vēl paslinkas....
19.augusts 2011, 12:49 | links
 
Vai šobrīd Lobes ezerā vēl kāds parādās?
Ierakstu nav - laikam visi uzkrāj taukus rudens copei.
Kā tur īsti ir?
18.augusts 2011, 21:46 | links
 
lobesmari - eh.. paikas sapirktas. pa gadu sabojāsies! Tā, ka uz makšķerēm pasēdēt braukšu drīz tāpat! ;)
Lai tur visiem ne asakas. Un kāds laivu piekakā! ;)
12.augusts 2011, 18:53 | links
 
mlg2 - man jau arī patīk. tikai nu jau sāk gribēties klajumos pastrādāt :)
savu salātu tonnu esmu šogad izvilcis. norma jau izpildīta :D
a par zālēm - Lobe ar savu zivju krājumiem un zālēm perfekts izmēģinājumu poligons.
12.augusts 2011, 18:51 | links
 
Xoctam-pašlaik ezerā 2 copmaņi, kas arī specializējas uz breksi+līni. Nedēļu atpakaļ šamējie paņēma lielāko 1,7 breksi un vēl ne tik lielus līņus.Vasaras cope otrā pusē nav tik rezultatīva kā sākumā.
12.augusts 2011, 18:50 | links
 
xoct
a man Lobes zāles vienmēr patikušas
12.augusts 2011, 16:52 | links
 
bļāviens... nu nevar Dzenitis diareju izārstēt!
no Dzenīša teiktā nesapratu ne vārda.
nafig kādam būtu interesanti, ka Tev 17. augusts brīvs????

Par Lobi.. šajās brīvdienās līņi nolūza. lietus izskatās būs visas brīvdienas. jābrauc nākamnedēļ, cerot vismaz uz kādu lielo breksi.
Kas zin, kā šobrīd līņi ķeras?
Gribu lai ātrāk zāles sāk pūt, lai var līdakas Lobē klajumos dzenāt.
Visiem foršas brīvdienas!
12.augusts 2011, 14:28 | links
 
a es cerēju ka viņu kāds nošāvis :D
12.augusts 2011, 13:50 | links
 
God. Aberiņa kungs! Man prieks būt par visu Jūsu nelaimju cēloni. Ņemot vērā, ka vairāk Jūsu tēmu nebūtu komentējis, ja Jūs pats nebūtu atstājis ziņu man ekskluzīvi, tad Jūsu nelaimju cēlonis pazudis bija jau sen. Es savukārt Jums un tiem, kuri uzdeva Jums jautājumus, varu pateikt tikai lielu paldies par ieskatu Lobes ezera apsaimniekošanas procesos. Šīs diskusijas rezultatā man par brīvdienu tapa 17.augusts.
12.augusts 2011, 11:35 | links
 
Ap 19-iem 1h laikā 7 copes,4 vilktas, bet paliku tikai ar copes prieku. Gumija ar 1 āķi bija tikai kā provokācija - abpusēja. Viss cieši pie zālēm.
11.augusts 2011, 11:12 | links
 
Beidzot ūdens ezerā kļūst vēsāks. Bet arī mazāk. Spiņa mētāšana arvien sarežģītāka. Tur kur var normāli izvilkt mānekli, neviena gribētāja nav. Tur, kur kāds grib ēst, vienas zāles. Beidzot lietus, cerība, ka līmenis varētu pakāpties. Svētdien viens kārtīgāks uzsitiens, bet tas pats nokratījās, visas pārējās copes ar ļoti gariem zobiem. Rezultātā paņemti seši asari no 200 līdz 400 grami. Vienīgā mērīgā līdaka ielīda zālēs un tur arī palika, četri zemmēri joprojām aug.
8.augusts 2011, 08:41 | links
 
Tikko no Lobes, vakars -rits >linji nem bet tikai lidz tumsai un izmers pamazs, lai gan tie lielakie jau parasti aiziet:) uz spini gan 0, uz maili paris copes.
7.augusts 2011, 13:45 | links
 
atstāj man ziemai arī kaut ko:D.
6.augusts 2011, 23:38 | links
 
Daugavietim-ja īsi, tad jālasa starp. Cope-zivis ņem,bet bet ar mānīšanu-tievāka aukla,mazāks pluds un cope periodiska. Par līdakām-sēž zālēs, vai cieši blakus, tā ka viņas pat , ja jūti ka tur ir , tad jābombī. Uz mailes-30 ašuki, 10 amnestēti, lielākais 0,6 kg. Līņi brekši konkurē, ruduļi terorizē.
6.augusts 2011, 10:58 | links
 
ne visi var tik skaidri un izteiksmīgi izteikties!
lobesmaris gribeja pateikt, ka tēma slēgta.
diskusija pārgājusi uz blogiem, twitter, sms :D

Taisos uz Lobi līņos un līdakās nākamnedēļ. Došu ziņu, kā ies. ;)
6.augusts 2011, 00:51 | links
 
Lobesmāri,tu esi mūžīgā pālī,vai kā?Tavu rakstīto reti var saprast.Par copi,ne mušām!:)
5.augusts 2011, 23:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager