Lobes ezers

Cope
Bralitis. Patīkami, ka esi uzmanīgi izlasījis diskusiju, kas iesākusies 07.07. Saprotu, ka tev svarīgi komentēt, komentēšanas pēc, tāpēc laipni lūdzu, droši vari izpausties, tai skaitā pārmest, ko uzrastījuši citi.
17.jūlijs 2011, 21:22 | links
 
Itkā nevienam ar īpašām prasībām uzbāzies neesmu...
17.jūlijs 2011, 21:16 | links
 
Toni bet tavam karpu dīķim man vēl lielākas prasības :)))))
17.jūlijs 2011, 21:13 | links
 
Jah,Tavs lūgums ir realizējies!
17.jūlijs 2011, 21:09 | links
 
Dzenīti uzrakstīji daudz bet neuzrakstīji NEKO !! Izlasīju divas reizes tavu murgojumu un neko nesapratu. Ko tad tas Māris īsti tur neizdara ,KO tad tu gribi sagaidīt no apsaimniekota ezera ?? Konkrēti ko tu gribi ??? lasu te komentus un domāju - JUMS skauž ka Māris ir apsaimniekotājs vai vienkārši dirsinaties latviskā garā ??????????

Es uzrakstīšu ko es gribu no apsaimniekotā Lobes ezera :

1. Lai mani sagaida ar pūtēju orķestri
2. Māris lai saliek karodziņus ezerā kur ir līņi un kur līdakas ( dažādu krāsu karodziņus)
3. Lai visu nopļauj ...VISU !!!!
4. Kad kāpju no laivas ārā - Lai Māris man roku padod un aiznes lomu uz autiņu
5.Lai man samaksā par to ka biju uz Lobi copēt

Ja tu dzeni pat šitādas prasības nevari uzrakstīt tad netērē laiku:)))

Bet ja nopietni - rodas iespaids ka te gaisu maisa kāds kuram Māris maisa - un pārējie kā aunu bars uz vēlēšanām blēj līdz .

Māri es esmu apmierināts ar tavu apsaimniekošanu .Tā ir tāda pati kā Burtniekā un pat vēl labāka.
17.jūlijs 2011, 21:07 | links
 
J.B. nu droši vien nav tā, ka vispār neko nedara. Ja iespringtu droši vien labus darbus ar var atrast. Izvilkti maluzvejnieku tīkli, ziemā izcirsti āliņģi, aizrādījumi likumu pārkāpējiem - noteikti būs labo darbu sarakstā. Tikai tie ir tie darbi ko dara visi kārtīgi makšķernieki, kas dzīvo ūdeņu tuvumā. Atšķība - viņi sevi nedēvē par apsaimniekotājiem.
17.jūlijs 2011, 20:15 | links
 
Piekrītu Dzenītim!!! Lobes ezers netiek apsaimnikots vispār, tur nekas lietas labā netiek darīts... tad priekš kam tādu apsaimniekotāju? Gribu redzēt reālas darbības...
17.jūlijs 2011, 19:59 | links
 
Lobesmaris. Esmu Kaspars no Rīgas, Lielvārdes, Katlakalna – parasts ierindas makšķernieks. Bija doma doties uz Lobi pamērcēt auklu, jo Lobes ezers ir salīdzinoši netālu (uz Durbes ezeru ar ir braukts) no Lielvārdes kur dzīvojos vasarā. Tas arī bija iemesls kāpēc ieskatījos diskusijā par Lobes ezeru. Tikai sanāca tā, ka pirmais kam uzdūros bija tava gaušanās par grūto, sūro apsaimniekotāja likteni un teroristiem ZF. Pārējais bija jau tīra interese, ko tāds apsaimniekotājs dara ezera labā un kas tur notiek. Secinājumi man ir divi. Viens - uz turieni braukšu tad, kad nomainīsies ezera apsaimniekotājs. Otrs - par saviem vārdiem neproti un nevēlies atbildēt. Ja jautājumi ir provokācijas, aizrādījumi, ka neatbildi uz jautājumiem ir ap-st tad tava nepagodinošā vai pagodinošā atbilde nevienam nav vajadzīga, jo skaidrs, ka tev nav ko teikt. Attiecīgi nav vērts runāt, jo esi bez idejām, bet pie vietas turēsies ar visiem iespējamiem un neiespējamiem līdzekļiem. Ļoti ceru, ka tiesības apsaimniekot ezeru iegūs (likuma ietvaros) tāds cilvēks, kuram tas nebūs par apgrūtinājumu un bardaks (kas nepieciešams tiem, kam uz valsts rēķina savs bizness jābalsta) nebūs vajadzīgs.
17.jūlijs 2011, 19:53 | links
 
un tas viss tāpēc, ka ezeru apsaimnieko, tā teikt neprofesionāļi, nelieli idiņi...
17.jūlijs 2011, 18:53 | links
 
ar copi ezerā ir dir...ā, ja ķerās, tad ķerās līdaku bērniņi, upes ietekas rajonā, kur ir daudz mazās zivtiņas... uz līņiem gan ir vērc aizbraukt, tie kaut cik vēl ir, nav vēl izķerti ar murdiem, bet drošvien ir gaidāms tāds pats liktenis kā ar līdakām...

spilgti atceros vēl pirms gadiem 8 capi lobē, kad varēja saķert normu bez problēmām, un beigās no 20 līdakām, kas bija svarā no mēra kg līdz 7 kg paņēmām trīs 1,5 kg līdaciņas lai mīkstāka gaļiņa :))) Tiesa līdaku skaits, tas uz diviem :)))

nožēlojami skatīties, kā tiek iztīrīts ezers...
17.jūlijs 2011, 18:52 | links
 
Labvakar visiem. Mēģināšu nemocīt Jahu un uzreiz uzrakstīšu par copi. Cope šorīt pašvaka. Līdakas mani negribejā redzēt, lai kā es uz viņām mestu aci un arī mānekli. Tikai viena zaļsvārce ar lielu ieskrējienu mēģināja pietēst manu otrā numura blufoksa rotiņu. Šajā nevienlīdzīgajā cīņā, rotiņam varonīgi cīnoties ar milzīgu pārspēku (daudzi simti zobi) kurus komandē 54 cm garš asinskārs ķermenis, vēlreiz uzsvēršu, MANS ROTIŅŠ un es, izrādījās stiprāki. Vēl ar MUMS uzsāka cīņu briesmīgie kanibāli asari. Cīņa bija ilga un nežēlīga. Sākās rīta agrumā pirms pieciem un beidzās apmēram ap desmitiem. Rezultātā astoņi strīpainie, salīdzinājumā diezgan pieticīga izmēra, pāris lielākie uz gramiem 300, tika savaņģoti un piekarināti pie laivas borta. Mazāki par sprīdi gūstā netika ņemti un ar ļoti nopietnām pamācībām, lai paaugas un atved savus vecvectētiņus un vecvecmāmiņas, tika atlaisti brīvībā. Lai pārliecinātos, ka neviens ienaidnieks nav palicis nesodīts, turpināju patrulēt rajonu līdz pulkstens vieniem. Kā izrādījās mūsu rīta cīņa nebija veltīga un pēc desmitiem vairs neviena dzīva dvēsele nemēģināja izjaukt manu un mana mānekļa divvientulību. Turpinājums sekos.
17.jūlijs 2011, 18:49 | links
 
Klau, a nevar atvērt sadaļu "Latvieši" un doties uz turieni ar visiem šaujamajiem u.c. uzbraucieniem? Mani vairāk interesē, kā tajā ezerā ar copi.
17.jūlijs 2011, 17:46 | links
 
KĀĀ nav vajadzīgi?Kas tavu āizvērto bagāžnieku baudīs?
17.jūlijs 2011, 17:16 | links
 
manējais tik ik pa laiciņam virinās,bet tavējais ieķilējis-visu laiku vaļā stāv.simtu gadu tādi grindex ērgļi viskālim vajadzīgi :).
17.jūlijs 2011, 17:09 | links
 
jurčik, piever bagāžnieku,-Zviedrijā pilns ar tīkliem,laikam uz Lobi pārvākšos...DDD
17.jūlijs 2011, 16:22 | links
 
dirsēji.tonis,turpini copēt zviedrijā.xoct,vasarā, ja ar rotiņu,tad sportam 3nr.dzeltens.ja priekam tad 1-2nr.mepps kapariņš.jāpiebilst,ka saliņām gan jābūt "īstajām".kopš kura laika viskālī būtu nepieciešamība NIEDRES pļaut. māri,kam tas glumais virs trīs,tā vismaz baumo:).
17.jūlijs 2011, 16:08 | links
 
Jā ,lobesmārim te jāpastāv maliņā,-tūliņ veči sāks šaudīties...DDD
17.jūlijs 2011, 15:23 | links
 
:DDD paldies, ka sasmīdināji kārtējo reizi :DDD un kārtējo reizi atkal attaisnoji, kas esi un ko pats vakar vakarā visiem atgādināji - dirsējs :DDD Tiešām tu domā, ka pareizākais arguments diskusijā ir lietot pamatskolnieka taktiku - mēģināt kādu personīgi aizvainot un nozākāt? :DDD Nē, ielaisties diskusijās ar tevi nudien nav vērts, jo tavi labākie "ieroči" ir apvainojumi un rupjība :DDD Jā šķiet vislabāk visu tavu būtību izsaka Borodas 9.maija albūma bilde - tā stāja un ļaunais, saviebtais ģīmis :DDD
Punkc.
17.jūlijs 2011, 14:17 | links
 
Labi Kilka , atbildēšu tev šinī tēmā pēdējo reizi un šinī tēmā vairs ne vārda par ieročiem .
Es to visu ļoti labi zinu , tāpēc arī saku ka man nav pašaizsardzības ierocim glabāšanas atļaujas , ir tikai nēsāšanas , glabāšanas atļauja man ir tikai medību ieročiem . Nesaprotu ko tu gribi pierādīt , ka esi viss gudrākais , vai ka esi viss krutākais bijušais zemessargs ? Kas toreiz bija zemessardze ? - dzērāju bars kuriem izdalīja ieročus un šie taisīja zili zaļus brīnumus , pats esmu redzējis to brīnumdaru darbības sekas , piemērām uz Jaunmārupes tilta . Ne par velti toreiz zemessargus saukāja par žopastārpiem , paldies Dievam zemessardze no tādiem ir pašattīrījusies un tagad ir normāls militārais veidojums , to jau var arī saprast , sākums ne vienām nav bijis viegls , arī zesessardzei nē .
17.jūlijs 2011, 13:23 | links
 
P.S. sorre, Lobes tēma, vairs ne vārda par pisķikiem :)
17.jūlijs 2011, 10:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager