Zviedrija

Te nu tev nav taisnība! Brauc arī ekskursijas pēc kaut ko arī citu ieraudzīt, nevis tikai visu mūžu savā purvā sēdēt un dračīt. Personīgi gandrīz visas zivis tur atlaidu un fotografēju tikai ziemeļbriežus.
16.septembris 2014, 22:50 | links
 
Es ari esmu vairakas reizes bijis celojumos pa Zviedriju un Norvegiju.Bet ES panemju vienu spini un savu vizulu kasti,to sauc par celosanu .Nevis 10 spini patsmit zivju kastes....
17.septembris 2014, 00:39 | links
 
Es ari esmu vairakas reizes bijis celojumos pa Zviedriju un Norvegiju.Bet ES panemju vienu spini un savu vizulu kasti,to sauc par celosanu .Nevis 10 spini patsmit zivju kastes....

Liepajnieks4, 17.septembris 2014, 00:39

Katrs ņem līdzi ko vēlas - cits alus kasti, cits vizuļu kasti.
Tā īsti arī nesapratu tavu domu - pats esi bijis gan Zviedrijā gan Norvēģijā, bet pārējie, kas brauc - lohi?
17.septembris 2014, 08:53 | links
 
Tās ir dažādas lietas, braukt ar sievu ekskursijā un pie iespējas kaut kur pacopēt,vai braukt uz mērķtiecīgu copi un pie iespējas kaut ko apskatīt...
17.septembris 2014, 09:47 | links
 
Tupi copet visu dienu viena ezera un vilkt bezjedzigi tas zivis es neuzskatu par celojumu.Visu dienu laiva nosedi(dirsas muskulis notirpis) pat ezera krastus neesi redzejis :)
17.septembris 2014, 14:27 | links
 
man arī liekas vispiemērotākais nobāzēties kādā kempingā un no turienes tad doties tuvākos un tālākos copes izbraukumos un vai kultūras gājienos.

Ja to dara ceļojuma veidā, tb katru dienu gabalu brauc, pa ceļam copē, tad vienā brīdī sāk besīt, tā skriešana, krāmēšanās, netiek izbaudīt...

ja grib copēt tā forši, tad katram copes veidam, var teikt, katrai zivij vajag savu aprīkojumu, mānekļus u.c. tur arī saskrien tie 10 kāti un 3 kastes ar bleķiem... ij tad gadās vietas, kad "nav ko uzlikt" :DDD
17.septembris 2014, 15:11 | links
 
daddy,-tieši tā arī darām,nevis caurām dienām 'tupi' sēžam vienā ezerā...
17.septembris 2014, 16:37 | links
 
Nevajag jaukt ceļojumu + makšķerēšana pie reizes, ar braucienu tieši makšķerēt.
17.septembris 2014, 16:43 | links
 
10 kāti arī nav obligāti,pilnīgi pietiek ar trijiem ,-vienu smalkāku dropšotam vai džigošanai,otru mētāšanai viegliem mānekļiem,trešo cietāku smagākiem mānekļiem vai velcēšanai.Vēl var paķert līdzi kādu ziemas makšķerīti,ar to dažreiz var zem laivas 'dušu otvestji'...:) Katram laivā vēl vidēja copes soma vai kaste,uz diviem laivā viens paliels sačoks,zivju kaste vai ķesele un mauc tik iekšā...
Cepumu labāk atstāt krastā,ja nu vienīgi blašķīti 150g robežās...:))
17.septembris 2014, 16:56 | links
 
Zinu vairakus cilvekus ,ka laiz uz Zviedriju,kas nem visu savu arsenalu lidzi.
Labi ka nenem vel siemasmati lidzi kas tira zivis.
17.septembris 2014, 17:12 | links
 
es zinu cilvēkus, kas 200km brauc copēt ar vienu pludiņu, un nekas , joprojām pie pilnas veselības:)
17.septembris 2014, 17:20 | links
 
Zinu vairakus cilvekus ,ka laiz uz Zviedriju,kas nem visu savu arsenalu lidzi.
Labi ka nenem vel siemasmati lidzi kas tira zivis.

Liepajnieks4, 17.septembris 2014, 17:12

Es zinu dažus, kas forumos beztolkā *irš un paši īsti nezin, ko grib pateikt vai pierādīt.
17.septembris 2014, 19:07 | links
 
tīrs ieteikums... paskaties, kad cilvēks piereģistrējies un tad iedziļinies tādos jampapos!
Bet vielas nomaiņai... varat palasīties ;)

http://www.copeslietas.lv/site/blogi/918-kungsleden-mission-completed.htm
17.septembris 2014, 21:06 | links
 
Es jau par torunaju cienitais Dzhama kungs.
Vot ta ir celosana ....
17.septembris 2014, 21:27 | links
 
Katrā vecumā ,maciņa biezumā,aizādas taukslāņa daudzumā u.tt.ir savas iespējas un vajadzības...Kā teikt ,-katram savs...Tādēļ nevajadzētu izteikties pārāk kategoriski un kritiski par cita dzīves stilu un pieredzi.Vienam tīk ceļot ar mugursomu plecos,citam ar laivu, kādam ar auto,un dažiem to tīk darīt mucā ar ūdeni...:) Tā kā būsim toleranti un ieturēti savos spriedelējumos,pasmaidīsim,pavilksim kādu uz zoba,bet darīsim to zināmas pieklājības robežās ...
17.septembris 2014, 21:45 | links
 
Sory, bet Tu cienitais Toni.
Galerija ir super,bet kur Tu tas zivis liec...Man personigi pietiktu ar divam sigam vai ar vienu smuku foreliti.
Un kada starpiba, kad esmu registrejies saja portala.
17.septembris 2014, 21:53 | links
 
:)
Varu arī tev kādu atvest,nogaršosi ,salīdzināsi,un varbūt domas mainīsies...:)
17.septembris 2014, 21:57 | links
 
Toni, man arī lūdzu pāris sīgas, i smuku forelīti- arī apsolu domas mainīt:)
17.septembris 2014, 22:00 | links
 
Ko tad salidzinasim?
Ne paldies man pasam savas pietiekosi ir.
17.septembris 2014, 22:00 | links
 
Usi,nav problēmu,ja jau Tavas domas ir ar foreļiem nopērkamas...:)
17.septembris 2014, 22:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager