Privātīpašums

tad man veel ir viena lieta mmm, te SAUSAJAA daugavaa braucot ar laivu vai ejot kaajam gar krastu juutama baiggaa kanalizaacijas smaka ??? un taas vietas ir norobezotas ar seetu un nevar piekluut un apskatiities ,varbuut tur pa tiesho laiz SAVUS MEESLUS muusu LIKTEN UPEE kaads saimnieks loti izcils un tiiriigs kursh censhaas visu labaa!! ?? vai tad taa var buut ? taads likuma punkts ira ? DZENIIT ???:d
9.jūnijs 2011, 14:39 | links
 
Ivo, nevajag dzīt demagoģiju. Ja tev pavasarī saplīsīs laiva neviens tev pa galvu ar bomi nedos un atpakaļ ūdenī nedzīs, pat tajā gadījumā ja uzstādīsi sev par mērķi speciāli ieairēties strap žogiem, nevis pa labi vai pa kreisi. Vēla rudenī saki ... vēlā rudenī visādi varētu notikt. Aizej uz ostu un pakačā savas pravas, ka pēc Makšķerēšanas noteikumiem tev ir atļauts tauvas joslā makšķerēt.

Cik nopratu dzīvo turpat pie sausās Daugavas, kur ir pieslēgta tavas mājas kanalizācija? Pie centrālās kanalizācijas, kā to prasa Ķekavas novada dome? Iespējams ka tas ir tavs sū, ko osti, kas pa dolomīta slāņa augšu ar gruntsūdeņiem līdz māmuļai likteņupei atceļojis un tagad Latvju tautu ar savu smaku bendē nost!
Varbūt tavai vēlmei piekļūt tauvas joslai bez makšķerēšanas ir cits mērķis?
9.jūnijs 2011, 17:46 | links
 
mans suuds tas tac lomu nespeelee kura suuds ,bet pluust iekshaa un kaadeel ,ja ir liels vads uz Riigu ,bet kluudies ir veel vietina un taa nau nekkaadaa sakaraa kur es dziivoju taa ir apsleepta ,bet kam es to saku tev un paarsvaraa ir pohhh..... ko tur dziivisim suudos liidz ausiim ne ?:]]]] galvenais ka to ko tu saki korekt taisnib ,pats neesi redzeejis bet vienumeer zinoshsh :DD BET LAI TAA IRA JO MAN tas ir vienalga nejau maniem beerniem buus tajos suuud.. jaapel:Ddaas :DDD
10.jūnijs 2011, 01:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager