Amata

Cope amatā
Help viedie copes vietu pazineeji. Man naakamaas briivdienas naaksies piespiedu kaartaa pavadiit Kaarljos (kas pie amatas). Ir vispaar jeega kaadu kaatu njemt liidzi. un ja jaa tad kaadu? (es vairaak taa kaa spinja piekriteejs). vai labaak vispaar meegjinaat nolekt no taa pasaakuma.

P.S. runa ir par copi bez laivas.
6.jūnijs 2011, 10:57 | links
 
tai pasha amatas upe pamēģini kādu foreli izcelt!!
6.jūnijs 2011, 11:05 | links
 
a tur nekaadas licences nevajag?
6.jūnijs 2011, 12:00 | links
 
Sveiki, vīri!

Lasīju Oltes blogu, ka Amata uz pusi dienas bijusi atstāta ar kritiski zemu ūdens līmeni. LVĢMC mājas lapā arī to labi var redzēt - 12.11.15. redzams, ka ūdens līmenis bijis ~0,42m. Vidēji līdz tam bijis 0,50-0,55m. Videssos.lv nekādu info neuzrāda. Kas pie vainas? HES gribēja naudiņu nopelnīt?
25.novembris 2015, 08:39 | links
 
a tur nekaadas licences nevajag?

mefisto, 6.jūnijs 2011, 12:00

Nevajag.
4.oktobris 2016, 20:58 | links
 
Amatas upē jau ar zivīm tā pašvakāk.Vienreiz gāju ar spiningu,bet tas bija sen,bez rezultātiem,bet willovlv video skatos,kā Melturos Amatas upē ķer līdakas.Apsveicami.!
P.S Es par šo upi runāju,jo tā man ir aptuveni 2km attālumā no manas dzīvesvietas.Gribētu jau nākamgad aizlaist pacopēt,sapratu,ka foreles var copēt tad,kad ir mazāk ūdens,ne?
4.oktobris 2016, 21:04 | links
 
Amatas upē jau ar zivīm tā pašvakāk.Vienreiz gāju ar spiningu,bet tas bija sen,bez rezultātiem,bet willovlv video skatos,kā Melturos Amatas upē ķer līdakas.Apsveicami.!
P.S Es par šo upi runāju,jo tā man ir aptuveni 2km attālumā no manas dzīvesvietas.Gribētu jau nākamgad aizlaist pacopēt,sapratu,ka foreles var copēt tad,kad ir mazāk ūdens,ne?

martinsgrinb, 4.oktobris 2016, 21:04

moš paņemt var arī kāda cita zuve.
4.oktobris 2016, 21:06 | links
 
Vienkārši ieraudzīju šādu tematu-uzgāju,pēdējais ieraksts iepriekš bija tik sen,saprotu,ka maz makšķernieku copē šajā smukajā upē.Man šī upe gan cieši saistās ar Amatas upes sacensībām ,kas parasti notiek aprīļa sākumā,nu tad,kad ir liels ūdens.Pats esmu arī youtubē video ielicis par šī gada sacensībām,kuras pats filmēju pirms jau vesel pusgada.Vispār interesanti skatīties,gan jau vēl interesantāk piedalīties.Tīri feini.Upē zivis -foreles u.c arī varbūt ir ķeramas laikam vislabāk kaut kad vasarā,arī pēc ūdens noskriešanas.Nākamgad apsolīju pats sev aizlaist paspiningot uz šo upi.Tik 2km ar riteni aizlaist no mājām man,vai nav forši un interesanti!
5.oktobris 2016, 20:19 | links
 
Martin maldies. Uz Amatu ir liels presings. Forelētāji nekad skaļi nesaka upju nosaukumus.
5.oktobris 2016, 21:04 | links
 
Martin maldies. Uz Amatu ir liels presings. Forelētāji nekad skaļi nesaka upju nosaukumus.

Bralitis, 5.oktobris 2016, 21:04

Nu tas gan,nu ja,kurš tad gribēs ,ka sanāk vairāk copmaņu sev tik mīļā upē,vietiņā,klusumā,ķert manas zivis-kā zināms foreles nav tik daudz.
5.oktobris 2016, 22:22 | links
 
Martin maldies. Uz Amatu ir liels presings. Forelētāji nekad skaļi nesaka upju nosaukumus.

Bralitis, 5.oktobris 2016, 21:04
Nu tas gan,nu ja,kurš tad gribēs ,ka sanāk vairāk copmaņu sev tik mīļā upē,vietiņā,klusumā,ķert manas zivis-kā zināms foreles nav tik daudz.

martinsgrinb, 5.oktobris 2016, 22:22


Te uz 1 rakstītāju ir 100 lasītāju. Labāk neliec konkrētas vietas kur kas ķeras . Vari skaisti rakstīt likt bildes bet nepiemini kurā upē . Tas ir pārbaudīts .
5.oktobris 2016, 22:44 | links
 
Martin maldies. Uz Amatu ir liels presings. Forelētāji nekad skaļi nesaka upju nosaukumus.

Bralitis, 5.oktobris 2016, 21:04
Nu tas gan,nu ja,kurš tad gribēs ,ka sanāk vairāk copmaņu sev tik mīļā upē,vietiņā,klusumā,ķert manas zivis-kā zināms foreles nav tik daudz.

martinsgrinb, 5.oktobris 2016, 22:22

Te uz 1 rakstītāju ir 100 lasītāju. Labāk neliec konkrētas vietas kur kas ķeras . Vari skaisti rakstīt likt bildes bet nepiemini kurā upē . Tas ir pārbaudīts .

Bralitis, 5.oktobris 2016, 22:44

sapratu
5.oktobris 2016, 22:46 | links
 
Sveiki! Vai kāds var pateikt, vai var droši doties uz Amatu paspiningot no tilat aiz ietekas Gaujā uz Melturu pusi? Nav nekādi liegumi vai licences?
22.aprīlis 2017, 20:04 | links
 
Sveiki! Vai kāds var pateikt, vai var droši doties uz Amatu paspiningot no tilat aiz ietekas Gaujā uz Melturu pusi? Nav nekādi liegumi vai licences?

Atelis, 22.aprīlis 2017, 20:04

Nav,pats arī copēju,tikai uz augšu vairāk.
22.aprīlis 2017, 23:02 | links
 
Kāds zin pateikt upes līmeni vai stāvokli pēc šodienas un vakardienas lietus?
Doma rīt aizbraukt pamētāt,bet baigi negribas pa baigi zemo līmeni pļuņčāties :D
30.jūnijs 2017, 15:10 | links
 
Kāds zin pateikt upes līmeni vai stāvokli pēc šodienas un vakardienas lietus?
Doma rīt aizbraukt pamētāt,bet baigi negribas pa baigi zemo līmeni pļuņčāties :D

fourstroke, 30.jūnijs 2017, 15:10


http://udensturisms.lv/h2o/#Amata
30.jūnijs 2017, 15:12 | links
 
Kāds zin pateikt upes līmeni vai stāvokli pēc šodienas un vakardienas lietus?
Doma rīt aizbraukt pamētāt,bet baigi negribas pa baigi zemo līmeni pļuņčāties :D

fourstroke, 30.jūnijs 2017, 15:10

http://udensturisms.lv/h2o/#Amata

BassPlanet, 30.jūnijs 2017, 15:12

O! Baigais paldies! Nemaz nezināju par šādas stacijas eksistenci. Baigi labi,ka ik pēc pāris stundām mēra - līdz ar to var saprast vai ceļas līmenis vai krītas :)
Paldies vēlreiz :)
30.jūnijs 2017, 15:38 | links
 
Kāds zin pateikt upes līmeni vai stāvokli pēc šodienas un vakardienas lietus?
Doma rīt aizbraukt pamētāt,bet baigi negribas pa baigi zemo līmeni pļuņčāties :D

fourstroke, 30.jūnijs 2017, 15:10

http://udensturisms.lv/h2o/#Amata

BassPlanet, 30.jūnijs 2017, 15:12
O! Baigais paldies! Nemaz nezināju par šādas stacijas eksistenci. Baigi labi,ka ik pēc pāris stundām mēra - līdz ar to var saprast vai ceļas līmenis vai krītas :)
Paldies vēlreiz :)

fourstroke, 30.jūnijs 2017, 15:38

Tas ir tajā pašā vietā,kur meteo novērojumu stacija Melturos?
30.jūnijs 2017, 20:52 | links
 
Ups,pats vainīgs es,nepaskatījos:(Vissskaidrs.Pašam arī doma aizlaist pacopēt uz šo upi.
30.jūnijs 2017, 20:55 | links
 
Vakar vakarā 3,5 stundās 24 foreles un viena alata.
Ūdenis bija nedaudz kafijā,bet šķiet zivīm tas netraucēja :)
Ūdens līmenis bija ideāls :)
20.jūlijs 2017, 12:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager