Karūsas

Vakar biju Kuivižos, Kapteiņu ostā.
Pavaicāju kā ar copi. Izrādās no 1.janvāra osta copei aiztaisīta. Ir braukuši iepriekš daudz copmaņi, lauzuši nožogojumus, barjeras un visādi citādi ieriebuši ostai un viesu namam. Patreiz ja kāds parādīsies ar to nodarbosies vietējā policija.
Malači. Rezultāts saniegts.

egilss, 11.februāris 2020, 18:21


Tas attiecas netikai uz tādām vietām.
Arī vimbu laiks parāda atieksmi pret apkārtni un īpašumu.
12.februāris 2020, 10:19 | links
 
halibute [12.02.20]: Vai tad norobežots līdz molam? Vai kanālā arī netiek klāt?
Kuivižu ostas akvatorijā makšķerēšana ir aizliegta visā teritorijā.
12.februāris 2020, 10:55 | links
 
..eh..žēl.Tik pagājušo gad atklāju karūsu copi tieši Kuivižu ostā un ļoti iepatikās.Arī karūsa kas tur ķērās,izrādījās ļoti gardas!Vai vēl tai pusē ir kādas vietas kur pacopēt karūsas?
12.februāris 2020, 18:46 | links
 
Ir Iklā "stadionā" un vēl tālāk Igaunijā.
12.februāris 2020, 18:54 | links
 
raivo022 [12.02.20]: Ir Iklā "stadionā" un vēl tālāk Igaunijā.
Jā, pāri robežai tur daudz interesantu vietu piekrastē.
12.februāris 2020, 19:08 | links
 
a iemesls kāpēc nelaiž Kuivižos ir makšķernieku uzvedība vai vnk noteikumos rakstīts,ka nedrīkst?
Par Igauniju.Tad jau jāmēģina meklēt kādus kanālus aiz Iklas ja tādi tur ir!
12.februāris 2020, 19:27 | links
 
a iemesls kāpēc nelaiž Kuivižos ir makšķernieku uzvedība vai vnk noteikumos rakstīts,ka nedrīkst?
Par Igauniju.Tad jau jāmēģina meklēt kādus kanālus aiz Iklas ja tādi tur ir!

prorab, 12.februāris 2020, 19:27


Man teica, ka uzvedība. Bet viņi domā ka varbūt radīs kādu iespēju arī copei. Bet patreiz nevar.
12.februāris 2020, 22:16 | links
 
kā tagad ar karūsām babītē ? Var ko dabūt ?
13.februāris 2020, 08:26 | links
 
Sveiki, ko uz ēsmas likt karūsām? Baltais un slieka der sākumam?
19.maijs 2020, 10:57 | links
 
Neasakietis3 [19.05.20]: Sveiki, ko uz ēsmas likt karūsām? Baltais un slieka der sākumam?r
Der. Slika jau klasika karūsām. Bet ar baltajiem ir jāskatās, man atsevišķās ūdenstilpnës karūsas baltajiem met līkumu.
19.maijs 2020, 12:17 | links
 
Sveiki, ko uz ēsmas likt karūsām? Baltais un slieka der sākumam?

Neasakietis3, 19.maijs 2020, 10:57


Top 3 , kas strādā vienmēr visur uz karūsu:
grūba ar ķiploku
sarkanās mēslu sliekas ( nejaukt ar veikala) - gribi ķert , nāksies sūdos rakties :)
vaniļas mīkla.
19.maijs 2020, 12:35 | links
 
prorab [12.02.20]: a iemesls kāpēc nelaiž Kuivižos ir makšķernieku uzvedība vai vnk noteikumos rakstīts,ka nedrīkst?
Par Igauniju.Tad jau jāmēģina meklēt kādus kanālus aiz Iklas ja tādi tur ir!
Jāpaseko līdzi jaunajiem ostu noteikumiem, ļoti liela iespēja, ka Kuivižu ostas teritorijā varēs atsākt makšķerēt.
19.maijs 2020, 14:33 | links
 
Sveiki? Kuivižos tagad drīkst copēt?
7.jūlijs 2020, 19:38 | links
 
Sveiki copmaņi!
Tagad man sākas atvaļinājums un nodomāju, ka vajadzētu noķert kādu zivi, kuru nekad neesmu noķēris. Ok, esmu sava veida iesācējs un uz kādu samu vai kaut ko tādu negrasos mēģināt, pagaidām.
Sapratu, ka nekad neesmu noķēris karūsu, protams dīķa neskaitās, tās jau uz plika āķa ķeras, bet ezera. Zinu ezeru, kurā viņu ir pietiekoši daudz, bet kad vietējiem pajautā kā viņi ķer, ieslēdzas latvieša skopums ar info, slieka, piebaro un viss. Esmu taja ezerā sēdējis uz līņiem, bet karūsa pat nekad nav copējusi.
Kādās vietās meklēt karūsu, uz kā ķert? Internetā nav baigā info tieši par ezera karūsām.
Paldies jebkuram kurš atsauksies :)
30.jūlijs 2020, 12:25 | links
 
Sveiki copmaņi!
Tagad man sākas atvaļinājums un nodomāju, ka vajadzētu noķert kādu zivi, kuru nekad neesmu noķēris. Ok, esmu sava veida iesācējs un uz kādu samu vai kaut ko tādu negrasos mēģināt, pagaidām.
Sapratu, ka nekad neesmu noķēris karūsu, protams dīķa neskaitās, tās jau uz plika āķa ķeras, bet ezera. Zinu ezeru, kurā viņu ir pietiekoši daudz, bet kad vietējiem pajautā kā viņi ķer, ieslēdzas latvieša skopums ar info, slieka, piebaro un viss. Esmu taja ezerā sēdējis uz līņiem, bet karūsa pat nekad nav copējusi.
Kādās vietās meklēt karūsu, uz kā ķert? Internetā nav baigā info tieši par ezera karūsām.
Paldies jebkuram kurš atsauksies :)

Agnams, 30.jūlijs 2020, 12:25

Tur kur sēdi uz līni turp pat arī karūsa būs tev :)
Vienīgi nakteņu vietā liec normālas sarkanas sliekas nevis pirktas / grūba ar ķiploku/ kukurūza / baltie.
30.jūlijs 2020, 13:17 | links
 
Labāk ņem pusūdenī, pludu līdz 3g. Labākā iespēja ir pirms saullēkta un kādu pēc.
30.jūlijs 2020, 14:16 | links
 
Nezinu, ļoti daudz reizes esmu copējis tur un uz āķa tikai mēslu slieka, baltie vai kukurūza iet, bet nekad nav karūsa tikusi. Bet kā tā, noķert ir samērā grūti cik saprotu. Baigi gribētos tikt kaut uz viena.
30.jūlijs 2020, 21:08 | links
 
Vispirms patrennējies uz baltajām karūsām,tās ir noķert vieglāk.
Uzdod jautājumu NG,viņš zin,kur tās mīt.
30.jūlijs 2020, 22:42 | links
 
Man karuusas copeejas tikai no gruntes, manaa sapratnee tad karuusu tagad jaameklee veel lielaakaa zaalju biezhnjaa kaa liini. Baroju ar izmeerceetas rupjmaizes/zivju kombikorma/Trapera bariibu Lin Karas Red Worms un kukuruuzu. Jaucu nedaudz, lai sanaak 4-5 bariibas bumbas, uz neliela aakja kukuruuzas grauds plus 3 mushinieki. Ja vienaaezera pusee barojot ar to pashu bariibu tika 1 karuusa, tad iztirot caurumus daudz aizaugushaakaa stuurii liinjuki nelieli tika 4 bet karuusas jau 7, taa ka jaameklee, tika gan uz mazu slieku pushkjiiti, gan uz kukuruuzu ar mushiniekiem, gan tikai uz mushiniekiem. Ni osokas!
31.jūlijs 2020, 09:01 | links
 
Nu paldies, apmēram domu sapratu, bet diezko diži no manas parastās copes neatšķiras :D Nu ta jau būs vien jācenšas kaut vienu nocopēt
31.jūlijs 2020, 09:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager