Buļļupe

spiningošana
Fīders: Vakar no 1900 līdz 0200 izmēģināju laimi uz breksi. Laime nepieteicās:) Bija gan raudiņas, gan pliči gan embrij-breksēni, tikai ne breksis. Vienu kātu liku uz balto otru uz slieku. Uz balto copes bija nonstopā, bet uz slieku, labi ja reizi pusstundā un tad tikai pa kādam asarītim:) Jāsaka, ka ķēru uz Salmo energy pikerim ar 20gr. barotavām. Izjūtas vienreizējas, nezinu kā būs ar lielākiem brekšiem, jo izvelkot pārīti 200gramīgos jutu kā kāts strādā:)
7.jūnijs 2014, 11:33 | links
 
Fīders: Vakar no 1900 līdz 0200 izmēģināju laimi uz breksi. Laime nepieteicās:) Bija gan raudiņas, gan pliči gan embrij-breksēni, tikai ne breksis. Vienu kātu liku uz balto otru uz slieku. Uz balto copes bija nonstopā, bet uz slieku, labi ja reizi pusstundā un tad tikai pa kādam asarītim:) Jāsaka, ka ķēru uz Salmo energy pikerim ar 20gr. barotavām. Izjūtas vienreizējas, nezinu kā būs ar lielākiem brekšiem, jo izvelkot pārīti 200gramīgos jutu kā kāts strādā:)

VFS, 7.jūnijs 2014, 11:33


kur tad bulljupee kjeeri?
mees bijaam uz vakara riita copi 3 gab, atradaam vakaraa smuku bedriiti, sabarojaam un cereejaam ka no riita buus, no riita saakaam ap 5 un liidz 11 nevienas copes. barojaam ar salmo bariibaam un nekaa. arii pa labi un pa kreisi no mums vechiem pilniiga nulle, gan vakaraa, gan no riita.
7.jūnijs 2014, 21:08 | links
 
No piektdienas vakara 19.00-sestdienas 07.00 nevienas copes uz breksi un zandarta.Sviests!
8.jūnijs 2014, 13:58 | links
 
To itaalis, copēju Kleistu meža pusē. Nekas, nākamreiz šis tas būs jāpamaina, nekur breksis neliksies.
8.jūnijs 2014, 14:57 | links
 
VFs, kaut kas ar tevi nav labi, tev copes nonstopaa, a citiem pat ne pieskaariena... tu kaut ko lej. Un ja njem veeraa to, ka esi lieguma laikaa copeejis, iisti tavai atskaitei ticeet negribas...
8.jūnijs 2014, 16:32 | links
 
VFs, kaut kas ar tevi nav labi, tev copes nonstopaa, a citiem pat ne pieskaariena... tu kaut ko lej. Un ja njem veeraa to, ka esi lieguma laikaa copeejis, iisti tavai atskaitei ticeet negribas...

itaalis, 8.jūnijs 2014, 16:32


V. Makšķerēšanas aizliegumi dažās ūdenstilpēs

30.Makšķerēšana aizliegta šādos laikposmos:

■30.1.5. Daugavā, no moliem un no tās ietekas Rīgas jūras līcī 6,5 kilometru posmā augšup pret straumi līdz augstsprieguma pārvadam Rīgas pilsētas teritorijā, kā arī Buļļupē, Loču kanālā un Sarkandaugavā – no 1.maija līdz 31.maijam;

Vai kārtīgi izlasīji manu atskaiti? Vai tur bija rakstīts ka kaut vienu breksi esmu noķēris?
Bet ja pat sīkie neņem, tad jāpārdomā ko dari ne tā.
8.jūnijs 2014, 19:54 | links
 
VFS, par to copi aizlieguma laikaa, ljoti atvainojos par nepamatotu uzbraucienu, paarskatiijos un sajaucu ar maiju :) tieshaam sorry.

Par necopi runaajot, ja vismaz 20 vechiem pat siikie necopee(iznjemot pie pasha krasta super siikie, pliceeni, raudinja,.asaris un mailes) normaalajaa distancee, tad jaadomaa, ka visi ir pilniigi daunji gan pludinjcopee gan fiidercopee gan gruntenee :)
8.jūnijs 2014, 20:22 | links
 
VFS, par to copi aizlieguma laikaa, ljoti atvainojos par nepamatotu uzbraucienu, paarskatiijos un sajaucu ar maiju :) tieshaam sorry.

Par necopi runaajot, ja vismaz 20 vechiem pat siikie necopee(iznjemot pie pasha krasta super siikie, pliceeni, raudinja,.asaris un mailes) normaalajaa distancee, tad jaadomaa, ka visi ir pilniigi daunji gan pludinjcopee gan fiidercopee gan gruntenee :)

itaalis, 8.jūnijs 2014, 20:22


Es šo sestdien pa dienas vidu uz pāris stundām arī biju pie buļļupes atpūsties, paņēmu pie viena makšķeri līdz lai nedaudz pacopēt. No iepriekšējiem gadiem atceros ka Buļļupē zivis vasaras beigās parādās, līdz Līgo svētkiem tur tā ko prātīgu noķert ir pagrūti. Tiesa es saķēru, plicēnus un raudiņas, izmērs tāds +- plauksta - līdz mikro. Man sievas tēvam ir ehalots - ķīnīzers, tāds bezvadu štrunts ko metam ar feederi un var dziļumu samērīt, rāda arī zivis - cik pa dziļumiem izmētājām, nu un cik tālu izdodas aizmest tad rādīja ka zivju pilnīgi nava, apaļa 0. Zivis rādīja nelielā ielokā - netālu no niedrēm kur no 4m dziļuma strauji uznāk uz 1.5m dziļu placi, nu tad es tur arī ķēru, kad pabaroju nedaudz cope pat diezgan aktīva kļuva.
8.jūnijs 2014, 23:23 | links
 
snitraM, mosh tajaa vietaa pusaugu beerni no pleeseejiem sleepaas? jo pleeseeji ljoti aktiivi njemas pa bulljupi, uz mj var arii smukus asarus pavilkt(koleegji to pieraadiija) bet zandarti gan ni un ni.
Bet liels paldies par info, ja nav eho ar ko taas zivis tur samekleet, tad tur tieshaam liidz juulijam nav ko dariit. jaasaak daugava ap dienvidnieku art augshaa :)
8.jūnijs 2014, 23:33 | links
 
Sestdienas vakarpuse uz jigu arī apaļa nulle+vēl trakie ar ūdensmočiem,motorenēm un jahtām ka biezs.Tuvumā neredzēju nevienu citu kas copēja no laivas,laikam tāpēc visi brauca garām man lai paskatītos kā iet :( !!!
9.jūnijs 2014, 08:39 | links
 
Sestdienas vakarpuse uz jigu arī apaļa nulle+vēl trakie ar ūdensmočiem,motorenēm un jahtām ka biezs.Tuvumā neredzēju nevienu citu kas copēja no laivas,laikam tāpēc visi brauca garām man lai paskatītos kā iet :( !!!

leoss, 9.jūnijs 2014, 08:39


Ja negribas maitāt garīgo sev un citiem nu tad Buļļupē un Lielupes iztekā saulainās un siltas brīvdienās labāk necensties copēt no laivas, tur to ūdeni tā samaisa ka zivīm duļķi galvā sakāpj. Labāk meklēt klusāku nostūri.
9.jūnijs 2014, 10:43 | links
 
TO itaalis: Tieši tā, sāc nevis ar "uzbraucieniem" , bet apjautājies, ko, uz ko, kā, kādā diztancē vai kādā dziļumā un tev izstāstīs, ja vēlēsies.
Kā sintraM teica un es saku, ka sīkie copē nonstopā, pa vakaru vari pus spaini savilkt, copes distance ap 20metriem uzreiz aiz krasta kantes, kā nu kurā vietā tā ir, uz balto. Slieku praktiski nekas neaiztika izņemot dažus asarīšus. Tuvākajā laikā pārbaudīšu dziļākas vietas. Kaut gan iepriekšējos gadus vislabākā cope bija tieši aiz krasta kantes.
9.jūnijs 2014, 10:52 | links
 
VFS, par to copi aizlieguma laikaa, ljoti atvainojos par nepamatotu uzbraucienu, paarskatiijos un sajaucu ar maiju :) tieshaam sorry.

Par necopi runaajot, ja vismaz 20 vechiem pat siikie necopee(iznjemot pie pasha krasta super siikie, pliceeni, raudinja,.asaris un mailes) normaalajaa distancee, tad jaadomaa, ka visi ir pilniigi daunji gan pludinjcopee gan fiidercopee gan gruntenee :)

itaalis, 8.jūnijs 2014, 20:22

itaali:
varu apliecināt no pieredzes copējot kopā ar VFS, ka viņš velk kaut gan pa labi un pa kreisi no viņa neviens nevelkam. Ir pat gadījies tā, ka man cope sākas tikai tad, kad viņš ir kātam pieskāries. Tā ka nebrīnos, ka viņam ir un tev vai man nav :)!
9.jūnijs 2014, 11:09 | links
 
Tak tā arī ir! Pavasarī pavīdēja doma VFSu nobanot no Baltās kāpas rajona, lai cilvēkiem nervus nebendē :))))
9.jūnijs 2014, 14:37 | links
 
Vakar ziemelītis Daugavas un Lielupes lejas daļas bija pataisījis ne visai komfortablas vieglam džigam tāpēc nolēmām pazondēt Buļļupes pumpu kantes.Te vismaz nebija viļņu ar baltām cepurēm.Nekādu izcilu lomu nebija bet intresanti ka zandartu bija divreiz vairāk kā asaru ,laikam populācija pieaug bet varbūt mūk no Daugavas bagarētājiem.
16.jūnijs 2014, 16:01 | links
 
Vakar ziemelītis Daugavas un Lielupes lejas daļas bija pataisījis ne visai komfortablas vieglam džigam tāpēc nolēmām pazondēt Buļļupes pumpu kantes.Te vismaz nebija viļņu ar baltām cepurēm.Nekādu izcilu lomu nebija bet intresanti ka zandartu bija divreiz vairāk kā asaru ,laikam populācija pieaug bet varbūt mūk no Daugavas bagarētājiem.

kutis, 16.jūnijs 2014, 16:01


Bet kā ar zandartu izmēru, visi tādi ap 30 cm? vai kas normāls arī trāpās, vismaz mērs kāds bija? Citādi šogad tā zivs tāda ļoti smalka.
16.jūnijs 2014, 17:34 | links
 
Vakara krasta MJ. 3 asari rokās, vēl arī nodila. Pirmo reizi manā MJ karjerā līdaka apgrieza manu fļoru paķerot pie pašām kājām. Vēl vienu paturēju skatoties kā tiek notīta aukla un dzied bremze, bet tā vismaz visu atstāja savās vietās. :D
1.jūlijs 2014, 08:20 | links
 
Atkārtots vakara krasta MJ, šoreiz tikai citā rajonā. Jāsaka, ka diezgan jau skumji ir ar to zivtiņu gan skaita gan izmēra ziņā. Bet dziesma nav par to. Vakara lielais pārsteigums - breksis uz ēdamgumiju. :D Nebija aizcirsts - smuki mutē. Un tas nebija negadījums, jo sekoja vēl viens tesiens, bet nu nesanāca. Izvelkot aukla puņķos :D:D:D. Kā piezveja tam kādi asrīši un līdaka, kas 2X neveiksmīgi staipīja gumiju un tina bremzi, bet tā arī nepiecirtās, nu es jau arī necirtu, ļāvu izbaudīt mānekli :D:D:D
4.jūlijs 2014, 08:29 | links
 
Vakarvakars un šis rīts pavadīts ar fīderiem pie Buļļupes, jauna vietiņa iemēģināta. Viens fīders mailes uz zanderu otrs brekam, nju mailes ātri saķeru bet pirmā cope man ap 01 naktī tik, brekšuki ar slinki sākums labs, bērnudārzs, likās ka apklusa, pienāca lielie, viens uz 500 gr un klusums, tā arī uz rīta pusi tik pa kādam pliču bērnam i viss, bet mailes strādāja labāk, tik zandera mērs nju sūdīgs šogad, 30-42 cm robežās, kopā 3 bija, kolēgam laikam 4 bija bet no 20-45 cm, pāris ašuki no rīta 100-150 gr i viss. Jā žēl ka tie zanderi tik mazi, nez kā čaļiem pretējā krastā gāja, VFS, Lucky tie nebijāt jūs kur vienmēr?
5.jūlijs 2014, 12:08 | links
 
Jā žēl ka tie zanderi tik mazi, nez kā čaļiem pretējā krastā gāja, VFS, Lucky tie nebijāt jūs kur vienmēr?

Šoreiz nē. Par VFS nezinu, bet cik stāstījis, tad pagaidām nekas labs nav. Nu ja viņš nevelk, tad man tur galīgi nav ko darīt :D:D:D Es kaut kā uz to plēsēju vairāk - fīderis no pavasara vimbas nav vilkts ārā no somas :D.
7.jūlijs 2014, 09:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager