Rīgas jūras līcis

Jūra ir jūra , līcis ir līcis un gan cope , gan zivis tur atšķirīgas
Tikko no Ainažiem paris lucišu,jo aizbraucu pa velu un sakas vējš ledus stavoklis ļoti labs
2.marts 2013, 14:21 | links
 
Vēju, šķiet, solīja ziemeļu un vēlāk - ziemeļrietumu.
Ar tādu līdz Visbijai par velti aizpeldēt nevar :(
2.marts 2013, 17:09 | links
 
Ledus un copmaņi esot bijuši ļoti daudz-tas pie mola.
2.marts 2013, 17:31 | links
 
tiko no Ainažiem, man 73 galvas, faaterim 60, trijiem chomiem pa 70 un vienam 80 galvas...

man un sencim labs izmeers lielaakaa dalja ap 25-30, paareejeim dazhaadi... njeema gan uz slieku, gan balto, gan garneli, no riita kaa parasti uz staavoshu, peec tam tikai ar darbu... :)

riit lielaa kuupinaashana atkal, pa vannu ap 300galvaam plunchaajaas...

bildes sekos...
2.marts 2013, 18:12 | links
 
9.50 līdz 14.20
Ainaži 204 gab. paturēti 6kg, t.sk. 2 simtnieki un sākumā neatlaisti daži zīmulīši.
Viss no viena cauruma.
Bronzas pile, ēsma baltais ar garneli. Ik pa brīdim ēdamkarote zirņu piebarošanai.
Ledus stabils pusmetrs.
2.marts 2013, 18:43 | links
 
Ieliku bildes ar sestdienas copes rezultaatiem:

BILDES
4.marts 2013, 08:36 | links
 
Vīri! Kāds ledus Ainažos pēc svētdienas pūtiena?
4.marts 2013, 14:32 | links
 
Ar ledu viss kārtībā.. Vismaz līdz 16:00 viss bija ok. Bija ledus, luči un ahūnais vējš.
4.marts 2013, 15:57 | links
 
ka ar luchiem? vel nak ara?
5.marts 2013, 17:52 | links
 
tikko noskatijos MN un radas kare pec lucishiem... ta ka pagaidam brauceji esam tikai divi tad velos piedavat pakjert kadu lidzi uz ainazhiem ritdien.. braucam no rigas, esmu no sarkandaugavas bet ja vajag tad no daugavas laba krasta varetu sawakt.. ja ir kadam interese dodiet zinju...
5.marts 2013, 18:31 | links
 
parīt negribi braukt? labprāt brauktu :) un esmu pa ceļam :)
5.marts 2013, 19:11 | links
 
Kāds ledus Ainažos? Aizvakar biju un iemaucos līdz kulei iekšā, bet tapēc, ka pa tuvu akmenim piegāju. Tad bij -14 grādi. Rīt atkal gribās aizbraukt, tik moš kāds var pateikt vai nau jāpeld no krasta?
6.marts 2013, 17:34 | links
 
ledus normals tik velams iet pa pedam.. 30-40 cm.. shodien pabiju un prieks pirmas reizes 3, 5kg.. kjesha liku visus no ~25cm laicinjs patikams vienigi vejels varej mazak pust.. ta ka luciti redzeju pirmo reizi muzha tad ar visu esmu apmierinats.. :)
6.marts 2013, 18:14 | links
 
ar kadu sistema ker tos mazos lucishus???
kas uz aka jaliek???
un cik talu jura jaiet ieksa? :)
paldies ieprieks!
6.marts 2013, 18:29 | links
 
kjeru uz parastako murmuli.. uz akja liku tikai balto, var likta kopa ar motili, bet to atri noeed.. un gaju ap kadiem 500m.. iesaku visiem kas velas atvilkt no sirds.. nekadas ipashas iemanjas naw vajadzigas, mazs driblinjs lidz 15cm no grunts un bus ok...
6.marts 2013, 18:44 | links
 
Taalu jau sanaak, bet nu ka vinjus sacep ir taa ka meeli var noriit. Es gan 500 m negaaju, bet kjeeru kaadus 300m no krasta un iebarojot ar zirnjiem jaapagaida kameer iestraadaajaas, tad var vilkt. Lucis ir baigais mezhonis un var likt uz aakja visu - tikai balto, garneli, slieku. Ar balto vispraatiigaak jo aatri nenopleesh. Blakus viens vecis kjeera uz desu :). Katraa zinjaa ir forshi un cilveeku ar nau daudz turklaat ekselents kulinaarais baudiijums.
6.marts 2013, 20:03 | links
 
Būtu ļoti pateicīgs, ja kāds paņemtu mani līdzi uz copi no Rīgas. Var arī uz citu ūdenskrātuvi.
6.marts 2013, 20:21 | links
 
nu sk. bus jalaiz so 7dien tik ka ar tiem zirniem tie janovara wai tapat cietus mauc ieksa?
6.marts 2013, 20:35 | links
 
pirms ainažiem, kaut kur ap saulkrastiem , tūju , pirms salacgrīvas , kāds tur nez ledus ? Ar uz tiem lokanajiem dikti gribas pirms pavasara pludiņa
6.marts 2013, 20:40 | links
 
zirnjus janovara... :) duglas, par stavokli nezinu, bet aizrauts ir ciet, tik biezums nezinams.. pa virsu balta sniega sega...
6.marts 2013, 22:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager