Rīgas jūras līcis

Jūra ir jūra , līcis ir līcis un gan cope , gan zivis tur atšķirīgas
Kauguros vajadzēja redzēt kā vecenes savus cienītos slānīja :DD Bet tas piedodams gan aiz bailēm gan mīlestības Runas gan visas bija krievu mēlē ...:DDD
29.marts 2013, 16:39 | links
 
Nu ko, gaidam varoņu atskaites
29.marts 2013, 16:42 | links
 
29.marts 2013, 16:46 | links
 
cik es saprotu,tad štrumi arī jāatstāj uz ledus.Diezgan padārgs pasākums!
29.marts 2013, 16:52 | links
 
Izskatījās ka vīri no helīša bez štrumiem iet mājās.....dārga cope Lielajā Piekdienā...
29.marts 2013, 16:55 | links
 
Jāgaid tad jau drīz pa lēto borus piedāvās :DD
29.marts 2013, 17:01 | links
 
Nu shiki,shiki es ar gribu ar heliiti pavizinaaties:)
29.marts 2013, 17:03 | links
 
Kastes paliek uz ledus copenes un inventāru azotē Zudums kaste sods un boris .Esmu izgājis tādām perepētijām cauri Tapēc dienvidu austruma un DA vējā krāsoju mājās pautus :DD
29.marts 2013, 17:05 | links
 
Veči savulaik Rapals boriem pat galvas rāva nost Pēc tam šnekus meklēja ,kaut gan bija darboņi kuri piedāvāja borus pa lēto -no ledus gabala nolasītie Nepateikšu kā būs šajā gadījumā ? :DD Domāju ka jūras dzelmē tie nenonāks ,jo nebiju dzirdējis ,ka pēc tādām perepētijām kāda copmaņa kaste būtu izskalota liedagā
29.marts 2013, 17:13 | links
 
Jāā.. iegāza mūs atskaite par vakardienas lomiem dubultos... cope nekāda, bet adrenalīna ilgam laikam pietiks:) ejot bīstama rādījās viena plaisa kur udens rēgojās, bt tā bija riktīgi tālu un pāri nelīdām. Likās jau ka jābrauc prom, jo cope sūdīga, bet tik tālu iebrists... bet atrāva plaisu kaukur pie krasta, un momentā, tā ka noreaģēt nebija variantu, uzreiz bija kādi 100m, un pēc tam tik pletās.man jau likā ka bijām kādi 60, un sākumā 1 laiva veda pa 2 malā, pēc tam 2 pieslēdzās, bet nu lēnām gan tas notika, jo atrāva jau baigo gabalu un šiem tur problēmas bija ar vešanu, sāka dreifēt.. krastā pat netika, laikam pa tālu. Piebrauca vertuška, likās ka tik paskatatīties, bet nosēdās uz ledus un mūs 20 atlikušos visus sabāza iekšā un 5 min bijām krastā! Pladies čaļiem , tas bija profesionāli! 1x vizinājos:) nu ko, laikam jau pie šitād VĒJA VAIRS JŪRĀ NELĪDĪŠU.. kaste un urbis mīnusā, labi ka par glābšanu vēl nenācās nopogāt:) ir bildes un video, bet neesmu te licis iekšā. slinkums, jāsvin otrā dzimene:))
29.marts 2013, 17:34 | links
 
neziniet kas Ainažos ir ledus?
29.marts 2013, 17:38 | links
 
Normāli veči pavizinājās - uz ledus (3-4km)
Info no Delfi:
Iepriekš vēstīts, ka uz ledus gabaliem, kas spēcīgā vēja dēļ atlūzuši no krasta Majoros un Vakarbuļļos, atrodas aptuveni 500 cilvēku, tomēr tagad šo skaitu VUGD precizē – Majoros jūrā iepūsti 43 cilvēki, bet Vakarbuļļos 180.

Majoros lielākā daļa zemledus makšķernieku nogādāta krastā ar VUGD glābšanas laivām, tomēr pēdējos dažus krastā nogājis Nacionālo bruņoto spēku helikopters, jo ledus gabals bijis aizpūsts jau 3 – 4 kilometrus tālu jūrā.
29.marts 2013, 17:38 | links
 
Paskaties uz bildi zemāk - arī gribas ar heli pavizināties, bet tur jau tevi pa velti nevizinās, ņem eiriķus līdzi, jo tur ar šo vēju tu būsi jau Igaunijā!!
29.marts 2013, 17:43 | links
 
Ar tām laivām vēl tagad būtu uz ledus, attālums pa lielu jau bija. Labi ka mums arī helikopteru pieslēdza:) Ūdens jau labi sāka sklaot to ledus gabalu, līdz potītēm jau bija, un malas sāka slakot ārā, hren viņu zin kas būtu līdz tumsai, tā jau it kā satraukumam baigais iemesls nebija.
29.marts 2013, 17:43 | links
 
Chaky, Tu vēl skaidrā, tīri sakarīgi raksti!! :-)))))
29.marts 2013, 17:48 | links
 
Labi, ka viss labi beidzies. Cerams, mācība būs ne tikai šodien dreifējušajiem - pie krasta vēja Jūrmalā virsū līst nevajag. Es šo mācību apguvu pusaudža gados astoņdesmitajos, pie iepriekšejās lielās iepūšanas.

LETA raksta: Kā novēroja aģentūra LETA, uz velkoņa, kas nogādāja izglābtos makšķerniekus krastā, valdīja jautra atmosfēra.
Priekā, un būsim prātīgi. Jaunnedēļ ziemelis atpūtīs ledus atpakaļ ar visām kastēm un boriem, gan jau vēl jūras sezona nav beigusies.
29.marts 2013, 17:50 | links
 
Borus varēsiet "latgalītē",vai SS.lv iegādāties!!!
29.marts 2013, 17:52 | links
 
Gan ja ka būs gribētāji uz ledus atstātām mantām,un ar Progresiem,Kazankām purkšķinās pakaļ.Un tad tirgū parādīsies bori pa lēto un vēl visādi pričendāļi.
29.marts 2013, 17:53 | links
 
mani ar sarkano smuko laivu izveda krastā :) Paldies glābējiem!
29.marts 2013, 18:06 | links
 
Paldies glābējiem par vizināšanos ar helīti :) 3 mēnešus vecas Rapalas 115 galva tagad cmuki plauktā stāv :( šneks ~3km no krasta apbērēts dzelmē.... Man mīnusā tikai paštaisītā kaste un šneks. Eh vajadzēja 11, kad beidzās cope, laist uz māju!
P.S. Bums savu 115 Rapalu bez galvas netirgo? ;)

Veči savulaik Rapals boriem pat galvas rāva nost Pēc tam šnekus meklēja ,kaut gan bija darboņi kuri piedāvāja borus pa lēto -no ledus gabala nolasītie Nepateikšu kā būs šajā gadījumā ? :DD Domāju ka jūras dzelmē tie nenonāks ,jo nebiju dzirdējis ,ka pēc tādām perepētijām kāda copmaņa kaste būtu izskalota liedagā

bums, 29.marts 2013, 17:13
29.marts 2013, 18:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager