Gumijas laivas remonts

Veči Jūs ar sviem padomiem bebrs320 tā drusku nokavējāt.

Profils bebrs320

• Pēdējo reizi manīts:
8.jūl.(2015), plkst. 19:09

Ar cieņu.

addd, 17.marts 2016, 21:31


Bebrs jau sen ar jahtu iet copē :)
17.marts 2016, 22:25 | links
 
Veči Jūs ar sviem padomiem bebrs320 tā drusku nokavējāt.

Profils bebrs320

• Pēdējo reizi manīts:
8.jūl.(2015), plkst. 19:09

Ar cieņu.
17.marts 2016, 21:31 | links
 
Man ir laiva FISHMAN 350. Kā pareizi salīmēt šo laivu, ir 3mm griezums šuves vietā, laivas apakšā.
Un kādas vispār atsauksmes par šo laivu?

Nezinu, kā salīmēt, bet laiva izcila, labāku nemaz nevajag, ja grib izdarīt pašnāvību....:)
17.marts 2016, 21:07 | links
 
Man ir laiva FISHMAN 350. Kā pareizi salīmēt šo laivu, ir 3mm griezums šuves vietā, laivas apakšā.
Un kādas vispār atsauksmes par šo laivu?

Nezinu, kā salīmēt, bet laiva izcila, labāku nemaz nevajag, ja grib izdarīt pašnāvību....:)
17.marts 2016, 21:07 | links
 
Nekad nevajag jaukt materiālus. Ir PVC ( plastmasas) laivas un gumijas laivas. Materiālus ir viegli atšķirt. Priekš PVC ir speciālas līmes ,priekš gumijas ir gumijas līmes. Var dabūt praktiski visur. Ja nu galīgi slinkums pameklēt tad par PVC piezvaniet Bush ražotājiem. Jebkura laiva kas apmierina tevi copē ir gana laba. Ja naudiņa atļauj tad var pirkt arvien labāku. Laivas cena neietekmē lomus :))
Zelta vārdi!!!
17.marts 2016, 20:58 | links
 
Man ir laiva FISHMAN 350. Kā pareizi salīmēt šo laivu, ir 3mm griezums šuves vietā, laivas apakšā.
Un kādas vispār atsauksmes par šo laivu?

bebrs320, 3.jūlijs 2015, 10:51


Nekad nevajag jaukt materiālus. Ir PVC ( plastmasas) laivas un gumijas laivas. Materiālus ir viegli atšķirt. Priekš PVC ir speciālas līmes ,priekš gumijas ir gumijas līmes. Var dabūt praktiski visur. Ja nu galīgi slinkums pameklēt tad par PVC piezvaniet Bush ražotājiem. Jebkura laiva kas apmierina tevi copē ir gana laba. Ja naudiņa atļauj tad var pirkt arvien labāku. Laivas cena neietekmē lomus :))
17.marts 2016, 18:51 | links
 
Vispār jau Bebrs 320 prasīja kā salīmēt laivu nevis ar krāniņiem mērīties! Ka tik kādu aplikt-katrs ņem ko var atļauties(citam kuģis citam matracis)
17.marts 2016, 18:07 | links
 
Bebrs320 tu piepūšamo matraci sauc par laivu???? Un pat taisies to LĪMĒT???
17.marts 2016, 16:25 | links
 
Vīri ieskaiet līmi ar kuru varētu pielīmēt atpakaļ tranča dēli.... Dēlis pats vesels, tikai viena puse atlīmējās... Esot kkāda putu līme, kas salīmēšot ko vajag un nevajag... kāds varbūt zin nosaukumu? Iepriekš paldies par atsaucību!
17.marts 2016, 15:56 | links
 
Man piemirsās - vai vajadzēja pagaidīt, kamēr apžūst līme, ja līmēju ielāpu, vai arī var līmēt pa taisno un uzlikt slogu ? Konkrēta runa iet par remonta komplektu, kurš nāca oriģināli līdzi navigatoram. Līmes saturs MEK 35% poliuretāns 15% acetons 30%etila acetāts 20%.

Pazaudēju to grāmatiņu, kur bija rakstīts, kā vajag, tapēc jautāju.
22.jūlijs 2015, 14:19 | links
 
bebrs320
Vienreiz laivojot pa Daugavas lokiem šāda tipa "laivu" esmu lietojis mantu transportēšanai. Tā divas dienas bija piesieta aiz rafta. Otrās dienas beigās sapratām, ka mantām būs drošāk atrasties raftā.
Negribās tevi apvainot, bet es FISHMAN 350 sauktu ne viss par laivu, bet gan par piepūšamo matraci ar airiem. Es šādu izstrādājumu neremontētu.
3.jūlijs 2015, 20:07 | links
 
Man ir laiva FISHMAN 350. Kā pareizi salīmēt šo laivu, ir 3mm griezums šuves vietā, laivas apakšā.
Un kādas vispār atsauksmes par šo laivu?
3.jūlijs 2015, 10:51 | links
 
Iesaku labot laivas ''Dulkan" Maskavas ielā!
Kolosāla attieksme un lieliski speciālisti.
Šodien biju aizvedis savu pvc ķīnieti, pēc piedzīvotā nevarēju nepaslavēt:)
ķīnietis partapa par dulkan :)
Jā vīri tur ir sakarīgi!
2.jūlijs 2015, 19:42 | links
 
Vai kāds ir saskāries ar šo gumijas laivu airu problēmu?
Pieliekot airous viņi oriģināli neder garumā. Jo ja ielik stiprinājuma vietā plastmasam pa visu tad sanāk ka lāpsta iegremdējas tik pusē.
http://www.be-wak.com/cheyenne-iii-400-inflatable-boats-jl007108n.html

Vai kāds ir pārtaisījis airus?

Roliss, 17.jūlijs 2014, 09:34


Man arī bija Navigators...:0 1) airus nav jāliek līdz stiprinājumiem, bet ieliec tik, cik tev vajag. 2) lai no airiem neslīdētu tās gumijas blīves nost - es ņēmu otru komplektu no krievu pūšļu airiem un liku pa 2 gumijas gredzeni uz katru airi un bija viss štokos 3) lai airi nelūztu - ar armēto izolenti aptinu (tā kārtīgi un spēcīgi) to savienojuma vietu, kur airi saliekas kopā. Dragāju uz nebētu, kamēr aiz savas aizmāršības nepazaudēju vienu airi - a ar vienu nav aršana...nācās likt krievu koka airīšus - mazus, šaurus un neļoti ērtus. Tagad laiva stāv 2 gadi ar nelielu caurumu, kuru slinkums līmēt, jo ir plastikāta laiva ar motoru! Lai veicas!
2.jūlijs 2015, 16:50 | links
 
Iesaku labot laivas ''Dulkan" Maskavas ielā!
Kolosāla attieksme un lieliski speciālisti.
Šodien biju aizvedis savu pvc ķīnieti, pēc piedzīvotā nevarēju nepaslavēt:)
2.jūlijs 2015, 16:26 | links
 
Sveiki visiem ,ir jautājums,kur varētu nopirkt http://prom.ua/p61300082-uklyuchina-dlya-vesel.html
21.maijs 2015, 00:01 | links
 
Šī jau ir tiešām baigā h... ka oriģināli nāk neizmantojami airi.
p.s. nu būs kas jāprovee un Paldies tev veliks par ideju ;-)
17.jūlijs 2014, 13:41 | links
 
Roliss
Man pirmā laiva mūžā bija līdzīga, saucās Navigators.
Tas, ka airi neder ir tikai puse bēdas, tie vēl ļoti ātri pārlūzt uz pusēm. Tas plastmasa savienojums ir galigais dranķis.
Es izdarīju tā, paņēmu no putekļu sūcēja trubu (alumīnija), kura tieši der pa iekšējo diametru airiem. Nozāģēju apmēram 20-30 cm garus gabalus, ieliku pa vidu un sakniedēju. Līdz ar to tu vari gan pagarināt airus, gan būt droš, ka tie vairs nesalūzīs. Un pie viena tā gumija kas uzmaucas uz airiem vairs nebraukā uz priekšu un atpakaļ, kniedes to palīdz noturēt.
17.jūlijs 2014, 13:01 | links
 
Vai kāds ir saskāries ar šo gumijas laivu airu problēmu?
Pieliekot airous viņi oriģināli neder garumā. Jo ja ielik stiprinājuma vietā plastmasam pa visu tad sanāk ka lāpsta iegremdējas tik pusē.
http://www.be-wak.com/cheyenne-iii-400-inflatable-boats-jl007108n.html

Vai kāds ir pārtaisījis airus?
17.jūlijs 2014, 09:34 | links
 
Paldies:)
8.jūlijs 2014, 15:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager