Vēži un vežošana

Pastāstiet kur Kurzemes pusē var saķert vēžus? Visi stāsta, ka vēžu pilns, bet man trāpās tikai zirnekļi. Būtu labi, ja ieteiktu vietu, kurā var ķert gan ar krītiņiem, gan uz spraudiņiem.
8.augusts 2009, 21:17 | links
 
Andri.R = Gan Rimmi gan Maxima :) Gan ar kritinjam gan ar flomishiem
8.augusts 2009, 23:08 | links
 
GB. Paldies, laikam uzdevu stulbu jautājumu. Kurš tad rādīs savas vietas:)
9.augusts 2009, 20:58 | links
 
šādas konstrukcijas krītiņš varētu būt pieņemams

12.augusts 2009, 12:18 | links
 
Bums, kur taadu kriitinju var pieviest?
12.augusts 2009, 14:45 | links
 
Sveiki!!!
Es par krītiņa konstrukciju...
Manuprāt augšējam riņķim jābūt vismaz tik lielam kā apakšējam riņķim, ja ne lielākam...Grūti uz aci tā pateikt patieso lielumu, bet manuprāt 18 cm garam vēzim aste paliek aiz ''borta'', un to viņam tikai vajag..:)
Lai labi vēžojas...
12.augusts 2009, 15:41 | links
 
Nevajag visu sarežģīt, pilnīgi pietiek ar vienu riņķi un nokarenu tīklu.
13.augusts 2009, 00:37 | links
 
Nu bums parādītā krītiņa konstrukcijas bilde ir tuvu ideālākajam krītiņa variantam. Pats lietoju līdzīgus un esmu apmierināts pat ļoti. Galvenais moments ir šāda veida konstrukcijas krītiņu novietot uz taisnas grunts, tad vēži salien tur labi.
Vaciss argumenti man šķiet gan nepamatoti. Un kad runā par vēža garumu, tad profesionāli vēžotāji to saprot kā garumu no dzelkšņa līdz astes galam... 18 cm platspīļu vēži nemēdz būt bieži, pareizāk sakot :D, gandrīz nekad, šaurspīļnieki gan tādi gadās dažos ezeros... Augšējam riņķim ir vienmēr jābūt šaurākam. Atkārtošos, foto piedāvātā konstrukcija ir tuvu ideālajai, par to es 100% esmu pats pārliecinājies. Par vēžu murdiņiem runājot, tie labi strādā tikai ja paša gatavoti, ņemot vērā dažas svarīgas niances, ķīniešu parodija, kas nopērkama tagad visur, lielākoties ir pilnīgs sviests un krītiņi tos atstāj pilnīgi jaņos...
13.augusts 2009, 08:52 | links
 
Dzirdēju pie Sauriešiem karjerās daudz vēžu esot. kāds te nezin ko precīzāk. Cauri braucis esmu, bet kur tā karjera un kā piebraukt, gan ne mazākās nojausmas?
14.augusts 2009, 17:01 | links
 
To eduks...
Es tikai izteicu viedokli par attēlā redzamo krītiņu!!!
Zinu arī, kā jāmēra vēži un zivis, kā arī, cik var paturēt.
Tomēr palieku pie sava viedokļa, ka augšai jābūt platākai nekā apakšai...:)
Jo ne vienmēr apakšā ir ideāla grunts, un pareizā piltuve nostāsies daudz labāk nekā ačgārnā...
19.augusts 2009, 20:03 | links
 
Sveiki! Vai kāds vel šajā dregnajā laikā ir mēginājis ķert kādu vēzīti? Vai arī tie sen jau ziemas miegā :) Runajām ar pazīņu, varbūt ir kāds vecs rūdits buks kas zina. Ir daudz un dikti iets un ķerts vasaras ALUS karstajos menešos!
2.oktobris 2009, 20:08 | links
 
Cik man zināms, tad vēži ir meklējami tikai tais mēnešos, kuros nav burta "R"
3.oktobris 2009, 23:39 | links
 
...un tur kur viņi ir! :)))
3.oktobris 2009, 23:41 | links
 
Par R burtu tas gluži nav tā, augusts - ļoti labi vēži ķeras, varētu teikt vislabakais mēnesis.
4.oktobris 2009, 18:48 | links
 
nu jāa un vārd AUGUSTS ir piln ar R burtiem :)
4.oktobris 2009, 19:09 | links
 
:D Parādiju savu stulbumu, vainigs. Bet nu labi uzzināju, par septembri visu :)
4.oktobris 2009, 22:28 | links
 
Sveicināti. Pirms 5 gadiem savā dīķī ielaidu vēžus, un šogad intereses pēc ieliku murdu. Rezultāti pārsteidza- iekšā 20-30 gab. un izmēri līdz 16 cm. Izmatoju veikalā nopērkamu murdu d-~30 cm, garums ~60-70cm,par ēsmu izmantoju karūsiņas. Vēl oktobrī ķēru, protams, ka loms daudz mazāks, bet galdā, ko likt bija.
Tagad dīķa gruntī saradušās daudz vertikālas alas, kurās pēc manām domām ir iekšā vēži. Dažviet ir redzamas ūsas ārā no alas.
6.novembris 2009, 10:21 | links
 
Nesapratu Tavu domu gājienu Tu piedāvā braukt pie tevis vēžot ??
6.novembris 2009, 10:31 | links
 
Pieļauju, ka vasarā varētu gan, jo pēc šīs vasaras secināju, ka vēžu ir pietiekoši daudz.
6.novembris 2009, 11:32 | links
 
Nesen pa nakti ar gumijniekiem staigaaju pa savu diikji un salasiiju tiiri smuku lomu paaris piegaajienos, nav tik aktiivi kaa vasaraa, bet dabuut var un pietiekami :)
6.novembris 2009, 17:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager