Vēži un vežošana

To daddy_j
Nu parasti novērtēju savas spējas apēst vēžu lomu vēl pie ūdeņiem, lieko cenšos neņemt - noguldu ilgtermiņā citiem gadiem :))... Ir foto arī ar lielākiem traukiem pildītiem ar vēžiem (invazīvajiem dzeloņvaigu vēžiem), tikai uz laiku šaizīte sanākusi ar kompi un nesanāk pievienot :( ...
14.jūlijs 2010, 08:31 | links
 
eduk - man vnk skauž, tāpēc izsaku dzēlīgas piezīmes :))

...bet esmu piedzīvojis, ka tiešām ir uz 3 večiem spainis vēžu un kaste alus...bet kad to spaini vēžu noēd, tad ir pirksti, lūpas un mēle beigta uz kādu laiku :))
14.jūlijs 2010, 09:19 | links
 
Redz, jau sākas "zivīgo" vēžošanas ezeru reklāma :) :
http://www.travelnews.lv/?m_id=18252&i_id=5&pub_id=58970
19.jūlijs 2010, 14:08 | links
 
Redz kur var atrast ZM publicēto sarakstu par vēžošanas vietām Latvijā:
http://www.zm.gov.lv/index.php?sadala=1948&id=10687
Sarakstā minēti: Aģes ezers, Dziļezers (Limbažu pag.), Kukšu ezers (Alsungas pag.), Lādes ezers (Limbažu pag.), Lielauces ez. (Lielauces pag.), Puduļu ez. (Mārcinas pag., Madonas raj.), Tērvetes (Gulbju) ūdenskrātuve (Tērvetes pag.), Vaidavas ez. (Vaidavas pag.).
Mans domāt, ka lielākajā daļā minēto ūdeņu jau vairs "ņečevo lovitj", bet nu lielākajai daļai licencētās vēžošanas rīkotāju licences termiņš beidzas pēc gada - diviem, tāpēc vēl mēģinās pa kādam vēžotājam pievilināt un noņemt plāvi no s*da :D ...
P.s. izdariet secinājumus laicīgi :) ...
19.jūlijs 2010, 14:28 | links
 
Labsvakars!
Naksniņā uz svētdienu savā lauku dīķelī ar diviem piegājieniem izcēlu 105 vēzīšus. Un visus 105 arī atlaidu, jo izmērs šogad stipri piekliboja. It kā jau lieli, bet tādi monstri kā pērn vairs nebija. Tad "aprijās" ap 40 sārtainīši...
Un ķeru es viņus tikai reizi gadā, kad mans mantinieks paliek par gadeli gudrāks...
:o))
Jautājums!
Vai iespējams, ka vēžiem trūkst barība, jeb pārāk liels blīvums? Dīķelis apmēram 6x20m...
Biju ievērojis, ka arī alas krastos ir mazākos izmēros nekā pērn...
Dziļā cieņā...
19.jūlijs 2010, 22:10 | links
 
jautājums vai jūs zināt kaadu vēžošanas vietu cēsu novadā izņemot raiskuma ezeru
20.jūlijs 2010, 09:07 | links
 
Nekrietneli

Man domāt, ka būtu jāretna biežāk ;) Būs stimuls augt un vairoties.
20.jūlijs 2010, 09:15 | links
 
izcēlu 105 vēzīšus;Tu jau vienu vēzi no kvadrātmetra izcēli!Kā Tu domā,cik viņi ir,ko lai ēd?Dod gaļu-ēst ta gribās!
20.jūlijs 2010, 09:57 | links
 
Nekrietneli
Nu ir pa biezu. Vēžu papus gan varēji lielo vairumu atpakaļ nelaist - būtu pārējiem brīvāk no liekās "haļavščiku" daļas, jo priekš vairošanās tēviņu daudz nevajag. Tāpat nelaid atpakaļ lielos papus - tie vairāk skādē nekā dod labumu (atņem labāko barību citiem, paši aug lēni, nogalē mazos vēzīšus nereti), tāpat nekādi super vaislinieki viņi arī nav...
20.jūlijs 2010, 13:17 | links
 
Vīri sakiet lūdzu tādu lietu,kur Cēru rajonā var pazvejot vēžus,ar krītiņiem.Neesmu bijis 10 gadus šos ķert,protams pa samaksu.Jo salikāt bildes ar vēžiem tā siekala notecēja ka mmmm.Un ja kādam ir ko teik tad privāti lai raksta.Paldies.
24.jūlijs 2010, 09:04 | links
 
Kur ir tāds Cēru rajons? Tagad jau vispār ir novadi.
24.jūlijs 2010, 09:08 | links
 
Bebrs.. Esmu VIDZZEMNIEKS Cēsu rajons,Jaunpiebalgas novads.Šeit es dzīvoju.
24.jūlijs 2010, 09:18 | links
 
Bet kur ir Cēru rajons?
24.jūlijs 2010, 09:22 | links
 
Jaunpiebalgā. Ko piesienies bebrs:))
24.jūlijs 2010, 09:24 | links
 
Skrējēj , jūsu pusē kur var dabūt vēžus nezinu , brauc uz Rīgu , Lielupē vēži ir visur .
24.jūlijs 2010, 13:36 | links
 
gintsgg.Paldies.
24.jūlijs 2010, 18:48 | links
 
vislielāko ļaunumu vežu populācijai nodara tie kas iepērk vēžus jebkurā daudzumā un jebkurā lielumā. Ir arī tādi kas iztērējuši eiropas naudiņu un kad jāparāda rezultāts tad jāiepērk par jebkuru cenu jo pašam nekā naf. Tā arī tie vēži ātri pazudīs.
24.jūlijs 2010, 19:12 | links
 
Labsvakars!
Tikko pārvilkos no BBP... Nedabūju nevienas sūkātājas, nolēmu palasīties par līņiem...
:o))
Sakiet jel, viedie ļaudis, kā vēžu tēviņu atšķirt? Caur zobiem velkot nejūtu atšķirību...
Olu (nejaukt ar olām) aizmetnīši pavēderē varētu būt meitiešiem?
Dziļā cieņā...
24.jūlijs 2010, 23:29 | links
 
Bebrs, vai kartē nav atrodama pilsēta Cēsis?:):):) 2009. gadā sadalīja novados. Ja karte iespiesta tipogrāfijā agrāk, tad rajonu sadalījumam jābūt:):):)
25.jūlijs 2010, 14:55 | links
 
Cēsis ta labi zinu kur ir bet kur Cēris nezinu gan :)
25.jūlijs 2010, 17:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager