Vēži un vežošana

Čau vīri. Iesakiet kādu vēžu vietu Rēzeknes apkaimē!
2.augusts 2011, 15:29 | links
 
Nu ,kungi! Kā tad tur īsti tagad ir ar tiem vēžiem?
Var ķert, nedrīkst, kurus drīkst , cik daudz?
Lasot sadaļu saprotu- zinātāji ir , bet konkrēti neko nesapratu.
4.augusts 2011, 20:00 | links
 
vēžus drīkst ķert tikai licenzētās vietās. uzsit guglē un tur būs-cik un par cik.......
4.augusts 2011, 22:55 | links
 
Ja neļauj - ķer tāpat. Dabai skādi diez vai radīsi - vēžu mazāk nekļūst, bet taisni otrādi.
4.augusts 2011, 23:15 | links
 
Nu jobcik:(- pieci ezeri, licenzes utt.
Pagājušo gad bij aicinājums no vadošajiem ihtio - mihtio ķert Lielupē tos ievazātos. Vai ta neko nesakārtoja? Kaut kāds lobs atkal izskatās:(

Copēju lielajā upē- nu tak dažreiz nemaz tārpus nevar sarakt tik daudz , lai tos spīļainos sabarotu, un copes ar nekāda.

Nu , saprotu - privātie , kur pirkti , audzēti utt. Tur i laivas vietējās, i krītiņi . nedrīkstot ievazāt slimību.
Bet, kas tad ar publiskajiem ūdeņiem? Tā pat , kā ar nēģiem- nu besis:(
8.augusts 2011, 12:24 | links
 
Biju aizbraucis paluureet signaal veezus !!! Teikshu taaa ..........Tie ir un kjeraas kaaa traki izbadejushies sakaalji. Iemetot keseliiti divaas minuutees jau pieci ir virsuu un veel vismaz divus redzi kas skrien tajaa virzienaa. Ar murdiem ir pavisam smuki !!! Ieliku murdinjus un peec nepilnas stundas lielaakais cipars bij 38 gb. iekshaaa. Nezinu kas tad iisti nepatiik tajos veezos bet varu pateikt kad spiile smuka un garshas zinjaa arii neko daudz neatpaliek no muuseejiem. Vieteejie kadri kas dziivo upes krastaa gan nevienu veezotaaju redzeeet negrib un kad pajautaa kautko par veezoshanu saka kad veezu nau un sen nau bijushi. Sajuuta taada kad esi kaadam izsitis desu maizi no rokaam.Bet pameegjinot izraaadaas kad veezi ir un daudz. Ipashi lielo gan pamaz. Veel ko varu pateikt kad signaalveezis ir agresiivs un izturiigs gan.Liidz maajaaam labs gabals ko braukt bet beikts bija tikai viens un tas pats bija stipri satraumeets. Peec skaita cik nokjeeru nerakstiishu jo tad atkal saaksies visaadas runas kaaadeelj tik un kaadeelj taaa un vai taa tieshaaam driikst. Vot kautkaa taaa un noveelu citiem arii paveezot tik pat veiksmiigi !!!! Lai jums veicaas !!!!
15.augusts 2011, 13:22 | links
 
Fuksafons- kur šos tramdīji, ja nav noslēpums?
15.augusts 2011, 15:54 | links
 
Varbūt pateikšu muļķību, bet man šķiet ka signālvēžiem nav nekāda garuma/skaita ierobežojumu. Un lieguma laika arī nav, jo ir invazīva suga, var ķert tik cik ķerās.
15.augusts 2011, 20:11 | links
 
krupits,tik viena lieta - valstij naudu vajag un jāpērk licence, jo pati vēžošanas cope ir licecēta. Videi kaitējums nebūs,bet.....
15.augusts 2011, 20:37 | links
 
Tātad, ja nav bail no inspektora - dodies un ķer. Sirdsapziņa būs tīra, jo dabai kaitējums no tā nebūs. Bet ja inspektors tomēr saķers - tad ej un ieskaidro, ka nodarbojies ar labdabīgām darbībām :)
15.augusts 2011, 21:00 | links
 
sveiki..runājot par signālvēžiem..vai tad tos nevar ķert...MKN ir rakstīts ka nedrīgst ķert platspīļu un šaurspīļu vēzus..signālvēži nav minēti.Vienīgā vieta kur licenzēta signālvēžu ķersana ir Salaca.Ir ļati daudzas upeles pievazātas ar šiem..makškernieku karti kabatā un uz priekšu..es ļoti gribētu uzdot šo jautājumu inspektoram..bet pagaidām nevienu neesmu sastapis..
16.augusts 2011, 12:54 | links
 
uzdod, uzdod to jautienu! tik tas tev būs maksas jautiens...:)) čaļi pāris gadus atpakaļ dabūja sodu maksāt.....
16.augusts 2011, 13:35 | links
 
Kur būtu tas kantoris , kur dabūt reālu atbildi uz uzdotu jautājumu, par tiem signālvēžiem?
16.augusts 2011, 14:36 | links
 
Piezvani reģiona inspektoriem,vai ieej JST mājaslapā.Tur ari vari uzdot sev interesējošos jautājienus.
16.augusts 2011, 14:40 | links
 
bet.. MNK ir aizliegums tikai mūsu vēžiem..jā esmu dzirdējis ka Salacā ir sodīti jo nav licenzes..Eduks..skatos ka tu saproti dauz šinīs lietās ..kāds ir tavs komentārs..
16.augusts 2011, 14:46 | links
 
Urmaas- paldies!
Bet, kas ir JST? Kā to zvēru atrast?
Mana gogle neatrod!
16.augusts 2011, 14:49 | links
 
Jautājumus vari uzdot šeit.
http://www.zm.gov.lv/jautajumi.php?form=1
JST ir Jānis Stikuts.Māte google atpazīst.
:))
16.augusts 2011, 14:58 | links
 
To Olgertsman
Lai man ilgi nestāstīt, palasi šite, atradīsi:
http://parcopi.lv/forum/3-28-1
16.augusts 2011, 16:59 | links
 
jau sen esmu domājis kāpēc vēžošanu parasti piesaista makšķerēšanai(pat MN)? :) Vēži tak ir posmkāji, tuvāki kukaiņiem nevis zivīm. Tad jau vēžošanu vairāk var uzskatīt par zveju, ar tīkliņiem kā nekā, kur te cope? :)
16.augusts 2011, 21:36 | links
 
aizrakstīju ZM...pagaidām atbildes nav..ja būs..ielikšu šeit lai redzat ko atbilēja..tā ka esmu liels signļvēžu nīdētājs diezgan garu cedeli uzrakstīju...viens ir skaidrs šādā veidā viņi parnems visu latviju.Piem. Vācijā platspīļnieki satāda0.03% no visu vēzu daudzuma...mums vidzemi jau varam norakstīt platspīļnieku jau reti sastapsiet...
18.augusts 2011, 17:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager