Vēži un vežošana

ops vazu(labojums) uz vezu =D
7.decembris 2007, 22:54 | links
 
Nu par tām karpām , šo to jau es zinu arī , (slimības, rīmas , strauja vairošanās, piedirš dīķi , utt.)Par tiem vēžu rekordiem , fāteris ir jaunībā Bunkas dīķī noķēris pat uz 40 cm, un principā vēžus viņš ir ķēris daudz un redzējis visādus vēžus , bet tos kurus es viņam parādīju nebija , ļoti izturīgi ,nodzīvoja man dzīvs ledusskapī 2 ned. maisiņā!.............Karosta ir tikai vienā pilsētā Latvijā ,Liepājā .Biju pārliecināts ka zini , jo minēji daudzas vietas Kurzemē!Vispār es neesmu nekāds milzīgs vēžu ķērājs , bet dažreiz jau var.
8.decembris 2007, 10:01 | links
 
nja es pats jau uzinaju uzprasiju tevam! varetu aizbraukt ja sanaks laiks jo planoja sakuma apmeklet tas citas vietas!!bet es tam nespeju noticet ka 40cm latvija! kamer pac neredzesu tikmer laikam ari neticesu!!nezini cik ilgi dzivo vezi?? zinu ka 5 gadus 100%
8.decembris 2007, 16:38 | links
 
tu nezini ka ar Auziņu ezeru tur ir tie vezi vai naw?? ir dzirdet ka ir!!1 man Limbazos ir lauku maja un zinu ka limbazos tur pirmo reizi tika ievesti signalspilu vezi!tur vini pirmo rezi paradijas latvija! taja libazu lielezere ir ar licenzem! bet cik esmu dzirdejis tur jau vairak neka naw? ta ir? nezini?
8.decembris 2007, 16:46 | links
 
Izraksts no vecas grāmatas :Vēzis aug ļoti lēnām ,5 gadā tas sver 30 gr. un tikai 10-12 gadā tas sasniedz svaru 300 gr. Par to gigantisko noķerto vēzi , tas bija gadus 50 atpakaļ, tad kad zāle bija zaļāka un ...:)) Pats es dīķi esmu tuvu pie 20 cm noķēris , ar sūnām likās ka apaudzis:)) Par tām vietām es nezināšu , jo te viņu ir un te pēc pāris gadiem nav!
8.decembris 2007, 17:11 | links
 
tu mani ta tagad sakardinaji!!!!1 ble gribi vasaru!! =D gribu lielo vezi!=D! starpcitu kautkur viena avize bija rakstits sludinajums ka bauskas rojona pardod vezus 3 gadigus! 1 vezis 30 santimi!tiri noramli!100 vezi 30ls varetu panemt kadus 200 vai 300 lai panem uz savairojas! vienkarsi es jau biezi nebraucu vezot! tik 3 menesus var kert tos vezus un tape laika ir maz! so vasar biju 4 vai 5 reizes tik! tape nekas daudz jau nesanak no tiem veziem taja diki!! dala nomirst jo neparcies celojumu! dazi jo udens maina ir! jo vini naw pieradusi ta peksni parcelot! daudzus aped stulbas karpas kur man tur ir pa pilo ! aptuveni plaukstas lieluma nu biski lielakas!!but zinajis atrak ko tas karpas dara butu laidis karusas!!!!!!!
8.decembris 2007, 17:45 | links
 
starpcitu kads no jums ir dzirdejis par tadu ezeru ojatnieku???
8.decembris 2007, 17:53 | links
 
itka kautkur kraslavas rajona!!
8.decembris 2007, 17:56 | links
 
Man jau ar tāda muļķiga doma izrakt nelielu dīķi , tikai šitie platspīļu vēži tur nedzīvos , konstatēju vienā dīķī šaurspīļu vēžus , nav daudz bet normāla izmēra un ļoti izturīgi (10gab.-500gr), ja viņš 2 ned. ledusskapī nodzīvo , tad varbūt šis peļķe ar aug!:)) Doma ir kādu līnīti ar ielaist , pagaidām vēl nezinu kā būs...Pagaidi tik kad tās karpas izaugs .....
8.decembris 2007, 18:06 | links
 
nja! ja kas var izlasit labs info! http://www.lvzaa.lv/freija.htm
8.decembris 2007, 18:12 | links
 
ari saurspilu, platspilu, signalspilu bildes!!
8.decembris 2007, 18:13 | links
 
a itka kad ir pilnmenes tad itka labak keras vezi ta ir??
8.decembris 2007, 18:17 | links
 
Zinu ka tos var lasīt gan lietū , gan rāmā laikā , vienīgi slikti kad ir negaiss...Par pilnmēnesi nezināšu ... Negribu piekrist int. lasītam ka platspīļu būtu garšīgāks par šaurspīļinieku
8.decembris 2007, 18:30 | links
 
Izlasiet visi sadaļu "vēžu tiesības" tajā pašā adresē, lai nebūtu nepatikšanas!
8.decembris 2007, 18:35 | links
 
varbut zinasi! citeju ka raktits "Plaču ezerā ir vislielākā platspīļu vēžu populācija valstī"ta bija rakstits kurzemnieka laikraksta!! ta ir nezini??
8.decembris 2007, 18:38 | links
 
to visu zinu! bet tas ir smiekligi kert licenatas vietas! tur nav ko darit! jo varbut labi ja nokeris kadus 10-20 vezus pa 10ls!!!!!
8.decembris 2007, 18:46 | links
 
Nezinu gan , tas nav tas Stulbais ezers ?Man tik liela interese nav par šiem:))
8.decembris 2007, 18:46 | links
 
nezinu! nu tad varbut zini Liepājas rajona Dunikas pagastā itka ir baigi milziga vež audzetava?? jo gribetos ielaist diki!
8.decembris 2007, 18:53 | links
 
To zinu! Ja tu minēji Ječu karjeras ,tad tas ir netālu.
8.decembris 2007, 18:55 | links
 
pa cenam neko nezini cik maksa viens vezis? cik vecs?
8.decembris 2007, 18:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager