Vēži un vežošana

Neko sīkāk nezinu , par vēžu karjerām izveidoja pāris gadu atpakaļ .Labi ka nosusināja karjeras pirms vēžus ielaist , citādi tur kārtīgs zutis bij iekšā!
8.decembris 2007, 19:05 | links
 
es tagad lasu par info par veziem un uzinaju: Piemērotos dzīves apstākļos vēža mūžs ir ap 25 gadiem, izaugot līdz 30 cm garumā. Lielākā daļa vēžu Latvijas apstākļos dzīvo 10-15 gadus un sasniedz 12-16 cm garumu. es nemuzam nebutu domajis ka 25 gadi!!
8.decembris 2007, 19:08 | links
 
Es tavā vietā dīķi laistu tikai šaurspīļu vēžus , tie ir daudz izturīgāki , redzot kādās vietās viņi dzīvo dīķos metru dziļumā ar purvainu gultni , utt.
8.decembris 2007, 19:21 | links
 
nja! ja ta runa vislabak protams butu ielast signlaspilu vezus tie vispar ir daudz isturigaki!! un atrak vairojas!!
8.decembris 2007, 19:24 | links
 
tas Tev dīķi nedzīvos...
8.decembris 2007, 19:27 | links
 
kape?????? es jau drosvie ntew apniku ar saviem jautajumiem bet velviens pedejais!Liepājas šoseja ,pagrieziens uz Lesteni! Kliģī tur ir kautkas?
8.decembris 2007, 19:30 | links
 
Nu skatoties kas pa dīķi Tev , vēzim patīk tīrs tekošš ūdens , neesmu dzirdējis ka pat signālvēži dzīvotu dīķi . Par to vietu nezinu , te pat Liepājas apkārtnē pilns ar visādām pļenckām , ka katrā neesmu bijis .
8.decembris 2007, 19:41 | links
 
nu nezinu man diezgan ilgi baseinā vēži dzīvoja biju uztaisijis tādu mini zemūdens pasauli ar vēžiem sasariem līdakām sapaliem un brekšiem ! par to ķeršanu nu manliekas ka viņi ērās vienalga kāds laiks!!
10.decembris 2007, 07:57 | links
 
Nav viss tik vienkārši , tiem radījumiem vēl ziema jāpārdzīvo ! Asaris vispār sērga priekš dīķiem , izēd ikrus un mazuļus , vēžus utt. Sapals un breksis ziemā pirmie sāk slāpt un ja noliek karoti viss dīķis sāk pūt!Nu protams , ja liels dīķis un dziļš tad vēl var mēgināt upes zivis ieaudzēt, bet savādāk "kirdik".....Vienam asarim vēderā trāpijies 2 vēzīši !Pats esmu makšķerējis uz vēžu astītēm lielās zivteles pa pirmo.Gan zutis , gan karpa , gan asars u.c. zivis vēzi ēd ar gardu muti!
10.decembris 2007, 19:18 | links
 
nezinat kur var kadu labu lukturi nopirkt ar diodem?? es pirms 1 menesa nopirku pa 40ls baigi labais! bet gribetos nopirkt vel kadu! la uz ziemesvetiekm varetu uzdavinat tevam!
12.decembris 2007, 20:30 | links
 
nu saprotu var palikt tur pa nakti un parbaudit! bet ka ta isuma var parbaudit vai tur ir vezi?? itka esmu dzirdejis ka pec kautkadaiem tur nospiedomiem bet ka?? un alas es ari nemaku atrast!!
21.decembris 2007, 19:23 | links
 
Tev tie vēži gan neliek mieru :)) Nostaigā vakarā gar krastu , tad var sastapt gan vēzi gan iešanas ceļu!
21.decembris 2007, 19:37 | links
 
nja protams ka neliek mieru! da es besos lauka nav ko darit gribu normali pamakskeret normali pavezot ne to ne to nevaru =( jo es nesmu no tiem kuri var ara auktama ilgi nosedet! un patik kert karpas un karusas un dazreiz ari linus! bet sitie jau zzzzzzz
21.decembris 2007, 19:45 | links
 
nu bet ja piemeram esmu pie vienas karjieras un netaisos tur sedet lidz vakaram! ka lai es uzinu ka tur ir vēži??? esmu dzirdejis ka kautka ver redzet vezu pedas! tas karjieras ir pie madonas!
21.decembris 2007, 19:47 | links
 
Karpas nemaz to zzzzz īpaši nedara , ja ūdens ir bagāts ar skābekli !
21.decembris 2007, 19:47 | links
 
Nu var jau redzēt dažreiz tās pēdas , bet tas ir dzidrā un smilšainā vietā. Iepilini svaigas asinis , ja viņš tur ir viņš var izbāzt savu šņukuri!
21.decembris 2007, 19:55 | links
 
ka mani kometari nonaca te nevis mana otra diskusija??
22.decembris 2007, 14:00 | links
 
nu mani bija otra vēži vēži vēži vēži.......
22.decembris 2007, 14:01 | links
 
laikam admins parlika visu kometarus uz vienu temu!
22.decembris 2007, 14:02 | links
 
Nu nepārdzīvo tā !:))
22.decembris 2007, 15:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager