Vēži un vežošana

vel TIKAI palikusi 4-5 menesi un varesu tvarstit vezus =D
22.janvāris 2008, 19:07 | links
 
pag manliekas ka vēžus varēja ķert tikai mēnesi gadā un to rudenI!!
22.janvāris 2008, 19:36 | links
 
nene 4 menesus var kert vezus!!!!!!!!! maijs,jul,jun,aug!un signalspilu vezus var kert ari septembri!!es nesaprotu kape signalspilu vezus neatlauj kert visu cauru gadu vinus tak vajag izkert nafig winuS!!!!!
27.janvāris 2008, 19:11 | links
 
kapē?
27.janvāris 2008, 19:35 | links
 
Parazīti viņi skaitās , mūsējos slaktē :))
27.janvāris 2008, 19:37 | links
 
skaidrs!
27.janvāris 2008, 20:05 | links
 
nu kautkas jauns ir?? esat manijusi spiliniekus??
13.maijs 2008, 16:14 | links
 
Ļauj lai vēži izmet ikrus.
13.maijs 2008, 16:30 | links
 
ir jau izmetusi tape jau liegums vairs nav!
13.maijs 2008, 22:53 | links
 
nesmu jau jucis kert vezus ar ikriem! tas jau nozime vienu vezi noker nogalini ap 100 vezu! citur var maija junija julija augusta, bet citur junija julija augusta,bet signalspilus var pat vel septembri!! un vel tagad nav pielecis kape neatlauj visu gadu kert signal spilu vezus!! vins tak nafig nevajag mums te lavija!
13.maijs 2008, 22:58 | links
 
es sava diki laizu visus vezus ko nokeru! bet biju domajis ka viniem tur nav ko est un jau ir nospragusi! bet pagas nedel biju iemetis murdus jo gribeju redzet cik lieli ir izaugusi lini un karpas! un skatos murda pari 10 liniem 30 -100 gr! un vezi! tik laimigs biju tas nozime ka es vinus tur par velti neliedu! un ceru ka vini tur bus saparojusies! vienigi tas ka karpas ized vezus =(
13.maijs 2008, 23:04 | links
 
cil tad tev tas diikis liels....ja tev tur karpas, lini veezi....??!
skaties ka nesanaak taa ka visas zivis un veezi nenomirst badaa....ja mazs diikiitis.....
14.maijs 2008, 16:47 | links
 
50m uz 100m es un dzilums lidz 4,5m!es ta domaju ka vinam vajadzetu tur visam pietikt! es tur ar murdu nokeru kautkadas sikas nepazistams zivteles! ap 2cm- 3cm tik nenofotgrafeju nakamreiz ka nokersu vinas nofotgeafesu un ieliksu te! jo gribu zinat kas ta par zivi! kautkadas zalas!
14.maijs 2008, 23:43 | links
 
vakar biju vezot no 22.00-2.00 kerstiju vezus! tik sudigi tikai 15 vezi =( ! bus vien jabrauc uz citu vietu vinus kerstit! kads kautko var pastastit par Tašu ezeru? ir dzirdets ka tur ir pa pilo vezi!
30.maijs 2008, 12:34 | links
 
Ja jau te vēžu sadaļas nav, bet vajag par to arī runāt, tad ierosinu sākt te. Par vēžiem Vaidavā...
Pastāstiet visiem, kam varat- Vaidavā vēžu vairs nava!
Kirdik, vai ne kirdik, bet viņu vairs tur nav principā.
Zinu teikt, jo gadus trīs vai četrus regulāri tur braucām. Vēži bija nemaņā daudz. Nopērc licenci, kas tobrīd maksāja 5 LVL un ķer tos vēžus- tusiņš un azarts garantēts. Tagad, pirmais aplauziens- licences vairs veikalā nav, jo pārvaldnieks vairs tās tur nedod. Jo, vēžu nav. Tai pat laikā- 1.ne paziņots netā, ne kas vispār ir darīts. Aizbrauc pie pārvaldnieka- licences izrādās, 10 LVL. Nu, netic jau tas, kas mērojis ceļu, ka vēžu nav VISPĀR!!! Tai pat laikā priecē fakts, ka pārvaldnieks, kas ezeram par pārvaldītāju, neko nezin- kas par kaiti, kāpēc kaite, varbūt tas, varbūt šitas. Varbūt vispār kaites nav. Neļaunojaties, ja nebūs. Ja būs, iedodiet analīzēm kādu, es piebraukšu...
Toč'. Tur, kur viņi bija nemaņā daudz, NEVIENA vispār!!! Izbrīna fakts: Tas, ka ja viņu tur vairs nav, bet bija, pieņemu, lielisks peļņas avots iepriekšējos gados- nedēļas vidū atbraucot un uzzinot, ka 35.licence šodien pārdota- nevienam vispār neliek pat kustēties!!! Vēži bija, vēži nav... Ja kāds no malas saķer un iedod analīzēm- labi. Nav zināms, kāpēc nav- arī labi! Nezinu, varbūt nav labi ņemt un ievest no cita ezera citus vēžus. Bet, varbūt, tas ir lielisks risinājums?
Un, tracina tas, ka bija vēži, nav vēžu- nevienu tas neinteresē, nevienu ietekmēt nevar, lai sāk kustēt... Nu, bija vēži, iekasēja naudiņu licencēs (starp citu, nav skaidrs- kādiem mērķiem, jo, šobrīd redzams, ka nekādiem, saistītiem ar vēžiem jau nu noteikti), tagad nav vēžu, nu i' labi... Tā vien gribas vēl kaut kur uzrakstīt.
Vieta pati par sevi gleznaina, skaista. Tikai. Tā vien gribas rupji izteikties par cilvēku neizdarību.
11.jūlijs 2008, 00:13 | links
 
Starp citu!!! Kāds zin, kur viņi tiešām ir? ne ar murdiem, bet tā, ka iebrien, saspraud gaļu, un vakarpusē ej un ķer?
nevis dzirdēts, un ne pagājušogad?
11.jūlijs 2008, 00:15 | links
 
Fikuss , šei lūk ir tēma par vēžiem un vēžošanu !
11.jūlijs 2008, 02:49 | links
 
fikuss normaas skriculeejums! :D veezi ir vaidavaa! un buus!
11.jūlijs 2008, 06:20 | links
 
no citām tilpnēm vēžus labāk nlaist iekšā jo tu nezini ar ko viņš var būt slims !!!
11.jūlijs 2008, 07:45 | links
 
Es tā īsti par vēžiem nezinu,šad tad ir gadījies kādu noķert.Bet cik zinu,tad jau visur,kur pagadās nemaz viņus nedrīkst tā ķert.
11.jūlijs 2008, 16:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager