Vēži un vežošana

Mareens
Šo faktu arī esmu pamanījis. Man ir 2 varianti. Pirmais, tāpēc ka acis ir vismīkstākā un neaizsargātā zivs ķermeņa daļa un tās vēzis bez liekām pūlēm ir spējīgs izēst uzreiz. Vai arī, otrs variants, ka vēzis zina, ka padarot zivi aklu ir iespējams to "demobilizēt". Nezinu, godīgi, kurš varētu būt pareizais variants, varbūt abi...
20.jūnijs 2012, 10:40 | links
 
Eduk kapēc vēži grauž zivim acis uzreiz?
20.jūnijs 2012, 10:32 | links
 
To arī esmu pamanījis,ka vēži parasti uzreiz izgrauž acis,pārējais varbut mazāk apgrausts,bet acis uzreiz! Tā vienmēr
19.jūnijs 2012, 17:23 | links
 
Arī taisos braukt ciemos :) vēžot! No pieredzes,kapēc zivis ko ieliek murdiņa,vēži uzreiz izgrauž acis zivim? Viņi traki uz acim? Moška jaliek lielāku zivju galvas? Nu noķer līdāku u.t.t. Tad galvas močit iekšā? Jo vienmēr nevienai zivij vairs nac acis,ka izņem murdiņu!
19.jūnijs 2012, 17:09 | links
 
Neieteiktu izmantot Jūras zivis,pieredze rāda,ka tomēr vēzis izvairās no tām! Kazragi gan neietilpst īsti šajā klasē! Nēsmu ar tādiem arī nekad mēģinājis,atceros,ka pirku renģes savu laiku un pāris strāpijas,iedevu kaķim, gandrīz aizrijās!
19.jūnijs 2012, 16:56 | links
 
Lūdzu puikas...taisiet paši,esat radoši :)
http://tihii-omut.com.ua/master/221-izgotovlenie-rakolovki.html
19.jūnijs 2012, 15:21 | links
 
ehh, sajaucu krītiņu ar murdiņu :D
tā i ka neķer vēžus :D
19.jūnijs 2012, 13:27 | links
 
krītiņš neskaitās kā murds? :D :D
gribu pamēģināt kādu paķerstīt jo līdz šim tika iar rokām esmu ķēris
19.jūnijs 2012, 12:46 | links
 
Vakar sametu visus kazragus mazaja murdiņa ar smalko aci, no r''ita 40 vēži un tikai pāris asakas bija palikušas!
19.jūnijs 2012, 12:16 | links
 
Ietin stagarus marlē un liec to pikuci jebkurā murdā. Vēzis jau sajutīs tāpat.
18.jūnijs 2012, 14:01 | links
 
Nopietni,šovakar likšu sava privatajā un vnk izmēģināšu joka pēc, citu ar viņiem neko tapatas nevar darīt, kaķim dot nevar! Vienigi būs jaliek murda kuram ir mini acis,viens tāds ir! Redzēsim,bet nu velreiz tas vairāk vnk intreses pēc u.t.t.
18.jūnijs 2012, 13:38 | links
 
Ja tas nopietni, tad iemet atskaiti :D :D ja protams nopietni!
18.jūnijs 2012, 13:35 | links
 
Šonakt arī izmēģināšu tikai intreses pēc, paziņa iedeva veselu maisu ar kazragiem (pa vasaru pardod uz tirgu renģes un tie atlasīti! Šonakt jaizmēģina,milzīgs maiss ar kazragiem! Bet nu tas vienkarši tira prikola pēc varētu teikt :")
18.jūnijs 2012, 13:25 | links
 
Par tiem Ķīsiem piekrītu,jo man Opis agrāk kad gāja vienmer lika tikai un vienigi Ķīsus,ja nebija tad vardes!
18.jūnijs 2012, 13:18 | links
 
Rīgas tirgū uz pavasara pusi parasti ķīši parādās un par samērā pieticīgām naudiņām (50-70 sant./kg) un tā kā izmērs ir diezgan labs, tad es kādus dažus kg nopērku un sasaldēju. Manai cienīgajai ļoti garšo un jāatzīst, ka pašam ar :)
Makšķerētie ķīši tiešām reti ir prātīgā izmērā...

Starp citu, mazliet novirzoties no tēmas - kā ir ar ķīsi uz dzīvo, ķerot tās pašas līdakas? Nekad neesmu mēģinājis, jo vienmēr ir licies, ka vajadzētu aktīvāku zivtiņu - ķīsis man ar tādu nu galīgi neasociējas.
18.jūnijs 2012, 12:38 | links
 
Par Ķīsiem, visgaršīgāk tie ir (ja zini,ka renģes sipolos un tomatu pasta taisa,tad ķīsi ir visgaršīgāka zivs šādā veida) Agrāk PSRS laikos no ķīšiem spieda zivs eļu! Nu eksperimentēt protams var,
18.jūnijs 2012, 12:07 | links
 
Nalbadian
Jūtu, ka būsim devuši pamatu tautai nodoties eksperimentiem :)))...
18.jūnijs 2012, 11:59 | links
 
Latvijā ķīši reti kur ir pieņemamu izmēru, tāpēc tos nenovērtē :). Senāk pie mums Rāznas ezerā ķīšus pat speciāli zvejoja un nodeva pārstrādei, manis paša onkulis vēl pat ar to nodarbojies.
Ne velti šos ķēra un pasniedza galdā krievu cariem, tā arī bieži sauc šo zivi "carskaja riba". Ja ķīši ir pieņemama izmēra, tad es arī šos labprāt ķeru un pagatavoju, piemēram zupā, kas ir visgardākā no ķīša...
18.jūnijs 2012, 11:57 | links
 
Protams,ka ēd es jau velreiz saku,tas ir ilgtermiņa,ja tu ar to nodarbojies vai nodarbotos katru dienu tad saprastu,ka pie šīs ēsmas tomēr būtu labāki rezultāti! Par tevis pieminētajām zivim, ko tad vel var likt? Nu pēc būtibas ko tad vel varētu likt? Citas zivis ir augstākvertīgas un tās tomēr vairāk lieto ēšanai, Līdaka atkal neder,jo tai nav baltā gaļa un tā neizdala tādu aromātu! Bet tad iesaku nakamo reizi ar maiļa sietu vai kā savadāk saķert Ķīsi un uzlikt vai arī izmēģināt to ko es tev saku! Ja man jasastāda savs tops - 1 pūdēta zivs (vienalga kura) 2- Ķīsis un 3 vieta es liktu tad visu pārējo! Latvijā vispār nenovērtē Ķīsi,tā pirmkārt ir ļoti garšīga zivs, ka arī laba ēsma visam!
18.jūnijs 2012, 11:51 | links
 
Hotentot,vidzemē nav jau kur diži aizbraukt.
18.jūnijs 2012, 11:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager