Vēži un vežošana

 
ZigmundsP
Viennozīmīgi svaiga zivs labāka...!
14.jūnijs 2012, 11:42 | links
 
kas ir labāka esma,zivs kas iestāvējusies kartigi vai arī svaiga zivs? Kurš variants vēzim varetu patikt labak? Un kad skaitās tas ritigi īstais vēžu laiks?
14.jūnijs 2012, 11:33 | links
 
Tas, protams, tā var būt, pietam Latvijā dažādās tās vietās var būt diezgan krasas atšķirības ūdens temperatūrā, lai gan šo konkrēto pavasari (vismaz mūsu pusē) par ļoti siltu un agru nu nekādi nenosauksi... Bet ko nu strīdēties - gan ar laiku manīsi, vai tuvākajā laikā vēži turpinās kustēties, vai tomēr nometīs kažokus :). Manā pusē gan vēl pāris dienas atpakaļ nebija sākuši mainīt, lai arī pāris iepriekšējos gadus jau bija nometuši bruņas jūnija pirmās dekādes beigās...
13.jūnijs 2012, 13:30 | links
 
Domāju,ka tas ir atkarīgs no vietas,kur ūdens dauzd ātrāk sasilst u.t.t. Zinu,ka izskatās vēzis kurš mainijis čaulu
13.jūnijs 2012, 11:49 | links
 
Stalis
Man ar grūtībām ticās , ka vēži varētu būt čaulu mainījuši, visātrākais ka maiņa vēl tikai priekšā...
12.jūnijs 2012, 14:30 | links
 
Šonakt bišku pavēžoju, 80% vēžu nomainijuši izskatās čaulu, oliņas vairāk netika manītas nevienai matītei! Tika arī manīts, MILZĪGS trofejnieks,nu kā īsts omārs, bet diemžēl neizdevās,tam atpakaļgaita,ka mitsu! Bet interesanti,ka notureju tukšu murdiņu vienu nedeļu,tad ieliku zivtiņas iekšā,bet visi veži vairijas! Interesanti,laikam ilgi stāvot viņš kaut kādu gļotu tur pieķer klāt!
12.jūnijs 2012, 12:26 | links
 
kaads var atsuuutiit privaati kaadu veezhu vietu ap liepaajas rajonu? weelams uz niicas vai rucavas pusi, bet der ap liepaaju. paldies :) esmu izmeegjinaajis 2vas vietas, bet tukshaa. :(
12.jūnijs 2012, 11:38 | links
 
Privatā lielā viena no popularakajiem dīķiem Latvija,kamer pa dienu veči ķer karpas, pa nakti paekspermentejam kopā ar ipašnieku! Tikai un vienigi platspīlis,ar olinam neņēmam,bet atšķirt vienkarši matiti no teviņa nemakam! Parasti klausu likuma burtam, bet pilniba pajat,šāds likums, izlasiju un esmu pavisam citā pusē! Drizumā sāksim saudzēt arī Kolorado vaboles,skudras kas iemajojušas majas, peles, žurkas arī tas visas dod kādu labaumu!Labi tas cits stāsts,
9.jūnijs 2012, 11:05 | links
 
Stalis
Rādās, ka ar vēžiem bagātos privātajos ūdeņos darbojies! Mammas, cik sapratu palaidi vaļā?! Kas par sugu?
Par tām vardēm - lasīji, ko bija V.S.O.P. rakstījis, ka tās nedrīkstēs lietot kā ēsmu, pietam, tici man, pareizās sugas zivs nav sliktāka ēsma - nevajag divdomīgi reklāmu :DD. Kādas sugas zivis, starp citu, lietoji vakar?
8.jūnijs 2012, 13:08 | links
 
Šonakt pasēdejam pirmo reizi ar murdiņiem, kopā 4 murdiņi - 115 vēži,bet paturējam uz diviem 40, ļoti,ļoti daudz matišu ar oliņam, izskatās, ka pedeja stadija! Bet intresantakais,ka 60 veži murdiņa bija tieši tajā kur bija divas vardes, ta tad vardes zivim ielika pamatigi!
8.jūnijs 2012, 12:42 | links
 
Eu!Palīdziet ,kaut reizi gadā tikt pie vēžiem!:)Ir murdi,tik te Liepājas pusē ar vēžiem tā pašvaki.Oga,šašliks no manas puses.Sievai ar to lietu gribās redzēt.Ko pretīm?Līņu cope,vējeņu,nu rakstiet privāti ,ja ir kāds Labais!Nevienam vietu pēc tam nerādīšu.Pats uz tāda grābekļa esmu uzkāpis!Jā!meklēju Korellas puiku.Neliek mieru man tā papagaiļa meitene!:)Tagad ar palīdz rakstīt,neliek mieru.Grib puiku!!!Laikam.:)
8.jūnijs 2012, 11:38 | links
 
daargais
nu tu baigais drosminieks, ka atļāvies tā izdarīt :DDD
8.jūnijs 2012, 08:20 | links
 
es te atļāvos ieklepoties starp PROFIŅIEM DD
lai vēži ilgāk dzīvotu,tiem traukā jāsamet svaigi plūktas nātres,tas tā ,ja nu kāds gadījumā nezināja,vai bija piemirsis DDD
7.jūnijs 2012, 20:29 | links
 
Par ķeršanu ar rokām nezinu, bet ar krītiņiem vēl ir ko mācīties. Nepietiek krītiņu vien iemērkt ūdenī, vajag tomēr pareizas vietas izvēlēties, ar ko parasti esmu aplauzies :))
A pats process ir ļoti aktīvs un interesants un to dabūju izbaudīt ar Zivinenu un Kapraci pagājušo gadu :)
7.jūnijs 2012, 15:24 | links
 
eduk - es tak Tevi netaisos ne par ko pārliecināt :))

bet par to gan būsim vienprātīgi, ka nekur tā neiet kā pie ūdeņiem :))
7.jūnijs 2012, 13:48 | links
 
daddy_j
Tur jau tā lieta, ka nākas piedzīvot tādas vēžošanas reizes, kad sāc domāt pretēji Tevis apgalvotajam, un tas arī kaut nedaudz, bet padara šo lietu interesantāku. Arī vēžošanā ir spēkā apstākļu kombinācija "Kad? Kur? Uz ko? Kā?", par to esmu vairākkārt pārliecinājies, bet sīkumu iztirzāšanā neiedziļināšos - vnk slinkums un neredzu jēgu :))...
7.jūnijs 2012, 13:04 | links
 
da beidziet te vēžu ķeršanu pārvērst par "zinātni" :) vēzi noķert ar plikām rokām ir tikai mazliet grūtāk nekā vardi, jo šis atrodas ūdenī un notiek gaismas laušana...bet ar speclīdzekļiem - elementāri, vajag tikai mazliet pacietības un protams vēžus tajā ūdenī :))
7.jūnijs 2012, 12:12 | links
 
paldies Eduk tev par to!
7.jūnijs 2012, 12:08 | links
 
Takš vēžojiet katrs kā kurš māk :)). Tāpat pieredze nāk ar laiku un katram pašam piedaloties procesā, uz novērojumu pamata.
Tāpat katram ir tiesības uz savu viedokli. Nav nekādas garantijas par to, ka es pats esmu baigi kompetents šajā jomā, vnk visu laiku cenšos izglītoties vēžu/vēžošanas jautājumos, kā arī samērā regulāri pats vēžoju, tāpat apmainos ar pieredzi ar citiem vēžotājiem. Galu galā, jau 3 gadu garumā, ar parcopi.lv starpniecību, cenšos izglītot interesentus vēžošanas jautājumos ar rakstiem un foruma vešanu.
7.jūnijs 2012, 11:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager