Vēži un vežošana

uzrakstīju viņiem
6.jūnijs 2012, 11:56 | links
 
SIA "Lāsa-100"
Daugavpils ielā 51,
6.jūnijs 2012, 11:54 | links
 
Arī neredzu cenu,bet nu domaju 5ls butu normala cena, jo pirms diviem gadiem pirku par 3.5ls tiesi tapatas,ka mineja eduks! Tad parekinot tie varetu maksat kādi 5ls! Kāds varbut ieteiks tomēr kādu bodi? Kritini neintrese, jo tomer rezultātu ziņa iepaliek no murdiņa!
6.jūnijs 2012, 11:50 | links
 
Starpcitu,reku ir...internet veikalā,tikai cenu neredzu :) http://www.sportera.lv/lv/catalogue/shipping_tools/crab_net/
6.jūnijs 2012, 11:19 | links
 
Man ir doma,man kakrazīt ir pamatīgs kaprona tīklagabals...esmu taisījis krītiņus,ja būs kāds reāls ņēmējs tad var apsvērt domu uztaisīt. Vienreiz uztaisīju,vairs netaisīju jo vismaz manā ezerā uz krītiem vēzis nelīda,ar rokām tikai varēja saķert =)
6.jūnijs 2012, 11:18 | links
 
2
6.jūnijs 2012, 11:17 | links
 
Rēzeknē murdiņi agrāk bija pa 3,00-3,50Ls gabalā...
6.jūnijs 2012, 11:16 | links
 
Lacuks...a gredzeni krītiņam cik...?
6.jūnijs 2012, 11:15 | links
 
Spura,meklē ss.lv meklē latgalītē,galu galā ja nekur neatrodi,ieliec sludinājumu ka vajadzīgs čuguna katls par samērīgām cenām...varbūt atradīsies kāds kuram kāreiz tāds mētājas lieks :)
6.jūnijs 2012, 11:15 | links
 
5,5ls izskatijās labs! paņēmu 2 , bet laikam striķi no stavēšanas sapuvuši bija! vilku augšā un notrūka....
6.jūnijs 2012, 11:13 | links
 
Mazliet netēma...
Varbūt kāds var ieteikt kur meklēt kārtīgu čuguna ugunskura katlu? 10-20L?
Teiksim vēžu pagatavošanai..:)
Skatījos vienā armijas bodē, tur cena tāda "nedraudzīga", Darba sparā tagad tirgo tikai alumīnija, kas laikam nav labākais materiāls
6.jūnijs 2012, 11:10 | links
 
Kāda cena tiem krītiņiem bija..ir?
6.jūnijs 2012, 11:09 | links
 
mani atkal interesē krītiņi! vaeikalos nav :(
6.jūnijs 2012, 10:52 | links
 
Stalis
Interesanti, iepriekšējos gados vēžu murdiņi bija nopērkami teju katrā copes veikalā un tirgos... Šogad gan vēl nav nācies speciāli tiem pievērst uzmanību...
6.jūnijs 2012, 10:23 | links
 
Arī man pacēlies jautājums par vēžu murdiem? Varbūt kāds zina kādu bāzi vai ko tadu kur tie ir? Gribu šogad pamēģinat viena privata ezera, pirku visu laiku no viena čaļa, bet tagad gribas arī pašam pameģinat, atradu Dunte vienu privato kur varētu to īstenot,bet kur lai iegadajos,kādu nedeļu jau skatos!
5.jūnijs 2012, 13:48 | links
 
daddy_j
Ko lai saka, forša vīzija Tev ! :)
5.jūnijs 2012, 13:42 | links
 
eduk - brīnums man bij nevis vēzis asarī, bet vēzis Rīgā :)

...es jau tuvā nākotnē redzu Rīgas kanālā iemērktus krītiņus, spiedzošus tūristus, kas apsveic katru veiksmīgu cēlienu...pie bastejkalna pārvietojamo virtuvi un vēžu smaržu pa visu vecrīgu...

kas var būt labāks par šo :))
5.jūnijs 2012, 13:31 | links
 
Man ir piemājas dikis, bet visi veža murdiņi divi kas bija šoziem bija atstāti nepareiza vieta un nozagti! Jautājums vai kāds nevar pateikt kur lai iegadajas vēža murdiņus? Agrak bija katra copes bode un pat lielveikalos,bet tagad izstaigaju visu un pilniba neka! Varbūt kāds var ieteikt? Kritiņi man neintrese, gribu iemest murdiņu sava diķi ik pa laikam un apēst!
5.jūnijs 2012, 13:19 | links
 
daddy_j
Apskatījos tavu albūmu. Tas, ka asariem vēži māgā nav nekāds brīnums - tie asariem un citām zivīm, tīri labi garšo. Tas pat ir zinātniski un praktiski pietiekami pamatots fakts, ka ūdenstilpnēs, kur dzīvo vēži sastopami laba izmēra asari. Ļoti labs piemērs tam ir Lielupe.
Par bildē redzamajiem vēžiem var droši teikt (asaru kuņģa skābe pietiekami noņēmusi aizsargkrāsojumu, lai saskatītu), ka tie ir dzeloņvaigu vēži, kas ir invazīva suga, kura nav īpaši izvēlīga pret dzīves apstākļiem, lai arī šī suga savā "dzimtenē" dod priekšroku tīriem ūdeņiem. Tāpat šai vēžu sugai viss kārtībā ar reproduktīvo funkciju :)).
Ko tur smieties, šie vēži ir izplatījušies pa visu Daugavas lejteces baseinu, pa Lielupes baseinu un tos drīz, iespējams, ne tikai varēs, bet arī drīkstēs ķert Tevis minētajos ūdeņos :)...
5.jūnijs 2012, 09:30 | links
 
Kurmus
Vari mēģināt griezties ar šo jautājumu vēžiem un vēžošanai veltītā forumā:
http://parcopi.lv/forum/3
5.jūnijs 2012, 08:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager