Vēži un vežošana

atsūtiet lūdzu kāds kur varētu Latvijā izņemot dziļu latgali, var pavēžot? sieva šaumīgi grib paprovēt... bet licenzētā vēžošana latvijā vairs nav....
pm vēlams sūtīt! pats v\e\zus needu, tapēc var neutraukties :D man tik pāri vajag- parādīt procesu....
paldies! par labu info čāga no mais!
5.jūlijs 2011, 21:10 | links
 
vai kāds var pateikt kaut ko par vēžošanu dobeles pusē?
5.jūlijs 2011, 19:11 | links
 
 
Vēl jau nav zināms, kādas izmaiņas MN būs par vēžošanu (reizē ar izmaiņām par zemūdens medībām). Vēži ir atkopušies pēc komunistu ķīmijas izbeigšanas, tik noteikumus neviens vēl nemaina. Ja paliek pa vecam MN, tad pats vēžošanas moments ir atļauts tikai licenzēti un konkrētās vietās. Izmaiņās bija rakstīts, ka būs liegumi tikai konkrētos ezeros un upēs- pretēji tagadējiem MN. Kad izmaiņas publicēs, tad būs skaidrība. Par signālvēžiem nav sods -videi nodarītais kaitējums.
30.aprīlis 2011, 16:12 | links
 
Salaca signalvezi var kert, bez atlaujas jebkura laika un paturet cik daudz vien grib un vinu tur ir loti, loti daudz!
30.aprīlis 2011, 14:54 | links
 
nē. tie ir trešā suga,kas sāk ievazāties.mazak uzņēmīgi pret slimībām .signālvēžiem spīles ir visšaurakas.platspīļnieks ir īstens vietējais .
30.aprīlis 2011, 13:20 | links
 
Vēži???
noteikumos ir minēts platspīļu un šurspīļu vēži, bet vai tie signālvēži kas ir nenormāli savairojušies ir tie paši platspīļu????
30.aprīlis 2011, 13:12 | links
 
sveicināti!
vai kāds ir bijis arī kur vēžot ārpus LV? kā veicies, kādas izmaksas un kāda vispār pieredze šai jomā? jau iepriekš, liels paldies!
11.oktobris 2010, 16:27 | links
 
vēžu laiks beidzies-kalendārā parādijies burtiņš R.:)
8.septembris 2010, 23:14 | links
 
Eduks tiešām var visu smalki izskaidrot :)
8.septembris 2010, 16:51 | links
 
eerglis
mana vēžu atpazīšana biedzas ar to - ir oliņas zem astes, vai nav - oliņas ir, značit mātīte, bet gan jau eduks smalkāk izskaidros :))
8.septembris 2010, 16:26 | links
 
man jautājums kā atšķirt vēžu mātītes no tēviņiem?
8.septembris 2010, 16:04 | links
 
marist, Lielupē to ir daudz, nokker svaigu zivi turpat, saspraud gar krastu 40 cm dzillumaa un peectam apstaigaa, pievakaree vis labaak, vari arii sapirkt veezzu murdinnus pa 2-3 ls gabalaa, saspied svaigas ne smirdiigas zivteles un samet iekssaa, atstaaj uz div dien un buus.

Cik zinu tas nav a'tļauts Lielupē, sods laikam 1 ls par veezi, bet es tos kkeru, jo tie ir nenormaali daudz, tiesa gan ssogad tik 3 reiz taa nopieetni pakeeru.

Tiirot zivis turpat pie laipas saetu iekssas, tie ganaas, bet slinkums kkert, labaak kaadu asariiti vai zanderiiti apeest.
8.septembris 2010, 14:23 | links
 
xxxx ja kāds pateiks kurā ezeriņā ir vēži - tad viņu tur vairs nebūs.:((
8.septembris 2010, 14:03 | links
 
redzeju lielupe (majori-dubulti) vezus velos pavezot kas man ir vajadzigs!?? ja licenze tad kur es varu iegut un cik tas prieks izmaksa!!
8.septembris 2010, 13:56 | links
 
Sveiki!
Vai ir kāds pabijis Salacā uz vēžiem? Kādi rezultāti?
1.augusts 2010, 16:49 | links
 
Bebrs, Tev taisnība,jo Cēru rajonu arī es nezinu:):):)
27.jūlijs 2010, 19:24 | links
 
Vai jūs kāds zinat vai un kur Tukumā un tā apkārtnē varētu dzīvot vēži?
27.jūlijs 2010, 13:39 | links
 
Cēsis ta labi zinu kur ir bet kur Cēris nezinu gan :)
25.jūlijs 2010, 17:52 | links
 
Bebrs, vai kartē nav atrodama pilsēta Cēsis?:):):) 2009. gadā sadalīja novados. Ja karte iespiesta tipogrāfijā agrāk, tad rajonu sadalījumam jābūt:):):)
25.jūlijs 2010, 14:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager