Vēži un vežošana

To daddy_j
nav vairs arī Tērvetes ezerā... Neticu, ka var izķert tā vnk, laikam slimības. Nu paliels tas presings sanāk, kad visi brauc drāzt tos pāris ezerus, un protams daudzi negrib apmierināties ar atļauto normu, ja par to vēžošanas prieku samaksāta neknapā naudiņa. Mūsu pusē pēdējos gadus intensīvi ķer, bet šamējo mazāk nepaliek, pat daudz kur otrādi, par tādu joku kā masveida izsprāgšanu vispār neesmu mūsu pusē dzirdējis - tāpēc, ka slodze nav pārāk liela uz ūdeņiem... Ir daži ezeri, kur paliek kādu gadu-divus mazāk, un tad atkal parādās ļoti kuplā skaitā...
14.aprīlis 2010, 11:59 | links
 
tad jau vēl palika LV mežu īpašums - Gulbju ezers.tas no tiem kuru dikti jau reklamē!!!:)
pārējās vietas netiek atklāti afišhētas,jo pašam ar kādreiz dikti gribās kādu spīli pie ņabīša noēst!:)))
14.aprīlis 2010, 11:56 | links
 
urmaas - par lielauci arī glagoļu. aizpagājšgad bija švaki, a pagājšgad vispār nekā. manuprāt izķēra vnk. pirms tam tur bija daudz viņu. šaurspīļnieki, bet ne vainas...un kamēr laida iekšā tik kādas 5 laivas pa nakti, bija OK. nu labi ar atļautajiem 40 vai 50 neviens jau neapmierinājās...ņēma cik bija...aizpagājušo gadu aizbraucu - viss ezers spīd kā lasvegasa, kādus padsmit nīkuļus sagūstīju, bet nepatika. pagājšgad nemaz nebraucu, bet bij gudrinieki, kas neticēja, ka tur vēžu nav - aizbrauca un aplauzāz...toč nav.

eduk - tas jau tieši labi, ka tu tālu - "jumts" brauks nodevas iekasēt, paspēsi aizmukt :))
14.aprīlis 2010, 11:49 | links
 
Eiduk - izlasi vēstuli :) Par āģi tur bija vēžu mēris vai kas tamlīdzīgs, bet cilvēki arī pēc tam tika pamatīgi apkrāpti!
14.aprīlis 2010, 11:47 | links
 
Visi uz Lielupi atbēga:DDDDDDDDDD
14.aprīlis 2010, 11:47 | links
 
par Lielauci nezinu,bet par Aģi un Api istinu glagoļiš!tur pat grūti spriest kāpēc iznīka tik spēcīga vēžu populācija.
14.aprīlis 2010, 11:41 | links
 
daddy_j
man līdz Salacai vai Lielupei ui ku tālu sanāk :DDD...
Es neīdu, es cīnos par ideju, ka ja vēžu gana daudz, tad tos ir jāļauj arī ķert...
14.aprīlis 2010, 11:41 | links
 
eduk - a kas tev liedz taisīt bizesu? :) neīdi, bet noorganizē licencēto vēžošanu lielupē vai salacā, kamēr tur ir tie vēži, stāvus bagāts paliksi! :))

pašreiz man zināmajās vietās - aģes, vaidavas un lielauces ezerā vēžošana ir ritīgs "bizness" licences pārdod, bet vēžu nav :))
14.aprīlis 2010, 11:38 | links
 
urmaas
es atļaušos pasmaidīt... ;DDDDDDDDDDDDDDDDDD
14.aprīlis 2010, 11:37 | links
 
eduks
vēl jau neesu.bet mērķtiecīgi uz to eju!!!:)))
14.aprīlis 2010, 11:29 | links
 
šaurspīļnieks jau arī skaitās nevietējā suga, bet par tādu ir kļuvis, neizslēgts (nešaubos), ka par tādām laika gaitā kļūs arī abas atnācēju sugas, diemžēl, bet pa velti, kā mēs to gribam, neviens mums šai valstī nekad neļaus ķert, jātaisa taču business...
14.aprīlis 2010, 11:28 | links
 
To urmaas
Nu pēc MN visi mēs esam brakani...
14.aprīlis 2010, 11:25 | links
 
Es tik tā, sarunas uzturēšanai:))))
14.aprīlis 2010, 11:23 | links
 
To guntarskl
Tā jau ir, bet jums tur arī šaurspīļnieku netrūkst, bet bez pieredzes cilvēks neatšķirs tik viegli uzreiz šaurspīļnieku no dzeloņvaigu vēža un tamlīdzīgi. Kurš prot atšķirt, tad jau jā...
14.aprīlis 2010, 11:21 | links
 
neesu brakans,bet vēži man garšo!!!:)))
14.aprīlis 2010, 11:20 | links
 
Eduk, varbūt tieši otrādi, vajag mātītes izķert, a to iznāk divkosība, viņi te nevēlami un tajā pašā laikā saudzējami:)))
14.aprīlis 2010, 11:16 | links
 
eduks
sorre.piemirsu ka austrumlatvijas iedzīvotāji=šķedraja duša,tikai austrumlatvijā.citur pat hahols pakārās kad austrumlatvietis piedzima!!!:DDD
14.aprīlis 2010, 11:16 | links
 
urmaas
Es neesmu tāds kā mūsu valstsvīri un labprāt dalos arī ar citiem cilvēkiem visā ko zinu... Laikam mēs te, Latgalē, tāpēc tik sūdīgi dzīvojam ;DDDD...
14.aprīlis 2010, 11:14 | links
 
eduk.TEV vajag konkurenci???:)))
14.aprīlis 2010, 11:13 | links
 
Nu a ja kāds nemāk to lietu (vēžošanu) vai vnk grib paizglītoties šajā jomā, tad welcomēti iegriezties eduka&Co skolā :D:
http://parcopi.lv/publ/5
http://parcopi.lv/forum/3
14.aprīlis 2010, 11:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager