Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
P.S. Tad otrs pat vairs nebija sitiens, bet drīzāk pļauka ar cimdu:)
6.decembris 2017, 23:30 | links
 
Pret Čarru Mairim bija dubultkombinācija. Sākumā izsita caur rokām aperkotu (tipa āķis no apakšas) žoklī, tad dasita ar kreiso pa ausi.
Aperkots ir sitiens no apakšas (reizēm pretinieks pēc tam drusku paceļas gaisā). Tad vēl ir taisnie vai arī āķi no malām (huki).

andreiko, 6.decembris 2017, 22:55
bij dubultsitiens,bet video var labi redzet ka otrs tesiens jau bij pa izrubeni,otrais bij ka kontrolšaviens:DD
6.decembris 2017, 23:28 | links
 
andreiko
Beidz nu tēlot specu:) Tas otrs Maira sitiens pa ausi tikai norādīja virzienu, uz kuru pusi čarram jākrīt! Absolūta formalitāte! Uz to momentu viņš vēl bija uz kājām, bet jau izslēgts!
6.decembris 2017, 23:28 | links
 
Mairim vēl drusku jāpamācās no Miķeļa Taisona, tad būs pavisam labi:
https://youtu.be/lB6449eOnik
6.decembris 2017, 23:14 | links
 
Nesen pat zinas bij viens video, atraka uzvara cik tur sekundes. Tas vien liecina, ka katra cinja ir individuala. Skaidrs ir viens mairim ieksa ar varas. Katru reizi ir cik redzet kaa mairi sak iedzit sturi, nezinu kaa pareizi nosaukt bet dzirnavinvas iesledz un uz prieksu.. :D
6.decembris 2017, 23:04 | links
 
Carras ciina bij baudama. Un protams ar bij bijiba. Ka mairis so dauza un dauza a sim ne silts neaugsts. Panema so mairis ar parsteigumu, ka nepiekusis un veiksmiga kombinacija.
Vispar tagad pat facbooke jau varas un jau daudzi interesejas par iesanu kas agrak pat neizradija tadu interesi :). Veel biletes jau nav pieejamas? Man kompis atnemts netieku jau nedelu pue ta. Zb :)
6.decembris 2017, 23:01 | links
 
Pret Čarru Mairim bija dubultkombinācija. Sākumā izsita caur rokām aperkotu (tipa āķis no apakšas) žoklī, tad dasita ar kreiso pa ausi.
Aperkots ir sitiens no apakšas (reizēm pretinieks pēc tam drusku paceļas gaisā). Tad vēl ir taisnie vai arī āķi no malām (huki).
6.decembris 2017, 22:55 | links
 
uldens2 [06.12.17]: Vot ja izdotos tāds pisaks(operkots laikam saucās), kā pret čarru!!! Bum, un gaļad kalns guļ! Vismaz 100x esmu to video skatījies krievu komentātoru pavadībā! Šedevrs gan no Maira, gan no komentātoru puses!

raihs, 6.decembris 2017, 22:43
jā tas bij desmitgades izrubijiens:DD
Čarra tiko kaut kadu jostu izcinija supersmagsvarā
Jā, un pie tam šis tīri labi izskatījās! Viņu tak vēl sašāvuši bija!
6.decembris 2017, 22:51 | links
 
Vot ja izdotos tāds pisaks(operkots laikam saucās), kā pret čarru!!! Bum, un gaļad kalns guļ! Vismaz 100x esmu to video skatījies krievu komentātoru pavadībā! Šedevrs gan no Maira, gan no komentātoru puses!

raihs, 6.decembris 2017, 22:43

jā tas bij desmitgades izrubijiens:DD
Čarra tiko kaut kadu jostu izcinija supersmagsvarā
6.decembris 2017, 22:45 | links
 
Vot ja izdotos tāds pisaks(operkots laikam saucās), kā pret čarru!!! Bum, un gaļad kalns guļ! Vismaz 100x esmu to video skatījies krievu komentātoru pavadībā! Šedevrs gan no Maira, gan no komentātoru puses!
6.decembris 2017, 22:43 | links
 
Viss skaidrs, Mairim "jānoķer" kļūda. Bet arī Usiks zin, ka Mairim jānoķer kļūda...
6.decembris 2017, 22:40 | links
 
Mandrāža vēl jau pa īstam nav sākusies, cīņas dienā būs gan (man personiski). Un būs noteikti, tāpēc, ka izredzes ir pilnīgi pa 50 gramiem. Mairim - superīgs akcentēts sitiens, spēja kustēt un turēt. Usiks, savukārt, kreilis un milzīgs dejotājs ar izcilu tehniku, vienīgais kā nav - piebeidzoša belziena. Ļoti labi, ka būs Rīgā, papildus vismaz 5 proči Mairim klāt.
Raih, uz kurieni? Atkal Čīles kingi čaviči?
6.decembris 2017, 22:26 | links
 
Nu labi, svarīgākais individuālajā sportā. Komandu sportā neapšaubāmi EČ futbolā 2004
6.decembris 2017, 22:05 | links
 
mjuniors [06.12.17]: Mairim cina Riga. Sezu un domaju pirkt vai nepirkt bileti. Pec pedejas cinas nav parliecibas, ka Mairis tiks talak. Saja jautajuma pesimisms ir iestajies :). Lai gan neticeju, ka krievus izslegs no olimpiades un kludijos. Ta, ka prognozes kludos, varbut ari Maira jautajuma nebus man taisniba. Tikai par to priecatos.
Vot parunājām par to un man jau tagad mandrāža sākās!:) Iespējams, svarīgākais notikums Latvijas sporta vēsturē ever!
6.decembris 2017, 21:52 | links
 
nez eiropas regulas neplano aizliegt dzīt kandžu??Zb tas plesigais ka sadzeras to sudu dziru ta forumam psc
6.decembris 2017, 21:10 | links
 
[youtube]http://youtu.be/0nARQdxIYMc[/youtube]
6.decembris 2017, 20:57 | links
 
Bļin, admini dzīvo 20. gadsimtā
6.decembris 2017, 20:17 | links
 
[youtube]https://youtu.be/0nARQdxIYMc[/youtube]
6.decembris 2017, 20:16 | links
 
Putins paziņojis, ka atkal balatēsies. Lai skan dziesma!
https://youtu.be/0nARQdxIYMc
6.decembris 2017, 20:15 | links
 
Nu es ļoti ceru ka tu beidzot izdzēsīsies, tas būs kā balzāms manai dvēselei.
6.decembris 2017, 20:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager