Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Njeee......................
mes pulka bijam trīs kartiig Lhatviess............
Es, Abrhamocvichs..................un viens cangals ar dibainu uzvardu Beerzinsh
:-))))))))))))))
29.oktobris 2015, 18:52 | links
 
Udo..........................
Da beidz.......................
Ka Jus izdzirdesiet purkskji no austrumu kaiminja puses...................
Ta bariem skriesiet uz Dublinu senes lasīt, un Sirijas begliem trīs reizes prieksa pagriezoties Kuu pielieciena taisit...................
Patrioti ibio......................

Smols, 29.oktobris 2015, 18:49

Paklau losi,ieslēdz savu rus tv un tin prom no šejienas.
29.oktobris 2015, 18:51 | links
 
Cojs !!!!
Nju man te coms stastija tiko...................
Darba piedavajums, vajag kas rok kabeljus zeme......par 1200 jurisi.
Sis zvana, baigi laba septe........... sim saka, jaa, BET............ darbs Zviedrija !!!!!
Ka Tu Coj doma cik ir Zviedrija vispar minimala alga parastam setniekam !!!!!
Es domaju ka kadi 2500 eu vismaz par darbu 3-4 stundas diena.........
Vo, feini................. ij visi bariem vien laikam atgriezas no Norges.............
Majas tak labak !!!!!

Smols, 29.oktobris 2015, 18:44

To čomu nesauc linderman???
29.oktobris 2015, 18:50 | links
 
Udo..........................
Da beidz.......................
Ka Jus izdzirdesiet purkskji no austrumu kaiminja puses...................
Ta bariem skriesiet uz Dublinu senes lasīt, un Sirijas begliem trīs reizes prieksa pagriezoties Kuu pielieciena taisit...................
Patrioti ibio......................
29.oktobris 2015, 18:49 | links
 
Lab, jabrauc majas vanna parmest gruntenes sistema.......... edamgumijas vanna japameta :-)))
Pietiek te pirkstus kacaat uz klavieraturas, un dupsi uz ofisa benkja.
P.S. Ka teicis vecais labais BismarkOnkuls skiet 19 gds beigas "
"Tautai nav jazin ka taisa desas un politiku '
Hau....................
29.oktobris 2015, 18:47 | links
 
tak beidziet pinkšķēt,nau jau vairs tik traki kā bij krīzes sākumā.ekanomika diezgan redzami uzlabojusies,parastam celtniekam alga ap 1000 eir.un cilvēki pamazām atgriežas,vismaz no norvēģijas

cojs, 29.oktobris 2015, 18:40

Nevienam nevar liegt dzīvot labāk.Ja krievam pietiek ar to kad ir botas,trennūzenes un vodka tad latvietim ir daudz citu vērtību.Es noteikti nenosodu tos kas aizbrauc un esmu pārliecināts ja vajadzēs viņi būs pirmie kas nāks un aizstāvēs šo zemi.
29.oktobris 2015, 18:45 | links
 
Cojs !!!!
Nju man te coms stastija tiko...................
Darba piedavajums, vajag kas rok kabeljus zeme......par 1200 jurisi.
Sis zvana, baigi laba septe........... sim saka, jaa, BET............ darbs Zviedrija !!!!!
Ka Tu Coj doma cik ir Zviedrija vispar minimala alga parastam setniekam !!!!!
Es domaju ka kadi 2500 eu vismaz par darbu 3-4 stundas diena.........
Vo, feini................. ij visi bariem vien laikam atgriezas no Norges.............
Majas tak labak !!!!!
29.oktobris 2015, 18:44 | links
 
Udo !!!!
Bet vai istam Lettu glabejam nav atbilstos Semitu izcelsmes uzvards GodMan ( LabsVirs ) !!!!!!
Ja kas man viens pazistams copmans ir, kam bija copes bodite.............. ta sis teica ka GodMans un viņa deli kur tur pie viņa nekad nepirka copes strumus........... bet tikai TIKLUS.
Vot.................
Tev ko tīkliem nesanāk?
Smols, 29.oktobris 2015, 18:31
29.oktobris 2015, 18:41 | links
 
tak beidziet pinkšķēt,nau jau vairs tik traki kā bij krīzes sākumā.ekanomika diezgan redzami uzlabojusies,parastam celtniekam alga ap 1000 eir.un cilvēki pamazām atgriežas,vismaz no norvēģijas
29.oktobris 2015, 18:40 | links
 
Dady !!!!
A biedrs Lavents !!!!!!
Uzmeta visa Lettu zemi ar savu comu, toreizejo premjeru divaina uzvarda Gailis. Ij kas.............??
Lavents mierigi bez apsardzes pusdieno Vecriga......, ij mierigi apmekle "Novaja Volna "Jurmala...................
Kur ta ir tas metiens ????? vienkarsa inflacija taks :-))))
29.oktobris 2015, 18:35 | links
 
Dady, es saku tev skaidri no aculiecinieka teikta !!!!!
Coms sargaja to "Naudas vilcienu " kas uz Krieviju veda Lettu makulaturu...........
P.S. Sikak.... neslinko, nekle mamma Google.
29.oktobris 2015, 18:32 | links
 
Udo !!!!
Bet vai istam Lettu glabejam nav atbilstos Semitu izcelsmes uzvards GodMan ( LabsVirs ) !!!!!!
Ja kas man viens pazistams copmans ir, kam bija copes bodite.............. ta sis teica ka GodMans un viņa deli kur tur pie viņa nekad nepirka copes strumus........... bet tikai TIKLUS.
Vot.................
29.oktobris 2015, 18:31 | links
 
Man coms specdienesta ja kas apsargaja to "naudas vilcienu ', līdz pat pasai robezai.......

Smols, 29.oktobris 2015, 18:23


Tavs čoms redzēja to, ko redzēja, bet vai saprata, kas notiek - šaubos.

Vienīgais ko var pārmest tā laika darboņiem, ka šie soļi par maz bija/ir tautai skaidroti, tāpēc ir palikusi tāda neuzticība un uzmetiena sajūta.
29.oktobris 2015, 18:28 | links
 
Braliitis !!!!
Da ko tur nabaga valsts, es kad vedu suniti pacurinaties ara no ritiem............ skatos ka tie nabagi dzivo.............
No Mezaparka puses brauc tadas brinumainas lietas ka Bentliji kupejas ( sportinieki )
Porsche Panameras paradijusas daudz.
Nju a jaunas vai nju meitas vai brutes pieticigi brauc ar jaunajiem Range Rover pilnajam paketem.
P.S. Parasta tauta ari censas neatpalikt, sez savos korkjos............. un smuki debesis izkupina benzinu..........
Ka cilveki saka " Latvija ir miljonaru valsts '
Ka man coms saka, ka vinjam Italija ir daudz letak noeesties un piedzerties kartigi ka Latvija. Sis saka ka nemaz nerunajot par Krieviju un Vidusazijas valstim.
29.oktobris 2015, 18:28 | links
 
Smol God Mans vienā naktī izrāva no valsts kases miljardu . Un vēl saka ka naudiņas nav valstī :))

Bralitis, 29.oktobris 2015, 18:22

ZB šitie padomju laiku slavinātāji.Nu jā tagad nevar tā fenderēt kā tajos laikos un ja prāta nav tad grūti tagad dzīvot.
29.oktobris 2015, 18:26 | links
 
Dady, !!!!!
A davai nerunaj dumji...................
Visi tie Repsiki..................
Da Repses un GodMan riktiga affera.
No Letu brivas zemes izveda makulaturu Padumju koka rubulu veida.......... veselu vilciena sastavu.................
A Krievija ta Lettu makulatura parvertas par istu, stradajosu naudu.
P.S. Man coms specdienesta ja kas apsargaja to "naudas vilcienu ', līdz pat pasai robezai.......
29.oktobris 2015, 18:23 | links
 
Smol God Mans vienā naktī izrāva no valsts kases miljardu . Un vēl saka ka naudiņas nav valstī :))
29.oktobris 2015, 18:22 | links
 
Te jau mēs tuvojamies pašai saknei .Kam tas ir izdevīgi,kāpēc tāda inflācija,un kas uz to pelna?

Tonis, 29.oktobris 2015, 18:11


Tur jau tā bēda, ka "moderno pasauli" uz priekšu dzen inflācija un patēriņš, nevis taupība un mērenība...Tev būs arvien jaunas un jaunas un dārgas mantas pirkt un viņu iegādei ņemt kredītu! Tad visa globālā tirgus ekonomika rullēšot!

Un tā mēs savu pasauli noplicinam/iznīcinam iztērējam niekos...
29.oktobris 2015, 18:21 | links
 
Neaizmirstiet ,ka Amerikā vienā uzkalnā stāv betona obelisks,kurā ir vēstīts,ka lai visi būtu puslīdz laimīgi un pārtikuši ,šo planētu jāabdzīvo ne vairāk kā 500.000.000 cilvēkiem...Piecsimts miljoniem,ja kāds nemāk saskaitīt...:)
29.oktobris 2015, 18:21 | links
 
Smol es gan vēl paspēju saņemt 1000 rubeļus :) Līdzvētīgi kā tagad 1000 eur. Tikai pirkt nebij ko :)))) Rīgā no jūrniekiem džinsus nopirku, paturēju vēl sev 300 rubļus ,pārējo mammai atdevu. Ar to man pietika lai aizbrauktu uz Krievijas otru galu par ļočiku mācīties un vēl pus gadu pietika končām ar ko vietējās duņkas ievilktu gultā :)))
29.oktobris 2015, 18:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager