Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Tad tev ar plēsīgo jāmetās kopā.. :))
2.decembris 2017, 00:58 | links
 
Bļoda,nekas cits jau taj dzīvītē neatliek,kā pacopēt un kādu mēriņu ieņemt...
šutka...:)
2.decembris 2017, 00:54 | links
 
No sākuma piedalies zemledus olimpiādes spēlēs un tad tik uz ziemeļiem :))
2.decembris 2017, 00:49 | links
 
Laid uz koreju! :))
2.decembris 2017, 00:48 | links
 
Da nah..tās pārmaiņas,dažreiz gribas psrs....
Šutka...:)
2.decembris 2017, 00:45 | links
 
mjuniors [02.12.17]: Kas ir reāls!? Protams, katrai nozarei cenas ir specifiska lieta. Teiksim, Ja klients ienāk tavā veikalā tur pērk tikai tavu ražojumu, jeb tavu preci. Lielveikalā tur ir miljons preču un katrai ir jābļauj kā māk, lai tik viņu pamanītu! Protams tas nav tik vienkāršoti kā es to saku. Raih un tās akciju vergi ir vairāk izteikti padomju laika cilvēciņi..
Nē, vecīt, man ir daaaudz sarežģītāk- man ir jādabon tas cilvēks uz vientuļu veikalu pilsētas nomalē, kur blakus nekā nav! Viņam ir jāatnāk speciāli pie manis! Un ez to panākubez akcijām, atlaidēm un izpārdošanām!- pateicoties augstāk minētajiem iemesliem! Uz lielveikalu visi nāk tāpat- tāpēc, ka daudz veikalu vienvietus !
2.decembris 2017, 00:40 | links
 
Ja runājam par cenām. Tad teikšu lv paliek par mazu, jo izmaksas pieaug.. Cilvēku arvien mazāk. Mainās to iepirkumu uzvedība utt. Mainās tirgus, konkurence. Viss notiek straujāk- pārmaiņas.
2.decembris 2017, 00:36 | links
 
Par cenām un citiem appisieniem.Cilvēki naf dumi (NE VIENMĒR) saprot kur ir drēbe....Ja tu vienreiz appisīsi,tuftu iesmērēsi -otreiz klientu zaudēsi....Tā kā necentieties...
Bet vispār ,jau gribas copēt..:)
2.decembris 2017, 00:32 | links
 
Kas ir reāls!? Protams, katrai nozarei cenas ir specifiska lieta. Teiksim, Ja klients ienāk tavā veikalā tur pērk tikai tavu ražojumu, jeb tavu preci. Lielveikalā tur ir miljons preču un katrai ir jābļauj kā māk, lai tik viņu pamanītu! Protams tas nav tik vienkāršoti kā es to saku. Raih un tās akciju vergi ir vairāk izteikti padomju laika cilvēciņi..
2.decembris 2017, 00:30 | links
 
Kļūdas pieļaujam un atkārtojam,jo esam tak laikam lohi...
Bet vai tādēļ mēs raudājām ? :)
2.decembris 2017, 00:20 | links
 
Ziniet, kas tiešām reāli darbojas? Neviena neappišana! Man, piemēram, nekad veikalā bav bijušas cenas 19,99! Nekad! Man maksā 20€! Man nekad nav atlaižu,akciju un izpārdošanu- man ir konstanti reālas cenas, kuras pircēji uzskata par zemām! Un nevajag nevienu uzskatīt par idiotu- lūk kas tiešām darbojas!
2.decembris 2017, 00:19 | links
 
Eh,žēl es jau tā cerēju.. Ka būs te jauns forums, nezinu kā pareiz nosaukt- Pārdomu stūrītis par to grāmatu.. :))).. Nu nekā..
2.decembris 2017, 00:18 | links
 
mjuniors [02.12.17]: Ak, jā Raih. Rīt laižu caur Rīgu, varu ievest to grāmatu. Tiešām interesanta. Nekas tur tāds pārdabisks nav, bet aizdomāties liek.. Un galvenā atziņa, un tas nekas, ka zinām tās kļūdas mēs pieļaujam tāpat tās! :))
Nē, paldies:)
2.decembris 2017, 00:14 | links
 
Ak, jā Raih. Rīt laižu caur Rīgu, varu ievest to grāmatu. Tiešām interesanta. Nekas tur tāds pārdabisks nav, bet aizdomāties liek.. Un galvenā atziņa, un tas nekas, ka zinām tās kļūdas mēs pieļaujam tāpat tās! :))
2.decembris 2017, 00:11 | links
 
Usi beidz...Pa visu LV tik maz trofeju?
2.decembris 2017, 00:10 | links
 
Junior,šeitan palasīties ir dažreiz interesanti...:)
Par copi jau neviens nerunā,kļova ta naf...:D

Tonis, 2.decembris 2017, 00:04

Kā reiz foreļiem bija cope! Laikam jāizvēlās pareizā zive atbilstoši laikam.
Te ko izlasīt!? Nu nez.. Gribētu ko vairāk dzirdēt.. :))
2.decembris 2017, 00:10 | links
 
Junior, beidz to "Secret" tuftu dzīt! Visa tā herņa darbojas tikai uz mājsaimniecēm! Man ceturtdaļmiljards ir 250 miljoni un nekas vairāk! Un uz Cenu Klubu es neeju, jo man riebjas tās reklāmas "Philips gludeklis tikai 19.99!!!" , kuras mērķis ir tikai viens- appist mājsaimnieces(mājsaimniece-tas, protams ,vispārinājums)

raihs, 1.decembris 2017, 23:50
Raih, tā Tev ir tufta!!! Un es tevi saprotu, bet ir tādi, kas uz to pavelkas un ar to pietiek, lai dzītu savu sviestu.. :)) Es te vispārināti atstāstu grāmatas autoru, un tā jau ir puspatiesība.
P.s. viņš tev ar patiktu, jo viņš reāli arī aplika māņturus un baznīcas.

mjuniors, 1.decembris 2017, 23:55
pasaulē jau tuktošiem gadu cenšas viens otru appist un vairak un vieglāk nopelnit naudu.Par ko tads parsteigums???Kamer bus plesigie un tamlidzigi tikmer šīs lietas darbosies
2.decembris 2017, 00:07 | links
 
Toni, es katru dienu redzu bildes, kļovs ir.
2.decembris 2017, 00:06 | links
 
Junior,šeitan palasīties ir dažreiz interesanti...:)
Par copi jau neviens nerunā,kļova ta naf...:D
2.decembris 2017, 00:04 | links
 
Plēsoņa, šķiedrvielām radīta plūsma tas viss, un aizies pa apakšgalu kopā ar nākošo sektantu pļāpām, nopietnas izglītības trūkums, un vairākās paaudzēs, tur gan bēda.
1.decembris 2017, 23:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager