Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
No sākuma cimferlīgi,neēd to un šo. Kad vēders sāk burkšķēt,ēd cūkas miesu ka šņakst.
27.oktobris 2015, 09:59 | links
 
Jāpieņem tādi lēmumi, lai viņiem šeit nebūtu ērta dzīvošana- barošana ar cūku gaļu, elektriskais žogs ap Muceniekiem, ........
27.oktobris 2015, 09:49 | links
 
http://nra.lv/pasaule/151340-bijusais-beglis-tagadejie-ienaceji-eiropa-ir-pabiras-un-nemiernieki.htm

mjuniors, 26.oktobris 2015, 22:58


Vot ta , un ja valdība domas nemaina bus paris desmitu pašnāvnieku:( !
26.oktobris 2015, 23:27 | links
 
Mini_Me nezinu vai esi pēdējās dienās sekojis līdzi ziņām no LV, bet. Viens frukts publiski aicināja tos babajus dušīt nost, tad nu par viņu sākuši interesēties mūsu drošības dienesti. Tā ka pats saproti, pārāk skaļi tauta raustās pateikt to ko domā patiesībā. Bet vari būt drošs, ja būs tāda vajadzība, ceru, ka nebūs, mēs mācēsim par sevi pastāvēt.
26.oktobris 2015, 23:09 | links
 
Saprotu, ka pravietis pat savā zemē netiek ieredzēts.
Slēpsim galvas smiltīs kā strausi.
Paļausimies uz Valdības viedumu. (Man gan šķiet pieņemamāks variants ar smiltīm, Straujuma nu tāāā...).
Bet visu šo varat ignorēt un turpināt viens otru arī turpmāk pamatoti zākāt.
26.oktobris 2015, 23:06 | links
 
 
Varbūt man arī jāpieprasa uzturēšanās atļauja ES?

mini_Me, 26.oktobris 2015, 22:22

Šī ir laba doma. Es domāju, ka lielākā daļa LV iedzīvotāju varētu ko tādu mēģināt darīt.
Ar to ka esi tālu prom no mums varēji sākt. Tas ka citur ir pilnīgs pīī tas jau sen ir skaidrs. Šeit pagaidām viss ir klusu un mierīgi. Cerēsim, ka ziema būs barga un valdība savas domas attiecībā uz bēgļu pabalstiem nemainīs.

micuks, 26.oktobris 2015, 22:27

Lielisks ievads Tolkīna trioloģijas apcerējumam "Brašie hobiti par sava degunteļa galu neko tālāk neredz".
26.oktobris 2015, 22:38 | links
 
Varbūt man arī jāpieprasa uzturēšanās atļauja ES?

mini_Me, 26.oktobris 2015, 22:22


Šī ir laba doma. Es domāju, ka lielākā daļa LV iedzīvotāju varētu ko tādu mēģināt darīt.
Ar to ka esi tālu prom no mums varēji sākt. Tas ka citur ir pilnīgs pīī tas jau sen ir skaidrs. Šeit pagaidām viss ir klusu un mierīgi. Cerēsim, ka ziema būs barga un valdība savas domas attiecībā uz bēgļu pabalstiem nemainīs.
26.oktobris 2015, 22:27 | links
 
Mini_Me kurā pasaules malā tad Tu staigā uz darbu?

micuks, 26.oktobris 2015, 22:06

Tālu uz dienvidiem to daru.
Labi, viens piemērs:
Migru laivas ierodas, apgādātas ar vieniem no jaunākajiem pieejamajiem gaģetiem.
OK, mans IQ ir tik zems, ka nevaru tādus tuvākajā nākotnē atļauties.
Skrīninga laikā tiek noskaidrots, ka viņu kvēlākais mērķis ir nokļūt NOR vai DEU (to apstiprina izdruku salīdzinājums par iespējamajiem pabalstiem un to termiņu attiecīgajās valstīs), kā arī iespēja iegādieties 7iPhone (nevis vienkārši izdzīvot brutālajā kristiešu pasaulē).
Mans mērķis ir iegādāties lietotu Terhi laivu drošai mencu džigošanai.
Varbūt man arī jāpieprasa uzturēšanās atļauja ES?
26.oktobris 2015, 22:22 | links
 
Mini_Me nu beidz. Kad es pirms dažām nedēļām šeit teicu, ka kaut kā Rīgas centrā ir pārāk daudz netīreļu, tad Sulla centīgi stāstīja, ka viss ir kārtībā, tie esot jau tā teikt vietējie, un viņu nemaz tik daudz neesot. Tie esot vieni un tie paši deguntiņi kurus es esot saticis. Nu kuram tad var ticēt?????

micuks, 26.oktobris 2015, 21:55


Vispār tas bija vēl vasarā un toreiz pa ielām vazājās visādu festiņu dalībnieki, starp kuriem bija ar melnīši un šķibacainie. Nu jau tie visi pazuduši. Katru dienu sanāk iet caur Rīgas centru, vismaz reizi nedēļā izeju caur Centrāltirgu, kaut kā bail vēl nepaliek, tie paši standarta vidusāzieši, kaukāzieši kas bija ar pirms 20 gadiem :) pirms pāris nedēļām gan manīju arābu bariņu tā uz 10 deguniem, visai noplukuši steidzīgi nesās pa Lāčplēša ielu.
26.oktobris 2015, 22:06 | links
 
Mini_Me kurā pasaules malā tad Tu staigā uz darbu?
26.oktobris 2015, 22:06 | links
 
Mini_Me nu beidz. Kad es pirms dažām nedēļām šeit teicu, ka kaut kā Rīgas centrā ir pārāk daudz netīreļu, tad Sulla centīgi stāstīja, ka viss ir kārtībā, tie esot jau tā teikt vietējie, un viņu nemaz tik daudz neesot. Tie esot vieni un tie paši deguntiņi kurus es esot saticis. Nu kuram tad var ticēt?????

micuks, 26.oktobris 2015, 21:55

Salīdzināsim: īīgas centrs vai ES ārējās jūras robežas.
P.S. īīgā jūs visi esat tādi Ņilsa mīlētāji un citāda veida kangari.
26.oktobris 2015, 21:59 | links
 
Koalīcija vienojas - bēgļu pabalsts būs 139 eiro
Tā ka beidziet vienreiz panikot, neviens čurbans nebūs gatavs te veģetēt ar par tādu smiekla naudu, dosies uz Skandināviju un Vāciju kur šiem maksās vismaz 5x vairāk.
26.oktobris 2015, 21:58 | links
 
Mini_Me nu beidz. Kad es pirms dažām nedēļām šeit teicu, ka kaut kā Rīgas centrā ir pārāk daudz netīreļu, tad Sulla centīgi stāstīja, ka viss ir kārtībā, tie esot jau tā teikt vietējie, un viņu nemaz tik daudz neesot. Tie esot vieni un tie paši deguntiņi kurus es esot saticis. Nu kuram tad var ticēt?????
26.oktobris 2015, 21:55 | links
 
Pēc gada iespējams vairs kārtējā sojuza nebūs un mums jau būs citas problēmas. Kaut kā bēgļi bēg prom no šejienes http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/581426-liela_dala_nelegalo_migrantu_neprasa_patverumu_aizbeg_no_latvijas

Ar tiem kuri paliks un slikti uzvedīsies, gan jau mēs visi kopīgiem spēkiem tiksim galā.

micuks, 26.oktobris 2015, 21:34

Ne prese, ne Valdība nepublicē reālos skaitļus - es tos redzu ikdienā, kaut vai ejot uz darbu. Turpiniet dzīvot pasakā, kura drīzumā tiks brutāli iznīcināta.
26.oktobris 2015, 21:47 | links
 
Pēc gada iespējams vairs kārtējā sojuza nebūs un mums jau būs citas problēmas. Kaut kā bēgļi bēg prom no šejienes http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/581426-liela_dala_nelegalo_migrantu_neprasa_patverumu_aizbeg_no_latvijas

Ar tiem kuri paliks un slikti uzvedīsies, gan jau mēs visi kopīgiem spēkiem tiksim galā.
26.oktobris 2015, 21:34 | links
 
Mini_Me neķer kreņķi. Valdība šodien atsita bēgļiem vēlmi braukt uz šejieni http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/581509-pabalsts_begliem_bus_139_eiro

micuks, 26.oktobris 2015, 21:24

Brīnišķīgi!
Tas paglābs mūs uz gandrīz veselu gadu!
Turpiniet šinī sadaļā viens otru nolikt. Apokalipse ilgtermiņā noteikti tad šķitīs kā Bībeles apmāns.
26.oktobris 2015, 21:31 | links
 
Mini_Me neķer kreņķi. Valdība šodien atsita bēgļiem vēlmi braukt uz šejieni http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/581509-pabalsts_begliem_bus_139_eiro
26.oktobris 2015, 21:24 | links
 
Jā, atkal krišana vienam otra krāgā.
Jautājiens ir daudz aktuālāks: ko mēs iesāksim ar mums uzspiestajiem migriem? Visi neaizmuks, diemžēl.
Ko mēs iesāksim ar nākošajiem ģeometriskajā progresijā uzspiestajiem migriem? Eiropa tad jau būs praktiski aizpildīta: pat ja vēlētos, viņiem nebūs, kur mukt.
Un tad viņiem būs pilnīgs po par mūsu hobiju un politisko novirzienu pretrunām.
Bet viņi nāks, lai ar savu smirdīgo klātbūtni iznīcinātu visu, kas pretojas siseņu invāzijai un paklājiņu izklāšanai da_man_vienalga kādā virzienā.
Tuvākās nākotnes draudi Jūs tiešām nesatrauc?
26.oktobris 2015, 20:44 | links
 
Saki ka nav utopu pists?

Tonis, 26.oktobris 2015, 18:09


Tonis ,sakara ar to ka manas idiota smadzenes nespēj aptvert Jusu gaišas domas , bet manas idiota idejas ir apvainojums Jusu ausīm , svinīgi apsolu laboties :-) !
Rakstīt divreiz vairāk un tt .:-)
26.oktobris 2015, 20:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager