Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
p.s. Palasi komentārus youtube..

mjuniors, 2.februāris 2015, 21:31


Ir jau reizēm tā, ka man nav ko daŗīt, bet tērēt laiku lai lasītu kaut kādus troļļu un netroļļu komentus. Atvaino, esmu dzīvojis PSRS. Tāpēc pieņemu automātiski, ka Krievija melo cilvēkiem jau vismaz 100 gadus. Un nesaku, ka nemelo Ukraina, ASV un LV deputāti.
2.februāris 2015, 21:39 | links
 
putleram jau ir savi junges kas runās ko un kā vajaga
2.februāris 2015, 21:32 | links
 
p.s. Palasi komentārus youtube..
2.februāris 2015, 21:31 | links
 
http://apollo.tvnet.lv/zinas/krievijas-studenti-atbild-ukrainai-krievija-ir-vieniga-valsts-kas-patiesi-cinas-par-demokratiju/681110

mjuniors, 2.februāris 2015, 21:20

Maz ticams, ka tie ir studenti

Domaataajs, 2.februāris 2015, 21:21

Pierādi, ka nav!:)) Un, kāda starpība ir students vai nav.. Dziesma nemainās.. 85% atbalsta putinu! Interesanti kāpēc!? Tāpēc, ka nepatīk kas notiek Ukrainā!? Nav, jāatbild... Tāpat viss ir redzams.. Karš jau notiek 9 mēneši!?
Un vispār tikko noskatījos pa ltv7 par Hirosimu, un atombumbas tapšanu. Agrāk uz to skatījos kā uz vēsturi un mūsdienām nereāls stāsts.. Bet šodien skatījums ir pavisam pretējs..
2.februāris 2015, 21:30 | links
 
http://apollo.tvnet.lv/zinas/krievijas-studenti-atbild-ukrainai-krievija-ir-vieniga-valsts-kas-patiesi-cinas-par-demokratiju/681110

mjuniors, 2.februāris 2015, 21:20


Maz ticams, ka tie ir studenti
2.februāris 2015, 21:21 | links
 
 
http://youtu.be/kp8PmgPW_AI
2.februāris 2015, 00:39 | links
 
Aha, Raih, Mirtins ir pilnīgi cits cilvēks!:)) Mani ar tas pārsteidz, patīkami..
Mazliet pozitīvi ironizēšu.. :) varbūt tavs, Raih, nopelns.. Ilgu pūliņu un sviedru liešana šeit, ar tā saucamo pozitīvo, kā tagad moderni teikt-propogandu mainījām cilvēku!:))
p.s. Mirtin, nekas personisks.. Bet tagadējie posti, patiešām manām ausīm (acīm), ir patīkami klausīties..
1.februāris 2015, 17:43 | links
 
Raih,būs Mirtins Tevī ieskatījies!
1.februāris 2015, 16:18 | links
 
Labi,Mirtin,būsim politkorekti-krievi ir brīnišķīga tauta ar noslieci uz agresiju,ģenētiski ieprogrammētu tendenci uz melošanu,slinkumu un nacionālā līmenī vāju smadzeņu darbību.Toties ar iepotētu pārākuma apziņu,kas unikālā veidā sadzīvo ar mazvērtības kompleksiem. Tā kaut kā būs labāk,ne?

raihs, 18.jūnijs 2014, 10:59

Tu iepriekšējā dzīvē gadījumā nebiji dakteris gēbelss? ģenētiski ieprogrammēts slinkums un nacionālā līmenī vāja smadzeņu darbība:)))

Man domāt, tev ar galvu nav viss riktīgi. Visticamāk, ka arī čigani un nēģeri tev sagādā grēmas, bet ķīnieši, tavuprāt ir ģenētiski piselīga, vairoties tendēta tauta:)))

Tev vienkārši nav taisnība un tavi teksti pa lielam ādmiņiem būtu jādzēš laukā un jāziņo DP. Bet te jau kārtība nevienu neinteresē:)))

Tu esi piedzīvojis padomju laikus? Tu kaut ko no tā visa atceries? Vai tavi uzskati par pasaules iekārtu pa šo laiku nav mainījušies? Iedomājies, ko tu domātu, ja būtu palicis iepriekšējā informatīvajā telpā ar to pašu smadzeņu skalošanu, kāda tā bija padomju savienībā. Tu varētu visus savus epitetus veltīt sev un savai tautai.

Un papēti savu ģenoloģiju, vai tikai neatklāsi kādas šausmu lietas. Ja ņem vērā ka Rusiču klans ir tīrākie vikingu pēcteči, tad iespējams tev un lielai daļai krievu kāds gēnu kods ir dikti līdzīgs:))

Starp citu, runājot par vakardienas filmu. Tajā bija atbilde uz Krievijas propagandas tekstiem, ka Austrumukrainā dzīvo ļoti daudz krievu. Kā man teica viens Latvijas krievs, kuru es ļoti cienu - neviens jau nav pajautājis, kādēļ tur ir tik daudz krievu. A tikai tādēļ, ka golodomorā tika atbrīvota vieta un telpa un resursi un krieviem bija gatavas, iekoptas saimniecības kur pārcelties uz dzīvi.

mirtins, 18.jūnijs 2014, 11:20

Mirtin,Tavi jaunākie posti nu nekādi nelīmējas ar šiem-tikai pusgadu vecajiem? Ir kaut kas mainījies? Varbūt Tevi sieva ar kādu krievu piekrāpusi?:) Visādā ziņā man tagadējais Mirtins labāk patīk:)
1.februāris 2015, 16:16 | links
 
Vēl jau jāņem vērā,ka visu,ko vēsta jebkurš krievu "speciālists", var pareizināt vismaz ar trīs!:) Vai izdalīt. Ja saka,ka taloni būs pēc sešiem gadiem,tātad būs pēc diviem:)

raihs, 1.februāris 2015, 10:42

Par to jābrīnās nebūtu. Tikai krievs atšķirībā no jeņķa vai citas attīstītas valsts mietpilsoņa paņems lāpstu, uzraks dārziņu un tur kaut ko iestādīs un izaudzēs un pēc tam ar to pašu lāpstu izgaiņās citus krievus, kuri negrib rakt, bet grib ēst. To neviens pasaulē vērā neņem.:)

Domaataajs, 1.februāris 2015, 11:02

Tu par kuru krievu runā? Par tiem vecticībniekiem kuri saimnieko Latvjas austrumos jau gadu simtiem? Par tiem piekrītu. Ja par tiem salašņām, kas dzīvo aiz robežas... dikti šaubos. Varbūt vienīgi kāds vecs babulis... Pārējie nezina, kāda lāpsta izskatās un kā garšo zeme. Ja zinātu, tad nelīstu kā utis pa visu pasauli citiem asinis sūkt!

mirtins, 1.februāris 2015, 15:15


Virziens tev ir pareizs, starp krievu dačņikiem jaunatne ir maz. Bet tā babusja kā liks ar lāpstu, tad efekts būs kā no desantnieka. Kādreiz kad vairāk krievu presi lasīju, tur tādas dačņiku mafijas bija aprakstītas, ka pat nedomā učastkiem tuvumā rādīties.
1.februāris 2015, 16:00 | links
 
mjuniors ielika smuku bildīti.
Kopš krievu iebrukuma Gruzijā es boikotēju Krievijā ražotas preces - ne tikai stipros dzērienus.
Arī degvielu maximāli cenšos nepildīt lukoilos. No kurienes nāk tā, ko tirgo staķiks ir "labs jautājums".
Vismaz mazumtirdzniecības uzcenojums netiek terorisma finansētājiem.
Dažiem vēl esmu iemācījis, ka vismaz šādi var neatbalstīt urlismu.

mmartins, 1.februāris 2015, 15:10



Atbastu un piedalos. Kopš tā kara, pastiprināti dzeru Bržomus:D Tagad ēdu ukraiņu un moldāvu semočkas. Krievu preces, izņemot kaut kad sen iepirktas copes mantas, nelietoju principā. Man nav iebildumu pret tiem cilvēkiem, kas to visu ražo, bet finansēt pasaules terorismu, finansēt valsti, kas vienā mierā noslaucīs manu tautu un valsti no pasaules kartes... es nespēju!
1.februāris 2015, 15:17 | links
 
Vēl jau jāņem vērā,ka visu,ko vēsta jebkurš krievu "speciālists", var pareizināt vismaz ar trīs!:) Vai izdalīt. Ja saka,ka taloni būs pēc sešiem gadiem,tātad būs pēc diviem:)

raihs, 1.februāris 2015, 10:42

Par to jābrīnās nebūtu. Tikai krievs atšķirībā no jeņķa vai citas attīstītas valsts mietpilsoņa paņems lāpstu, uzraks dārziņu un tur kaut ko iestādīs un izaudzēs un pēc tam ar to pašu lāpstu izgaiņās citus krievus, kuri negrib rakt, bet grib ēst. To neviens pasaulē vērā neņem.:)

Domaataajs, 1.februāris 2015, 11:02


Tu par kuru krievu runā? Par tiem vecticībniekiem kuri saimnieko Latvjas austrumos jau gadu simtiem? Par tiem piekrītu. Ja par tiem salašņām, kas dzīvo aiz robežas... dikti šaubos. Varbūt vienīgi kāds vecs babulis... Pārējie nezina, kāda lāpsta izskatās un kā garšo zeme. Ja zinātu, tad nelīstu kā utis pa visu pasauli citiem asinis sūkt!
1.februāris 2015, 15:15 | links
 
mjuniors ielika smuku bildīti.
Kopš krievu iebrukuma Gruzijā es boikotēju Krievijā ražotas preces - ne tikai stipros dzērienus.
Arī degvielu maximāli cenšos nepildīt lukoilos. No kurienes nāk tā, ko tirgo staķiks ir "labs jautājums".
Vismaz mazumtirdzniecības uzcenojums netiek terorisma finansētājiem.
Dažiem vēl esmu iemācījis, ka vismaz šādi var neatbalstīt urlismu.
1.februāris 2015, 15:10 | links
 
Vēl jau jāņem vērā,ka visu,ko vēsta jebkurš krievu "speciālists", var pareizināt vismaz ar trīs!:) Vai izdalīt. Ja saka,ka taloni būs pēc sešiem gadiem,tātad būs pēc diviem:)

raihs, 1.februāris 2015, 10:42


Par to jābrīnās nebūtu. Tikai krievs atšķirībā no jeņķa vai citas attīstītas valsts mietpilsoņa paņems lāpstu, uzraks dārziņu un tur kaut ko iestādīs un izaudzēs un pēc tam ar to pašu lāpstu izgaiņās citus krievus, kuri negrib rakt, bet grib ēst. To neviens pasaulē vērā neņem.:)
1.februāris 2015, 11:02 | links
 
Vēl jau jāņem vērā,ka visu,ko vēsta jebkurš krievu "speciālists", var pareizināt vismaz ar trīs!:) Vai izdalīt. Ja saka,ka taloni būs pēc sešiem gadiem,tātad būs pēc diviem:)
1.februāris 2015, 10:42 | links
 
...un medusmaize svētdienas rītam:)

raihs, 1.februāris 2015, 09:57


nu jā, inflācijas % un kopprodukta samazināšanos arī prognozēja pavisam savādākus nekā viņi ir tagad. :)
1.februāris 2015, 10:36 | links
 
 
 
Tu gadījumā nezini,ka vikipedijā jebkurš idiots var sarakstīt ko grib,bez jeb kādiem pierādījumiem:-)!
Neesmu skaitījis. Bet nu kaut vai ieejot gūglē un ziedojot desmit sekundes, var atrast kaut vai to pašu vikipēdijas rakstu, kur kopējais miroņu skaits ir 75 milj. Protams, arī šis skaitlis diezin vai ir precīzs, bet nu man jau liekas tuvāk patiesībai. Bet taisnība jau ir, tie skaitļi tiešām liekas sirreāli un ar prātu neaptverami.
1.februāris 2015, 00:15 | link

T

legionars, 1.februāris 2015, 00:38

Tu varbūt nezini, bet arī filmā var pateikt jebkādus skaitļus bez jelkādiem pierādījumiem. Precedentu netrūkst.
1.februāris 2015, 00:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager