Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
A kas nabaga 'gojiem' atliek,viss tāpat jau ir nolemts,kā kāds francūzis mums nesen ieteica,-mums ir vienreizēja iespēja paklusēt....:)
1.oktobris 2014, 22:35 | links
 
BrunoL - par vēlu šveices vai cits variants.par vēlu. Izvēli jau izdarījām iestājoties ES un NATO. Un labi ka to izdarījām,jo krievi tobrīd bij bez muskuļiem .Tagad musīši uzaudzēti un impērija atdzismst ,bet mēs jau esam paslēpušies zem amerikānu ērgļa siltā spārniņa :))
1.oktobris 2014, 22:29 | links
 
Usi zinu gan,,, tikai tas bij 1988-89 gadā kad tās mapītes vairs neiedarbojās, jo gan krievijā gan Latvijā jau brīvā domā bij pārāk sakoncentrējusies atmosfērā. Būtu 10 gadus vecāks tad gan sūdi būtu.
Akm kāda atspēkošana vajadzīga ja mēs paši bez ANO akcepta bombardējam musulmaņu valstis,atomdraudi reāli nekādi nav - tikai spēka demonstrēšana lai neaizmirst ar ko darīšana,Vēsturi pārraksta visi un visu laiku,.....un mans vecaistēvs bij leģionārs -fašists ar pārliecību(šāva visus kas nerunāja vāciski un latviski) ar ss uzšuvi, kurš gana bij pa lāģeriem nodzīvojies -20 gadus. Ar cauršautu klibu kāju un vienu aci komuņagas lamāja līdz mūža beigām.:) Ja ierados ar oktobrēna nozīmīti tad dzenāja mani ,vicinādams kruķi :)))Tagad viņš visus Latvijas politiķus būtu apšāvis par visiem pārinodarījumiem valstij :)))
1.oktobris 2014, 22:25 | links
 
Mēs,ziemeļnieki,neesam karotāju tauta,bet tīši vai netīši kļuvuši par pasaules policista izsūtāmajiem.
Sekas? Kas vēju sēj,tas vētru pļauj.(folklora)
Mana pārliecība,Šveices variants. Neintrāla pozīcija. Ne zaldāti,ne lieku militāru tēriņu. Augstāks labklājības līmenis visām tautībām.Kā saka:Pie pilnas siles valda miers un saticība.
Neesam spējīgi ko ietekmēt vai mainīt. Ja kāds šurp nāks,tad arī atnāks. Eiropa un NATO tik rociņas noplātīs.
Ko Jūs,Sulas k-gs un citi jaunuļi,varat spriest par veciem laikiem. Kurš rokas un kājas kustināja un visu spēja sariktēja vienā ritmā ar galvu,dzīvoja neslikti.
1.oktobris 2014, 22:20 | links
 
brālīt, tad jau iznāk ka primitvi kustināji pirkstus , nevis attīstiji pelēko vieli, ko?
p.s.
pa nopietno gan bija tā- brīvdomība tika apslāpēta osobista kabinetā, tu pat iedomāties nevari cik efektīvi un efektīgi, ja tev 20 gadīgam priekšā noliek mapi, tieši mapi , nevis mapīti, tur lapas 20-30 par tevi, tavu ģimeni, ar tādiem faktiem, kurus protams atceries, bet tie likušies līdz smieklam maznozīmīgi, bet čupā salikti , sniedz pinu ainiņu par tālākas nākotnes iespējām.

usis, 1.oktobris 2014, 21:59

Tāda mapīte bij par katru. Atceroties pagājušā gadsimta 80-to vidus+.
Kāds pirms armijas nebij paipuisītis. Bet tad kad atnāca divas pavēstes, viena uz tiesu un otra iesaukumam armijā, tad vecāki ar triekšanu aiztrieca uz kara komisariātu. Tad kad šis jaunēklis jau bij nodevis zvērestu un nedaudz nodienējis, šamo izsauca daļas osobists un nolika "mapīti" priekšā. Kā izrādijās tur bij pat lietas par kurām jaunēklis bij pat "piemirsis". Pēc "īsas un sirsnīgas" sarunas tika nolemts, ka jaunēklis dzimtenē atgriezīsies pēc tā kad beigs dienestu. Jo redziet daļa nebij ne stroibats, ne ari inžeņerskije voiska, bet "super duper slepenā". :)
1.oktobris 2014, 22:11 | links
 
brālīt, tad jau iznāk ka primitvi kustināji pirkstus , nevis attīstiji pelēko vieli, ko?
p.s.
pa nopietno gan bija tā- brīvdomība tika apslāpēta osobista kabinetā, tu pat iedomāties nevari cik efektīvi un efektīgi, ja tev 20 gadīgam priekšā noliek mapi, tieši mapi , nevis mapīti, tur lapas 20-30 par tevi, tavu ģimeni, ar tādiem faktiem, kurus protams atceries, bet tie likušies līdz smieklam maznozīmīgi, bet čupā salikti , sniedz pinu ainiņu par tālākas nākotnes iespējām.
1.oktobris 2014, 21:59 | links
 
Manis minētās 3 lietas tāpat Brālītis nevar atspēkot.

Atomdraudi, vēstures pārrakstīšana un starptautisko vienošanos pārkāpšana.

Tā visa runa notiek tikai pateicoties tam, ka nav vairs vectēva, kas atnāktu un viņu iemizotu.
1.oktobris 2014, 21:55 | links
 
Gan Ukrainā rašistu teroristi gan Sīrijā un Irākā galvas griezēji ir no vienas cilvēku sugas, kuru radījusi modernā pasaule ar saviem pabalstiem, alkohola un narkotiku degradētām smadzenēm, datorspēļu izkropļoto vērtību sistēmu. Tie ir degradēti kropļi kas negrib ne mācīties ne ko strādāt, tikai šaudīties, durt vēnā vai kost, varot jebkuru sievišķi kas iepatīkas, laupīt, spīdzināt un ņemt ar varu. Tur nav ne ideju, ne patriotisma, nekā apakšā, tikai tukši saukļi lai piesegtu savu aprobežotību un vēlmi slepkavot. Punkts. Tādu cilvēku mūsu sabiedrībā ir pietiekami, tāpēc nav brīnums ka teroristu bandas tādus it viegli savervē. Un galvenais ka 99% gadījumu tiem idiņiem pat nav jāmaksā algu, tā ir prasta lielgabalu gaļa kas ātri vien atdod galus.
1.oktobris 2014, 21:55 | links
 
Urmās tu speciāli ieliki to filmu ?? Lai es pazūdu uz 2 stundām no šejienes? :)) Ar poļitrukiem man krievos bij smagi . Jau nodarbības sākumā man teica vai nu klusē vai uzreiz vari iet uz ārkārtas norīkojumu kartupeļus mizot. .... bieži mizoju kartupeļus :))))
1.oktobris 2014, 21:49 | links
 
Bruno to visi paši labi zin :)) Tāpēc pačivina inerces pēc,, pēc massu mēdiju ietekmes bet tad nedaudz aizdomājas . Ja pa lielām šaibām - mani tiešām vairāk uztrauc musulmaņu atriebība par mūsu līdzdalību amerikāņu afērās nekā maurošana"krievi nāk".Tas jau ir daudz nopietnāk jo Islāma valsts ir visu viņu cīnītāju mērķis - vienota islāma valsts ar mērķi cīnīties pret amerikāņiem un viņu partneriem. Un nu viņiem ir jau teritorija pus eiropas lielumā - un tik vēršas plašumā. Tur ir reāls drauds - varbūt ne mums bet mūsu bērniem nākotnē gan.
1.oktobris 2014, 21:45 | links
 
Kungi,Brālītis cenšas,Jums,parādīt,ka monētai ir arī avers. To pašu centos darīt pieminot seno austrumu gudrību. Nekā. Kā pret sienu.

BrunoL, 1.oktobris 2014, 21:38
redzi, citi grib parādīt, kad ir reverss

mjuniors, 1.oktobris 2014, 21:39

Poļitruki zin ko runāt. :))
1.oktobris 2014, 21:41 | links
 
Kungi,Brālītis cenšas,Jums,parādīt,ka monētai ir arī avers. To pašu centos darīt pieminot seno austrumu gudrību. Nekā. Kā pret sienu.

BrunoL, 1.oktobris 2014, 21:38

redzi, citi grib parādīt, kad ir reverss
1.oktobris 2014, 21:39 | links
 
Kungi,Brālītis cenšas,Jums,parādīt,ka monētai ir arī avers. To pašu centos darīt pieminot seno austrumu gudrību. Nekā. Kā pret sienu.
1.oktobris 2014, 21:38 | links
 
Raihs, aizmirsi piebilst, ka par NA arī nevajadzētu. Viņi jau arī barojas no kremļa.

micuks, 1.oktobris 2014, 20:16


Faktus studijā.
1.oktobris 2014, 21:35 | links
 
ES taads pats kolhozs, kaa PSRS, veeleeju pret, bet iestaajaamies, kam prasi visi bija pret :)
1.oktobris 2014, 21:34 | links
 
Akmen . Redz pietika tikai ar manu balsi lai mums būtu amrikāņu "kriša" :))
1.oktobris 2014, 21:33 | links
 
Beidzot mani meklējumi ir vainagojušies.Esmu atradis pirmo kurš ir vēlējis par iestāšanos ES.:)))
1.oktobris 2014, 21:28 | links
 
Ja kādreiz bij šādi:
http://www.youtube.com/watch?v=V0Oggm53II8
Tad uz šodienu ir citi paņēmieni-propoganda, ebolas vīrusi utt.
1.oktobris 2014, 21:27 | links
 
Te tev Raih piekrītu. Labāk lai nēģeris uniformā te soļo nekā Vaņa ar tanku :)) Tāpēc vienreiz tikai piedalījos vēlēšanās kas tiešām bij svarīgas mūsu valstij - par iestāšanos ES un sekojoši NATO. Toreiz vēlēju par ES ar lielām sāpēm jo bij skaidrs ka Latvija kā neatkarīga valsts tajā dienā arī beidzās :))Bet no diviem ļaunumiem bij jāizvēlas labākais.
1.oktobris 2014, 21:26 | links
 
Te jau ir tas paradokss ka paši neredzam kādas politikas atbalstītāji esam. Paši kopā ar amerikāņiem okupējam jebkuru teritoriju pēc pirmā svilpiena - tikai saucam tās par misijām . Amerikāņi pasaka ka musulmaņi ir ienaidnieki un viss aunu bars kantainām acīm iet sist musulmaņus,tagad saka krievi - viss zombiju bars tagad čāpo krievu virzienā . Un krievi dara to pašu . Viņu massu mēdiji tagad bliež pa amerikāniem - vēl trakāk kā aukstā kara laikā . Jums laikam viegli - jūs visam ticat ko pasniedz prese ,, man tā nesanāk ...... neticu ne mūsējiem ne krieviem :))

Bralitis, 1.oktobris 2014, 21:22

Vēlreiz atkārtošu-neviens nesaka,ka asv ir laba valsts,bet šajā situācijā mūsu interesēs ir atrasties ASV pusē,un pie tā arī paliksim.
1.oktobris 2014, 21:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager