Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
šobrid personigi man ir nolaidušas rokas - es nevakšu upes krastus - nelamašos par tikliem -un tt ! ja kas saks veidoties tapat ka UK - necelšu ne ausis - kapec lai es ar savu veselibu risketu un aizstavetu vaciešu vai daņu ipašumus ! ?

plesigais, 12.septembris 2014, 14:12

Njā.. Smuki diskutējat.. Bet laikam katram sava taisnība un sava dzīves izvēle.. Skatu punkts tev ir tiešām drūms..
"kapec lai es ar savu veselibu risketu un aizstavetu vaciešu vai daņu ipašumus ! ?"
cik saprotu Tev īpašuma nav nekāda, uz ielas dzīvo..
Otrkārt, pirms simts gadiem vēl tikām vaļā no dzimtbūšanas.. Bet domāšana vēl ir tā pati.. Sorry, bet dzīvē ir daudz jaukāka kā jūs te visi kritizējat..
12.septembris 2014, 16:29 | links
 
AKMENTIņ nevajag mani slavet - nav jegas ! un ( man nolaidas rokas--- ) ir mirkļa vajums ! kliegšu -lamašos un ja vajadzes kads pa purnu ari norausies ! daddy_i - kas pašiem savu savu gudreļu pietruka ! vai tad nepietiek - SAVIENIBA ir SAVIENIBA - kapec letiņiem vajag kakla kungus , un TOS kas patreiz sture ari vajag padreset !
12.septembris 2014, 14:48 | links
 
kad tev nolaidīsies rokas, tad tieši būs klāt visi, kam nav slinkums.
bet ja katrs atkaros kādu gabaliņu Latvijas, tad tur viņa arī būs, ja vien spēsim saprasties un salikt kopā.

(kalambūrs protams, bet kā lai vienkāršāk pasaka)
12.septembris 2014, 14:32 | links
 
ek, velti paslavēju laikam. no tās pašas vietas man pilnīgi pretēji secinājumi :)
12.septembris 2014, 14:24 | links
 
labs!
tieši šitā varjagi savulaik pārvaldīja krievzemi :)

varbūt mums arī vajag nevis 100 savējos ievēlēt, bet kādus 10 gudriniekus no SE izrakstīt, lai viņi te kārtību ievieš! :)
12.septembris 2014, 14:14 | links
 
šobrid personigi man ir nolaidušas rokas - es nevakšu upes krastus - nelamašos par tikliem -un tt ! ja kas saks veidoties tapat ka UK - necelšu ne ausis - kapec lai es ar savu veselibu risketu un aizstavetu vaciešu vai daņu ipašumus ! ?
12.septembris 2014, 14:12 | links
 
:) +10.
12.septembris 2014, 14:02 | links
 
AKMENTIņ - ķeza sakas ja ģimene viena saimnieka vieta ir tris vai vairak ! ari SAVIENIBA ir un paliek savieniba ( ceru ka saprati ) ! ja es uz savas zemes gribešu stadit kartupeļus - sieva redisus - bet kaimiņs magones tad tur neaugs pat nezales ! un vieglak bus to (zemi ) pardot tiem kam galva smadzenes nevis s--i un ceribas uz vieglu peļņu !
12.septembris 2014, 13:52 | links
 
Plēsēj, to katrs var darīt arī klusām un individuāli.
Ķeza sākās, ja konceptuāli sastrīdas trīs dabas draugi.
Kas it kā nevarētu notikt, jo daba ir tikai viena, bet kas ir gluži dabiski, ja sākas runa par dažādām pieejām.

Tālu filozofējot, jau tā ir pretruna ar dabu - cilvēks vēlas izdarīt ko paliekošu, bet daba nav tā uzbūvēta.
Dabiski jebkurš ezers reiz aizaugs un pārvērtīsies par purvu. Jautājums tikai, cik ātri :)
12.septembris 2014, 13:32 | links
 
AKMENTIņ - breks jau tie kam traucesi ! ( matreals vai morals labums -pirmaja vieta ) ! traucesi brakam --- TU busi slikts ! talak vari domu turpinat pats ! un kam interese ka TU centies saglabat LATVIJAS dabu vai resursus ?
12.septembris 2014, 13:22 | links
 
Pamēģini parisināt kādu problēmu :) Kaut vai elementārāko. 100 komentāru, ka esi p.... garantēti.
12.septembris 2014, 13:11 | links
 
daddy-j,,,bet ,kas var būt labāks, kā nodarboties ar tādu bezcerīgu lietu, kur neko un nekad nepanāks,,,bet toties cik rosibas,,,kā var sūdzeties cik grūti utt. Tā teikt, vienos vārtos!
Vot iekšejas valsts broblēmas risināt,,,tur vajag gan zināšanas, gan izdomu,,, bet tur nav gribetāju !
12.septembris 2014, 12:36 | links
 
Piekrītu daļēji, daddy. Tā ir kā atombumba - pielietot nevar, bet reizēm labi, ka ir pie rokas.
12.septembris 2014, 11:12 | links
 
Manuprāt tā zaudējumu aprēķināšana ir tukša laika un naudas šķiešana un cilvēku tracināšana.

...ja nu vienīgi ar šo tiek sēta "sēkla", kuru vienmēr varēs uzdiedzēt, ja nu tautas sāk dzīvot mierīgi un nav nekāda cita iemesla naida kurināšanai, vai visticamāk, būtu tēmas, ko presē pacilāt, lai konkrētus šodienas nesmukumus un tumšās lietas noslēptu.

Neticu, ka dabūsim jelkādas komepensācijas par 30-70 gadus veciem notikumiem, pat to naudu, kas sēdēs nosēdēta...

Tā vietā, ja gribas ņemties, varētu pārskatīt privatizācijas gaitu, u.c. bet - rokas nost no šīm tēmām... z.
12.septembris 2014, 10:57 | links
 
http://www.delfi.lv/news/national/politics/atsaks-apzinat-psrs-okupacijas-zaudejumus.d?id=44960502

...hmm. varbūt mēs, opukācijas armijā dienējušie, varam paprasīt kompensāciju par šo laiku, kas tika nozagts ģimenei un tautsaimniecībai?

maz nesavāktos.
12.septembris 2014, 08:58 | links
 
VAU - izskatas ka KADAM sak pielekt kas notiek !!!!!!! nu redz nemaz nesam tada vergu TAUTA ka izliekamies ! AKMENTIņ - SORI vot tagad es TEVI pazistu --- turpini tada paša gara !
11.septembris 2014, 23:48 | links
 
raihs-skolotāja jau laikam sen zem zemes, jo tas bija 25 gadus atpakaļ, bet kāpēc mums jāskatās eng vārdnīca mums ir sava valoda un savas tradīcijas kā runājam un kā izsakāmies, jo mūsu valodā ebrejus par žīdiem sauca sen un sauc vēl tagad , tā pat par nēģeriem, un nedomāju ka mums, jeņķiem un citiem pakaļ jādzied.
11.septembris 2014, 23:13 | links
 
Гиркин-Стрелок найден повешенным в центре Ростова
Читать больше: http://www.bagnet.org/news/society/246023

bums, 11.septembris 2014, 19:27

Gribētos jau, ka tā ir patiesība, bet nevar jau tas mēsls vienlaicigi būt pakāries Rostovā un sniegt intervijas žurnālistiem Maskavā.
http://tvrain.ru/articles/press_konferentsija_igorja_strelkova_v_moskve_polnoe_video-375237/
11.septembris 2014, 20:51 | links
 
Гиркин-Стрелок найден повешенным в центре Ростова
Читать больше: http://www.bagnet.org/news/society/246023
11.septembris 2014, 19:27 | links
 
Китай стягивает войска к границе с Россией
6 сентября Китай начал стягивать свои войска к границе с Россией, сообщают источники в Погранслужбе ФСБ России.
Так, скопления войск было замечено в приграничном китайском городе Маятун (Majiatun).

«Колона с тяжелой техникой, 12-15 тысяч живой силы и артиллерией стала лагерем в Маятуне. Наши ФСБшники пытаются скрыть этот напряженный момент, однако местные СМИ уже начали подавать эту информацию. Пока что не ясна цель скопления войск на границе, однако попахивает чем-то плохим» – заявил представитель Погранслужбы корреспонденту.°
Avots
http://vlasti.net/news/201461

bums, 11.septembris 2014, 19:19

Šitais labs!
11.septembris 2014, 19:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager