Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Nu re ,kāds attapīgs tu esi....:))
Nav ko cīnīties,tāpat pār zemi valdīs izredzētie un 'jaunā kārtība',-ir jādzīvo un jābrauc uz copi,un protams tikai uz SWE...:)))
29.jūnijs 2013, 15:35 | links
 
snipiens labi nolēja...:)
Pilnīgi piekrītu,un daudzi kas kādreiz sauca-'kaut ar pastalām ,bet brīvi',tagad braukā mersedesos un būvē mājas Spānijā...:D
Un daži kas tagad aicina uz demonstrācijām,ja tiktu kādā činā, droši vien grābtu ar dubultsparu...:))
Tādi nu pagaidām vēl esam....Nekas,drīz nākšot pasaulē 'jauna kārtība',zemīti apdzīvos tik 'zelta milards', visiem čipi aiz ādas, tākā laicīgi iepērkat vazelīnu...:DDD

Tonis, 29.jūnijs 2013, 15:09

Ja tu to māj uz manu pusi,tad es šeit jau n-tās reizes esmu teicis,ka jā-es nespētu noturēties,ja man būtu iespēja ar pāris darījumiem nopelnīt piķi atlikušajam mūžam. Un arī tu nevarētu,un neviens cits,visdrīzākais,arī ne. BET-ne jau par "sliktajiem" deputātiem es dusmojos(viņi visi ir tādi paši padomju pilsoņi,kā mēs),bet ka valstij nepatāv nekādu "ričagu",lai to fenderēšanu apturētu. Jācīnās nevis ar cilvēkiem,bet ar sistēmu,kas pieļauj to visu.
29.jūnijs 2013, 15:27 | links
 
Un visinteresantākais ir tas,ka šitāda veida ,,štelles" tiek bīdītas otrajā nabadzīgākajā valstī Eiropas savienībā...!!!:)))Vot tas ir nabadzības līmenis...!!!:)))Mani laikam jau nekas vairs nevar pārsteigt!!!:)))
29.jūnijs 2013, 15:18 | links
 
snipiens labi nolēja...:)
Pilnīgi piekrītu,un daudzi kas kādreiz sauca-'kaut ar pastalām ,bet brīvi',tagad braukā mersedesos un būvē mājas Spānijā...:D
Un daži kas tagad aicina uz demonstrācijām,ja tiktu kādā činā, droši vien grābtu ar dubultsparu...:))
Tādi nu pagaidām vēl esam....Nekas,drīz nākšot pasaulē 'jauna kārtība',zemīti apdzīvos tik 'zelta milards', visiem čipi aiz ādas, tākā laicīgi iepērkat vazelīnu...:DDD
29.jūnijs 2013, 15:09 | links
 
Man tā šķiet, ka te ir kkas kopējs ar eļektribu-kamēr ņejokņet, tikmēr viss būs pa vecam!
29.jūnijs 2013, 15:06 | links
 
Bet ar jāpiebilst, kad šie ir tikai tautas spogulis.. Tikai "legālais"..
29.jūnijs 2013, 15:02 | links
 
Ja nevar valdība,tad moš tiešām jātaisa kāda demonstrācija? Varbūt kopīgi pilsētas centrā jāapgāž kāds trolejbuss? Parasti man ir pofig uz visām tām viņu šteellītēm,bet nu šitādās reizēs es drausmīgi dusmojos

raihs, 29.jūnijs 2013, 12:35

Bez kārtīgas sacelšanās nekas nemainīsies.. Bet sacelšanās ar jābūt tāda demokrātiska.. Kaut vai ielās korķu taisīšana, teiksim uz pāris min.. Kaut kā tā..
29.jūnijs 2013, 14:58 | links
 
Nu nevaru es nekādi to saprast un pieņemt-vai tiešām valstij nav mehānisma,kā uzlikt veto šādiem iepirkumiem?Un ja nav,tad tāds ir ar steigu jāveido,jo manuprāt,tieši korupcija ir mūsu vislielākā bēda. Ja tiks ar to galā,tad jau viss būs ok. To atzīst arī visādi ārvalstu pētījumi par LV
TROĻĻUKI PAR ĻIMONU

raihs, 29.jūnijs 2013, 12:21


Atceries Raih sevis teikto pie vienas līdzīgas diskusijas,ka neviens no mums nevar simt punkt pateikt kā pats rīkotos tādā situācijā!Nauda valda pār pasauli!K čemu ja klaņu...?
A vsjo k tamu že...ka paši esam tādu valsti izveidojuši!:( Nesen pa rādio izskanēja frāze,ka 90jos tika nepareizi veikta privatizācija,jo izveidojās krasi atšķirīgas cilvēku ,,šķiras"!Es piekrītu!Atgūstot neatkarību tika radīta iespēja īsā laikā kļūt ļoti bagātiem,protams ne jau visiem un tā nekad nav bijis!Tiem kas kļuva ir dziļi pa ixu,kas un kā notiek ar tautu kā tādu!:( Un valdībā esot arī nabagāki nepaliek!:)Iespējams Ārgalis uz kanāla krastu stiprināšanas rēķina uzcirta sev pirti...(ja ne atvainojos)!Un tā jebkurš iespējams rīkotos,jo cilvēki vien esam.Nu piemēram kāds no mums sēž kādā tur ,,činā" un no mūsu paraksta būtu atkarīga kāda cita labklājība...noliek mums uz galda teiksim 10 ,,pakas" (tūkstoši) un pārliecina,ka par to nekas nekad nedraud.Ko mēs darītu...parakstītu vai nē!?Naudai ir baigais spēks,kas citreiz pārņem veselo saprātu!
Man ar atmeta atpakaļ ,,ģenplānu",jo atrada vairākus punktus,kuru dēļ tas netika apstiprināts!A notiek tas apmēram tā...ir vesela rinda likumi,nolikumi,normatīvi utt.,kurus var pielietot,lai atteiktu.Uzspļauj ptū uz pirkstu un velk pa tiem likumiem...ahā...šito mēs varam pielietot,lai atteiktu.Un kur tad tas suns aprakts...naudā,jo kaimiņam kaut kas nepatīk un iespējams viņs ir ,,sapiķojis" lai es nevarētu uzsākt būvniecību,bet iespējams elementāra latvietiska skaudība!:)Zinu,ka reiz no diviem ,,ģenplāniem" viens tiek apstiprināts,jo ir samaksāts,bet otrs atmests atpakaļ pamatojoties uz tiem un tiem normatīviem,jo nav samaksāts un piemeklēt ,lai atteiktu var vienos vārtos!Viss tas ir SKUMĪGI,jo neba jau tādu valsti mēs gribējām,bet jādzīvo tālāk.Savākšu vajadzīgos dokumentus,tad jau redzēs!Sorry ka ne pa tēmu!
Bet par tēmu...braucot caur Depili ir forši redzēt tos vecos tramvajus...tas ir kas īpašāks!:)Liepājā arī šķiet vēl vecie kursē!Kā reiz viena latviešu deputāte teica:,,Rīgā un pārējā Latvijā"!!!:)))
29.jūnijs 2013, 14:50 | links
 
Ja nevar valdība,tad moš tiešām jātaisa kāda demonstrācija? Varbūt kopīgi pilsētas centrā jāapgāž kāds trolejbuss? Parasti man ir pofig uz visām tām viņu šteellītēm,bet nu šitādās reizēs es drausmīgi dusmojos
29.jūnijs 2013, 12:35 | links
 
He he, tieši tagad to pašu vēlējos drukāt:)))..
29.jūnijs 2013, 12:23 | links
 
Nu nevaru es nekādi to saprast un pieņemt-vai tiešām valstij nav mehānisma,kā uzlikt veto šādiem iepirkumiem?Un ja nav,tad tāds ir ar steigu jāveido,jo manuprāt,tieši korupcija ir mūsu vislielākā bēda. Ja tiks ar to galā,tad jau viss būs ok. To atzīst arī visādi ārvalstu pētījumi par LV
TROĻĻUKI PAR ĻIMONU
29.jūnijs 2013, 12:21 | links
 
Man ļoti žēl, ka nesanāca ar tik izcilu domātāju padiskutēt. Noteikti dzejniekam nebūtu taisnība, jo es padotos. Tupakovs ir dzelžains arguments:) Bet tagad jau par vēlu. Protams, man ir kauns, bet tiešām man maksā par komentāru rakstīšanu... 3 lati par 1000 zīmēm. Delfos 4 lati. Ir grūti, jo jūtos kā Kangars, vientuļš un nesaprasts. Arī uz ielas izejot lieku saulesbrilles, jo kauns cilvēkiem, piedodiet, latviešiem acīs skatīties... bet ko lai dara. Vajag jaunu mašīnu. Vecā tā izrūsējusi, ka drīz uz copi netikšu:) Piedodiet ļautiņi mīļie, kamēr Jāņu rīta sausrīkles kaite.. jel piedodiet....

A pārējiem... pricīgi atiet un veiksmīgu mājupceļu:)
24.jūnijs 2013, 09:39 | links
 
:)

čaļi, jums vajadzētu izlasīt pāris rakstus par tēmu, ka sociālajos portālos komunicējot, nevienu nevar "uzveikt", lai cik stipra būtu sajūta, ka tas tūlīt, tūlīt notiks. žēl, ka neesmu pieglabājis saiti.

Akmens_Viesis, 17.jūnijs 2013, 18:31


Tev, protams, ir 100% taisnība! Tomēr reizēm "uznāk" - īpaši, ja kāds, kurš sevi dēvē par latvieti, sāk pielaizīties Tupakovam vai apsaukāt Latviju! Tā kā piedod, akmens viesi, ja sanāk "norauties"!:)) P.S. Tā ir, tā saucamā, virtuves politika. Kaut gan pēdējā laikā ir jūtams, ka Salašņu centrs iegulda naudu pērkamos komentētājos, kuri, atvainojiet, dirš, ka viss slikti pie jebkuras tēmas un raksta visos portālos!
22.jūnijs 2013, 15:44 | links
 
imations
AKM laiki iet un laiki mainās, lai viss būtu kustībā ir nepieciešamas jaunas asinis, skaidras galvas un labs godaprāts.
+++++++++++++++++
Tiktāl autoram var piekrist, tikai.... Ja kādam vēl ir puslīdz skaidra galva un godaprāts, tad tas pagaidām vēl ir tikai pārsvarā penšiem, ar ļoti retiem izņēmumiem arī jaunatnei. Kādreiz vecos cilvēkus patiesi cienīja viņu zināšanu un dzīves pieredzes dēļ, tagad vienkārši rupji pagrūž malā ne tikai biznesā, uz ietves arī. Skumji ir skatīties uz tiem jaunajiem, alkatīgajiem, uzpūtīgajiem nekauņām, kuriem nekas nav svēts, pat savi vecāki nē. Lūk tādi arī nokļūst tur, kur kungs imations ir norādījis, un pareizi vien ir.
17.jūnijs 2013, 20:16 | links
 
:)

čaļi, jums vajadzētu izlasīt pāris rakstus par tēmu, ka sociālajos portālos komunicējot, nevienu nevar "uzveikt", lai cik stipra būtu sajūta, ka tas tūlīt, tūlīt notiks. žēl, ka neesmu pieglabājis saiti.
17.jūnijs 2013, 18:31 | links
 
Imations beidzot sakarīgi runā - pilnīgi piekrītu, ka viss sākās ar vimbu zveju B-upē un pilnīgi iespējams, ka beigsies uz nārām ar aizrestotiem logiem. Bet zvejnieki ir izturīga tauta un pēc gadiem 5 varbūt atkal varēs savu rūtaino iemērkt, ja veselība ļaus.
17.jūnijs 2013, 18:02 | links
 
AKM laiki iet un laiki mainās, lai viss būtu kustībā ir nepieciešamas jaunas asinis, skaidras galvas un labs godaprāts. Ja Tev iedotu LMA finanses 100% viss tiktu normāli noreidots un būtu taustāms rezultāts, bet šajā gadījumā pie šprices ir penzioneri, kas visiem mēģina čakarēt smadzenes ar vāvuļošanu, bet naudiņu iesmels savām vajadzībām, viss AKM šajā pasaulē ir saistīts - kādreiz viss nevainīgi sākās ar vimbām un var beigties ar iesniegumiņu par valsts līdzekļu izkrāpšanu……
17.jūnijs 2013, 15:43 | links
 
kāds sakars ar B-upi?
domā, cilvēki pa rudeni neizskrien daudz vairāk, nekā oficiāli? kur problēma darboties organizācijā? reidos ne to vien var iztērēt, es ar labprāt iztērētu :)

utt.
17.jūnijs 2013, 15:28 | links
 
Cāļus skaita rudenī, paskatīsimies cik tad tieši LMA biedri būs izrakstījuši pārkāpuma protokolus „Dzīvā ūdens 2013” laikā un tad parēķināsim, cik tautai šī ķēmošanās ar tām mobilām grupām ir izmaksājusi un cik ir viena šāda „Dzīvā ūdens 2013” administratīvā protokola pašizmaksa nodokļu maksātājam, kā arī izvērtēsim faktisko jēgu no šādu „jumta” organizāciju dabas sargāšanas.
17.jūnijs 2013, 15:03 | links
 
Te jāpiekrīt Puškinam :" Un nestrīdies ar nejēgu", ja negribiet saprast par ko runa, turpiniet nesaprast, bet man vienalga. Manam laikam vēl zivju pietiks un durakus savā mūžā esmu redzējis daudz. Te nekā personīga. Ja jau tā vajag - iešu palīgos - to pašu kas vēl ir, cik iespējams, veikli izķert. Bet šī ir tā lieta, kas man pietiekoši labi padodas, un pašreizējās nostādnes tam arī īpaši netraucē.
17.jūnijs 2013, 14:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager