Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Spilgti latviešu "urlisma" piemēri ikdienā redzami facebookā. Tur ušakovam dikti patīk lielīties par savu spīdošo darbību mēra amatā. Nu un protams, kādi simts krievi šo komentāros slavē un dievina. Un pa starpai iemetas tādi "mārtiņi" , kuri uzskata, ka uzrakstīt kaut ko no tēmas-"krievu okupant, pisies uz krieviju", vai "cietumā krievu zagli", ir ļoti nacionālistiski, varonīgi un viedi. Bet tā nav! Jo nav ne argumentu, ne faktu,kādēļ ušaks ir zaglis, ir tikai sava stulbuma izrādīšana un nācijas apkaunošana.
25.oktobris 2017, 23:09 | links
 
Aleksandrs Laertskis.
Шел Гагарин по тропинке
Видит девка ср-т в сирени
Подошёл Гагарин к девке
Да как даст ногой по жопе
Девка сиськами болтая
Покатилась по оврагу
Растрясая по деревне
Содержимое желудка
А Гагарин ухмыльнулся
И промолвил -знай б-ядь наших
Об лопух говно он вытер
Со своих сапог хромовых.
И пошел свистя калинку
В направлении космодрома
Где ждала его ракета
Для отправки в космос дальний...
Vot kur štelle, a jūs te...
25.oktobris 2017, 23:06 | links
 
EEEhhh! Nav vairs tie laiki.
25.oktobris 2017, 23:01 | links
 
Tatad vacietis ar savu pienu 7% pievienotas vertibas spiedis ara Latvijas zemnieciņus ar 21% pievienotas vertibas ; ) un eiro regulas domatas lai Latvijas zemnieki nedrikstetu pardod par zemaku cenu pieniņu ;) !
Aga ;) !

plesigais, 25.oktobris 2017, 22:19
:))) Cienījamais onkuli, tu šeit uzrakstīji, ka Latvijas zemnieks 3x labāk izmanto pienu kā vācietis. Pievienotā vērtība ;). Tas taču ir labi..

mjuniors, 25.oktobris 2017, 22:40

KAM LABAK ? Zemniekam saražot vairak piena ? ? ?
Ja Latvija un Vacija piena litra cena ( no RAŽOTAJA) ir vienada , kuram savu pienu vieglak pardot ? Ar 7% uzcenojumu vai 21% ?
Un kur tad paliek tas pievienotas vertibas nodoklis ?

plesigais, 25.oktobris 2017, 22:54

Pievienotā vērtība un pievienotās vērtības nodoklis ir divas atšķirīgas lietas. Otrkārt, kas tad ir pvn? Katra valsts nosaka savā valstī savus nodokļus. Un ja vācietis te tirgos savu pienu arī te viņam ir tie 21%. Un otrādi. ES, manuprāt, arī ir tas, ka nedrīkst importa precēm likt lielāku pvn kā vietējai precei. Jābūt vienādi. Par ko te ir diskusija?
25.oktobris 2017, 23:00 | links
 
НОШАУТ!
25.oktobris 2017, 23:00 | links
 
Makatanav [25.10.17]: Velti Tu Raihs puikam uzbrūc. Nu pietrūkst komunikatīvās pieredzes un klibo izteiksme, bet ar pudimentu vyss ir kārtībā. Ja viņš ir jātriec prom, es zinu vairākus kuriem prasās pēc striķa un ziepēm.
Ja tu runā par sadaļas vateņiem, viņi prom neies, un arī nekārsies, diemžēl. Viņus var tikai nošaut.
25.oktobris 2017, 22:59 | links
 
Tatad vacietis ar savu pienu 7% pievienotas vertibas spiedis ara Latvijas zemnieciņus ar 21% pievienotas vertibas ; ) un eiro regulas domatas lai Latvijas zemnieki nedrikstetu pardod par zemaku cenu pieniņu ;) !
Aga ;) !

plesigais, 25.oktobris 2017, 22:19
:))) Cienījamais onkuli, tu šeit uzrakstīji, ka Latvijas zemnieks 3x labāk izmanto pienu kā vācietis. Pievienotā vērtība ;). Tas taču ir labi..

mjuniors, 25.oktobris 2017, 22:40


KAM LABAK ? Zemniekam saražot vairak piena ? ? ?
Ja Latvija un Vacija piena litra cena ( no RAŽOTAJA) ir vienada , kuram savu pienu vieglak pardot ? Ar 7% uzcenojumu vai 21% ?
Un kur tad paliek tas pievienotas vertibas nodoklis ?
25.oktobris 2017, 22:54 | links
 
Velti Tu Raihs puikam uzbrūc. Nu pietrūkst komunikatīvās pieredzes un klibo izteiksme, bet ar pudimentu vyss ir kārtībā. Ja viņš ir jātriec prom, es zinu vairākus kuriem prasās pēc striķa un ziepēm.
25.oktobris 2017, 22:54 | links
 
Tatad vacietis ar savu pienu 7% pievienotas vertibas spiedis ara Latvijas zemnieciņus ar 21% pievienotas vertibas ; ) un eiro regulas domatas lai Latvijas zemnieki nedrikstetu pardod par zemaku cenu pieniņu ;) !
Aga ;) !

plesigais, 25.oktobris 2017, 22:19

:))) Cienījamais onkuli, tu šeit uzrakstīji, ka Latvijas zemnieks 3x labāk izmanto pienu kā vācietis. Pievienotā vērtība ;). Tas taču ir labi..
25.oktobris 2017, 22:40 | links
 
Pavilku augstāk, ja nu kādam netika -
Tās kremļa suņu varzas mērķis ir nepieļaut jēgpilnu sarunu. Kā viņu nav - visi kā cilvēki. Kā 3 dienas klusums -rižā mauka jau trin pekeli gar stenderēm. Paši savā pionieru pulciņā nejēdz runāt, jo nezin vārdu nozīmi. Trekni troļļi un demagogi. Trollis var tikai parazitēt uz kāda cita ģenerēta teksta. Tādas tekstuālas cērmes.
25.oktobris 2017, 22:36 | links
 
Gribu vēl papildināt, ka tādi kā tu, martinsSi, ir vēl lielāks apkaunojums , nekā sadaļas vatņiki. Kad socportālos redzu tāda veida komentārus kā tavējos, man paliek kauns par latviešiem- tāds pats urla, tikai runā latviski. Tups, bez viedokļa, bez vīzijas.Tikai rupjības. Tinies prom no šejienes- neapkauno nāciju!
25.oktobris 2017, 22:34 | links
 
Hm izskatas ka pareiza eiro izdomaja ka vel var apgrutinat Latvijas zemniekus ! Ar pareizajam regulam noteiks kuriem pruduktiem drikst samazinat PVN un kuriem nedrikst !

Kapec man liekas ka regulas skars Latviešu ražoto pieniņu un gaļiņu , bet neskars kolu ? ;)

plesigais, 25.oktobris 2017, 20:56Sekla tev tā saprašana kapec vispar tika radita ES,tā tika radita lai butu pretsvars ASV ekanomiskajai lielvarai,lai eiropa butu kaut cik vienota par savam interesem un nešķeltos,savadak tev tiešam ar laiku nāktos ēt asv ražotu partiku,jau gadiem ASV grib tik eiropā ar savu putnu gaļu,pateicoties ES vienotajai politikai mes varam tureties preti,ja butu sadrumstaloti tad pamazam viņi nodempingotu ar savu preci.Pirms gausties par lietām palasi kaut ko vairāk par avižu virsrakstiem un pameģini izprast to visu dziļāk.ES mes ka nabagi neesam vajadzigi.Pamazam dzives limenis visur izlidzinasies un bus labi,bet tas atri nenotiek

uldens2, 25.oktobris 2017, 21:26


Vau , Tu redzejies ko _ ASV pardos putnu gaļu ;) ! ?
Tu nemelo ?
ASV neko nepardos ! ASV ir valsts , un cik es zinu valsts neko nepardo ! Pardos korporacijas ( ir tads nosaukums zinies ) un ja Tu saki ka_ _ _ ! Nu tad jau Tev ari jaatzist ka pastav tadas Transatlantijas korporacijas ! Un Tev jaatzist ari ko tas korporacijas dara pasaules tirgu ! A ?
25.oktobris 2017, 22:30 | links
 
kaputaarps [25.10.17]: martinssi

tu te esi sajājis visu sadaļu, tu pie...ies diviem cilvēkiem,kuriem ir savs, varbūt nedaudz savādāks viedoklis, bet viņiem tas IR. Atšķrībā no tevis. Vienīgā tava darbība ir savas žults izvemšana. Tādi Latvijas vai ES savienības patrioti nah.... nevienam nav vajadzīgi. Jau ar nostaļģiju atceros te sakarīgu vīru viedokļus, strīdus un sarunas.
Diemžēl jāliek +++
25.oktobris 2017, 22:28 | links
 
Kapec man liekas ka regulas skars Latviešu ražoto pieniņu un gaļiņu , bet neskars kolu ? ;)

Tāpēc, ka aumež vāja sajēga par tēmu.
25.oktobris 2017, 22:22 | links
 
Tur jau tā bēda, ka nekāda viedokļa viniem nav. Nepārvarama vēlme pēc kašķa, kule sirma un ārā auksts. Varbūt k-gs proponēs apspriežamu alternatīvu Latvijas dalībai ES. Ar pozitīviem piemēriem lūgtum. Baltkrievija un Turkestāna nez vai derēs.
25.oktobris 2017, 22:20 | links
 
Pieniņu un gaļiņu redz vatņikam neļaus ražot. Ļaunā Europas Savienība.

Vienīgais ko tādi kā tu spēj saražot ir demagoģija.

Vācijā pienam jau tagad ir tikai 8 procenti PVN. Bet Latvijā 21.

Pajolis. :)

MartinsSi, 25.oktobris 2017, 21:36


Tatad vacietis ar savu pienu 7% pievienotas vertibas spiedis ara Latvijas zemnieciņus ar 21% pievienotas vertibas ; ) un eiro regulas domatas lai Latvijas zemnieki nedrikstetu pardod par zemaku cenu pieniņu ;) !
Aga ;) !
25.oktobris 2017, 22:19 | links
 
martinssi

tu te esi sajājis visu sadaļu, tu pie...ies diviem cilvēkiem,kuriem ir savs, varbūt nedaudz savādāks viedoklis, bet viņiem tas IR. Atšķrībā no tevis. Vienīgā tava darbība ir savas žults izvemšana. Tādi Latvijas vai ES savienības patrioti nah.... nevienam nav vajadzīgi. Jau ar nostaļģiju atceros te sakarīgu vīru viedokļus, strīdus un sarunas.
25.oktobris 2017, 22:07 | links
 
labojums. nevis 8 bet 7 procenti.
25.oktobris 2017, 21:41 | links
 
Pieniņu un gaļiņu redz vatņikam neļaus ražot. Ļaunā Europas Savienība.

Vienīgais ko tādi kā tu spēj saražot ir demagoģija.

Vācijā pienam jau tagad ir tikai 8 procenti PVN. Bet Latvijā 21.

Pajolis. :)
25.oktobris 2017, 21:36 | links
 
Hm izskatas ka pareiza eiro izdomaja ka vel var apgrutinat Latvijas zemniekus ! Ar pareizajam regulam noteiks kuriem pruduktiem drikst samazinat PVN un kuriem nedrikst !

Kapec man liekas ka regulas skars Latviešu ražoto pieniņu un gaļiņu , bet neskars kolu ? ;)

plesigais, 25.oktobris 2017, 20:56
Sekla tev tā saprašana kapec vispar tika radita ES,tā tika radita lai butu pretsvars ASV ekanomiskajai lielvarai,lai eiropa butu kaut cik vienota par savam interesem un nešķeltos,savadak tev tiešam ar laiku nāktos ēt asv ražotu partiku,jau gadiem ASV grib tik eiropā ar savu putnu gaļu,pateicoties ES vienotajai politikai mes varam tureties preti,ja butu sadrumstaloti tad pamazam viņi nodempingotu ar savu preci.Pirms gausties par lietām palasi kaut ko vairāk par avižu virsrakstiem un pameģini izprast to visu dziļāk.ES mes ka nabagi neesam vajadzigi.Pamazam dzives limenis visur izlidzinasies un bus labi,bet tas atri nenotiek
25.oktobris 2017, 21:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager