Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
:D :D :D
18.februāris 2012, 20:14 | links
 
:DDDD novērotajs no sūkātāju centra esot vēlēšanu iecirknī piedzēries un sakāvies :DDDDDD
18.februāris 2012, 20:13 | links
 
bums, un tu jua biji nobalsot PRET ???
:D
18.februāris 2012, 19:58 | links
 
Kādēļ tad aplikt tos, kas dzīvo ārpus LV. Neaizmirsīsim, kad mēs sūtām naudu uz Latviju. Man liekas, kad tā var izteikties konkrētais analfabēts vai skaģis, kas nav ticis prom :(
18.februāris 2012, 19:57 | links
 
Man patika prātojums par pilsonību visiem -jūs stādaties priekšā kas būtu pašlaik .ja tas būtu noticis,Vienīgais pareizais cilvēks atmodas laikā bija čekists Bojārs Cieņa par viņa skaidro prātu un attapību .:DD
18.februāris 2012, 19:55 | links
 
Latgaliešu mentalitātes iezīme ir muzikalitāte un spīts ;DDD Pirmās man naf :DDD
18.februāris 2012, 19:52 | links
 
Bums.Piedod,bet nesapratu kas ir spīts,mans dēls stādā un dzīvo Kanādā,bet gāja uz iecirksni balsot par LATVIEŠU VALODU,bet vienalga es atdošu pēdējo motili vai krievam,vai kurzemniekam,nav runa par tautību,ticību un tt.
18.februāris 2012, 19:49 | links
 
Pateicoties tādu "brālīšu" mīksčaulībai un iztapībai mēs arī nonācām līdz šim latviešus pazemojošajam referendumam, kuram nekad nevajadzēja notikt, nekad! Citās valstīs tādus lindermaņus jau sen būtu izraidījuši un neatgriešanos, bet pie mums auklējas kā ar jēlu olu, specdienesti vispār nekur nederīga izkārtne. Ja būtu vairāk latviešu ar savu pašcieņu un mugurkaulu, tad krieveļi jau sen nolikti pie vietas: ja nezini valsts valodu un neatbildi man latviski, tad tin uz māti krieviju! Psc 20 gadi bij laiks lai beidzot iemācītos valodu, tak nē atklāti ņirdz mums sejā, maukuļi!
18.februāris 2012, 19:45 | links
 
Minhauzen- viš naf brālītis viš ir bratan :DDDDDDDD
18.februāris 2012, 19:45 | links
 
Brālīt !! Nevajag šaut pāri strīpai ! Es jau 8stoņus gadus dzīvoju Īrijā. Visus šos gadus uz trim nedēļām ar sieviņu un dēlēniem braucu uz Latviju. Katru reizi Latvijā atstāju ap 4000 eiro, neskaitot vēl naudu ko sūtīju vecākiem un brāļiem ar māsām, lai palīdzētu izdzīvot. Kopumā ja parēķina es 12 mēnešos Latvijā iepludinu ap 8 000 eiro, ko dabū valsts un ieņēmumu dienest, uzņēmumi u.t.t Es kad eju pie ārstiem, vienmēr maksāju pa pilnu programmu. Es Latvijā nedzīvoju, bet ieguldu tur naudu. Es esmu Latvijas patriots un tāds palikšu, jo krievi iznīcināja manu seņču saimniecības, izsūtīja uz Sibīriju un pat radus nogalināja. Kādēļ tad tu tā nesmuki izsakies, es arī Latvijā ieguldu līdzekļus un šovasar iekrāto naudu ieguldīšu biznesā LATVIJĀ. Es balsoju PRET visādu okupantu provokācijām !!!
18.februāris 2012, 19:38 | links
 
rolix1970 te 90 % aug kājas no Latgales Maniem vecvecākiem piešķīra zemīti 16 ha Zantē /Ulmaņa jaunsaimniecības/Tā pamazām no čangaļiem pārtapām par Kurzemniekiem :DD Bet spīts palika tas pats :DDD
18.februāris 2012, 18:59 | links
 
Tikko nobalsoju par savu valodu :)) Intresanti bija vērot ,tie kuri bija pret -biļetenos Krustus vilka uzreiz pie reģistrācijas Tie kuri bija par slēpās kabīnēs Skats bija amizants :DDD
18.februāris 2012, 18:56 | links
 
Esmu LATGALIETIS-LATVIETIS,no sākuma mūs sadirsa ar Krieviju,vēlāk Latviešus ar Latvijas krieviem'bija par maz,Latviju pret Latgaliešiem,nu beidziet,visi zina kur beidzas LATVIJA,kāds referendums,kādas vēlēšanas,latviešu valoda būs tā vai tā\tas pat no taujātiem krieviem,baltkr.poļiem/,kas dzīvo Latgalē,nu beidzam taču dirsties savā starpā!
18.februāris 2012, 18:28 | links
 
Par nelaimi krieviem, tie visi nav balsojuši PAR, savādāk jau pietiktu :))
18.februāris 2012, 18:23 | links
 
Esot nobalsojuši jau ~785 000 cilvēku.
18.februāris 2012, 18:14 | links
 
nav tur ko pardomat-Gruzija nav NATO.
18.februāris 2012, 16:53 | links
 
Viela pārdomām-

http://www.delfi.lv/news/comment/comment/rinalds-gulbis-alarmistu-bridinajums-par-fronti-teva-pagalma.d?id=42140548

,,2008. gadā, iebrūkot Gruzijā, Krievija militāro intervenci attaisnoja ar savu pilsoņu aizsardzību, pirms tam Gruzijas separātiskajos reģionos izdodot Krievijas ārzemju pases. Turpretī Latvijā pastāvīgi dzīvo un uzturas nevis tikai Krievijas ārzemju pasu turētāji (kā tas bija Abhāzijā un Dienvidosetijā), bet gan pilntiesīgi Krievijas pilsoņi.,,
18.februāris 2012, 16:29 | links
 
Nu vot tiko nobalsoju.Ieradās divas personas sieviete ,vīrietis(apsargs).Tāda laipnība sen nav bijusi.
18.februāris 2012, 15:48 | links
 
Marti > Beļģijā vispār ir 3 oficiālās valodas - flāmu, franču un vācu, kur pēdējā ir tāpēc, ka Valonijas austrumos ir viens neliels apgabals, kurš ir vāciešu apdzīvots. Un neskatoties uz to, ka tā 3-valodība tur ir ieveidojusies mierīgā ceļā, bez agresīvas uzspiešanas, nemaz tik draudzīgi viņi tur nav. Pats tur gadu mācījos un strādāju, un franciski runājošā kopiena ir diezgan nošķirta no flāmiem. Flāmi diezgan nievājoši izsakās par valoņiem. Daudz nievājošāk kā latvieši dažreiz par čangaļiem (ko es personīgi neatbalstu). Bet krieviem un krieviski runājošajiem vajag tikai vienkāršas lietas izdarīt - iemācīties latviešu valodu, un ja iespējams - mazliet labāk uzvesties.
18.februāris 2012, 15:46 | links
 
Vispār jau LV īstu krievu ir maz, lielākā masa ir beznacionālās identitātes krievvalodīgie, ukraiņi, baltkrievi utt. Kuri kā paši saka, tad starp viņiem un krieviem nav nekādas starpības un tā arī viņus visus pasaulē uztver par krieviem un tad nu ceļ visādus kipišus tipa krievi sliktie utt.
18.februāris 2012, 15:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager