Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Pizdjec tev Junior ,tagad mašīnu gaujmalā neatstāj,mīkstas riepas garantētas...

Tonis, 28.decembris 2017, 00:26

Gauja nav mana upe. Vispār pēc tādas loģikas arī uz statoil vairs nevar iet, tpu cirkuli..
28.decembris 2017, 00:30 | links
 
Tonis [28.12.17]: Pizdjec tev Junior ,tagad mašīnu gaujmalā neatstāj,mīkstas riepas garantētas...
Nacbloku ar pāris neveikliem komentiem nesalauzt!
28.decembris 2017, 00:29 | links
 
Pizdjec tev Junior ,tagad mašīnu gaujmalā neatstāj,mīkstas riepas garantētas...
28.decembris 2017, 00:26 | links
 
Mani te neviens nevar aizvainot, man stipra nervu sistēma, tāpēc vienmēr ierēcu par holeriķiem kuri pēc vārdu apmaiņas netā vēlas kauties kā bērni.
28.decembris 2017, 00:23 | links
 
Junior,jau sanāca..:DD
28.decembris 2017, 00:22 | links
 
Tā huiņas literatūra tev par labu nenāk, junior! Met nost, kamēr nav par vēlu. Mēs ar Sullu pazīstam vienu otru, kam pēc visādām pārgudrībām sāka jumts dzirksteļot!

raihs, 28.decembris 2017, 00:15

Es mazliet pārpratu. Un atvainojos Sulla. Dzirdi!?:))
Nekādi te Tonim prieki nesanāks!!! :)
28.decembris 2017, 00:21 | links
 
Sulla, sūds tu vien esi. Pazīstu tādus apgarotos prātus... Nošaut!

mjuniors, 28.decembris 2017, 00:09

kas tad nu puisīt notikās ? Es vispār atbildēju tam kurlandes vatņikam.

Sulla, 28.decembris 2017, 00:12

Atvainojos... Ar lielo burtu...
28.decembris 2017, 00:18 | links
 
Jūtu ka pediņu atbalstītāju koalīcijā sākas šķelšanās...:D
28.decembris 2017, 00:18 | links
 
Mjunior
Par Laimu piekrītu- nekad bav garšojuši viņu ražojumi, bet salīdzināt vatlandes končas ar Rietumu valstīs ražotajām??? Ak'dies...
Un nav pareizi teikt- par gaumi nestrīdas! Strīdas gan! Ir laba, un ir slikta gaume! Un personiski es ar vismaz 6 gadu izglītību dizainā varu būt par 100% pārliecināts, kam ir laba, un kam- slikta gaume.Tas gan vairāk par apģērbu un mājokļa aksesuāriem.

raihs, 28.decembris 2017, 00:09

Es nesalīdzinu, bet tik strikts negribētu būt. Dzīvoju austrumLatvijā un tiek atvest končas no tās puses. Man kā saldumu negaršotājam teikšu bij arī ok. Nu jāpiekrīt gan, plaģiāts iet līdzi. Kopē eiropas končas uz nebēdu. Viltus rafaello un vēl citi brīnumi!:))
Par gaumi labi teikts. Tagad ar bijību būs jāiet pie tevīm ciemos, vai nēesmu pietiekami gaumīgs! :)) joks. Ja pa lielam man
ģērbšanās stils pa lielam nepielīp kā tāds.. Tas man nav svarīgi..
28.decembris 2017, 00:18 | links
 
Īpašnieki mainās, tie tikai pērk akcijas nevis ražo saldumus. Lai uzražotu stabilu kvalitāti šajā sfērā jābūt lielai pieredzei. Pašlaik rosijā stihiski tiek meklēti veidi kā aizvietot daudzu gadu garumā ļautiņiem iemīļotos rietumvalstu produktus, gardumus, kurus nu vairs nepiegādā. Un runāt te par kaut kādu gost kvalitāti ir vienkārši smieklīgi, tiek ķep ļep kopēta parodij "importo zamestiķeļ" produkcija. Ražotājiem saprotams nav nekāda pieredze.
28.decembris 2017, 00:17 | links
 
Tā arī nedzirdu atbildi,kas tagadiņ ir Laimas īpašnieks?

Tonis, 28.decembris 2017, 00:13

Sen jau nava vieteejie. Visu žīdi pārpirkuši, ar mārketingu gan latvieši nodarbojās.
28.decembris 2017, 00:17 | links
 
Tā huiņas literatūra tev par labu nenāk, junior! Met nost, kamēr nav par vēlu. Mēs ar Sullu pazīstam vienu otru, kam pēc visādām pārgudrībām sāka jumts dzirksteļot!
28.decembris 2017, 00:15 | links
 
Tā arī nedzirdu atbildi,kas tagadiņ ir Laimas īpašnieks?
28.decembris 2017, 00:13 | links
 
mjuniors [28.12.17]: Sulla, sūds tu vien esi. Pazīstu tādus apgarotos prātus... Nošaut!
Kas tas bija?
28.decembris 2017, 00:12 | links
 
Sulla, sūds tu vien esi. Pazīstu tādus apgarotos prātus... Nošaut!

mjuniors, 28.decembris 2017, 00:09


kas tad nu puisīt notikās ? Es vispār atbildēju tam kurlandes vatņikam.
28.decembris 2017, 00:12 | links
 
Nu piedod Sulliņ ;) ko es paķis no Jūsu hamburgeriem un hoddogiem jedzu ? Man tupeni un lauku speķi ar sīpoliem !
Tikai ja salīdzina Laimas šokolādes koņčas , tagadējās ar krievu Lācīšiem ;) , tad es labāk dzēru savu no āboliem dzito kaņģžu nevis lietoju vācu erzacšnapsu

plesigais, 27.decembris 2017, 23:57[/quote]


Plēsīgais, dzer tokaņģžū, aumaļām dzer, lūgtum!!

Savādāk, ai ku smagi lasīt, ko raksti, ai kusmagīī!
28.decembris 2017, 00:12 | links
 
Ir tik vēl briesmīgākas končas par krievu, angļu saldumi vispār ir užas, bet viņiem viss ir ļoti negaršīgs, tāda mentalitāte jokaina.
28.decembris 2017, 00:10 | links
 
Sulla, sūds tu vien esi. Pazīstu tādus apgarotos prātus... Nošaut!
28.decembris 2017, 00:09 | links
 
Mjunior
Par Laimu piekrītu- nekad bav garšojuši viņu ražojumi, bet salīdzināt vatlandes končas ar Rietumu valstīs ražotajām??? Ak'dies...
Un nav pareizi teikt- par gaumi nestrīdas! Strīdas gan! Ir laba, un ir slikta gaume! Un personiski es ar vismaz 6 gadu izglītību dizainā varu būt par 100% pārliecināts, kam ir laba, un kam- slikta gaume.Tas gan vairāk par apģērbu un mājokļa aksesuāriem.
28.decembris 2017, 00:09 | links
 
Nezinu kā citi, teiksim Raihs ,pasaules virtuvi ir izgaršojis jo vairāk. Bet mans secinājums, mājas virtuve vienmēr liekas tuvāka.. Tāpēc spriest par kvalitāti citās valstīs var, bet noteikti grūti to izsvērt. Ķefīru un kūpinājumus Itālijā tā i neatradu.
28.decembris 2017, 00:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager