Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Daddy nesmidini - četrus gadus nosedeju velešanu komisija (sava pagasta ) - TAS vis ir tira humora pec ;D

plesigais, 6.jūnijs 2017, 09:14


Protams - vēlēšanu komisija nenodrošinās, ka tiek ievēlēti "pareizākie" un ka viņi pildīs savus solījumus. Bet to, lai visi cipari iecirknī saiet kopā, to komisijai un novērotājiem ir jāspēj nodrošināt!

Nesaku, ka tas ir vienkārši, īpaši ar tām kastītēm ar kurām izbrauc pie vēlētājiem, kuri paši nevar ierasties...bet viss ir risināms.

Tad nebija jēga tur sēdēt un bikses deldēt, labāk būtu copēt gājis... :)
6.jūnijs 2017, 09:36 | links
 
Plesigais es taču neteicu ka nils māk.Viss ko dara,tāpat sanāk caur vienu vietu.Tas ka viņš kā bijušais žurnālists māk sevi noreklamēt,tas gan.Runājot par labējām partijām,ir pagājuši 25 gadi un ir diezgan jau sūdu sadarīts un nujau no tiem izlīst paliek arvien grūtāk un grūtāk.No malas skatoties ir baigi viegli mētāties ar padomiem.Teiksim ja tu nonāktu pie varas,ko tu darītu,lai visus izvilktu no tiem sūdiem?
6.jūnijs 2017, 09:19 | links
 
Lai nekultu tukšus salmus, piedāvāju nākotnei šitādu risinājumu: nepietiek ar aiziešanu nobalsot, vajdzīga ir arī vēlēšanu sistēmas kontrole/uzraudzība, tad saskaitot cipari ir daudz tuvāki patiesībai.

Winnie, 5.jūnijs 2017, 15:58

Bet tāda sistēma taču pastāv, ikviens var pieteikties par novērotāju vēlēšanās!! Un stāvēt klāt līdz pat protokola nosūtīšanai un celt brēku, ja kautkādu šmuguli pamana.

Cik reizes esi bijis? :)

daddy_j, 6.jūnijs 2017, 08:54


Daddy nesmidini - četrus gadus nosedeju velešanu komisija (sava pagasta ) - TAS vis ir tira humora pec ;D
6.jūnijs 2017, 09:14 | links
 
Kaut nemākulīgi,bet kaut kas jau tiek darīts.Redzi viena daļu duraciņu jau arī balso par populistiem,domāju ka esi viens no tādiem.Teiksim ušaks iedo penšukam to braukšanu par velti,bet man strādājošam ir jāpērk tas etalons par 1.15 gabalā.Rīgas budžeta deficīts aug vislaik.Kasē naudas nav,bet gaisa piļu projekti ir vēl pusē.Kā tev šķiet no kurienes ušaks ņems naudiņu?Pareizi,no tevis.

Ruu, 6.jūnijs 2017, 08:45[/quote]

"Kaut ka nemakuligi" - NU TAD KAPEC MAN VAJAG - NEMAKUĻUS ;) Ja Nils do peņšukiem sabtransportu par velti - lai "pareizie" iedo ari skoleniem brivbiļetes vai peņšukiem atlaides medicina ;) UN IEDOD - NE TIKAI APSOLA :)

Tu kļudies es nebalsoju ne par populistiem ne par nepopulistiem ;) Vienkarši nebaidos izteikt savas domas - bijušajiem komunistiem - briva Latvija pie stures nav ko darit ;)

JA zinu - Nils ņem naudiņu no manis - bet labak lai Nils ņem , bet ari peņšukiem iedo brivbiļetes ;) Neka kads cits tikai paņems manu naudiņu bet darit neko nedaris jo ir KAUT KADS NEMAKULIS ;)
6.jūnijs 2017, 09:11 | links
 
Lai nekultu tukšus salmus, piedāvāju nākotnei šitādu risinājumu: nepietiek ar aiziešanu nobalsot, vajdzīga ir arī vēlēšanu sistēmas kontrole/uzraudzība, tad saskaitot cipari ir daudz tuvāki patiesībai.

Winnie, 5.jūnijs 2017, 15:58


Bet tāda sistēma taču pastāv, ikviens var pieteikties par novērotāju vēlēšanās!! Un stāvēt klāt līdz pat protokola nosūtīšanai un celt brēku, ja kautkādu šmuguli pamana.

Cik reizes esi bijis? :)
6.jūnijs 2017, 08:54 | links
 
plesigais [06.06.17]: Es neteiktu ka mēs esam dikti stulbi,šie kundziņi ir vienkārši ļoti slīpēti.Teiksim ušaks,iedo penšukiem sabiedrisko pa velti un večukiem liekas ka viņš ir lielais labdaris,tas nekas ka Tallinā sabiedriskais sen jau visiem bez maksas.Ventišos jau tas pats,aivario ir pat algotu grūpiju pensionāru bars,kas to apkaisa ar ziediem.Viss ir piarā.

Ruu, 6.jūnijs 2017, 07:54


"Algotu grupiju , pesionaru bars " "sabiedriskais transports "
Ruu - a kas neļauj Taviem " pareizajiem " politiķiem , izdarit vismaz kautko tautas laba ? ;)

Man liekas ka " pareizajiem " jau sen bija jasaprot - penšuki šobrid ir lielakie balsotaji ;)[/quote]Kaut nemākulīgi,bet kaut kas jau tiek darīts.Redzi viena daļu duraciņu jau arī balso par populistiem,domāju ka esi viens no tādiem.Teiksim ušaks iedo penšukam to braukšanu par velti,bet man strādājošam ir jāpērk tas etalons par 1.15 gabalā.Rīgas budžeta deficīts aug vislaik.Kasē naudas nav,bet gaisa piļu projekti ir vēl pusē.Kā tev šķiet no kurienes ušaks ņems naudiņu?Pareizi,no tevis.
6.jūnijs 2017, 08:45 | links
 
Es neteiktu ka mēs esam dikti stulbi,šie kundziņi ir vienkārši ļoti slīpēti.Teiksim ušaks,iedo penšukiem sabiedrisko pa velti un večukiem liekas ka viņš ir lielais labdaris,tas nekas ka Tallinā sabiedriskais sen jau visiem bez maksas.Ventišos jau tas pats,aivario ir pat algotu grūpiju pensionāru bars,kas to apkaisa ar ziediem.Viss ir piarā.

Ruu, 6.jūnijs 2017, 07:54[/quote]

"Algotu grupiju , pesionaru bars " "sabiedriskais transports "
Ruu - a kas neļauj Taviem " pareizajiem " politiķiem , izdarit vismaz kautko tautas laba ? ;)

Man liekas ka " pareizajiem " jau sen bija jasaprot - penšuki šobrid ir lielakie balsotaji ;)
6.jūnijs 2017, 08:34 | links
 
diemžēl fakts ir un paliek fakts-latviesi sava starpā nevar vienoties,pie kam jāņem vēra kad ar dziesmu un auseklīsiem vairs neaizraus tautu,situacija prassa ekanomisku labklājibu un balso cilvēks parastais par to kurs taustamu labumu ness,kaut mazliet bet reali..ta ka pa lielam jagaida kāmēr darītāji parnems ari saeimu
6.jūnijs 2017, 08:20 | links
 
Bralitis [06.06.17]: Bralitis [Vakar]: Tas viss izklausās pēc agonijas.Jau pirms vēlēšanām rakstĭju ka ja grib uzvarēt vajag mācĭties un objektĭvi novērtēt pretinieku. Ņemam karogus,ejam gāzt,uttt..... bet kas bũtu vietā? 4 latviešu partijas kas jau debatēs vienu otru bij gatavas apēst. To jūs gribētu? Nils šodien pareizi pateica ka mēs latvieši pārāk esam ieciklējušies nacionālismā. Tas arĩ tas ko saku es. Kamēr mēs nebūsim tik vienoti kā krievi Latvijā mums uzvaru un normālu valsti neredzêt. Un aiziešu savā utopiskajā ideālismā vēl tālāk - kamēr Latvieši kopā ar Krieviem nebalsos kopā par valstiski rīcīgām partijām nekādu normālu attīstību neredzu. Man jautājums Ventspilniekiem - cik daudz Ventspilī ir krievu? Zinu ka ļoti daudz . Tad kãpêc tur krievi balso par Lembergu ?Tādēļ ka lembis tāpat kā šlesers un šķēle ir beznesmeņi,kas vairāk maksā,tā karogu arī bučos.

Ruu, 5.jūnijs 2017, 23:20

Tãtad vėlētāji ir stulbi - tu tai skaitã.Tā ir ? Tātad Ventspilnieki ir aunu bars - tā sanāk ,ja ? Cilvēkam vajag daźas vienkāršas lietas un nebŭs karoga krãsai nozîmes. Piemêrs ir tie 1\2 miljons kas aizbraukuši prom no LV.
Es neteiktu ka mēs esam dikti stulbi,šie kundziņi ir vienkārši ļoti slīpēti.Teiksim ušaks,iedo penšukiem sabiedrisko pa velti un večukiem liekas ka viņš ir lielais labdaris,tas nekas ka Tallinā sabiedriskais sen jau visiem bez maksas.Ventišos jau tas pats,aivario ir pat algotu grūpiju pensionāru bars,kas to apkaisa ar ziediem.Viss ir piarā.
6.jūnijs 2017, 07:54 | links
 
Bralitis [Vakar]: Tas viss izklausās pēc agonijas.Jau pirms vēlēšanām rakstĭju ka ja grib uzvarēt vajag mācĭties un objektĭvi novērtēt pretinieku. Ņemam karogus,ejam gāzt,uttt..... bet kas bũtu vietā? 4 latviešu partijas kas jau debatēs vienu otru bij gatavas apēst. To jūs gribētu? Nils šodien pareizi pateica ka mēs latvieši pārāk esam ieciklējušies nacionālismā. Tas arĩ tas ko saku es. Kamēr mēs nebūsim tik vienoti kā krievi Latvijā mums uzvaru un normālu valsti neredzêt. Un aiziešu savā utopiskajā ideālismā vēl tālāk - kamēr Latvieši kopā ar Krieviem nebalsos kopā par valstiski rīcīgām partijām nekādu normālu attīstību neredzu. Man jautājums Ventspilniekiem - cik daudz Ventspilī ir krievu? Zinu ka ļoti daudz . Tad kãpêc tur krievi balso par Lembergu ?Tādēļ ka lembis tāpat kā šlesers un šķēle ir beznesmeņi,kas vairāk maksā,tā karogu arī bučos.

Ruu, 5.jūnijs 2017, 23:20


Tãtad vėlētāji ir stulbi - tu tai skaitã.Tā ir ? Tātad Ventspilnieki ir aunu bars - tā sanāk ,ja ? Cilvēkam vajag daźas vienkāršas lietas un nebŭs karoga krãsai nozîmes. Piemêrs ir tie 1\2 miljons kas aizbraukuši prom no LV.
6.jūnijs 2017, 07:14 | links
 
Bralitis [05.06.17]: Tas viss izklausās pēc agonijas.Jau pirms vēlēšanām rakstĭju ka ja grib uzvarēt vajag mācĭties un objektĭvi novērtēt pretinieku. Ņemam karogus,ejam gāzt,uttt..... bet kas bũtu vietā? 4 latviešu partijas kas jau debatēs vienu otru bij gatavas apēst. To jūs gribētu? Nils šodien pareizi pateica ka mēs latvieši pārāk esam ieciklējušies nacionālismā. Tas arĩ tas ko saku es. Kamēr mēs nebūsim tik vienoti kā krievi Latvijā mums uzvaru un normālu valsti neredzêt. Un aiziešu savā utopiskajā ideālismā vēl tālāk - kamēr Latvieši kopā ar Krieviem nebalsos kopā par valstiski rīcīgām partijām nekādu normālu attīstību neredzu. Man jautājums Ventspilniekiem - cik daudz Ventspilī ir krievu? Zinu ka ļoti daudz . Tad kãpêc tur krievi balso par Lembergu ?
Tādēļ ka lembis tāpat kā šlesers un šķēle ir beznesmeņi,kas vairāk maksā,tā karogu arī bučos.
5.jūnijs 2017, 23:20 | links
 
5.jūnijs 2017, 23:14 | links
 
Gintsldz,ja jau tu netaisies braukāt pa visu lv,tad iedod viņam savas koordinātes un viņš pats piebrauks klāt pie tevis.Tad var būt būs miers,nevajadzēs šeit nevienu nedz citēt nedz kopēt.
5.jūnijs 2017, 21:25 | links
 
Tas viss izklausās pēc agonijas.Jau pirms vēlēšanām rakstĭju ka ja grib uzvarēt vajag mācĭties un objektĭvi novērtēt pretinieku. Ņemam karogus,ejam gāzt,uttt..... bet kas bũtu vietā? 4 latviešu partijas kas jau debatēs vienu otru bij gatavas apēst. To jūs gribētu? Nils šodien pareizi pateica ka mēs latvieši pārāk esam ieciklējušies nacionālismā. Tas arĩ tas ko saku es. Kamēr mēs nebūsim tik vienoti kā krievi Latvijā mums uzvaru un normālu valsti neredzêt. Un aiziešu savā utopiskajā ideālismā vēl tālāk - kamēr Latvieši kopā ar Krieviem nebalsos kopā par valstiski rīcīgām partijām nekādu normālu attīstību neredzu. Man jautājums Ventspilniekiem - cik daudz Ventspilī ir krievu? Zinu ka ļoti daudz . Tad kãpêc tur krievi balso par Lembergu ?
5.jūnijs 2017, 21:23 | links
 
Vēlāk mandātu skaits, protams, ietekmējas. Bet vairākumu tas neietekmē. Saskaņa ieguva 50,82 % no visām balsīm. un tas , ja visi atlikušie 49,18% nobalsotu par vienu no latviešu partijām, nemainītu to, ka mērs būtu Ušakovs.

Skaidrs. Mūsu viedokļi atšķiras, jo, cik es saprotu, Jūs uzticaties cimdaram&Co, es ne. Un, ņemot vērā manas zināšanas par pieļaujamo statistisko kļūdu aptaujās un cvk gala rezultātiem, es secinu, ka "tā lieta" nav tīra caur un cauri.
Lai nekultu tukšus salmus, piedāvāju nākotnei šitādu risinājumu: nepietiek ar aiziešanu nobalsot, vajdzīga ir arī vēlēšanu sistēmas kontrole/uzraudzība, tad saskaitot cipari ir daudz tuvāki patiesībai. Nu, kā zemkopībā - nepietiek ar iesēšanu/iestādīšanu, vajag arī augu uzpasēt un aprūpēt augšanas laikā. Pieredze rāda, ka tas strādā.
P.S. Šitas akmens ir mūsu visu dārziņā, manējo ieskaitot.

Winnie, 5.jūnijs 2017, 15:58


Hm ideja pareiza - lai gan kam interese ;)
Vajadziga atklata velešanu sistema ar iespeju pašiem veletajiem kontrolet - kas un par ko ;) Un vel labak - ja veletaji butu ari atbildigi par savu ieveleto politiķu darbibu ;)

Bet kas mums dos ar lielgabalu šaut ;)
5.jūnijs 2017, 16:31 | links
 
Kur es teicu, ka man viss nepatīk? Un ja par Ušakovu, tad es savā komentārā konkrēti uzrakstīju visu, kas nepatīk. Parādi man lūdzu vietu, kur es esmu viņu nolamājis??? Viss ir balstīts uz faktiem un brīvi pieejamu informāciju.
Starp citu visu šo es arī ierakstīju viņa Facebook kontā, bez lamāšanās un Ušakovs mani izmeta no komentāriem.
Un personīgi to viņam pateikt būs grūti, ja jau viņš nomīza no žurnālistiem un visu laiku muka no tiem, tad parastajma misrtīgajam vispār ir gandrīz neiespējami viņam tikt klāt.
Tā ka vecais, beidz dzert savu ļerļaku un padomā arī kādreiz ar galvu.

shmidzis, 5.jūnijs 2017, 12:17[/quote]

Smidzi nesi slinks un palasi savus komentarus CL - NO 10 --- 9-ņi kuros Tu kunksti ka visi ir nepareizie un vis ir slikti :( Ari NILS :)
Lamu vardi ( vataiņi , idiots un tamlidzigi ) birst ka no parpilnibas raga ;)
Ari Tava atsauksme uz " faktiem " un " brivi pieejamo " informaciju liecina ka pašam SAVAS sapratnes un domu nav nekadu ;)

P/S un manam " krumu konjakam " ;) nav nekadas vainas - vismas tiraks un labaks neka no naftas parpalikumiem darinati etilspirta maisijumi :)
5.jūnijs 2017, 16:23 | links
 
man domāt Riga javeic atkartota balsosana,ja nesanak ,vēlreiz atkārtota lidz nometīs to Nilu,ko tur kasīties,Ventspili butu jaailiedz kandidet Lembergam utt..
5.jūnijs 2017, 16:14 | links
 
piemērs
5.jūnijs 2017, 16:03 | links
 
Vēlāk mandātu skaits, protams, ietekmējas. Bet vairākumu tas neietekmē. Saskaņa ieguva 50,82 % no visām balsīm. un tas , ja visi atlikušie 49,18% nobalsotu par vienu no latviešu partijām, nemainītu to, ka mērs būtu Ušakovs.


Skaidrs. Mūsu viedokļi atšķiras, jo, cik es saprotu, Jūs uzticaties cimdaram&Co, es ne. Un, ņemot vērā manas zināšanas par pieļaujamo statistisko kļūdu aptaujās un cvk gala rezultātiem, es secinu, ka "tā lieta" nav tīra caur un cauri.
Lai nekultu tukšus salmus, piedāvāju nākotnei šitādu risinājumu: nepietiek ar aiziešanu nobalsot, vajdzīga ir arī vēlēšanu sistēmas kontrole/uzraudzība, tad saskaitot cipari ir daudz tuvāki patiesībai. Nu, kā zemkopībā - nepietiek ar iesēšanu/iestādīšanu, vajag arī augu uzpasēt un aprūpēt augšanas laikā. Pieredze rāda, ka tas strādā.
P.S. Šitas akmens ir mūsu visu dārziņā, manējo ieskaitot.
5.jūnijs 2017, 15:58 | links
 
Vēlāk mandātu skaits, protams, ietekmējas. Bet vairākumu tas neietekmē. Saskaņa ieguva 50,82 % no visām balsīm. un tas , ja visi atlikušie 49,18% nobalsotu par vienu no latviešu partijām, nemainītu to, ka mērs būtu Ušakovs.
5.jūnijs 2017, 13:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager