Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Makatanav [25.12.17]: Ja par Ulmani - rezultāts protams diži neatšķirtos, bet jebkas būtu valstsvīra solis, bet bija nekā nedarīšana. Un arī bez tā viņam skapī škeletu štābeļiem, a tagad lipinās saulveža kultu.
Nu neko- vajag arī mums savu elku, neko darīt. Kāds ir, tāds ir. Labāka nav bijis.
25.decembris 2017, 22:36 | links
 
Ja par Ulmani - rezultāts protams diži neatšķirtos, bet jebkas būtu valstsvīra solis, bet bija nekā nedarīšana. Un arī bez tā viņam skapī škeletu štābeļiem, a tagad lipinās saulveža kultu.
25.decembris 2017, 22:33 | links
 
Bet laikam jau manī ar ir kaut kas no tiem poļu žīdiem...)
25.decembris 2017, 22:30 | links
 
Govju kūtī ar kāds iemanas šaut sijās un bļaut ka trāpija.
25.decembris 2017, 22:30 | links
 
Makatanav [25.12.17]: Vispār jau ķert audzētavu zivis ir kā iet medībās uz govju kūti.
Varbūt be tik traki, bet kā sēdēt uz vakts pie iebarotas siles. Bet neko, lumpeņproletariāts pavelkas...
25.decembris 2017, 22:30 | links
 
Audzētavu var būt,mana pusē ir fresh natural fich...:)
25.decembris 2017, 22:29 | links
 
Vispār jau ķert audzētavu zivis ir kā iet medībās uz govju kūti.
25.decembris 2017, 22:26 | links
 
Labi,smērēšu lielās 2-3kg...
25.decembris 2017, 22:26 | links
 
Tonis [25.12.17]: Raihs,Nu a ko,tu man pāris zelta stieņus,es tev vecumdienu copi Zviedrijā,kas vainas? :)
Un kurš tad tagad te ir līkdegunis? Iesmērēt man mazas audzētavu pālijas? Man???
25.decembris 2017, 22:22 | links
 
Makatanav [25.12.17]: Neviens neliedza Ulmanim 39.g. septembrī pieteikt līdz ar Angliju un Franciju Vācijai karu, kā atbildi uz iebrukumu Polijā. Tad Latvija nomināli būtu antihitleriskajā koalīcijā. Tur kādi ģenerāļi (ne jau Balodis, kurš vecumdienas pavadīja Jūrmalā) bija silti ieteikuši kā vienīgo variantu, bet laikam krievs jau tad bija solījies neko sliktu personīgi Ulmanim nedarīt.
Neticu. Pat ja notiktu brīnums, un Latvijai izdotos izsprukt no cccp, tāpat mēs nonāktu austrumu blokā, un būtu krievu vasaļvalsts kā Polija, Čehoslovākija vai VDR. Ar visiem voicekiem jeruzeļskiem un ērikiem honekeriem...
P.S. Nu bik labāk jau tas, protams, būtu...
25.decembris 2017, 22:18 | links
 
raihs [25.12.17]: Mjuniors
Atkal dators grīstē?
Aga..:/
25.decembris 2017, 22:16 | links
 
Raihs,Nu a ko,tu man pāris zelta stieņus,es tev vecumdienu copi Zviedrijā,kas vainas? :)
25.decembris 2017, 22:16 | links
 
Neviens neliedza Ulmanim 39.g. septembrī pieteikt līdz ar Angliju un Franciju Vācijai karu, kā atbildi uz iebrukumu Polijā. Tad Latvija nomināli būtu antihitleriskajā koalīcijā. Tur kādi ģenerāļi (ne jau Balodis, kurš vecumdienas pavadīja Jūrmalā) bija silti ieteikuši kā vienīgo variantu, bet laikam krievs jau tad bija solījies neko sliktu personīgi Ulmanim nedarīt.
25.decembris 2017, 22:12 | links
 
Tonis [25.12.17]: Vispār jau vispasaules 'mežonīgo rietumu' politiski -finansiālais modelis ir norieta fāzē,visi sāk pamazām saprast, ka jāveido jauns modelis,kas mazinātu milzīgo bezdibeni starp bagātajiem un nabagajiem,starp valdniekiem un paklautajiem.
Mūsu 'politiskais'klubiņš arī tam ir reāls piemērs...:)
Vai ne ,Jāni?
Nezinu, uz ko tu "kloņī", bet ja tas nozīmē "sadalīsim brālīgi to, kas pieder tev", tad nē.
25.decembris 2017, 22:11 | links
 
Mjuniors
Atkal dators grīstē?
25.decembris 2017, 22:09 | links
 
Makatanav [25.12.17]: Raihs! Kurš atceras Napoleona maršalus un kurš atceras tā singapūrieša vietniekus. Karali taisa svīta.
Absolūti nav svarīgi, kas ir diktatora svīta, un cik tai ir nopelnu, svarīgi ir tas, kā viņš ir sakārtojis lietas. Viņš saorganizē, štelles bīda citi.
25.decembris 2017, 22:08 | links
 
Vispār jau vispasaules 'mežonīgo rietumu' politiski -finansiālais modelis ir norieta fāzē,visi sāk pamazām saprast, ka jāveido jauns modelis,kas mazinātu milzīgo bezdibeni starp bagātajiem un nabagajiem,starp valdniekiem un paklautajiem.
Mūsu 'politiskais'klubiņš arī tam ir reāls piemērs...:)
Vai ne ,Jāni?
25.decembris 2017, 22:07 | links
 
raihs [25.12.17]: Neredzu neko gudru, apmaksājot bezatbildību un nespēju konkurēt!
Lauksaimnieciba pa lielam ir hobijs. Ar loti mainigiem ienemumiem. Ko tiesi ietekme laikapstakli. Ko mes kavet, ietekmet nevaram. Tatad ari ienemunus prognozet ar nevaram. Subsidijas pa lielam ir tas lietas kapec sez zemnieki laukos- stulbi, bet ta ir.tie ir garantetie vienigie ienemumi.
Tas nav sancet rotaslietas, pofig kads laiks ara. Ta primitivi izsakoties. Noperc iekartu stance vairak. Bet lauku nozare ta isti nav..
Plus veel, diemzel lauksaimnieciba mums stipri atpaliek. Aj, nav jegas par to runat..
P.s. Protams ari piekritu, ka subsidijas ari cakare nozares..
25.decembris 2017, 22:05 | links
 
Iespējams, ka KU nāca pie varas ērtos ekonomiskajos apstākļos, bet fakts, ka LV bija Eiropā 10.vietā, un ka pie mums brauca šancēt poļi un leiši, tas ir Latvijas veiksmes stāsts, ko hvz vai izdosies atkārtot

raihs, 25.decembris 2017, 21:55

Leiši Maximās jau sen, man abās mājās bruĝi lika leiši.
25.decembris 2017, 22:00 | links
 
Raihs! Kurš atceras Napoleona maršalus un kurš atceras tā singapūrieša vietniekus. Karali taisa svīta.
25.decembris 2017, 21:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager