Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Ja biete maksās jūtami vairāk kā no Turcijas vai hvz no kurienes ievestās,tad vietējam būs sveiki.Ja vietējam būs čau,tad pieags bezdarbs un visi pisīs uz jevropu.Raihs,tu tak negribi šeitan redzēt dvieļugalvas gar tavu sētmali vazājamies,,,)
25.decembris 2017, 21:23 | links
 
Makatanav [25.12.17]: Raihs! Tas jau kādreiz bija - ne pensiju, ne pabalstu un viss maksā tik cik maksā, bet finālā ir liela šaize.
Tad jau labi, ka mani neievēlēja par diktatoru... Haļavas nebūtu nekādas.
25.decembris 2017, 21:21 | links
 
Finālā savairojas lumpeni no visādiem izputējušiem un kādā brīdī sāk laupīt juvelieru bodes.
25.decembris 2017, 21:18 | links
 
Raihs! Tas jau kādreiz bija - ne pensiju, ne pabalstu un viss maksā tik cik maksā, bet finālā ir liela šaize.
25.decembris 2017, 21:16 | links
 
Ta pa svētkiem būtu atjaunota dzimtbūšana - brīnumu lietas.
25.decembris 2017, 21:13 | links
 
Es nevienam neko nedotu! Ja jāmaksā bietēm 3€/kg, tātad jāmaksā!
25.decembris 2017, 21:11 | links
 
Junior,negribi Mārupē kādus lauciņus vai dīķus ierīkot?
25.decembris 2017, 21:10 | links
 
Raihs,bet tev tomēr ir izvēle,-lauciniekiem tādas izvēles nav...
25.decembris 2017, 21:08 | links
 
Taj pašā lolotajā ASV,bezpajumtniekiem un bezdarbniekiem no buzeta tiek piešķirt daudzi miljardi $ ,tādejādi gūstot divus labumus:
1-tiek pabaroti sabiedrības izstumtie slāņi ,tādējādi mazinot sabiedrisko spriedzi.
2-līdz ar to tiek arī sildīta ekanomika un iekšējais patēriņš.
Tur jau ir tā 'gudrā'valsts politika...
25.decembris 2017, 21:06 | links
 
Ja pārtrauc dotēt zemniekus, var tikai zīlēt cik maksās pārtika un ko darīs tie, kas to nevarēs atļauties. 1.plaukta pasaule iet uz garantēto pilsoņa ienākumu, tā ka gan jau rinda aizies arī līdz juvelieriem.
25.decembris 2017, 21:05 | links
 
Tonis [25.12.17]: Raihs,ja tava juveliera bode atrastos kaut kur lauku miestā,nez vai tu varētu tagadiņ saulītē vēderu sildīt...
Tādēļ jau man NAV bkdes lauku miestā! Un ja nu man uznāktu alkohola delīrijs un es atvērtu bodi mazpisānos, tad kādam par to man būtu jāmaksā? Vai kā?
25.decembris 2017, 21:03 | links
 
Raihs,ja tava juveliera bode atrastos kaut kur lauku miestā,nez vai tu varētu tagadiņ saulītē vēderu sildīt...
25.decembris 2017, 20:58 | links
 
Tā ''sarkanā'' krieva teksts it adresēts vēl lielākiem pajoļiem, kā viņš pats. Dīvaini, ka kāds uz to pavelkas (a prātiņa ta nav). Ja vēl visam klāt nāk švaka lasītprasme - atkārtošos - līdz vēlīniem krievu laikiem mūspusē bija populārs teiciens - ĪSTIEM JŪRNIEKIEM/ZVEJNIEKIEM MAKA NEVAJAG, VIŅI NAUDU BĀŽ ZĀBAKOS (AIZ STULMA).
Nu jau sapratīs pat galīgi stulbie.
25.decembris 2017, 20:57 | links
 
Un te jau nav runa par zemnieku interesēm,kaut gan visa mīlestība nāk caur vēderu...
Tas džeks jau aizskar tādas cilvēciskās īpašības kas vajadzīgas globālā valsts pārvaldē,kā godīgums ,pašatdeve un vēme ar savu darbu nopelnīt mūsdienām atbilstošu cilvēkcienīgu dzīvi...
25.decembris 2017, 20:56 | links
 
uldens2 [25.12.17]: kapec diemžel??
"diemžēl" principā ir iederīgs vārds te. Normāli būtu, ja nozare būtu dzīvotspējīga bez valsts piķa. Nez juveliernozarei nepienākas subsīdijas?
25.decembris 2017, 20:53 | links
 
Usis,diemžēl visā 'civilizētajā pasaulē' ir zināmas valsts dotācijas lauksaimniecībai.Arī mūsu zemnieki patreiz tiek dotēti.

Tonis, 25.decembris 2017, 20:44

kapec diemžel??
25.decembris 2017, 20:48 | links
 
Usis,diemžēl visā 'civilizētajā pasaulē' ir zināmas valsts dotācijas lauksaimniecībai.Arī mūsu zemnieki patreiz tiek dotēti.
25.decembris 2017, 20:44 | links
 
Nu re arī foruma lielākie tukšmacnieki tajās lapās ir ieskatījušies...Ja ieskatīsies vēl bišku dziļāk,varbūt arī kādu gudru domu saskatīs,kā savu tukšo maciņu piepildīt...)
25.decembris 2017, 20:41 | links
 
Varbūt naivi skan,bet arī dzērāju uz kājām var nolikt,ja reiz viņu pietur un ceļu parāda...
Protams ,tas nav dažu dienu jautājums.
25.decembris 2017, 20:37 | links
 
Nu pasakiet taču kāds tam Tonim, lai vienreiz beidz, lai komentē boksu, citu kādu sportu, bet lai nebāž degunu politikā.
Ļeņina sovhoza direktors, lēta kreisā retorika, vienkāršoti risinājumi - es jūs visus iecelšu saulītē un tam visam pāri ne ar ko nepiesedzams prāta un izglītības trūkums un tas esot interesanti.
Še, papēti, un tas vēl ir priekš čaiņikiem. https://www.youtube.com/watch?v=BVLKKcIncSo
25.decembris 2017, 20:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager