Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Domataj,nimaku te iemest,yotobe ieraksti kaut latviski oruzija rasiji vai tank utt..izmetīs afigetj,tik paskiro kur salidzinosie testi vai tamlidzigi,vienu vakaru 4 stundas nosedeju brinumus skatoties gan rietumu gan krievu ,tehnologijas iet tadiem soliem...

upiks, 22.februāris 2017, 17:25

pieņemšu zināšanai.
Kaut ko esmu jau skatījis, bet šis tas vairāk ir izskatījies pēc propagandas.
22.februāris 2017, 17:31 | links
 
Domataj,nimaku te iemest,yotobe ieraksti kaut latviski oruzija rasiji vai tank utt..izmetīs afigetj,tik paskiro kur salidzinosie testi vai tamlidzigi,vienu vakaru 4 stundas nosedeju brinumus skatoties gan rietumu gan krievu ,tehnologijas iet tadiem soliem...

upiks, 22.februāris 2017, 17:25

vēl var paskatities ''bezkontaktnij rukopašnij boj''.tas tā lai saprastu ka ar tiem pindosiem un uk .galeniem nav aršana.tie jau tikai vietējos var iekaustīt!un i to ne visus!venspils puišeļi piemeram!
22.februāris 2017, 17:29 | links
 
Domataj,nimaku te iemest,yotobe ieraksti kaut latviski oruzija rasiji vai tank utt..izmetīs afigetj,tik paskiro kur salidzinosie testi vai tamlidzigi,vienu vakaru 4 stundas nosedeju brinumus skatoties gan rietumu gan krievu ,tehnologijas iet tadiem soliem...
22.februāris 2017, 17:25 | links
 
Uh kāds saasinājums mūsu vates bruņiniekiem, laikam ar straujo laika maiņu. Būs jāiesaka kāda viņu mentalitātei tuva terapija :
Морской бриз vai Нефильтрованная

Sulla, 22.februāris 2017, 17:15


Tikai krievu urīns, citu tautu ne?
Atkal propaganda? :)
22.februāris 2017, 17:22 | links
 
pirmkārt nav jābūt augstākajai izglītībai lai cilvēks butu inteliģents!bet tev jau to nesaprast!nez kapēc vel te iepini Krieviju!tu labak domā kā tu to inteliģenci no eiropas šurp mānīsi!!!

Gintsldz, 22.februāris 2017, 17:06

Daudz tu zini, ko es patiesībā saprotu :))
Tātad zilo un pedofilu inteliģentu bars palielinās, ja?

Domaataajs, 22.februāris 2017, 17:11
protams ka palielinās!lien no visam pažobelēm ārā!padomju laikos vismaz viņus bāza ķurķī!lai večiem ir savas maņkas!

Gintsldz, 22.februāris 2017, 17:18


Tev arī bija maņka?
22.februāris 2017, 17:20 | links
 
Ulden,paskaties yotobi atšķirības starp krievu un citiem tankiem,spragst tiesi rietumu jo viniem municija izvietota tipa arpusse,Sīrija to paradija,d ko tur diskutet ar cilveku kuram tikai vienvirziena,naida pārnemta domāsana

upiks, 22.februāris 2017, 17:17

Parādi kādu. Vienkārši slinkums meklēt.
Starp citu - Krievijā tak ir jūtuba ierobežojumi, filtrs, vai ne?
22.februāris 2017, 17:20 | links
 
pirmkārt nav jābūt augstākajai izglītībai lai cilvēks butu inteliģents!bet tev jau to nesaprast!nez kapēc vel te iepini Krieviju!tu labak domā kā tu to inteliģenci no eiropas šurp mānīsi!!!

Gintsldz, 22.februāris 2017, 17:06

Daudz tu zini, ko es patiesībā saprotu :))
Tātad zilo un pedofilu inteliģentu bars palielinās, ja?

Domaataajs, 22.februāris 2017, 17:11

protams ka palielinās!lien no visam pažobelēm ārā!padomju laikos vismaz viņus bāza ķurķī!lai večiem ir savas maņkas!
22.februāris 2017, 17:18 | links
 
Ulden,paskaties yotobi atšķirības starp krievu un citiem tankiem,spragst tiesi rietumu jo viniem municija izvietota tipa arpusse,Sīrija to paradija,d ko tur diskutet ar cilveku kuram tikai vienvirziena,naida pārnemta domāsana
22.februāris 2017, 17:17 | links
 
Armata tankus ražo, kas esot veca vācu Leoparda kopija. Nē, vispār ar ieročiem viņi varētu pelnīt, bet ne tehnoloģiskajiem, tos viņi nepārdos.
Es nezinu, vai viņi ar tiem tankiem un raķetēm zemi ars?

Domaataajs, 22.februāris 2017, 16:57nekadus armata neražo,viņi pat nav vel izmeģinati,daži nevaiksmigi eksemplari propagandas nolukos bij uzražoti lai butu ko uz 9.maiju vatetai tautai paradit.Uralzavod vai ka viņu sauc ir uz bankrota robežas

uldens2, 22.februāris 2017, 17:05
Nu masveidā viņi neražo, tas jā.
Par Uralzavod nezinu, viņi jau tā kā pie mums Jelgavā iesāka rūpnīcu taisīt, bet sankcijas to piegrieza. Subjektīvi domāju, ka Vovka nepieļaus bankrotu, jo tas jau nu viņam būtu kauns riktīgais.

Domaataajs, 22.februāris 2017, 17:08tur es tev piekritu,propagandas nolukos tā rupnica tiks vilkta,bet ne uz ko nebus spejiga

uldens2, 22.februāris 2017, 17:12

un ar ko tad atškiras latvijas uņēmumi!ari tā pat piebaro lai kalpi badā nenosprāgst!
22.februāris 2017, 17:15 | links
 
Uh kāds saasinājums mūsu vates bruņiniekiem, laikam ar straujo laika maiņu. Būs jāiesaka kāda viņu mentalitātei tuva terapija :
Морской бриз vai Нефильтрованная
22.februāris 2017, 17:15 | links
 
Armata tankus ražo, kas esot veca vācu Leoparda kopija. Nē, vispār ar ieročiem viņi varētu pelnīt, bet ne tehnoloģiskajiem, tos viņi nepārdos.
Es nezinu, vai viņi ar tiem tankiem un raķetēm zemi ars?

Domaataajs, 22.februāris 2017, 16:57nekadus armata neražo,viņi pat nav vel izmeģinati,daži nevaiksmigi eksemplari propagandas nolukos bij uzražoti lai butu ko uz 9.maiju vatetai tautai paradit.Uralzavod vai ka viņu sauc ir uz bankrota robežas

uldens2, 22.februāris 2017, 17:05
Nu masveidā viņi neražo, tas jā.
Par Uralzavod nezinu, viņi jau tā kā pie mums Jelgavā iesāka rūpnīcu taisīt, bet sankcijas to piegrieza. Subjektīvi domāju, ka Vovka nepieļaus bankrotu, jo tas jau nu viņam būtu kauns riktīgais.

Domaataajs, 22.februāris 2017, 17:08
tur es tev piekritu,propagandas nolukos tā rupnica tiks vilkta,bet ne uz ko nebus spejiga
22.februāris 2017, 17:12 | links
 
pirmkārt nav jābūt augstākajai izglītībai lai cilvēks butu inteliģents!bet tev jau to nesaprast!nez kapēc vel te iepini Krieviju!tu labak domā kā tu to inteliģenci no eiropas šurp mānīsi!!!

Gintsldz, 22.februāris 2017, 17:06


Daudz tu zini, ko es patiesībā saprotu :))
Tātad zilo un pedofilu inteliģentu bars palielinās, ja?
22.februāris 2017, 17:11 | links
 
Domātaj,gluži tā nav,krievu tankiem ir principialas atsķiribas no rietumu tankiem,municijas novietojumam un ekipāzas drosībai pilnīgi citas koncepcijas un labakas,jauno t-90 amīši apskauž

upiks, 22.februāris 2017, 17:05

apskauž gan,kur tu to rāvi???T 90 ir t72modernizēts,no ta tanka nekā nav,spragstot municijai ekipaža iet boja.T90 tikai ir atraks un vieglaks par abramu,visa pareja pazaude
22.februāris 2017, 17:11 | links
 
Domātaj,gluži tā nav,krievu tankiem ir principialas atsķiribas no rietumu tankiem,municijas novietojumam un ekipāzas drosībai pilnīgi citas koncepcijas un labakas,jauno t-90 amīši apskauž

upiks, 22.februāris 2017, 17:05


Par to es esmu lasījis. 90-tais Abramsu var sašaut.
22.februāris 2017, 17:09 | links
 
Armata tankus ražo, kas esot veca vācu Leoparda kopija. Nē, vispār ar ieročiem viņi varētu pelnīt, bet ne tehnoloģiskajiem, tos viņi nepārdos.
Es nezinu, vai viņi ar tiem tankiem un raķetēm zemi ars?

Domaataajs, 22.februāris 2017, 16:57nekadus armata neražo,viņi pat nav vel izmeģinati,daži nevaiksmigi eksemplari propagandas nolukos bij uzražoti lai butu ko uz 9.maiju vatetai tautai paradit.Uralzavod vai ka viņu sauc ir uz bankrota robežas

uldens2, 22.februāris 2017, 17:05

Nu masveidā viņi neražo, tas jā.
Par Uralzavod nezinu, viņi jau tā kā pie mums Jelgavā iesāka rūpnīcu taisīt, bet sankcijas to piegrieza. Subjektīvi domāju, ka Vovka nepieļaus bankrotu, jo tas jau nu viņam būtu kauns riktīgais.
22.februāris 2017, 17:08 | links
 
Gintsldz jeb:DDddd ja ar mani tev nav jegas strideties,jo es varu likt faktus priekšā,tu tik vari pateikt pidosu trollis kad nav ko teikt
22.februāris 2017, 17:08 | links
 
Ulden ,nejauc ar Ukrainu kur vini vissu militaro rūpniecibu nolaida kaut gan bija krieviem lidzvertiga
22.februāris 2017, 17:07 | links
 
man ta kads sakars ar tiem ko tu taisies aicināt?tu aicini tu ari savu tūpli gatavo!

Gintsldz, 22.februāris 2017, 16:36

Ē, draudziņ, viss ir jāapdomā laicīgi. Merkele uzaicināja čurbānus pie sevis, nu tad šie arī jūtas kā mājās. Es aicinu normālu inteliģenci, nevis orientētos. Tu uzreiz redzi orientētos, nu tad es viņus pie tevis arī sūtu. Tālāko procesu organizē pats :)

Domaataajs, 22.februāris 2017, 16:46
tur jau tā lieta ka tā ''inteleģence''ir tie zilie un pedofili!

Gintsldz, 22.februāris 2017, 16:48

Krievijā vārds - inteliģents ir viens no lamuvārdiem.
Tātad tavuprāt sanāk, ka visi, kam ir augstākā izglītība ir zilie un pedofili, ja? :)

Domaataajs, 22.februāris 2017, 17:00

pirmkārt nav jābūt augstākajai izglītībai lai cilvēks butu inteliģents!bet tev jau to nesaprast!nez kapēc vel te iepini Krieviju!tu labak domā kā tu to inteliģenci no eiropas šurp mānīsi!!!
22.februāris 2017, 17:06 | links
 
Domātaj,gluži tā nav,krievu tankiem ir principialas atsķiribas no rietumu tankiem,municijas novietojumam un ekipāzas drosībai pilnīgi citas koncepcijas un labakas,jauno t-90 amīši apskauž
22.februāris 2017, 17:05 | links
 
Armata tankus ražo, kas esot veca vācu Leoparda kopija. Nē, vispār ar ieročiem viņi varētu pelnīt, bet ne tehnoloģiskajiem, tos viņi nepārdos.
Es nezinu, vai viņi ar tiem tankiem un raķetēm zemi ars?

Domaataajs, 22.februāris 2017, 16:57
nekadus armata neražo,viņi pat nav vel izmeģinati,daži nevaiksmigi eksemplari propagandas nolukos bij uzražoti lai butu ko uz 9.maiju vatetai tautai paradit.Uralzavod vai ka viņu sauc ir uz bankrota robežas
22.februāris 2017, 17:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager