Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Es nē. Es prognozēju un vēl joprojām apgalvoju ka krievi attīstīsies daudz straujāk nekā tad kad dzīvoja kā nieres taukos uz izejvielu piķa rēķina. Pirmie rādītāji jau liecina par to.

Bralitis, 22.februāris 2017, 15:36Kuri butu tie rāditāji,ļoti interesē,pagaidām krievijas ekonomikas likne ļoti strauji iet uz leju

uldens2, 22.februāris 2017, 15:47


"strauji iet uz leju" tikai LTV ziņās

http://ibizness.lv/raksti/ekonomika/ekonomika/krievija-klus-par-pasaule-lielako-kviesu-eksportetaju/9840

un vel:
http://www.forbes.ru/news/331865-eksport-tovarov-iz-rossii-v-2016-godu-vyros-pochti-na-chetvert
22.februāris 2017, 16:19 | links
 
tak krievi pat traktorus nemak uzražot,par kādu pašpietiekamibu te vispār runāt:DDD
22.februāris 2017, 16:18 | links
 
A es biju iekš RU, veselu nedēļu Pīterā nodzīvoju, tiesa gan pasen, pirms gadiem 10. Centrā puslīdz normāli, ārpusē miskastes kā labākajās copes vietās :)
Brālīt kad tu pēdējoreizi biji Ruslandē?
Ak, jā es braucu ar vilcienu toreiz turp atpakaļ, piekabināja toreiz pāris vagonus ar krievu zaldātiņiem klāt līdz Ostravai, laikam. Šie mums visādas tur šokolādes utt. dāļāja, teica, nonāks daļā, ģedi atņems tāpat.

Domaataajs, 22.februāris 2017, 15:58

Slepena informācija :) Bet savu skaitli izdali ar 10,3 :)

Bralitis, 22.februāris 2017, 16:04

Nu un kā? Miskastes droši vien zem sniega?
Kaut kur lasīju par milzīgiem, tukšiem laukiem braucot līdz Maskavai, kaut gam Krievijas "maizes trijstūris" sanāk zem un aiz Maskavas.

Domaataajs, 22.februāris 2017, 16:12


Esmu lidojis virs Sibīrijas -fantastisks skats -6 stundas no horizonta līdz horizontam tikai mežs ,upes ,ezeri - nevienas pilsētas .... a tu te par dažiem sūda laukiem saki . Paskaties kartē kas tiem krahaboriem pieder . Es ar labprāt kādu Latvijas lieluma teritoriju gribētu no viņiem atsist .Tur mums katram pa tādam pleķim pietiktu :) Bet nedodas maitas :) Spirinās pret mūsu demokrātiju .
22.februāris 2017, 16:18 | links
 
Eu, bet tad jau sanāk baigi forši. krievija attīstīsies, un visi, kam šeit ir slikti, jo jāmācās latviešu valoda ar lielāko prieku dosies uz valsti, kurai jūtas piederīgi, dabūs tur jaunus dzīvokļus, pilnus veikalus, lētas preces, gluži tāpat kā viņu senči kādreiz Latvijā.
22.februāris 2017, 16:16 | links
 
A es biju iekš RU, veselu nedēļu Pīterā nodzīvoju, tiesa gan pasen, pirms gadiem 10. Centrā puslīdz normāli, ārpusē miskastes kā labākajās copes vietās :)
Brālīt kad tu pēdējoreizi biji Ruslandē?
Ak, jā es braucu ar vilcienu toreiz turp atpakaļ, piekabināja toreiz pāris vagonus ar krievu zaldātiņiem klāt līdz Ostravai, laikam. Šie mums visādas tur šokolādes utt. dāļāja, teica, nonāks daļā, ģedi atņems tāpat.

Domaataajs, 22.februāris 2017, 15:58

Slepena informācija :) Bet savu skaitli izdali ar 10,3 :)

Bralitis, 22.februāris 2017, 16:04


Nu un kā? Miskastes droši vien zem sniega?
Kaut kur lasīju par milzīgiem, tukšiem laukiem braucot līdz Maskavai, kaut gam Krievijas "maizes trijstūris" sanāk zem un aiz Maskavas.
22.februāris 2017, 16:12 | links
 
Krievi 2016 sasniedza brunojuma eksportu 26% NO PASULES APJOMA,ataliekot no ASV par 8%,pie kam vini netirgo ,,mēreniem,,opozicionāriem tas ir 4 dala nu un vai pirktu novecojosus ieročus piem Indija

upiks, 22.februāris 2017, 16:02ieroču tirgus ir 60 miljardi gadā,priekš tadas valsts ka krievija tie 15 miljardi ir kapeikas,un neviena attistita valsts neperk atpalikušos ieročus no krievijas,perk visadi afrikas diktatori kam jaapspiež vietejās tautas,indija un citas 3 pasaules valstis

uldens2, 22.februāris 2017, 16:05


Kā saka mans žīda gēns -man pofig kas pērk -svarīgi lai pērk .
22.februāris 2017, 16:11 | links
 
Krievi 2016 sasniedza brunojuma eksportu 26% NO PASULES APJOMA,ataliekot no ASV par 8%,pie kam vini netirgo ,,mēreniem,,opozicionāriem tas ir 4 dala nu un vai pirktu novecojosus ieročus piem Indija

upiks, 22.februāris 2017, 16:02ieroču tirgus ir 60 miljardi gadā,priekš tadas valsts ka krievija tie 15 miljardi ir kapeikas,un neviena attistita valsts neperk atpalikušos ieročus no krievijas,perk visadi afrikas diktatori kam jaapspiež vietejās tautas,indija un citas 3 pasaules valstis

uldens2, 22.februāris 2017, 16:05

latvijā taisās tirgot vecu partiku ,a tu te raksti par kaut kādām 3.pasaules valstīm!
22.februāris 2017, 16:10 | links
 
Ulden,ierocu tirgus2016 bija 340 miljardi varbut mazliet uz vienu vai otru pussi..
22.februāris 2017, 16:08 | links
 
Domaataajs, 22.februāris 2017, 15:58
nu tu lej!!!18.puika tev deva shokolādi!neviss pats apēda?

Gintsldz, 22.februāris 2017, 16:03


Tieši tā, viņiem kāreiz pirms izbraukšanas bijusi tikšanās ar tuviniekiem + vēl pārpalikumi no macībās izdalītām rezervēm.
22.februāris 2017, 16:08 | links
 
Kā vēl pirms pāris dienām man viens čoms no turienes teica - mums vairs nevajag jūsu sviestu un sieru ,kad beigsies krīze tad jūs no mums pirksiet ! .... Un viņa vārdos dzirdēju patiesību .

Bralitis, 22.februāris 2017, 16:02


Maza piebilde - tad kad mums parādījās RIMI tur bija nopērkami Krievijā ražoti pārtikas produkti, jo saldējums no viņiem maksāja 3 santīmi mūsu naudā. Tā kā mēs jau sen pērkam. Tagad varbūt ne.
22.februāris 2017, 16:07 | links
 
Krievi 2016 sasniedza brunojuma eksportu 26% NO PASULES APJOMA,ataliekot no ASV par 8%,pie kam vini netirgo ,,mēreniem,,opozicionāriem tas ir 4 dala nu un vai pirktu novecojosus ieročus piem Indija

upiks, 22.februāris 2017, 16:02
ieroču tirgus ir 60 miljardi gadā,priekš tadas valsts ka krievija tie 15 miljardi ir kapeikas,un neviena attistita valsts neperk atpalikušos ieročus no krievijas,perk visadi afrikas diktatori kam jaapspiež vietejās tautas,indija un citas 3 pasaules valstis
22.februāris 2017, 16:05 | links
 
A es biju iekš RU, veselu nedēļu Pīterā nodzīvoju, tiesa gan pasen, pirms gadiem 10. Centrā puslīdz normāli, ārpusē miskastes kā labākajās copes vietās :)
Brālīt kad tu pēdējoreizi biji Ruslandē?
Ak, jā es braucu ar vilcienu toreiz turp atpakaļ, piekabināja toreiz pāris vagonus ar krievu zaldātiņiem klāt līdz Ostravai, laikam. Šie mums visādas tur šokolādes utt. dāļāja, teica, nonāks daļā, ģedi atņems tāpat.

Domaataajs, 22.februāris 2017, 15:58


Slepena informācija :) Bet savu skaitli izdali ar 10,3 :)
22.februāris 2017, 16:04 | links
 
A es biju iekš RU, veselu nedēļu Pīterā nodzīvoju, tiesa gan pasen, pirms gadiem 10. Centrā puslīdz normāli, ārpusē miskastes kā labākajās copes vietās :)
Brālīt kad tu pēdējoreizi biji Ruslandē?
Ak, jā es braucu ar vilcienu toreiz turp atpakaļ, piekabināja toreiz pāris vagonus ar krievu zaldātiņiem klāt līdz Ostravai, laikam. Šie mums visādas tur šokolādes utt. dāļāja, teica, nonāks daļā, ģedi atņems tāpat.

Domaataajs, 22.februāris 2017, 15:58

nu tu lej!!!18.puika tev deva shokolādi!neviss pats apēda?
22.februāris 2017, 16:03 | links
 
Pavisam nesen,pirms pāris gadiem mūsu politpulciņa korifeji,sankciju rezultātā,prognozēja Krievijas pilnīgu galu un sabrukumu.
Paskatoties vēsturē,cik šādu mēģinājumu bijis?

BrunoL, 22.februāris 2017, 15:26

Es nē. Es prognozēju un vēl joprojām apgalvoju ka krievi attīstīsies daudz straujāk nekā tad kad dzīvoja kā nieres taukos uz izejvielu piķa rēķina. Pirmie rādītāji jau liecina par to. Lai saprastu krievus vajag padzīvot pie viņiem un saprast viņu nacionālās īpatnības . Es viņus izprotu ļoti labi.Krieviem ir tāds teiciens : "Nas jebut a mi krepčajem" tulkojumā apm: "Mūs drāž bet tas tikai mūs norūda ". Viņi nemūk kā mūsu tautieši dara - viņi norūdas un attīstas ... un diemžēl tā attīstība stipri atspēlēsies uz mūsu biznesu nākotnē.

Bralitis, 22.februāris 2017, 15:36


1. Krievam parastajam nav tās iespējas nekur aizmukt – būtu ar Eiropu bezvīzu režīms un darba atļaujas strādāt Eiropā – tici man, miljoniem viņi gāztos uz Eiropu...
2. Kas tad viņiem tā strauji ir attīstijies?.
3. Paklausies vai palasi labāk, ko Krievu ekonomisti saka par to visu, nav nekāda attīstība, bet stagnācija un kamēr nemainīsies 2 lietas – tiesu var nekļūs neatkarīga un nebūs reāli sakārtota privātīpašuma aizsardziba, nekāda izaugsme nebūs.
22.februāris 2017, 16:03 | links
 
Es nē. Es prognozēju un vēl joprojām apgalvoju ka krievi attīstīsies daudz straujāk nekā tad kad dzīvoja kā nieres taukos uz izejvielu piķa rēķina. Pirmie rādītāji jau liecina par to.

Bralitis, 22.februāris 2017, 15:36Kuri butu tie rāditāji,ļoti interesē,pagaidām krievijas ekonomikas likne ļoti strauji iet uz leju

uldens2, 22.februāris 2017, 15:47

Aizbrauc ekskursijā .

Bralitis, 22.februāris 2017, 15:51nu redz,tukša runa.Interesanti kā es ekskursijā varu redzet krievijas attistibu???jeb tu esi no tiem kam pa gabalu parāda rudzu lauku un pasaka ka visa krievija tagad ir apsēta un tu tam notici???

uldens2, 22.februāris 2017, 15:54


Es ticu tam ko redzēju un tam kā nepolitiķi domā . Man tur ir daudz draugu . Mēs par politiku nerunājam. Runājam par dzīvi un darbiem . Tieši pēdējo 2 gadu laikā mani daudzi paziņas ir uzsākuši ar viņu valsts atbalstu daudz jaunu biznesu - sevišķi pārtikas ražošanu un lauksaimniecības attīstību. Atceries ka tukša vieta ilgi nepaliek tukša . Kā vēl pirms pāris dienām man viens čoms no turienes teica - mums vairs nevajag jūsu sviestu un sieru ,kad beigsies krīze tad jūs no mums pirksiet ! .... Un viņa vārdos dzirdēju patiesību .
22.februāris 2017, 16:02 | links
 
Krievi 2016 sasniedza brunojuma eksportu 26% NO PASULES APJOMA,ataliekot no ASV par 8%,pie kam vini netirgo ,,mēreniem,,opozicionāriem tas ir 4 dala nu un vai pirktu novecojosus ieročus piem Indija
22.februāris 2017, 16:02 | links
 
A es biju iekš RU, veselu nedēļu Pīterā nodzīvoju, tiesa gan pasen, pirms gadiem 10. Centrā puslīdz normāli, ārpusē miskastes kā labākajās copes vietās :)
Brālīt kad tu pēdējoreizi biji Ruslandē?
Ak, jā es braucu ar vilcienu toreiz turp atpakaļ, piekabināja toreiz pāris vagonus ar krievu zaldātiņiem klāt līdz Ostravai, laikam. Šie mums visādas tur šokolādes utt. dāļāja, teica, nonāks daļā, ģedi atņems tāpat.
22.februāris 2017, 15:58 | links
 
Domaataajs, 22.februāris 2017, 15:48
baltijas krieviem tepat ir labi!latvāņi par kalpiem!

Gintsldz, 22.februāris 2017, 15:50


Tu ko - krievu TV neskaties, viņiem tak te vēsture jāzina, valoda jāmāk un vēl priekš viņiem koncentrācijas nometnes iekārto :)
22.februāris 2017, 15:55 | links
 
Es nē. Es prognozēju un vēl joprojām apgalvoju ka krievi attīstīsies daudz straujāk nekā tad kad dzīvoja kā nieres taukos uz izejvielu piķa rēķina. Pirmie rādītāji jau liecina par to.

Bralitis, 22.februāris 2017, 15:36Kuri butu tie rāditāji,ļoti interesē,pagaidām krievijas ekonomikas likne ļoti strauji iet uz leju

uldens2, 22.februāris 2017, 15:47

Aizbrauc ekskursijā .

Bralitis, 22.februāris 2017, 15:51
nu redz,tukša runa.Interesanti kā es ekskursijā varu redzet krievijas attistibu???jeb tu esi no tiem kam pa gabalu parāda rudzu lauku un pasaka ka visa krievija tagad ir apsēta un tu tam notici???
22.februāris 2017, 15:54 | links
 
Jautajums par tām gripām ir ļoti interesants,tā varetu jau uz sazvērestības teorijām pavilkt,tas dabisks process toc nav...

upiks, 22.februāris 2017, 15:36
agrāk ari atlidoja marsieši un palaida mēri ,tā ka puseiropa izmira.:DD
Man vecāmamma stastija ka ulmaņlaikos ari bijušas slimibas kad lopi masveidā miruši,nez tad ari labaratorijas speciali izlaida tas slimibas??

uldens2, 22.februāris 2017, 15:49

to viņa tev pirms gulētiešanas pasaciņas vietā stāstija??
22.februāris 2017, 15:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager