Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Zoniņi,Zoniņi! Ja tie krievi tik traki būtu gribējuši nākt,sen būtu atnākuši un ja nāks,tad atnāks,nelīdzēs ne mūsu pāris lielgabali,ne ducis NATO puišu.
Par Krimu. Atbildat sev,man un visiem pārējiem,tikai,uz vienu jautājumu: Kā spēki bāzētos Krimā,ja tā nebūtu noticis?

BrunoL, 22.februāris 2017, 13:12


Ja ukraiņi nebūtu bijuši kāri uz Krievijas labumiem, un nebūtu atļāvuši Krievijai Krimā turēt militārās bāzes, nekas tāds vispār nebūtu noticis. Krima būtu Ukrainas sastāvā, un Donbasā/Luhanskā arī būtu miers.
22.februāris 2017, 14:56 | links
 
Bet pagaidām tieši latvieši un līdzīgie izmanto šo histēriju munīcijas iepirkšanai.
Krievijā lielas problēmas eksistē TIKAI propagandas avotos (LTV, LNT un tml “DOŽDJ”) un, atbilstoši, jūsu galvās.
Viņi dzīvo tā, ka viņi grib. Un ir ar mieru. Neticiet? Aizbrauciet uz Krimu, Rostovu, Kazaņu un tt un parunājāt ar cilvēkiem.
A kam nepatīk – ajda mazgāt tualetes un uz dobēm uz rietumiem. Kopā ar latviešiem un leišiem.
22.februāris 2017, 14:56 | links
 
Eldarado,nu no kurienas Tev tadas domas,ko krievi ir prasijusi,kada hrena viniem te kaut ko vajag ,ko vajadzeja sen nopirka nu ko vel te nemt..vari konkreti pateikt ko krievi pieprasa?

upiks, 22.februāris 2017, 14:27
vini te gribetu to pašu ko krimā,abhazijā,osetijā,piedņestrā,izlaupīt un degradet teritoriju,to krievi labi prot,es pat teiktu profesionaļi

uldens2, 22.februāris 2017, 14:50

pindosi ari neslikti to pieprot!
22.februāris 2017, 14:53 | links
 
Eldarado,nu no kurienas Tev tadas domas,ko krievi ir prasijusi,kada hrena viniem te kaut ko vajag ,ko vajadzeja sen nopirka nu ko vel te nemt..vari konkreti pateikt ko krievi pieprasa?

upiks, 22.februāris 2017, 14:27

vini te gribetu to pašu ko krimā,abhazijā,osetijā,piedņestrā,izlaupīt un degradet teritoriju,to krievi labi prot,es pat teiktu profesionaļi
22.februāris 2017, 14:50 | links
 
vai tad tiešām jums izņemot kā par Krieviju nav citu tēmu?
22.februāris 2017, 14:50 | links
 
Eldarado,nu no kurienas Tev tadas domas,ko krievi ir prasijusi,kada hrena viniem te kaut ko vajag ,ko vajadzeja sen nopirka nu ko vel te nemt..vari konkreti pateikt ko krievi pieprasa?

upiks, 22.februāris 2017, 14:27

daddy_j visu pateica desmitniekā. Plus vēl ir revanšisms, bet tas vairāk ir vadībā un tai pietuvinātajos, taču ik pa laikam var dzirdēt/redzēt, kā augšas nekautrējas to potēt arī vienkāršajiem ļaužiem, kuri vnk grib normāli dzīvot
22.februāris 2017, 14:44 | links
 
Dadd,ja kādam tādas domas (NU PIE VARAS),tad ar patriotisma audzināšanu,integrāciju un savas zemes propagandēšanu kaut kas nav kārtībā...cik man daudz zināmi krievi-nevienu nezinu kurš gribētu šeit krievijas valdibu,kam nepatika sen dzīvo Krievijā un ne slikti...
22.februāris 2017, 14:44 | links
 
krieviem, ar to domājot "vidējo Krievijas iedzīvotāju", iespējams tiešām te neko nevajag...

Toties vietējiem "gudriniekiem" tikt pie varas ar Krievijas valdības atbalstu, nekas nebūtu pretim (Donbasa variants).

Bez tam arī Krievijas valdībai ir izdevīgi "glābt tautiešus ārzemēs" ar to novēršot uzmanību no problēmām pašā Krievijā.
22.februāris 2017, 14:35 | links
 
Eldarado,nu no kurienas Tev tadas domas,ko krievi ir prasijusi,kada hrena viniem te kaut ko vajag ,ko vajadzeja sen nopirka nu ko vel te nemt..vari konkreti pateikt ko krievi pieprasa?
22.februāris 2017, 14:27 | links
 
Bruno,to man..es no barikadem-zemessardzē un tur vissus virsnieku kursus papildus krievu armijai izgaju,es esu par savu zemi un tikai savadak manis te nebutu,sen jau kada uk utt...riebj tikai šī histērijas kurināšana ja šitadi butu pie teikšanas kad šeit bija psrs bāzes..tad redzētu ,būtu stabili otr Krima,nu nav jāvankšk mazai valstiņai kad viņu liek mierā,elementāri

upiks, 22.februāris 2017, 14:16
latvija jau nevankšķ,kur tu to es rāvis

uldens2, 22.februāris 2017, 14:25

nu jā nevankšķ!laiza zābakus!
22.februāris 2017, 14:27 | links
 
Bruno,to man..es no barikadem-zemessardzē un tur vissus virsnieku kursus papildus krievu armijai izgaju,es esu par savu zemi un tikai savadak manis te nebutu,sen jau kada uk utt...riebj tikai šī histērijas kurināšana ja šitadi butu pie teikšanas kad šeit bija psrs bāzes..tad redzētu ,būtu stabili otr Krima,nu nav jāvankšk mazai valstiņai kad viņu liek mierā,elementāri

upiks, 22.februāris 2017, 14:16

latvija jau nevankšķ,kur tu to es rāvis
22.februāris 2017, 14:25 | links
 
Shmidzi,neesi padomajis ko Tu daritu ja apkart Tev sāktu līst no vissām pusēm vissadi žvadzinātāji,nu ko Krievam darīt,pēc psrs sabrukuma vissus memorandus Nato pārkāpj,vissapkārt krieviem savu karaspēku pie robežām izvieto...interesanti gan ko amīši teiktu ja viniem krievi bāzes Meksikā,Kanada,Kubā utt sliktu..Krima bija pēdējais strtēģiskais punkts izejai...ja stulbie Norvēgi nebutu pārdevuši savu bāzi -arī tur krieviem būtu ciet..tā ka no aizsardzibas viedokļa krieviem pārmest nevar

upiks, 22.februāris 2017, 14:02
NATO nekad nav solijis nepaplašinaties,bij pat domas ka krievija varetu iestaties NATO deļ ķinas
22.februāris 2017, 14:24 | links
 
Bruno,to man..es no barikadem-zemessardzē un tur vissus virsnieku kursus papildus krievu armijai izgaju,es esu par savu zemi un tikai savadak manis te nebutu,sen jau kada uk utt...riebj tikai šī histērijas kurināšana ja šitadi butu pie teikšanas kad šeit bija psrs bāzes..tad redzētu ,būtu stabili otr Krima,nu nav jāvankšk mazai valstiņai kad viņu liek mierā,elementāri

upiks, 22.februāris 2017, 14:16

Nav problemo, ja mazo valstinu tiešām liktu mierā, tad jau i "nevankšķētu". Bet šobrīd, izskatās, ka ieteikums prieks mazās valstiņas ir, tēlaini izsakoties, platāk pavērt muti+ novilkt bikses un pieliekties, ja?
22.februāris 2017, 14:22 | links
 
Zoniņi,Zoniņi! Ja tie krievi tik traki būtu gribējuši nākt,sen būtu atnākuši un ja nāks,tad atnāks,nelīdzēs ne mūsu pāris lielgabali,ne ducis NATO puišu.
Par Krimu. Atbildat sev,man un visiem pārējiem,tikai,uz vienu jautājumu: Kā spēki bāzētos Krimā,ja tā nebūtu noticis?

BrunoL, 22.februāris 2017, 13:12
ukraiņu,haholiem nepietika prata izmest vateņus no savas zemes un tagad dargi maksā,labi ka musu politiķiem pietika prāta iztriekt okupantu karaspeku un neatstat šeit karabazes
22.februāris 2017, 14:20 | links
 
Šmidzim!
22.februāris 2017, 14:19 | links
 
Bruno,to man..es no barikadem-zemessardzē un tur vissus virsnieku kursus papildus krievu armijai izgaju,es esu par savu zemi un tikai savadak manis te nebutu,sen jau kada uk utt...riebj tikai šī histērijas kurināšana ja šitadi butu pie teikšanas kad šeit bija psrs bāzes..tad redzētu ,būtu stabili otr Krima,nu nav jāvankšk mazai valstiņai kad viņu liek mierā,elementāri
22.februāris 2017, 14:16 | links
 
Sēdies divi! Atbilde nepareiza.
Mums jāmācās lasīt "starp rindām" un izvērtēt pieejamo informāciju.
Tavi spriedumi pretrunā ar Tavu,kā Latvijas patriota deklarēto pozīciju! Atliek domāt,ka vēlies Latvijas pilnīgu iznīcību. Ceru kļūdos.Bet?
Sena tautas gudrībā vēsta:Kas vēju sēj,tas vētru pļauj!
22.februāris 2017, 14:06 | links
 
Shmidzi,neesi padomajis ko Tu daritu ja apkart Tev sāktu līst no vissām pusēm vissadi žvadzinātāji,nu ko Krievam darīt,pēc psrs sabrukuma vissus memorandus Nato pārkāpj,vissapkārt krieviem savu karaspēku pie robežām izvieto...interesanti gan ko amīši teiktu ja viniem krievi bāzes Meksikā,Kanada,Kubā utt sliktu..Krima bija pēdējais strtēģiskais punkts izejai...ja stulbie Norvēgi nebutu pārdevuši savu bāzi -arī tur krieviem būtu ciet..tā ka no aizsardzibas viedokļa krieviem pārmest nevar
22.februāris 2017, 14:02 | links
 
Zoniņi,Zoniņi! Ja tie krievi tik traki būtu gribējuši nākt,sen būtu atnākuši un ja nāks,tad atnāks,nelīdzēs ne mūsu pāris lielgabali,ne ducis NATO puišu.
Par Krimu. Atbildat sev,man un visiem pārējiem,tikai,uz vienu jautājumu: Kā spēki bāzētos Krimā,ja tā nebūtu noticis?

BrunoL, 22.februāris 2017, 13:12


Atgādināšu tev, ka 1994. gadā Budapeštas memorandā – Krievija, Anglija, ASV garantēja Ukrainas neatkarību un NEDALĀMĪBU, apmaiņā pret Ukrainas atteikšanos no kodolieročiem un pret to, ka Ukraina nestāsies nevienā militārajā blokā. Kā redzams krievi konkrēti piepysa Ukrainu un uzlika mīksto. Kā redzams utainajām maitām ticēt nevar.

"1994.gadā, Ukrainai pievienojoties līgumam par kodolieroču neizplatīšanu, Kijeva atteicās no kodolvalsts statusa un parakstīja ar ASV, Lielbritāniju un Krieviju īpašu vienošanos, kas tiek dēvēta par Budapeštas memorandu. Vienā no šī dokumenta punktiem visas trīs lielvalstis garantēja Ukrainas neatkarību un teritoriālo nedalāmību."
22.februāris 2017, 13:53 | links
 
Zoniņi,Zoniņi! Ja tie krievi tik traki būtu gribējuši nākt,sen būtu atnākuši un ja nāks,tad atnāks,nelīdzēs ne mūsu pāris lielgabali,ne ducis NATO puišu.
Par Krimu. Atbildat sev,man un visiem pārējiem,tikai,uz vienu jautājumu: Kā spēki bāzētos Krimā,ja tā nebūtu noticis?

BrunoL, 22.februāris 2017, 13:12


Tipisks kremļa propagandas zombaks :):).
1. Ja krievs uzbruks NATO dislocētajiem spēkiem Baltijā, kaut vai viņi te ir daži tūkstoši, tas būs automātisks kara pieteikums, ASV, Vācijai, Kanādai, Anglijai - tas vairs nav uz žoga pipeles zīmēt, bet ir reāls 3. pasaules karš
2. Ja nebūtu Krimas aneksijas un krievija nebūtu iebrukusi Ukrainā, tad Krimā tāpat bāzētos krievu un ukraiņu karaspēks, kā bija līdz šim.
22.februāris 2017, 13:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager