Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Šitās skaņu frekvences neko labu un pozitīvu nedod,vērstas uz noārdīšanu un agresivitāti...
21.decembris 2017, 22:33 | links
 
plesigais,par kādu skandālu iet runa

vienkars, 21.decembris 2017, 22:22


Šorit Kijeva esot bijusi kartiga apšaude , tikai nesapratu kas uz ko un kapec ! Kaut ko runaja ari pa eirojaunumiem bet virpas troksni nesapratu !
21.decembris 2017, 22:33 | links
 
 
Tonis [21.12.17]: Jāni,tev par to melanholismu tāds savāds priekštats,uz to sātanismu vislaik velk...
Pasēdi jūras krastā,uzpīpē ūdens pīpi,paraugies zvaigžņotajās debesīs,-lūk kur gūsi patiesas melanholiskas izjūtas...Bet tu laikam tomēr esi no tās aizpasaules iesūtīts...
Kam sātanisms, kam melanholija...vai nostaļģija... Visi 90ie pie šī muzona pavadīti
21.decembris 2017, 22:31 | links
 
vienkars [21.12.17]: plesigais,par kādu skandālu iet runa
Vistas guļamistabā piedirsušas, kas tad cits...
21.decembris 2017, 22:28 | links
 
Jāni,tev par to melanholismu tāds savāds priekštats,uz to sātanismu vislaik velk...
Pasēdi jūras krastā,uzpīpē ūdens pīpi,paraugies zvaigžņotajās debesīs,-lūk kur gūsi patiesas melanholiskas izjūtas...Bet tu laikam tomēr esi no tās aizpasaules iesūtīts...
21.decembris 2017, 22:28 | links
 
plesigais,par kādu skandālu iet runa
21.decembris 2017, 22:22 | links
 
Bračku...[lēni noliek pustukšu viskija glāzi]... Klau, bračku... Mož tevi par mušotāju pataisīt? A, ko?
21.decembris 2017, 22:21 | links
 
Ei a kas pa skandalu Ukraina ?
Sakaßbilijs sak uzdarboties vai atkal zaļie cilveciņi ?
21.decembris 2017, 22:17 | links
 
Nu nez, nez... Man šovakar melanholisks noskaņojums- skatos tuksnesī un klausos Ziemassvētku dziesmas:
https://youtu.be/4c3BCWx5Rpg
21.decembris 2017, 22:11 | links
 
Ar bračku viss ir vienkārši- bišku parunāsies, par rusofobu padarīsi, vēl bišku vairāk parunāsi- par pidaru. Easy- peasy...

raihs, 20.decembris 2017, 22:56


Izdzīvos tas kas mainīsies ,vai kaut kā tā teica Rainis. Dod man jaunu tēmu uz kuru pusi mainīties. Peģiki bij,krievi bij, ko vēl ?? Gribas visu paprovēt .
21.decembris 2017, 21:30 | links
 
Lūk to es saprotu- tie ir sodi!
http://www.bbc.com/news/uk-scotland-north-east-orkney-shetland-42412425

raihs, 21.decembris 2017, 17:41


Esmu bijis Aberdeen, taja apriņķī ir daudz to lašupju, licences cena dienā ir trīs paundi, bet tikai catch and release.
21.decembris 2017, 18:38 | links
 
Lūk to es saprotu- tie ir sodi!
http://www.bbc.com/news/uk-scotland-north-east-orkney-shetland-42412425
21.decembris 2017, 17:41 | links
 
Ar bračku viss ir vienkārši- bišku parunāsies, par rusofobu padarīsi, vēl bišku vairāk parunāsi- par pidaru. Easy- peasy...

raihs, 20.decembris 2017, 22:56

Bračku uz tik lētām makšķerēm nepaņemsi,kā ne kā novadnieks!
21.decembris 2017, 11:49 | links
 
Un uzreiz nāca prātā iz klasikas -
Tad nomušījuši gan to mūsu Ferdinandu!
Es zinu divus Ferdinandus un žēl gan nebūtu ne viena, ne otra!
21.decembris 2017, 11:44 | links
 
Manu uzmanību kaut kā piesaistīja - NOTEIKTI NOMIRŠU - , bet muld jau gan arī tas nabags kā pa ķešu.
21.decembris 2017, 11:40 | links
 
Diez,ko fas cilvēks(docents) mocās- Latvija viņam riebjas, latvieši riebjas, ES riebjas, NATO- riebjas. Krievija neriebjas, krievi- patīk(viesmīlīgi un mīlatpūsties ar šiku). Jautājums uzprasās pats par sevi- a ko tu te vēl dari? Šitā sacūkot savu dzīvi, ja tepat aiz sienas ir paradīze?!

raihs, 20.decembris 2017, 21:50`
Urla, kur tu izzīdi par Latviju un latviešiem????
Par to ka esam pakalpiņi kārtējā savienībā, nekad neesmu noliedzis. ES TE ESMU PIEDZIMIS, DZĪVOŠU UN NOTEIKTI NOMIRŠU MĪLOT SAVU DZIMTENI, bet nekad ar tādiem kā tu, pašlabuma meklētājiem , kas dzīvo ar pofigismu zem kāda karoga gamburgerus rīt , bet vaimanājoši ka krievi dzīvot traucē . Piedirš tev redz kaut ko, be pats u kā cūka dzīvo sūdos līdz ausīm.
Bet tev jau īssa atmiņa, aceros. Tā ka ja atkal aizmirsīsi atgādināšu. Tāpat kā to, ka tev bērnībā krievu puikas pāri nodarījuši un tagad savu sāpi te katrā postā par ,,krievi nāk , krievi cūkas u.t.t
Bet tev jau pašam tas neriebjas kaut esi tte neskaitāmas reizes aptaisījies.

Docents, 20.decembris 2017, 22:14
21.decembris 2017, 11:07 | links
 
Docents [8m]: Eh, Toni, vajadzeetu atkartot tev maču ar Docentu. Liktu uz tevi.
Tu pēc vella pieredzējs, šķiet, tomēr!

apelsins, 17.decembris 2017, 22:41
Brālītis jau lika un padirsa, skatos jūs no kļūdām nemācaties un tas tāpat kā no vienas savienības pēc desmit gadiem citai ,, pakaļu tagad laizat,, vergu gēns laikam dziļi tevī.Un tu jau varēji pažēlot Vecīti.. Saprotu viņš mutīgs, bet ne jau Briedis vairs

apelsins, 17.decembris 2017, 23:16
Atšķirībā no te vairuma ,, plikas diršanas,, specu, kas tikai anonīmi prot dirst, vismaz viņš to izdarīja. Bet tie bābas kā willijs, uldèns, martinssi, shmidzis un plikais karalis nav pat komenta vèrti. Kur nu vèl likmes vai IQ līmenis kā raiham kuram ,, krievi nāk,, kaut viņam sen jau Tramps galvā skalojas.

Docents, 17.decembris 2017, 23:24

Atkal dzirnavdīķa ņuņņa appirdies?Fāzes vai gāzes?
21.decembris 2017, 09:43 | links
 
urmaas [20.12.17]: Ka tik puikiņi nav uzspēruši Ogres cirkuli! :)
Vakar 21:00 tur biju. :D

Protams, fekāliju eksperts docents neieradās, kā tas jau bija gaidāms. Un citus pacientus ar miskastes maisiem galvās arī nemanīju. :D
21.decembris 2017, 08:46 | links
 
Gribās kaut ko gāzētu iepist,nav nevienam kas palicis?
20.decembris 2017, 23:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager