Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
:)
1.februāris 2017, 18:42 | links
 
Ar tiem slāviem neko nevar zināt!Šamējie atkal sāk šeptēties pa Ukrainu.Un tas ,ko rāda krievu tv, ir galīgs liellopa ekskriments.Mans vecais ir no Ukrainas, un daudz radu atrodas karadarbības zonā.Un tas,ko viņi stāsta,kā aculiecinieki,galīgi ir pretrunā ar to,ko rāda slāvu saziņas līdzekļi!!!

romano, 1.februāris 2017, 18:23

Neticu! Nevar būt!
1.februāris 2017, 18:40 | links
 
Ar tiem slāviem neko nevar zināt!Šamējie atkal sāk šeptēties pa Ukrainu.Un tas ,ko rāda krievu tv, ir galīgs liellopa ekskriments.Mans vecais ir no Ukrainas, un daudz radu atrodas karadarbības zonā.Un tas,ko viņi stāsta,kā aculiecinieki,galīgi ir pretrunā ar to,ko rāda slāvu saziņas līdzekļi!!!
1.februāris 2017, 18:23 | links
 
Tas ir vienīgais pluss mums,Docent,vismaz mazs,mazs prieciņš...
1.februāris 2017, 18:13 | links
 
Tas nu ir milzīgs paldies mūsu situācijai valstī,vienīgais kas priecē vispārējā situācijā,tāpēc negribu nevienu vai krievu,vai lupatgalvu,vai neģeru,vienalga kadu pieplūdumu...

upiks, 1.februāris 2017, 14:05

Tu tā kā priecājies , ka mums te ir patiesībā tik dranķīgi, ka visi no šīs vietas izvairās !? Tad jau krievi arī nenāks, ko viņiem te darīt ?
:DDD
1.februāris 2017, 18:01 | links
 
Nu Brālit,ej maisi to putru globālo pats,atsvaidzini(pameigini)austrumos pie lupatgalvām,es te toč nekādu tautu maisījumu negribu,sevišķi redzot kas Vācija notiek,Tev musu brīnišķigo Sieviešu nemaz žēl nav?TAS NU IR PATS STULBĀKAIS KAS VAR IENĀKT PRĀTĀ lai pasaule plauktu labklājībā,Tu neesi sapīpējies šodien?

upiks, 1.februāris 2017, 13:35

Varbūt tad PSRS okupācija laikā iebraukušie krievi ir jāaizsūta mājās, ja tu nevēlies te nekādu tautu maisījumu?
1935. gadā Latvijā krievi, ukraiņi, baltkrievi, kopā bija 12%, latvieši ap 80%. 1989. gadā latvieši TIKAI 52%, krievi, ukraiņi, baltkrievi 42%.
Latvija vairāk par pusmiljonu bēgļu no PSRS (krievijas) uzņēma PSRS okupācijas laikā.

shmidzis, 1.februāris 2017, 13:39

Pārlasi tev rakstīto akar uz ko starp citu kārtējo reizi neatbildēji.
Un vēl par vārdu - tups . Es lv vārdnīcā tādu neatradu, bet tev kā ,, īstajam latvietim,, noteikti cita vārdnīca un arī defīnīciju pie viena debīlisms , kāds ar to man sakars un kā tu to nosaki ?
1.februāris 2017, 17:59 | links
 
Kāpēc jāklusē par krievijas ietekmi uz ES..nu tas kā tiek pasniegta tip krievijas ietekme nav mazliet pareizi,ietekmēt var tikai vājos vai mantkārīgos solot vissādus labumus,neviens negrib atzīt acimredzamas klūdas ES,un jāpiekrit Docentam vissas impērijas bruk ESsabruks tiesi kā PSRS,TE NAV RUNA PAR KRIEVU IETEKMI BET PAR eIROPAS TAUTU PACIETIBAS MĒRU UN PAŠSAGLABĀŠANĀS INSTINKTU KAM LOĢISKI IR PIENĀCIS GALS,eiropā mūsdienās tiek realizēta staļina politika graujot attīstītos reģionus un samaisot nēcijas ar dažādām ,pilnīgi atšķirīgām mentalitātēm tikai vai tas ir krievu pirksts,man kaut kā rādās savādak

upiks, 1.februāris 2017, 09:57

Arī tev vate – ES nekādā veidā neatbilst impērijas definicijai .

shmidzis, 1.februāris 2017, 13:36


Ha ;) Ja krievs vairs nenak uz Latviju un nepiecuko musu copes vietas , tad tagad grauj ar visiem iespejamiem un neiespejamiem variantien labas eiropas pastavešanu , uzbruk visam valstim un jaucas amišu velešanu sistema ;) Un pietam pats ir uz sabrukšanas sliekšņa , bez ražošanas , bez ekonomikas , ar sankcijam nobadinats un sagrauts ;)
Eu liekas ka kaut kas neiet kopa :(

P/S Sveicinats Upiks vataiņu pulciņa ;)
1.februāris 2017, 17:49 | links
 
Tas nu ir milzīgs paldies mūsu situācijai valstī,vienīgais kas priecē vispārējā situācijā,tāpēc negribu nevienu vai krievu,vai lupatgalvu,vai neģeru,vienalga kadu pieplūdumu...
1.februāris 2017, 14:05 | links
 
Shmidzi,nu it ka jau jā,bet nu ar laiku var veidoties vinu rajoni kā pie mums kadreiz,kur vietējam labāk kaju nespert,nu un domāju mums pietiek ar maskvačkas vai nezinu īsti mūsdienas vairs tos krajus kur labak nestaigat tumšā laikā lai vajadzētu vēl kadu lupatgalvu rajonu,nu nafig..

upiks, 1.februāris 2017, 13:54


Bet viņi pie mums nepaliek :).
1.februāris 2017, 14:01 | links
 
Shmidzi,nu it ka jau jā,bet nu ar laiku var veidoties vinu rajoni kā pie mums kadreiz,kur vietējam labāk kaju nespert,nu un domāju mums pietiek ar maskvačkas vai nezinu īsti mūsdienas vairs tos krajus kur labak nestaigat tumšā laikā lai vajadzētu vēl kadu lupatgalvu rajonu,nu nafig..
1.februāris 2017, 13:54 | links
 
visa ši putra sakās kad krievi okupeja krimu,lidz tam puslidz viss riteja prognozejami un viendabigi,pat teiktu garlaicigi:DD
1.februāris 2017, 13:49 | links
 
Shmidzi,te nu es Tev piekritu-mums pietiek jau iemaisītās putras,nu bet tā izsūtīšana bez eskalācijas musdienās ir nereala...

upiks, 1.februāris 2017, 13:42


To es arī labu saprotu, ka mums ir ar viņiem jāsadzīvo, bet uz vispārējā fona dažu simtu bēgļu uzņemšana neko globāli nemainīs un tie ir mīti, ka tie bēgļi atbrauc un uzreiz skraida pa ielām ķerstot vietējās sievietes. Pēdējajā laikā esmu bijis Vācijā vairākas reizes un cik esmu saskāries, tad tie krāsainie ir klusi un nepamanāmi un absolūti nepievērš sev uzmanību ar kaut kādām darbībām.
1.februāris 2017, 13:46 | links
 
Shmidzi,te nu es Tev piekritu-mums pietiek jau iemaisītās putras,nu bet tā izsūtīšana bez eskalācijas musdienās ir nereala...
1.februāris 2017, 13:42 | links
 
Shmidzi,vissu cieņu Tev,es neesu spējīgs aiz tā vissa saskatīt krievus,bet nu ja tā ir tad man no viņiem paliek bail,tādus tiešus,mazliet neaptēstus vairāk biju viņus iedomājies...

upiks, 1.februāris 2017, 13:38


Nu tad paskaties, kas notiek – krievi visos veidos, gan informatīvi, gan finansiāli balsta tos ES valstu politiskos spēkus, kas ir pret ES.
1.februāris 2017, 13:41 | links
 
Nu Brālit,ej maisi to putru globālo pats,atsvaidzini(pameigini)austrumos pie lupatgalvām,es te toč nekādu tautu maisījumu negribu,sevišķi redzot kas Vācija notiek,Tev musu brīnišķigo Sieviešu nemaz žēl nav?TAS NU IR PATS STULBĀKAIS KAS VAR IENĀKT PRĀTĀ lai pasaule plauktu labklājībā,Tu neesi sapīpējies šodien?

upiks, 1.februāris 2017, 13:35


Varbūt tad PSRS okupācija laikā iebraukušie krievi ir jāaizsūta mājās, ja tu nevēlies te nekādu tautu maisījumu?
1935. gadā Latvijā krievi, ukraiņi, baltkrievi, kopā bija 12%, latvieši ap 80%. 1989. gadā latvieši TIKAI 52%, krievi, ukraiņi, baltkrievi 42%.
Latvija vairāk par pusmiljonu bēgļu no PSRS (krievijas) uzņēma PSRS okupācijas laikā.
1.februāris 2017, 13:39 | links
 
Shmidzi,vissu cieņu Tev,es neesu spējīgs aiz tā vissa saskatīt krievus,bet nu ja tā ir tad man no viņiem paliek bail,tādus tiešus,mazliet neaptēstus vairāk biju viņus iedomājies...
1.februāris 2017, 13:38 | links
 
Kāpēc jāklusē par krievijas ietekmi uz ES..nu tas kā tiek pasniegta tip krievijas ietekme nav mazliet pareizi,ietekmēt var tikai vājos vai mantkārīgos solot vissādus labumus,neviens negrib atzīt acimredzamas klūdas ES,un jāpiekrit Docentam vissas impērijas bruk ESsabruks tiesi kā PSRS,TE NAV RUNA PAR KRIEVU IETEKMI BET PAR eIROPAS TAUTU PACIETIBAS MĒRU UN PAŠSAGLABĀŠANĀS INSTINKTU KAM LOĢISKI IR PIENĀCIS GALS,eiropā mūsdienās tiek realizēta staļina politika graujot attīstītos reģionus un samaisot nēcijas ar dažādām ,pilnīgi atšķirīgām mentalitātēm tikai vai tas ir krievu pirksts,man kaut kā rādās savādak

upiks, 1.februāris 2017, 09:57


Arī tev vate – ES nekādā veidā neatbilst impērijas definicijai .
1.februāris 2017, 13:36 | links
 
Nu Brālit,ej maisi to putru globālo pats,atsvaidzini(pameigini)austrumos pie lupatgalvām,es te toč nekādu tautu maisījumu negribu,sevišķi redzot kas Vācija notiek,Tev musu brīnišķigo Sieviešu nemaz žēl nav?TAS NU IR PATS STULBĀKAIS KAS VAR IENĀKT PRĀTĀ lai pasaule plauktu labklājībā,Tu neesi sapīpējies šodien?
1.februāris 2017, 13:35 | links
 
Te Brālitis par muslimiem gandrīz pareizi pateica,tikai padomājiet kam ir izdevīgi Eiropu sadrumstalot,ASV ZAUDĒJA LIDERA LOMU RIETUMOS LIDZ AR ES izveidošanu,ar lupatgalvu ienaksanu ES viss notiek pēc plāna,breksits,tulīt Francija,pēc Niderlande,Vācijā ar būs sūdi un čau ES NEPASTĀV,ar katru valsti atseviški ASV viegli tikt gala,tagad ar -UKpiedavā atrāk izstāties no ES un uzreiz mesties Trampa skavās..tas bija paredzams jau Irākas sākumā,tikai nevarēju iedomaties kaESbūs tik stulba un nespēs ,negribās savas robežas nosargāt-liecinieki-bin ladens,huseins,kadafi novākti,plāns izdevies,pie kam ideali nospēlēts ar Trampu un vissiem iestāstot ka tas ir krievu pirksts un ka krievi tagadiņ arī ES VĒLEŠANAS KONTROLĒŠOT,un kas paliek balts un tīrs,kas upurējoties glābj pasaules demokratiju,muslimi tikai ierocis ESsagraušanai,bet nu ekselenti tas viss

upiks, 1.februāris 2017, 06:43


Vispār jau pēdējo gado notikumi gan liecina, ka tieši utainā kremļa banda ar putleru priekšgalā ir tie, kas vēlas sadrumstalot Eiropu.
1.februāris 2017, 13:34 | links
 
Te Brālitis par muslimiem gandrīz pareizi pateica,tikai padomājiet kam ir izdevīgi Eiropu sadrumstalot,ASV ZAUDĒJA LIDERA LOMU RIETUMOS LIDZ AR ES izveidošanu,ar lupatgalvu ienaksanu ES viss notiek pēc plāna,breksits,tulīt Francija,pēc Niderlande,Vācijā ar būs sūdi un čau ES NEPASTĀV,ar katru valsti atseviški ASV viegli tikt gala,tagad ar -UKpiedavā atrāk izstāties no ES un uzreiz mesties Trampa skavās..tas bija paredzams jau Irākas sākumā,tikai nevarēju iedomaties kaESbūs tik stulba un nespēs ,negribās savas robežas nosargāt-liecinieki-bin ladens,huseins,kadafi novākti,plāns izdevies,pie kam ideali nospēlēts ar Trampu un vissiem iestāstot ka tas ir krievu pirksts un ka krievi tagadiņ arī ES VĒLEŠANAS KONTROLĒŠOT,un kas paliek balts un tīrs,kas upurējoties glābj pasaules demokratiju,muslimi tikai ierocis ESsagraušanai,bet nu ekselenti tas viss

upiks, 1.februāris 2017, 06:43
Es tomēr mazliet precizēšu vienu aspektu , ko esmu jau arī agrāk minējis : ES ir piramidāls veidojums un šobrīd jau tuvu savu resursu galējām robežām un viņa izjuks pati par sevi un ātrāk kā ,, citas impērijas ,, un tad tikai redzēsiet , cik skaista ir dzīve visiem kas visu atdevuši ES. Bet to ka šobrīd arī ārējie faktori ar štatu palīdzību tiek veicināti , var tikai piekrist.

Docents, 1.februāris 2017, 08:50


Vate, pirmkārt noskaidro vārda "impērija" nozīmi – ES nu nekādi nekvalificējas impērijas definīcijai.
1.februāris 2017, 13:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager