Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
HA un jau paspejis krievu miskasti izlodat :D
Nu tas ir Raihs :)
26.janvāris 2017, 23:53 | links
 
es jau esmu pamanijis ka tev sava alternativā realitate,amerikaņi uz meness nav bijuši,dviņu torņus uzspridzinaja paši amerikaņi,dziviba uz zemes nav no zemes,kadas tur vel konspiracijas teorijas pastāv???
Pieļauju ka fizika tev ari cita,alternativā tā teikt:DDDD

uldens2, 26.janvāris 2017, 23:41[/quote]

Ulden un bez vatem un idiotiem - tikai alternativa realitate - bļaviens tas ir progres ;)
Eu nu bet varbut tomer ? Nu paskaties uz savu elku - kas par tupiem bazariem - itka tiko no KOLIMAS atgriezies ;)
26.janvāris 2017, 23:51 | links
 
26.janvāris 2017, 23:42 | links
 
Ulden - atvaino bet man Tevis žel :(

Laikam DŽORDANO BRUNO pec liķa sekcijas izteica domu ka cilvekam rievotas smadzenes tapec ka daudz un dažadi doma - nu viena rieva pagatnei - otra nakotnei - treša izdomaj - ceturta fantazijai - piekta skumjam - sesta bedam - un ta talak :) un jo mazak rievu jo cilveks mazak attistits un brutalaks
( nu ta tai laika cilveki domaja )

Nu tad ar labu nakti ;) cerams manu domu saprati un neapvainojies ( na abiženih vodu vozjat ) ;)

plesigais, 26.janvāris 2017, 23:35

es jau esmu pamanijis ka tev sava alternativā realitate,amerikaņi uz meness nav bijuši,dviņu torņus uzspridzinaja paši amerikaņi,dziviba uz zemes nav no zemes,kadas tur vel konspiracijas teorijas pastāv???
Pieļauju ka fizika tev ari cita,alternativā tā teikt:DDDD
26.janvāris 2017, 23:41 | links
 
a man tantes pietura teica ka uz meness dzivo krokodili:DDD

uldens2, 26.janvāris 2017, 23:22

To viņas no narkomāniem būs dzirdējušas :)

Domaataajs, 26.janvāris 2017, 23:23

Infa pa čakrām tieši no krokodiļiem, man ar reizt tā bija, bet teica ka Meistara marka;)
26.janvāris 2017, 23:38 | links
 
Ak dies- kad par tupiem bazariem šovakar? Hallo, pilnmēness jau sen garām!
26.janvāris 2017, 23:36 | links
 
Ulden - atvaino bet man Tevis žel :(

Laikam DŽORDANO BRUNO pec liķa sekcijas izteica domu ka cilvekam rievotas smadzenes tapec ka daudz un dažadi doma - nu viena rieva pagatnei - otra nakotnei - treša izdomaj - ceturta fantazijai - piekta skumjam - sesta bedam - un ta talak :) un jo mazak rievu jo cilveks mazak attistits un brutalaks
( nu ta tai laika cilveki domaja )

Nu tad ar labu nakti ;) cerams manu domu saprati un neapvainojies ( na abiženih vodu vozjat ) ;)
26.janvāris 2017, 23:35 | links
 
a man tantes pietura teica ka uz meness dzivo krokodili:DDD

uldens2, 26.janvāris 2017, 23:22


To viņas no narkomāniem būs dzirdējušas :)
26.janvāris 2017, 23:23 | links
 
a man tantes pietura teica ka uz meness dzivo krokodili:DDD
26.janvāris 2017, 23:22 | links
 
Visādi dīvaini stāstiņi lasīti un dzirdēti.
Kas zina, cik no tiem ir izdoma, cik patiesība.
Aizbraucu reiz pie vārdotājas, šai mājai atslēga priekšā, pēc tam braucu citreiz, šī man saka, redz toreiz tu atbrauci, bet manis nav. Bet neviens jau nezināja un neredzēja, ka es biju atbraucis. A viņa redz zina, un nav viņai ne kameras, ne novērotāju.
Ar labu nakti, kungi!
26.janvāris 2017, 23:22 | links
 
nu bet ja citur vareja rasties tad uz zemes ari vareja,vai tad ne??

uldens2, 26.janvāris 2017, 23:03[/quote]

Es nesaku ka nevareja :( Es teicu ja uz zemes tai laika bija tadi apstakļi ka nevareja ( varbut pec paris miljardiem butu tadi apstakļi ) tad dzivibu uz zemes vareja ienest tie pasi kosmosa viesi ( meteoriti )

Un pri čom te Ren tv - pat anglija ir meteorits kas satur sevi kaut kadas dzivibas formas - tika zinatnieki baidas petit - jo ja šis dzivibas formas nespeja iznicinat kosmiskais augstums un trakais karstums izejot cauri atmosferai :)
26.janvāris 2017, 23:18 | links
 
un šis citas saules radītais ķīselis pēc tam, kad tā saule beidza spīdēt bija sasniedzis tik augstu līmeni, ka varēja pārceļot uz citas Saules sistēmu, bezmaz tāpat kā šobrīd Zemes ļautiņi gatavojas okupēt Marsu, tikai augstākā līmenī.
Ir ļautiņi, kas uz NASA Marsa bildēm redz visādas jokainas lietas, kas atgādina ne jau dabīgas izcelsmes priekšmetus.

Domaataajs, 26.janvāris 2017, 23:03REN tv???:DDDD

uldens2, 26.janvāris 2017, 23:07


Ņea, jūtubs :DDD
26.janvāris 2017, 23:11 | links
 
un šis citas saules radītais ķīselis pēc tam, kad tā saule beidza spīdēt bija sasniedzis tik augstu līmeni, ka varēja pārceļot uz citas Saules sistēmu, bezmaz tāpat kā šobrīd Zemes ļautiņi gatavojas okupēt Marsu, tikai augstākā līmenī.
Ir ļautiņi, kas uz NASA Marsa bildēm redz visādas jokainas lietas, kas atgādina ne jau dabīgas izcelsmes priekšmetus.

Domaataajs, 26.janvāris 2017, 23:03
REN tv???:DDDD
26.janvāris 2017, 23:07 | links
 
plesigais, 26.janvāris 2017, 22:56
nu bet ja citur vareja rasties tad uz zemes ari vareja,vai tad ne??

uldens2, 26.janvāris 2017, 23:03[/quote]

Varēja rasties, varēja arī atlidot no kosmosa līdzīgas lietas, savienoties savā starpā un - aiziet mutācijas.
26.janvāris 2017, 23:05 | links
 
un šis citas saules radītais ķīselis pēc tam, kad tā saule beidza spīdēt bija sasniedzis tik augstu līmeni, ka varēja pārceļot uz citas Saules sistēmu, bezmaz tāpat kā šobrīd Zemes ļautiņi gatavojas okupēt Marsu, tikai augstākā līmenī.
Ir ļautiņi, kas uz NASA Marsa bildēm redz visādas jokainas lietas, kas atgādina ne jau dabīgas izcelsmes priekšmetus.
26.janvāris 2017, 23:03 | links
 
ok labi,ja uz zemes nevar rasties dziviba,kā ta vareja rasties uz kometas vai uz citas planetas???

uldens2, 26.janvāris 2017, 22:40


Pec NASA datiem kosmosa ir tik daudz planetu ka skaitlis miljards ir japaceļ tada paša miljardaja pakape un tad tas skaitlis varbut pat nebus puse :(

Ja uz zemes "pirmatnejais ķiselis " veidojas tads ka dziviba vienķarši nespeja izveidoties ( saļi - skabes - indigas gazes un ta talak ) , tas nenozime ka citur kautkadi faktori nebija savadaki
+ vel ir saules sistemas kas jau ir savu spidekli izdedzinajuša - tatad daudzus daudzus miljardus gadus vecakas :)

plesigais, 26.janvāris 2017, 22:56[/quote]nu bet ja citur vareja rasties tad uz zemes ari vareja,vai tad ne??
26.janvāris 2017, 23:03 | links
 
A neklausīsimies viņos :)

Domaataajs, 26.janvāris 2017, 22:47[/quote]

Ideja vera ņemama ;) Tikai cik ilgi nervi tures kad krievu lamu vardi un apdiršana sprega ka dzirksteles no metinama aparata :)
26.janvāris 2017, 23:03 | links
 
ok labi,ja uz zemes nevar rasties dziviba,kā ta vareja rasties uz kometas vai uz citas planetas???

uldens2, 26.janvāris 2017, 22:40[/quote]

Pec NASA datiem kosmosa ir tik daudz planetu ka skaitlis miljards ir japaceļ tada paša miljardaja pakape un tad tas skaitlis varbut pat nebus puse :(

Ja uz zemes "pirmatnejais ķiselis " veidojas tads ka dziviba vienķarši nespeja izveidoties ( saļi - skabes - indigas gazes un ta talak ) , tas nenozime ka citur kautkadi faktori nebija savadaki
+ vel ir saules sistemas kas jau ir savu spidekli izdedzinajuša - tatad daudzus daudzus miljardus gadus vecakas :)
26.janvāris 2017, 22:56 | links
 
Man cita versija, bet to atliekam uz rītvakaru "saldajā", diemžēl rītu jāpelna maizīte ,tāpēc šovakaram pietiks biedri.

skutans, 26.janvāris 2017, 22:39

Ei ta nav interesanti :( Ritvakar uzpeldes kads no krievu nidejiem - dabusim klausities atkal - bļ-d -peremajt un parejas gudribas ;)
A to vel saks lielities ar savam merkaķu ģimetnem ka Raihs :)

plesigais, 26.janvāris 2017, 22:45


A neklausīsimies viņos :)

Domaataajs, 26.janvāris 2017, 22:47[/quote]

Nu ja, pie skaidrības tak jātiek vienreiz:)
26.janvāris 2017, 22:50 | links
 
Man cita versija, bet to atliekam uz rītvakaru "saldajā", diemžēl rītu jāpelna maizīte ,tāpēc šovakaram pietiks biedri.

skutans, 26.janvāris 2017, 22:39


Ei ta nav interesanti :( Ritvakar uzpeldes kads no krievu nidejiem - dabusim klausities atkal - bļ-d -peremajt un parejas gudribas ;)
A to vel saks lielities ar savam merkaķu ģimetnem ka Raihs :)

plesigais, 26.janvāris 2017, 22:45[/quote]

A neklausīsimies viņos :)
26.janvāris 2017, 22:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager