Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
 
24.janvāris 2017, 21:37 | links
 
Es kā rusofobs ticu( pareizāk sakot, gribu ticēt) tikai Finkam:
"Tu pats redzēsi (uzrunāts tiek grāmatas autors) -varenā Krievija sabruks kā kāršu namiņš… . Pēdējās Krievijas robežas es redzu tikai ap Maskavu, Ļeņingradu un Baltkrieviju. Tur paliks visi lielie mahinatori, kuri negribēs strādāt, un viņi kļūs pēdējie nabagi. Tad meklējot labāku dzīvi, krievu tauta izklīdīs pa visu pasauli”. Vēl kādā reizē Finks ieteicās: “Es redzu, ka Maskava nogrims… . Būs milzīgs sprādziens, kas satricinās visu Krieviju. Miljoniem cilvēku aizies bojā.”

raihs, 24.janvāris 2017, 21:33


Āmen!
24.janvāris 2017, 21:36 | links
 
Es kā rusofobs ticu( pareizāk sakot, gribu ticēt) tikai Finkam:
"Tu pats redzēsi (uzrunāts tiek grāmatas autors) -varenā Krievija sabruks kā kāršu namiņš… . Pēdējās Krievijas robežas es redzu tikai ap Maskavu, Ļeņingradu un Baltkrieviju. Tur paliks visi lielie mahinatori, kuri negribēs strādāt, un viņi kļūs pēdējie nabagi. Tad meklējot labāku dzīvi, krievu tauta izklīdīs pa visu pasauli”. Vēl kādā reizē Finks ieteicās: “Es redzu, ka Maskava nogrims… . Būs milzīgs sprādziens, kas satricinās visu Krieviju. Miljoniem cilvēku aizies bojā.”
24.janvāris 2017, 21:33 | links
 
Varēsiet paspurgt par šo sviestu.

andreiko, 24.janvāris 2017, 21:28


Kādreiz šos murgus, ja dzīvē sanāks tikties zem 4 acīm.
Varbūt :)
24.janvāris 2017, 21:31 | links
 
Nepaliec smieklīgs! Pēc kremļa "gaišreģes" vangas pareģojumiem mums visiem Eiropā bija jābūt mirušiem! Un Obama būšot ASV pēdējais prezidents :DDDDDD

raihs, 24.janvāris 2017, 21:23


Prezidents jau var būt ne tikai pēc formas, bet arī satura;)
TRUMPis ir biznesmenis, ne politiķis ;)
24.janvāris 2017, 21:29 | links
 
Nomainīšu tēmu.
Kādreiz sen diskutējām par Nostradamusa un Vangas vīzijām. Tu škiet teici, ka tādas Tev esot piefiksētas un tām sekojot, bet neesot ticības jo daudz kas nav piepildījies.
Jautājums. Vai Tev ir kāds komentārs pēc pagājušā gada migrācijas pieauguma un DAESH aktivitātēm Eiropā atttiecībā uz iepriekšminēto personu vīzijām.
Jautāju tāpēc, ka manā skatījumā parģojumi pildās, tiesa gan nesakrīt gadaskaitļi.

Domaataajs, 24.janvāris 2017, 21:11[/quote]

Nē, es nesekoju gan. Man kaut kur plauktā ir ierakta grāmata ar tiem visiem Nostradamusa pareģojumiem krievu valodā. Ilgi jāmeklē (kur ir), slinkums. Vienkārši tas ir tulkojums, pareģojumi rakstīti senfranču valodā un piedevām dzejas formā. Esmu kādreiz šo grāmateli izlasījis (pirms gadiem 18 -20), man Opītis (Voldemārs Krustiņš) pasūtīja rakstu par Nostradamusu. Nu tad no šī krievu tulkojuma var saprast vienu - pilnīga mura. Tur sarakstītas juceklīgas dzejas (kā narkoša pilnīgā reibumā), un pilnīgi nekā konkrēta. Ja kāds iedomājas, tad, protams, katrai trešajai rindai apakšā var pabāzt gan Hitleru, gan Trampu un ļauno sievasmāti piedevām. Būs laiks, atradīšu, pacitēšu šeit forumā. Varēsiet paspurgt par šo sviestu.
24.janvāris 2017, 21:28 | links
 
V:D

andreiko, 24.janvāris 2017, 20:51

Nomainīšu tēmu.
Kādreiz sen diskutējām par Nostradamusa un Vangas vīzijām. Tu škiet teici, ka tādas Tev esot piefiksētas un tām sekojot, bet neesot ticības jo daudz kas nav piepildījies.
Jautājums. Vai Tev ir kāds komentārs pēc pagājušā gada migrācijas pieauguma un DAESH aktivitātēm Eiropā atttiecībā uz iepriekšminēto personu vīzijām.
Jautāju tāpēc, ka manā skatījumā parģojumi pildās, tiesa gan nesakrīt gadaskaitļi.

Domaataajs, 24.janvāris 2017, 21:11
Nepaliec smieklīgs! Pēc kremļa "gaišreģes" vangas pareģojumiem mums visiem Eiropā bija jābūt mirušiem! Un Obama būšot ASV pēdējais prezidents :DDDDDD

raihs, 24.janvāris 2017, 21:23

Un atkal krievi nāk !
:DDDDDDD
Tas pat vairs nav smieklīgi, bet nožēlojami !
24.janvāris 2017, 21:25 | links
 
V:D

andreiko, 24.janvāris 2017, 20:51

Nomainīšu tēmu.
Kādreiz sen diskutējām par Nostradamusa un Vangas vīzijām. Tu škiet teici, ka tādas Tev esot piefiksētas un tām sekojot, bet neesot ticības jo daudz kas nav piepildījies.
Jautājums. Vai Tev ir kāds komentārs pēc pagājušā gada migrācijas pieauguma un DAESH aktivitātēm Eiropā atttiecībā uz iepriekšminēto personu vīzijām.
Jautāju tāpēc, ka manā skatījumā parģojumi pildās, tiesa gan nesakrīt gadaskaitļi.

Domaataajs, 24.janvāris 2017, 21:11

Nepaliec smieklīgs! Pēc kremļa "gaišreģes" vangas pareģojumiem mums visiem Eiropā bija jābūt mirušiem! Un Obama būšot ASV pēdējais prezidents :DDDDDD
24.janvāris 2017, 21:23 | links
 
V:D

andreiko, 24.janvāris 2017, 20:51


Nomainīšu tēmu.
Kādreiz sen diskutējām par Nostradamusa un Vangas vīzijām. Tu škiet teici, ka tādas Tev esot piefiksētas un tām sekojot, bet neesot ticības jo daudz kas nav piepildījies.
Jautājums. Vai Tev ir kāds komentārs pēc pagājušā gada migrācijas pieauguma un DAESH aktivitātēm Eiropā atttiecībā uz iepriekšminēto personu vīzijām.
Jautāju tāpēc, ka manā skatījumā parģojumi pildās, tiesa gan nesakrīt gadaskaitļi.
24.janvāris 2017, 21:11 | links
 
Tad lab :)))

mjuniors, 24.janvāris 2017, 20:50

Zivis no Tevis ;)

Domaataajs, 24.janvāris 2017, 20:59
:D vel gala kaut kur jadabu lai nav vienveidiga paika.

mjuniors, 24.janvāris 2017, 21:02


Dabūsim, ja cūku mēris un putnu gripa visu neapvāks.:)
Kurš tad bez grēka?
24.janvāris 2017, 21:04 | links
 
Tad lab :)))

mjuniors, 24.janvāris 2017, 20:50

Zivis no Tevis ;)

Domaataajs, 24.janvāris 2017, 20:59

:D vel gala kaut kur jadabu lai nav vienveidiga paika.
24.janvāris 2017, 21:02 | links
 
Tad lab :)))

mjuniors, 24.janvāris 2017, 20:50


Zivis no Tevis ;)
24.janvāris 2017, 20:59 | links
 
Nu jā, atkal esmu atpalicis no dzīves :)
Redz kur divi draugi
http://apollo.tvnet.lv/zinas/kremlis-kinas-rakesu-izvietosanu-krievijas-pierobeza-neuzskata-par-draudiem/784430

Domaataajs, 24.janvāris 2017, 16:57divaini ka nato ir bieds,kaut ari nav teritorialu pretenziju pret krieviju,savukart ķina nav drauds kaut ari ir teritorialas pretenzijas pret krieviju:DDDD

uldens2, 24.janvāris 2017, 19:21

Ar ķīnīzeriem jau kaut kad krieviem gandrīz sanāca karš, nepateikšu gan kurā gadā un dēļ kāda iemesla.

Domaataajs, 24.janvāris 2017, 20:33

1969.gadā par Damanskas salu
24.janvāris 2017, 20:58 | links
 
Jebkurš, kas drusciņ saprot politikas būtību, saprot, ka gan NATO, gan ES visas trīs Baltijas valstis tika uzņemtas komplektā. Visas trīs kopā vai arī neviena. Bija jāizpilda katrā gadījumā prasību pakete (robežlīgums ar Krieviju - galvenais) un process notika. Viss bija atkarīgs nevis no mums, leišiem, igauņiem vai arī atsevišķiem varoņu tēliem, bet no tā, kad vecā Eiropa vai ASV (plus Vācija,Lielbritānija) pašas nolems - tagad ņemam. Tā taču ir ābeces patiesība.
Stāsti par varoņtenoriem man atgādina kaut ko citu, tikpat labi var apgalvot, ka par uzņemšanu NATO un ES mums visvairāk jāpasakās tam tēvainim, kas plikām roķelēm lāčukus rāva pušu. :D
24.janvāris 2017, 20:51 | links
 
espada, 24.janvāris 2017, 19:04
Kam piemiņas vieta, kam dead people festival izklaides vieta. Nevajag dirst, ka valsts simbolizējas tikai ar karogiem.

mjuniors, 24.janvāris 2017, 20:35

Mūsu bijušai valstij tikai prezidents un karogs kā simboli arī ir palikuši.
:DDDDD

Docents, 24.janvāris 2017, 20:43
tu par savām ģeorga lentiņam runā?

mjuniors, 24.janvāris 2017, 20:44

Man ir sarkanbaltais un arī lats joprojām kā simbols, bet tev saprotu varavīksnes krāsas karogs un eiro šobrīd elku un simbolu godā !
:DDDDD
24.janvāris 2017, 20:50 | links
 
Tad lab :)))
24.janvāris 2017, 20:50 | links
 
Domātāj, tas bija latos. Pārvēršot eirikos (451 000 ls), sanāk 640 000 eu.

andreiko, 24.janvāris 2017, 16:51
Nu tu ir smieklīgs, videjam latvietim 100"000 eiro ir kredīts, bet tu cepies, ka prezidentam ir 4x labāks..

mjuniors, 24.janvāris 2017, 17:14

Tas nav kredīts Junior, tā ir nodokļu maksātaju nauda, kuru varētu ieguldīt daudz vērtīgāk.

Domaataajs, 24.janvāris 2017, 20:31
Ja nevari uzturēt valsts prezidentu, tad man nav ko teikt, citās valstīs karaļus uztur utt. Un par naudas lietderīguma IZTĒRĒŠANU lūdzu nevajag. Parasti prezidenti arī pēc termiņa uzņem ciemos ārvalstu viesus utt. Vārdu sakot pilda tālāk pienākumus. protams kurš vairāk kurš mazāk. Tā vien šķiet ka cilvēki paši nezin kas ir valsts un kā viņa tiek veidot, kam viņa ir, kas ir tie simboli. Tā pat arī deputāti ir valsts galvas utt, bet tas ka esat paši notrulinājuši, ar rašas parašas politiku, ka viss ir slikti un neko neprotam tad nepārmet citiem, bet ej un rīkojies kā uzskati par pareizu.

mjuniors, 24.janvāris 2017, 20:41


Es viņai kartupeļus iedošu, ja vajadzēs.
24.janvāris 2017, 20:49 | links
 
1. Latvieši pēc brīvības atgūšanas ir kļuvuši par velnu un mošķu apsēstu tautu, kas aplipinājās gan no Austrumiem, gan no Rietumiem. Tas viss ir redzams ne tikai šeit forumā un valdībā, bet arī sadzīvē.
2. Varbūt ir dīvaina patiesība tajā, ka nelaikā traģiski aizgājušais Juris Podnieks esot uzaicinājis kaut kādu tjipa magu kaut kādā alā, senču svētvietā, kur mags sācis kaut ko burties ap Lielvārdes jostu, līdz Podnieks to pārtraucis jo viņam bijušas aizdomas, ka tiek veikts rituāls tautas sašķelšanai.
3. Latvijā bija t.s. treknie gadi, kad visi grāba kredītus un bankas meta pakaļ kredītus. Šņabjdeguni, kas neatšķīra bruģakmeni no ķieģeļa, pelnīja labu naudiņu strādājot celtniecībā pirka X5 un LandCruiser. Kamēr augstskolā pasniedzējs pelnīja uz pusi mazāk. Un kaut kādi traktoristi un slaucējas kļuva par brokeriem un mākleriem.Un dīvainā kārtā tajā laikā daudzi devās sākumā uz Īriju peļņā. Un pats galvenais - varat mēģināt 3 reizes atcerēties kurš tolaik bija prezidents? Drīkst špikot.
Prezidentei ar tādu dzīves pieredzi un izglītību to visu vajadzēja redzēt un paredzēt. Bet viņa praktiski neko neteica, neko nedarīja. Pašās prezidentūras beigās kaut ko vienreiz kautrīgi bilda, kad tam vairs nebija nozīmes.
Tā kā par ES un NATO viņai liels PALDIES, bet par to, kas tikmēr notika šeit tajā laikā pasakiet paši.
24.janvāris 2017, 20:48 | links
 
Micuk ievilka mūs ES un NATO .It kā jau nekas nozīmīgs vai ne ?

Bralitis, 24.janvāris 2017, 20:30

ES un NATO mūs pieņemtu arī bez VVF un vispār bez preža. Jo NATO tas bija stratēģisko robežu jautājums, kā arī, kaut kam taču vecie metāllūžni ir jānogrūž. ES ir vajadzība un bija vajadzība pēc svaigām asinīm. Cik nu varēja izsūca, bet izrādijās par maz mums viņu. Tā ka viņas nopelnu te ir tieši 0.

micuks, 24.janvāris 2017, 20:40

Ne jau par velti visos mēdijos un arī te kladzina : krievi nāk ! Paskaties mjuniors nevienu savu argumentu bez Krievijas piesaukšanas nevar ,,padarīt pārliecinošāku,, !
:DDD
24.janvāris 2017, 20:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager