Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Paģira kā ar roku noņemta ar šo ceļoties pēc v-dienas festivāla :)

skutans, 18.janvāris 2017, 14:55

good good
19.janvāris 2017, 04:30 | links
 
Skatos zīdaiņi ir izteikušies. Viss notiek. Jā labi..
19.janvāris 2017, 04:27 | links
 
Izskatās, ka kāds spēlē uz visu banku. Pamazām nauda beidzās un ir jāsāk blefot.
19.janvāris 2017, 00:07 | links
 
 
18.janvāris 2017, 21:49 | links
 
Brālīt, man nepietiek ja cilvēks skaisti runā. Cilvēks stāsta ka mīl Igauniju, bet stāsts to uz Krievijas fona. Gribi viņam ticēt, tici. Igauņu Narvā ir gana daudz skaistu vietu kur var filmēt. Tu taču pats labi saproti ka "vate" nav sinonīms vārdam "krievs". Vatae ir domāšanas, pareizāk nedomāšanas veids. Esi kādreiz dzirdējis teicienu "Tev laikam vate galvā". Šis teiciens attiecas uz cilvēka stāvokli nevis tautību.
18.janvāris 2017, 21:21 | links
 
Domātāj, tev PM.

andreiko, 18.janvāris 2017, 20:09


Noķēru un atlaidu :)
18.janvāris 2017, 20:25 | links
 
Nevajag viena indivīda domas uztvert ka tādu ir daudz. Tipisks tipiņš kas nekad nevienam nepateiks paldies ,vai lūdzu ,vai bez skaudības spēs kādu uzslavēt,papriecāties par citu meistarību un veiksmi. Tos sauc par īgņām

Braliti Tu paliec ļauns :(

Labi esmu vecs un igns , stulbs un idiots , bet dabas resursu izlaupišanu tados izmeros nesmu redzejis neviena eiro un par to esmu šoka :(

Jeb Tu esi kautkur vel ko tadu redzejis ? :)

plesigais, 18.janvāris 2017, 19:45


1.Es ar esmu vectēvs. Man mazdēlam vakar palika veseli 2 gadi !!Liels vīrs jau. Tas nenozīmē ka man iestājies vecuma marazms.
2. Ja runa ietu par lašiem,sīgām vai citām vērtszivīm tad tev piekristu. Ašukus izķer zvejnieki tonnām ,tas ka viens copmanis noķer 5 vai 10 kg tas nav nekas. Copmanis guvis kaifu un visiem radiem un kaiminiem ir ko panašķēties.

3. Ja esi šajā portālā kā copmanis tad arī uzvedies tā . Te nav Delfi , te ir copmaņi. Tas ka papļurkstam te pa politiku t ir tikai maza drupačiņa .Galvenais ir cope šajā portālā .

L
abi ir tas ka uz šejieni pārcēli sarunu . Respect.
18.janvāris 2017, 20:15 | links
 
Nu kaut kādā sakarā tur bija Ošs pieminēts. Bet nu - tas bijs sen un varbūt, ka nav taisnība.
18.janvāris 2017, 20:11 | links
 
Karikatūras vispār ir grūta lieta, tāpēc no visas sirds cienu labos zīmuļus. Ir ļoti svarīga žurnālista vai atbildīgā redaktora sadarbība ar karikatūristu. Dumāki rakstoņi jau nespēj izdomāt zīmēšanas tēmu un sižetu, labākie redaktori un žurnaļugas to dzemdina tiešā sadarbībā ar mākslinieku. Tāpēc man dikti patika strādāt ar Melni. Ja poišam nav pohi, tēmu apstāstu un pēc stundas bilde pilnībā ir gatava. Ērikam gāja lēnāk, viņš tāds pamatīgāks, zīmē ar tikai ar roku.
Domātāj, tev PM.
18.janvāris 2017, 20:09 | links
 
Ēriks nekad Dadzī nav bijis galvenais. Kad to atjaunoja, galvenais bija brīvmūrmieks Ruģēns.
Padomju laika Dadzī (tas bija tas tiešām labais) galvenā redaktora vietnieks bija Andrejs Vite (Skailis), kas pirms gadiem pieciem devās ķert karikatūras citur. Kas bija galvenais, tiešām neatceros.
Skailis (bija izdevība iepazīties) vispār bija dīvains tipiņš. Pēc izskata un uzvedības kaut kas pilnīgi pretējs labākajam feļetonistam. Drīzāk atgādināja morga darbinieku. Pelēks, kluss , runā maz un klusītēm.
Tagad labākais feļetonists ir mans vecais klasesbiedrs Līčuks - Egils Līcītis LA.
18.janvāris 2017, 20:01 | links
 
andreiko, 18.janvāris 2017, 18:36

Bija tāds Didzis (laikam Puriņš) kam arī interesanti domu graudi bija. Tagad nav ļoti sen manīts, varbūt, ka vairs nezīmē. Pirmoreiz, kad aizgājis ar savām bildēm laikam uz Dadzi, kur Ošs bijis galvenais, tas šo izbrāķējis. Tā pats bija intervijā atklājis. Pēc tam šis zīmēja tādam žurnālam Liesma, un tad gan Dadzī bildes vēlāk parādījās.

Domaataajs, 18.janvāris 2017, 19:23


A nē, pardon! Iemetu mātē googlē un reku viņš ir.
http://dicss1.wixsite.com/didzispurins/press
18.janvāris 2017, 19:48 | links
 
Nevajag viena indivīda domas uztvert ka tādu ir daudz. Tipisks tipiņš kas nekad nevienam nepateiks paldies ,vai lūdzu ,vai bez skaudības spēs kādu uzslavēt,papriecāties par citu meistarību un veiksmi. Tos sauc par īgņām

Braliti Tu paliec ļauns :(

Labi esmu vecs un igns , stulbs un idiots , bet dabas resursu izlaupišanu tados izmeros nesmu redzejis neviena eiro un par to esmu šoka :(

Jeb Tu esi kautkur vel ko tadu redzejis ? :)
18.janvāris 2017, 19:45 | links
 
http://loli.delfi.lv/atteli/autors-dzintars-melnis.d?id=44108297

andreiko, 18.janvāris 2017, 19:22


:)) Siltināto būdu arī apskatīju. :)
18.janvāris 2017, 19:24 | links
 
andreiko, 18.janvāris 2017, 18:36


Bija tāds Didzis (laikam Puriņš) kam arī interesanti domu graudi bija. Tagad nav ļoti sen manīts, varbūt, ka vairs nezīmē. Pirmoreiz, kad aizgājis ar savām bildēm laikam uz Dadzi, kur Ošs bijis galvenais, tas šo izbrāķējis. Tā pats bija intervijā atklājis. Pēc tam šis zīmēja tādam žurnālam Liesma, un tad gan Dadzī bildes vēlāk parādījās.
18.janvāris 2017, 19:23 | links
 
 
Karikatūra ir ok, šķiet vēl s-mājas bēniņos ir pus palete ar dadžiem:) Bet humors sadzīvē ir kas cits, to uz lapas neuzzīmēt...:) Katram dažam protams citādāks, man teiksim ,ar vieglu ironijas pieskaņu:)
18.janvāris 2017, 19:21 | links
 
Links ir Dzintaram Melnim, man daudz zīmējis, izcils asprātis (paskaties viņa linkā "Siltināta būda"). Ēriks vēl aizvien turpat "Latvijas Avīzē (arī Šļūka), Ošam 13.martā - 90. Viņš gan nekož jau 30 gadus, kā pats smejas - savu tiesu jau esot ielējis iekšā, strādājot Latvijas psr tv un Dadzī. Zīmē, zīmē pa vecam (ar zīmuli), lēnām un pamatīgi (man daudz ir zīmējis). Zaharāns (arī man ir zīmējis) tagad ir Dienā. Agris Liepiņš reizēm uzraksta pa komentāram LA un vēl aizvien uzzīmē pa bildei Dienas biznesam. Tādu Auzenbergu nepazīstu.

andreiko, 18.janvāris 2017, 18:36


Nu te pāris bildes no Auzenberga, bet tur ir vesela kolekcija un šķiet, ka arī pēdējos Dadžos un vēl šur tur esmu manījis. Pāris grafiti līdzīgus viņa stilam esmu redzejis, viens laikam pie Kandavas Statoila uz busa pieturas sienas, bet varbūt, ka kāds atdarinātajs uzdarbojies. Šajā portālā arī Gata un Zaharāna darbi ir. Bet Melnim nav.

http://caricatura.ru/art/Auzenbergs/url/daily/Auzenbergs/786/
http://caricatura.ru/art/Auzenbergs/url/strip/Auzenbergs/457/
http://caricatura.ru/art/Auzenbergs/url/parad/Auzenbergs/12195/
18.janvāris 2017, 19:13 | links
 
>

Par to, ka Gatis kā zīmētājs nav vienīgais, to es zinu. Auzenbergs un Zaharāns vēl.
Ošs jau pa LA ņēmās, tagad jau gadus kā nesūtam, tad i nezinu kas tur tagad notiek.
Paziņam kaut kādi gali tur bija, jeb pats arī tur bija darbojies kādu brīdi, vai vēl kāda citā ar izdošanu saistītā lietā.
A to linku es biju kādreiz pētījis.

Domaataajs, 18.janvāris 2017, 18:16[/quote]

Links ir Dzintaram Melnim, man daudz zīmējis, izcils asprātis (paskaties viņa linkā "Siltināta būda"). Ēriks vēl aizvien turpat "Latvijas Avīzē (arī Šļūka), Ošam 13.martā - 90. Viņš gan nekož jau 30 gadus, kā pats smejas - savu tiesu jau esot ielējis iekšā, strādājot Latvijas psr tv un Dadzī. Zīmē, zīmē pa vecam (ar zīmuli), lēnām un pamatīgi (man daudz ir zīmējis). Zaharāns (arī man ir zīmējis) tagad ir Dienā. Agris Liepiņš reizēm uzraksta pa komentāram LA un vēl aizvien uzzīmē pa bildei Dienas biznesam. Tādu Auzenbergu nepazīstu.
18.janvāris 2017, 18:36 | links
 
Braliti es redzeju krievu tautibas jaunekli kas repoja - gan krievu gan igauņu valoda - un ? Vardi ( tos ko es sapratu ) man patika - un ? Tas ka dažu individu deļ es neuskatu - ka visa kreivu tauta jauzskata par " vati " ir Tev nesaprotams ?

Ja Putins nepatik raihveidigajiem , un kadam ir problemas ar tiem krieviem kas padomju laika nebija apmierinati ar dzives apstakļiem krievija - tapec spiesta vai brivpratiga veida izceļoja uz iekarotajam valstim - tad tas nenozime ka pareja krievu tauta ir slikti :)

P/S Braliti man ir vienalga - dziedi krievu - latviešu - vai turku valoda , pats esi armenis - afro vai ķinietis - ja busi Cilveks , bus cieņa un gods :)

P/ss Zini izskatas ka Raiha ietekme Tu ari sac dalit savus tautiešus labajos un sliktajos :( Es nemaz nerunaju par cittautiešiem :(
18.janvāris 2017, 18:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager