Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Ja jau kāds maksātu naudu tad varētu atjaunot ne tikai Dadzi, bet arī suņuburkšķi un Bābeles torni piedevām. Latvijā sevi atpelna tikai daži izdevumi - Lauķene, trīs dzeltenie žurnāli un kaudze ar sieviešu izdevumiem. Visi pārējie šancē ar mīnusiem.
Par zīmētājiem nav taisnība, ka tikai Gatiņš māk zīmuli pirkstos turēt (lielākā daļa zīmē datorā). Vēl ir tas pats Dadža veterāns Ēriks Ošs (martā būs 90!!!! Supervīrs, esam strādājuši kopā), Agris Liepiņš un manējais čoms http://www.melniszime.lv/.

andreiko, 18.janvāris 2017, 17:06


Par to, ka Gatis kā zīmētājs nav vienīgais, to es zinu. Auzenbergs un Zaharāns vēl.
Ošs jau pa LA ņēmās, tagad jau gadus kā nesūtam, tad i nezinu kas tur tagad notiek.
Paziņam kaut kādi gali tur bija, jeb pats arī tur bija darbojies kādu brīdi, vai vēl kāda citā ar izdošanu saistītā lietā.
A to linku es biju kādreiz pētījis.
18.janvāris 2017, 18:16 | links
 
Brālīt, ja es kādam stāstu ka mīlu šo zemi, tad arī fonā man būs šī zeme nevis kaimiņvalsts. Vai ne? Ko tu gribi, pārbaudīt cilvēku vērību, izplatīt propagandas rullīti?

AndrisABC, 18.janvāris 2017, 15:40


Tu ar Plēsīgo testu neizgājāt. Pierādījāt abi ka redzat un dzirdat tikai to gribat . Andreiko vienīgais izdarīja pareizus secinājumus.

p.s. Tas "propogandas "rullītis ir no šodienas TVNET ziņu portāla kur rakstīts ka Igaunijas krievs -Igaunijas patriots uzrakstījis šo dziesmu kura ir ļoti populāra kļuvusi tieši Igauņu vidū un radījusi labu gaisotni starp Igaunijas krieviem un Igauņiem. Tā lūk ABC Nekam tu nederi ar savām "krievi nāk "domām.
18.janvāris 2017, 17:57 | links
 
Ja jau kāds maksātu naudu tad varētu atjaunot ne tikai Dadzi, bet arī suņuburkšķi un Bābeles torni piedevām. Latvijā sevi atpelna tikai daži izdevumi - Lauķene, trīs dzeltenie žurnāli un kaudze ar sieviešu izdevumiem. Visi pārējie šancē ar mīnusiem.
Par zīmētājiem nav taisnība, ka tikai Gatiņš māk zīmuli pirkstos turēt (lielākā daļa zīmē datorā). Vēl ir tas pats Dadža veterāns Ēriks Ošs (martā būs 90!!!! Supervīrs, esam strādājuši kopā), Agris Liepiņš un manējais čoms http://www.melniszime.lv/.

andreiko, 18.janvāris 2017, 17:06


Izskatas ka nav ko piebilst - ja nu vienigi , žel ka mums tada mentalitate - nav kas maksa :( . Bet pašam , uz brivajiem likumiem , bez sponsoriem un tamlidzigam figņam - ar vienkaršu muļķa ceribu - a varbut tur nakotne kadam vajadzes un kads gribes par to samaksat ;)

P/S Erika Oša karikaturas bija satriecošas un inovativas pat padomijas laika + ļoti patika karikaturas uz Latviešu neratno dainu pamata ;)
18.janvāris 2017, 17:20 | links
 
Ja jau kāds maksātu naudu tad varētu atjaunot ne tikai Dadzi, bet arī suņuburkšķi un Bābeles torni piedevām. Latvijā sevi atpelna tikai daži izdevumi - Lauķene, trīs dzeltenie žurnāli un kaudze ar sieviešu izdevumiem. Visi pārējie šancē ar mīnusiem.
Par zīmētājiem nav taisnība, ka tikai Gatiņš māk zīmuli pirkstos turēt (lielākā daļa zīmē datorā). Vēl ir tas pats Dadža veterāns Ēriks Ošs (martā būs 90!!!! Supervīrs, esam strādājuši kopā), Agris Liepiņš un manējais čoms http://www.melniszime.lv/.
18.janvāris 2017, 17:06 | links
 
Ja, paskat cik krieviem ir humoristi un humora raidjumi, bet pie mums tikai Gatis Šļūka un vēl kāds karikatūras zīmē.
Un jāatzīst, ka katrai paaudzei ir citādāka izpratne par humoru.

Domaataajs, 18.janvāris 2017, 16:07


Nav tik traki, angļiem ir daudz skumīgāka situācija šajā jomā. Letiem ir labs humors, mentalitāte gan nedaudz pieslāpē, paveroties TV ekrānā šis Lettu humors man pat liekas skumīgs. Dzīvē ir savādāk, bez humora nespētu pus dienu nodzīvot, arī čomi 70% ir līdzīgi, ir protams gadījumi ,kad cilvēkam šī lieta sveša..., ar tādu pat lāga nespētu komunicēt...:)
18.janvāris 2017, 17:06 | links
 
Ei , a kurš mums te bija žurnalists - Adreiko nevelies atjaunot mums kadreiz tik popularo " Dadzi " - bļaviens man majas saglabajusies visi numuri no 70 gadiem :) Un (mana skatijuma ) šobrid musu sadzive un politika ir tik pilna ar visadiem jokiem un humoru - ka varetu ne tikai krieviju paršpļaut bet visu eiropu ;)
18.janvāris 2017, 16:59 | links
 
Ja, paskat cik krieviem ir humoristi un humora raidjumi, bet pie mums tikai Gatis Šļūka un vēl kāds karikatūras zīmē.
Un jāatzīst, ka katrai paaudzei ir citādāka izpratne par humoru.
18.janvāris 2017, 16:07 | links
 
Bēdīgi, viss pasākums mums nobrucis:)

skutans, 18.janvāris 2017, 15:30

Jā, foruma ierasto kārtību kāds gribēja mainīt, bet viņu izmeta ārā.
Ir vajadzīgas jaunas vēsmas, un vārda brīvība un demokrātija, bet pieklājībai arī vajag būt. Ja nav saprašanas un vēlmes saprast, tad utilizēt. :)

Domaataajs, 18.janvāris 2017, 15:35


Tā gan ir, tas humors jau ikdienā mums pietrūkst, bet reizēm te var izsmieties no sirds:)
18.janvāris 2017, 15:56 | links
 
Brālīt, ja es kādam stāstu ka mīlu šo zemi, tad arī fonā man būs šī zeme nevis kaimiņvalsts. Vai ne? Ko tu gribi, pārbaudīt cilvēku vērību, izplatīt propagandas rullīti?
18.janvāris 2017, 15:40 | links
 
Bēdīgi, viss pasākums mums nobrucis:)

skutans, 18.janvāris 2017, 15:30


Jā, foruma ierasto kārtību kāds gribēja mainīt, bet viņu izmeta ārā.
Ir vajadzīgas jaunas vēsmas, un vārda brīvība un demokrātija, bet pieklājībai arī vajag būt. Ja nav saprašanas un vēlmes saprast, tad utilizēt. :)
18.janvāris 2017, 15:35 | links
 
Man apnika . Bambi kāpēc kad tu raksti par copi tu sevi dēvē Docentu ? Izlogojies un tad pārvērties par Bambi . Arī IP ir viena. Kauna nav vai ?

Bralitis, 18.janvāris 2017, 13:11

Bambīts esot nobloķēts

Domaataajs, 18.janvāris 2017, 15:12


Bēdīgi, viss pasākums mums nobrucis:)
18.janvāris 2017, 15:30 | links
 
http://apollo.tvnet.lv/zinas/vai-butu-nepieciesams-kartot-valsts-eksamenu-lai-klutu-par-vecaku/783893?utm_source=gismeteo&utm_medium=newsbox&utm_campaign=news

Forši ;) Driz kartosim eksamenus ari seksa un alko lietošana ;)

P/S Vot neta ( soc tiklos ) gan varetu kartot pieklajibas ekšus ;)
18.janvāris 2017, 15:21 | links
 
Man apnika . Bambi kāpēc kad tu raksti par copi tu sevi dēvē Docentu ? Izlogojies un tad pārvērties par Bambi . Arī IP ir viena. Kauna nav vai ?

Bralitis, 18.janvāris 2017, 13:11


Bambīts esot nobloķēts
18.janvāris 2017, 15:12 | links
 
Nez kāpēc tā dāmīte tikai par USA uztraucas kad runā par pasaules kārtību.
http://apollo.tvnet.lv/zinas/asv-parstave-ano-apsudz-krieviju-pasaules-kartibas-grausana/783874
18.janvāris 2017, 15:10 | links
 
Bratiņ ;) Manai atbildej vajadzetu but saprotamai tapat ;)
Ja ne - tad mana skatijuma tadas "vates " nav ;) - katrai tautai savi izdzimteņi :( un ir muļķigi dažu individu deļ - nozakat veselu tautu :) .
18.janvāris 2017, 15:03 | links
 
Paģira kā ar roku noņemta ar šo ceļoties pēc v-dienas festivāla :)
18.janvāris 2017, 14:55 | links
 
Viens no viņiem vispār ir viens no jaukākajiem cilvēkiem, kādu pazīstu, ļoti labs copmanis arī. Sporta vingrotājs, katedras vadītājs sporta akadēmijā, profesors. Dzimis Kaļiņingradā, dienējis Rīgā sporta rotā, palika šeit. Latviski runā ļoti labi (darbs tāds), labs draugs tiešām. Uz dzīvo ķer pie mums Gaujā kā lielmeistars, no viņa mācos (ar sekmēm). Nu viņš jau arī copē vairāk kā 40 -50 gadus...
18.janvāris 2017, 14:14 | links
 
Varbūt tik traki nav. Piemēram, man ir baigi foršie kaimiņi (slāvu un viens poļu izcelsmes). Par nepatriotiem nekad viņus nesauktu. Tomēr arī Krievija šiem iet pie sirds. Bet citādi - ļoti forši cilvēki, piemēram, ar mani runā gandrīz tikai un vienīgi latviski. Copējam kopā bieži (ja neesmu laivā).

andreiko, 18.janvāris 2017, 14:02


Mani apmierina tava atbilde . Vismaz inteleģence ( Tu) domā loģiski :)
18.janvāris 2017, 14:06 | links
 
Varbūt tik traki nav. Piemēram, man ir baigi foršie kaimiņi (slāvu un viens poļu izcelsmes). Par nepatriotiem nekad viņus nesauktu. Tomēr arī Krievija šiem iet pie sirds. Bet citādi - ļoti forši cilvēki, piemēram, ar mani runā gandrīz tikai un vienīgi latviski. Copējam kopā bieži (ja neesmu laivā).
18.janvāris 2017, 14:02 | links
 
Repu lielākoties jau vispār izpilda nigeri un vataiņi. Plus vēl Falko.

andreiko, 18.janvāris 2017, 13:53


Tātad tavuprāt tas čalis ir vate un nelojāls savai valstij kurā dzīvo ???
18.janvāris 2017, 13:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager