Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Un es perosonīgi balsošu par ZPR (kā es saku zaparožiciem:)), ne jau tāpēc ka laba komanda, vai zatlers, viņš pat runāt neprot.. lab tas lai paliek, bet balsošu tikai tāpēc, ka turos pie principa un ticības, ja nomainīs vecos, tad varēs viņus arī saukt pie atbildības vai vismaz pie izmeklēšanas, bet kamēr vīņi diktē noteikumus, klat nevar tikt! vienotība ar jau sevi izsmēlusi, nav patstāvīga, bet klanās ZZS, lai tik kaut ko izbīdītu, kas nemaz kā izrādas nav sanācis..
28.augusts 2011, 19:41 | links
 
Laikam tomēr būs vien jābalso par zaparožistiem jo
1.Tā eirozona ,kā jau visas zonas nobruks ātrā nākotnē -jānomainās Merķelei un vēl dažiem eiropas lokomotīvju valstu līderiem un tas notiks,ja nāks jaunas partijas ar seperātiskiem lozungiem -
2. tātad arī pliksim atkal krustcelēs .Ja būs pašiem savi nacionāli spēki /kuru lielākā -jaunākā daļa jau ir Latvijai zuduši -emigrējuši/kaut ko saglābsim SC ar savu tikšanu pie lemšanas -ātrā tempā iekļaus mūs atkal krievu paspārnē
3. ar interesi noskatījos Nekā personīga un tapa viss skaidrs par ko jāvēl Un jāiet laikam noteikti to savu balsi atdot
4. šā gada intensīvie krievi -nekustāmo īpašumu pircēji ari padara siituāciju visai dramatisku.Kaut gan pāris no viņiem sastapu -nabagi nebija un domāšana arī bija pareiza TIKAI VAIRS VIŅIEM NETICU
28.augusts 2011, 21:14 | links
 
Pēc pārraides atradu sekojošu rakstu
Lieta ir šāda. Vai nu tāpēc, lai nepiedzīvotu līdzīgu pazemojošu izgāšanos, kādu Zatlers piedzīvoja Likteņdārzā, vai lai uz visiem laikiem nodrošinātu disciplīnu jaunajā partijā un nepieļautu „nepārbaudītu cilvēku” nekontrolējamo demokrātiju, vai kādu citu apsvērumu dēļ, bet, saskaņā ar vairāku avotu sniegto informāciju, Zatlera partijas dibināšanas kongresā liela daļa tā dalībnieku un dibinātāju ir bijuši nevis politikā darboties un pret oligarhiem cīnīties pēkšņi sagribējuši ļautiņi, bet gan Mārtiņa firmu darbinieki. Mazākais skaitlis, ko esmu dzirdējis, ir 50. Piecdesmit no ZRP dibinātājiem ir TM security darbinieki, lielākais skaitlis, kurš tiek minēts, ir gandrīz divas reizes lielāks. Nav brīnums, ka viņi nevar atrast Ministru prezidenta kandidātu ar augstāko izglītību, tā nav partija, bet parādu piedziņas kompānija ar ambīcijām vadīt valsti. Jānovērtē, ka šādai partijas uzbūvei ir savi plusi. Jebkurš balsojums, jebkuras vēlēšanas, jebkura biedra izslēgšana, jebkurš lēmums ir nodrošināms bez aizķeršanās, ar vienkāršas pavēles palīdzību. Nekad jau parastie biedri visi neatnāk. Ar armijas disciplīnai pakļautiem pussimts biedriem pilnīga un totāla kontrole pār lēmumu pieņemšanu partijā ir garantēta. Jautājumi te rodas dažādi. Kurš tad šeit ir kardināls? Kam pieder šī partija? Kurš to vada? Taču laikam jau tas, kurš dod pavēles partijas biedriem. Neesmu jurists, ne man vērtēt, kāda likuma garu pārkāpj šie cīnītāji par tiesiskumu, iespējams, nekādu, jo, kurš gan var aizliegt bokseriem un parādu piedzinējiem pēkšņi sajust vienotu, kolektīvu aicinājumu pēc politikas. Iespējams, viss ir likumīgi, bet tas, ka šis ir jauns, liels solis demokrātijas un valstiskuma degradācijas virzienā, par to šaubu nav. Manuprāt, pieņemt šādu pakalpojumu no Zatlera puses, protams, bija kārtējā grandiozā muļķība.
Avots:
http://m.apollo.lv/portal/news/articles/247911/comments/page4
28.augusts 2011, 21:20 | links
 
 
Kaut gan no otras puses katrai partijai ir vajadzīgi arī šādi spēki .Ņemot vērā ,ka raidījums ir tapis pēc kāda pasūtijuma /priekšvēlēšanu cīņa/ informācija ir diskutējama Pazīstot TM personīgi varu tikai teikt to ,ka tam puikam ir aknas un ambīcijas :DD
28.augusts 2011, 21:32 | links
 
Re, makšķernieki sāk pētīt un domāt. Pēdējie 4 comenti (iespējams, ka vēl, bet senāk neskatījos), jau pa lietu, ar vairāk vai mazāk pamatotu viedokli. Mans aicinājums. Ja šeit sakāt savas domas, tad, ja iespējams pamatojiet. Nav smuki, ja kāds sāk bļaut ķeriet zagli, bet, ja nu noķer, tad, sorry....atvainojos, pats aizmirsu maku zem uņitaza...))
p.s. šajā tēmā nekā personīga:))
28.augusts 2011, 21:36 | links
 
Izlasīju daudz un vairāk nāku pie slēdziena ,ka Zatlerītis šajā spēlītē ir tikai afiša un marionete ;((
28.augusts 2011, 21:37 | links
 
Tas ir pipec -par ko balsot ?? :((((
28.augusts 2011, 21:39 | links
 
28.augusts 2011, 21:47 | links
 
Mans vienīgais aicinājums copes kolēģiem. Balsojiet GUDRI. Vienmēr pamatojiet sev savu (nevis kaimiņa) domu un izvēli. Sev pamatojiet. Banānu laikus jau pārdzīvojām. Tālāk bija apjukums. Vai esam tiešām stulbāki par mūsu ziemeļu kaimiņiem?
Visu izvērtējiet un izdariet izvēli. No jūsu izvēles atkarīgs, kā dzīvos jūsu bērni un mazbērni.
Par gudru Latviju!
28.augusts 2011, 21:49 | links
 
M-jā ! laikam tomēr par Vienotību Tie vismaz ir zināmi un prognozējami :DD
28.augusts 2011, 21:59 | links
 
Eh, nebūtu tik bieži jābrauc uz copi,varētu es iet par premjeru... A vot nē-aizbraukšu es,premjers būdams,pacopēt,un uzreiz kaut kāda Tautas balss,Nekā peronīga,vai pat Degpunkts uzreiz būs klāt un taisīs reportāžu-tipa-premjers darba laikā brauc copēt-diez par kādu naudu,un ko viņš domā par dabas resursu saglabāšanu, un vai tik nav izmantojis dienesta auto! Īstenībā briesmīga šiem tā dzīvīte:)))
28.augusts 2011, 22:01 | links
 
un pat pie visai lielas gribēšanas Dombrovskim nekādu āža kāju nav atraduši:)
28.augusts 2011, 22:03 | links
 
p.s. pats esmu tālu no politikas. Nesastāvu nevienā partijā. Man ir sava profesija, kura aizņem man lielāko daļu pelēko šūnu. Bet ciest nevaru muļķību. Un man ir divi dēli.
28.augusts 2011, 22:04 | links
 
Jā skeletus jau stingri meklēja Damburauska skapjos ,bet tādi peļu kauliņi vien bija :DD
28.augusts 2011, 22:05 | links
 
raihs, atceries nofilmējumu, kur Rubiks vilka vimbas it kā aizliegtajā zonā?:))))
28.augusts 2011, 22:06 | links
 
Mani partijas stāži ir Oktobrēns Tālāk par partejiskām kāpnēm nēsmu kāpis un nonācis Pat no pionieriem komjauniešiem u.t.t esmu veiksmīgi izbēdzis :DD īsāk sakot pilnīgi bezpartejisks cilvēks ;DD
28.augusts 2011, 22:08 | links
 
boroda, kamēr tev tāds īpašs režims sasparojies un taisi muļķiti, tiem tomēr vislielākais slēptais potenciāls, tici man , sāku sirmot;)
28.augusts 2011, 22:10 | links
 
Boroda -kaut kur smadzeņu podā tā epizode pavīdēja .Varbūt arī ko jaucu ar citu sižetu :DD
28.augusts 2011, 22:10 | links
 
Dombrovskim laikam jau nav to āžu kāju(ja līdz šim laikam nav atrastas),toties viņa partijas biedriem to ir gana.Kristovskis,Jaunups,Lindiņa un tad vēl tas ekonomikas boss.Tādus spociņus savēlēt nu gan būtu smieklīgi.:)))
28.augusts 2011, 22:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager