Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Hm,ja kā raksta security vadītājs,,gatavs personīgi puķu tirgotāju aizvest uz cietumu,, varbūt ir ok un tādi tieši ir vajadzīgi.Ar lietussargiem un tautas dziesmām esam kur esam.Viss raksts-http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/389789-apsargi_stasta_kapec_pievienojusies_zatlera_partijai
28.augusts 2011, 22:15 | links
 
Bums, vēl bija sižets, kur Rubiks bāra makšķernieku, kurš gaidīja uz karūsu copi pie Pārdaugavas pirksta.:))))
28.augusts 2011, 22:16 | links
 
usis. Tev ticu. Tu sāc sirmot.:))))
28.augusts 2011, 22:17 | links
 
Tad jau tā raidījuma pasūtītājs ir šķēlis:DDD
tad tur iet uz vella paraušnu :DDD
28.augusts 2011, 22:17 | links
 
Oi, ņedalasīju. Usi! Vislielākais un visslēptākais potenciāls ir man!!!
Nevajag atbildēt.
28.augusts 2011, 22:20 | links
 
Hitlers Zatlers :DD katram ir vajadzīgi savi brūnie krekli :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
28.augusts 2011, 22:21 | links
 
man tiešī tā apsarga teiktais arī patika:D, jabalso ir par vinjiem, zaparožociem!.. Viena lieta, kas man nepatik, ir par to, ka žurnālisti nemaz vai maz attaino partiju programmas.. kas būtu arī pats galvenais, nevis tikai sejas, par ko arī mēs vairāk balsojam. Ja runātu vairāk par programmam tad, manuprāt, arī varētu analizēt ir izpildijuši solījumus vai nav..
28.augusts 2011, 22:22 | links
 
baigi interesanti! lai man nepārmestu aģitāciju un vēl sazin kādus grēkus, tikai lasīšu, bet ir interesanti vērot domu gaitas :)
28.augusts 2011, 22:23 | links
 
Šitādi darboņi(apsargi)kad tiek pie varas ir bīstami.Viņi sāk interpretēt varu savā skatījumā.Arī Ručs ar savu kompaņjonu savā laikā aizturēja PSRS armijas ģenerāļus,tai pašā laikā noprihvatizēja daudzus objektus.Un par prezidenta tālaika apsardzes dienestu vispār ir bīstami vēl tagad runāt publiski.
28.augusts 2011, 22:25 | links
 
Brusi. Security mūsu zemē it kā ir ok. Ir sagaidīti augsti viesi no USA. Un viss bija OK. Kāds sakars security ar puķu tirgoņiem?
28.augusts 2011, 22:25 | links
 
Boroda.Izlasi Portāla ziņas.Buma un manu ,iebrauksi
28.augusts 2011, 22:29 | links
 
Bums, nešmešno. Nekad nevelc kopā kādu pagātnes murgu kopā ar kaut vai vienādu mūsdienu uzvārdu.
28.augusts 2011, 22:30 | links
 
nezinu cik bīstami, bet tāpēc jau ir likumdošana, kas kontrolē .. es tik to teikto motivēju ar to, ka vienkārši ir cilvēks ar lielu gribāsspēku ieviest kārtību! un ja nav spēcīgs ekonomikā vai kādā viņš citā nozarē, manuprat, tas nav jau nekas, jo arī tagadējiem politiķiem likumus un plānus izstrādā citi cilvēki!
28.augusts 2011, 22:32 | links
 
Vot tiem puikiem - skeletu ir pilni skapji ;DD pagaidiet tūlīt sāksies rakšana Vai pat jau nav sākusies :DD
Gan PVN atmazgšana gan rekets u.t.t Kurzemes epizodes kurās bija iesaistīti prezidenta apsardzes darboņi :DD
28.augusts 2011, 22:33 | links
 
gan jau katram var ko uzrakt!:D... un gan jau ka raks!
28.augusts 2011, 22:35 | links
 
Man jau patīk tā politika un visa šitā štelle. Palasījos komentus un saprotu ka , ja domas kopumā nemainīsies radikāli - būs atsūkājiens lielākai daļai un pēc pusgada atkal lamāsiet jauno saeimu ... Bet tad droši varat nostāties pie spoguļa un maukt pa spoguli JO kāpēc tā atmiņa lielākai daļai ti īsa ??? Viens saka es balsošu par iepriekšējiem jo viņi ir prognozējami,cits jau dala sēdekļus tiem tik vietas ,tiem tik...... kāpēc tas vajadzīgs???? Vai tiešām neviens neatceras to mirkli un komentus kad Zatlers atlaida saeimu ?? Es savā mūžā vēltik reālu un drosmīgu politisku lēmumu vēl neesmu piedzīvojis. Kurš no jūsu "pronozējamiem"politiķiem ir spējigs uz to?? mani pat neinteresē vai aiz viņa stāv vai nestāv kāds. Runa neiet par to - runa iet par atbildības uzņemšanos . Iepriekš uzsāku domu par toka nacionālie spēki ir tie kas grauj Latvijas valsti.Tagad ar visu atbildību varu paziņot Ka ja kāds balsos par to āzi Dzintaru - varēsiet saviem bērniem teikt - es ar biju viens no tiem kas iestājās par divvalodību Latvijā. Jo tas puika ar savuneapdomāto rīcību par referenduma (par Latviešu valodu kā vienīgo skolās ) izsauca tik spēcīgu pretreakciju ka es dodu 90 % ka Pēcpāris gadiem mūsu otra valoda būs krievu valoda .Man pat nav nekādu pretenziju. Mēs to esam pelnījuši.Jo krievi ir vienotāki savās domās un darbos. Patiesībā jau viņa sen ir - tikai tagad viņa būs oficiāli . Kā pierādījums maniem vārdiem ir šis raksts no šodienas TVnet ziņām :

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/389790-parakstus_par_krievu_ka_oficialo_valodu_iesniegs_septembri

Mans uzskats : Lai ir kaut desmit oficiālās valsts valodas - galvenais lai visi ir vienoti un domā par kopēju attīstību . Ja mēs Latvieši nespējam vienoties tad lai valda krievvalodīgie - tas ir viens radikāls risinājums - otrs prezidentāla republika ar vienu saimnieku kuram ir galavārds .
28.augusts 2011, 22:37 | links
 
Boroda es jau nevelku ,bet pēc visa spriežot tā šturm vienība tiek būvēta :DD
28.augusts 2011, 22:38 | links
 
Beidzamā bauma ko dzirdēju,ja pie šprices tiek ZRP,tad Saeimā ņems nost to bīni un uzstādīs ringu:))
28.augusts 2011, 22:39 | links
 
Akmens;))Būs apmēram šitā-http://www.youtube.com/watch?v=C5u3Rc33_sQ
28.augusts 2011, 22:46 | links
 
akmens kādreiz tiek lietots svina vietā, lai nepiesārņotu ūdenskrātuvi. Tas labi. Darām tā.
28.augusts 2011, 22:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager